Interlands Fins voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Fins voetbalelftal speelde in de periode 2010 – 2019.
Interlands
2010
| ||||
18 januari Vriendschappelijk № 705 «onderlinge duels» 14:30 uur |
Zuid-Korea |
2 – 0 | Estadio La Rosaleda, Málaga Toeschouwers: 270 Scheidsrechter: David Fernández (ESP) | |
Oh Beom-Seok Lee Jung-Soo |
| ||||
3 maart Vriendschappelijk № 706 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Malta |
1 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Mauro Bergonzi (ITA) | |
Michael Mifsud |
| ||||
21 mei Vriendschappelijk № 707 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.650 Scheidsrechter: István Vad (HUN) | |
Andres Oper Sander Post |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 708 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Polen |
0 – 0 | Stadion Miejski w Kielcach, Kielce Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Ionuț Marius Avram (ROM) | |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk № 709 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Finland |
1 – 0 | Veritas Stadion, Turku Toeschouwers: 7.451 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Roni Porokara |
| ||||
3 september EK-kwalificatie № 710 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Moldavië |
2 – 0 | Zimbru Stadion, Chisinau Toeschouwers: 10.300 Scheidsrechter: Robert Malek (POL) | |
Alexandr Suvorov Anatolie Doroş |
(details) |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 711 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Nederland |
2 – 1 | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Aleksey Nikolaev (RUS) | |
Klaas-Jan Huntelaar Klaas-Jan Huntelaar |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 712 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Finland |
1 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 18.532 Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL) | |
Mikael Forssell |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 713 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Finland |
8 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 8.192 Scheidsrechter: Radek Matejek (CZE) | |
Mika Väyrynen Kasper Hämäläinen Mikael Forssell Mikael Forssell Kasper Hämäläinen Jari Litmanen Roni Porokara Mikael Forssell |
2011
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 714 «onderlinge duels» 19:30 uur |
België |
1 – 1 | Jules Ottenstadion, Gent Toeschouwers: 12.800 Scheidsrechter: Cyril Zimmermann (SUI) | |
Axel Witsel |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 715 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Portugal |
2 – 0 | Estádio Municipal, Aveiro Toeschouwers: 13.737 Scheidsrechter: Stephan Studer (SUI) | |
Rúben Micael Rúben Micael |
| ||||
3 juni EK-kwalificatie № 716 «onderlinge duels» 19:30 uur |
San Marino |
0 – 1 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 1.218 Scheidsrechter: Andrejs Sipailo (LAT) | |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 717 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Zweden |
5 – 0 | Råsunda Fotbollstadion, Stockholm Toeschouwers: 32.128 Scheidsrechter: Antony Gautier (FRA) | |
Kim Källström Zlatan Ibrahimović Zlatan Ibrahimović Zlatan Ibrahimović Emir Bajrami |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № 718 «onderlinge duels» 17:35 uur |
Letland |
0 – 2 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 5.314 Scheidsrechter: Vladislav Bezborodov (RUS) | |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 719 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Finland |
4 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 9.056 Scheidsrechter: Anasatalios Kakos (GRE) | |
Kasper Hämäläinen Kasper Hämäläinen Mikael Forssell Igor Armas |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 720 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 21.580 Scheidsrechter: Manuel Gräfe (GER) | |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 721 «onderlinge duels» 17:15 uur |
Finland |
1 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 23.257 Scheidsrechter: Mark Clattenburg (ENG) | |
Joona Toivio |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 722 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Hongarije |
0 – 0 | Ferenc Puskas Stadion, Boedapest Toeschouwers: 25.169 Scheidsrechter: Alberto Undiano Mallenco (ESP) | |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 723 «onderlinge duels» |
Denemarken |
2 – 1 | Blue Water Arena, Esbjerg Toeschouwers: 14.300 Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL) | |
Daniel Agger Nicklas Bendtner |
2012
| ||||
22 januari Vriendschappelijk № 724 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Trinidad en Tobago |
2 – 3 | Hasely Crawford Stadium, Port of Spain Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Courtney Campbell (JAM) | |
Mekeil Williams Kevin Molino |
| ||||
29 februari Vriendschappelijk № 725 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Oostenrijk |
3 – 1 | Sportpark Klagenfurt, Klagenfurt Toeschouwers: 10.200 Scheidsrechter: Paolo Valeri (ITA) | |
Marc Janko Martin Harnik Andreas Ivanschitz |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № 726 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Finland |
3 – 2 | Red Bull Arena, Salzburg Toeschouwers: 10.100 Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) | |
Roman Jerjomenko Teemu Pukki Përparim Hetemaj |
| ||||
1 juni Baltic Cup № 727 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Estland |
1 – 2[16] | Tamme staadion, Tartu Toeschouwers: 2.470 Scheidsrechter: Vadims Direktorenko (LAT) | |
Andres Oper |
| ||||
3 juni Baltic Cup № 728 «onderlinge duels» 12:30 uur |
Finland |
1 – 1[17] | Võru Spordikeskuse Staadion, Võru Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU) | |
Toni Kolehmainen |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 729 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Noord-Ierland |
3 – 3 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 9.575 Scheidsrechter: Richard Liesveld (NED) | |
Shane Ferguson Daniel Lafferty Martin Paterson |
| ||||
7 september WK-kwalificatie Groep I № 730 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Finland |
0 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 35.111 Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO) | |
| ||||
11 september Vriendschappelijk № 731 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Tsjechië |
0 – 1 | Stadion Na Stínadlech, Teplice Toeschouwers: 9.053 Scheidsrechter: Hubert Siejewicz (POL) | |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep I № 732 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Finland |
1 – 1[18] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 12.607 Scheidsrechter: Yevhen Aranovskyi (UKR) | |
Kasper Hämäläinen |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 733 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Cyprus |
0 – 3 | GSP Stadium, Nicosia Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Pavel Balaj (ROM) | |
2013
| ||||
23 januari Vriendschappelijk King's Cup 2013 № 734 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Thailand |
1 – 3 | Anniversary Stadium, Chiang Mai Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Minh Tri Vo (VIE) | |
Narubadin Weerawatnodom |
| ||||
26 januari Vriendschappelijk King's Cup 2013 № 735 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 3 | Anniversary Stadium, Chiang Mai Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Chaiya Alee Mahapab (THA) | |
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 736 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Israël |
2 – 1 | Netanya Stadion, Netanya Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Padraigh Sutton (IRL) | |
Eden Ben Basat Lior Refaelov |
| ||||
22 maart WK-kwalificatie Groep I № 737 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Spanje |
1 – 1 | Estadio El Molinón, Gijón Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROM) | |
Sergio Ramos |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 738 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Luxemburg |
0 – 3[27] | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 856 Scheidsrechter: Jonathan Lardot (BEL) | |
| ||||
7 juni WK-kwalificatie Groep I № 739 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 0[28] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 24.916 Scheidsrechter: Eli Hacmon (ISR) | |
Kasper Hämäläinen |
| ||||
11 juni WK-kwalificatie Groep I № 740 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wit-Rusland |
1 – 1 | Zentral Stadion, Gomel Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Libor Kovařík (CZE) | |
Dzmitry Verkhavtsov |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 741 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
2 – 0[29][30] | Veritas Stadion, Turku Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Simon Lee Evans (WAL) | |
Niklas Moisander Kasper Hämäläinen |
| ||||
6 september WK-kwalificatie Groep I № 742 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO) | |
| ||||
10 september WK-kwalificatie Groep I № 743 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Georgië |
0 – 1[31] | Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Leontios Trattou (CYP) | |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie Groep I № 744 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Frankrijk |
3 – 0 | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 68.000 Scheidsrechter: Mihalis Koukoulakis (GRE) | |
Franck Ribéry Joona Toivio Karim Benzema |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 745 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 11.809 Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL) | |
Andy King |
2014
| ||||
24 januari Vriendschappelijk № 746 «onderlinge duels» |
Oman |
0 – 0 | Nizwa Sports Complex, Nizwa Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Abdulameer Abdulshaheed (BAH) | |
| ||||
5 maart Vriendschappelijk № 747 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Hongarije |
1 – 2 | ETO Park, Győr Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Alexander Harkam (AUT) | |
Gergely Rudolf |
| ||||
21 mei Vriendschappelijk № 748 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
2 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 6.547 Scheidsrechter: Oliver Drachta (AUT) | |
Teemu Pukki Teemu Pukki |
| ||||
29 mei Baltic Cup № 748 «onderlinge duels» |
Litouwen |
1 – 0 | Olimpiskais Centrs, Ventspils Toeschouwers: 631 Scheidsrechter: Vadims Direktorenko (LAT) | |
Arvydas Novikovas |
| ||||
31 mei Baltic Cup № 749 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 0 | Olimpiskais Centrs, Ventspils Toeschouwers: 830 Scheidsrechter: Aleksandrs Anufrijevs (LAT) | |
Përparim Hetemaj Valtteri Moren |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 750 «onderlinge duels» |
Faeröer |
1 – 3 | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 3.330 Scheidsrechter: Simon Evans (WAL) | |
Christian Holst |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 751 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 26.548 Scheidsrechter: David Fernández (ESP) | |
Jarkko Hurme |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie № 752 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 2[42] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 19.408 Scheidsrechter: Paolo Tagliavento (ITA) | |
| ||||
14 november EK-kwalificatie № 753 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Hongarije |
1 – 0 | Groupama Aréna, Boedapest Toeschouwers: 19.500 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) | |
Zoltán Gera |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 754 «onderlinge duels» |
Slowakije |
2 – 1 | Štadión Pod Dubňom, Žilina Toeschouwers: 3.998 Scheidsrechter: Markus Hameter (AUT) | |
Filip Hološko Marek Hamšík |
2015
| ||||
19 januari Vriendschappelijk № 755 «onderlinge duels» |
Zweden |
0 – 1[45] | Mohammed Bin Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Omar Al-Ali (UAE) | |
| ||||
22 januari Vriendschappelijk № 756 «onderlinge duels» |
Jemen |
0 – 0 | The Sevens Stadium, Dubai | |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 757 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland |
2 – 1 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 10.264 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) | |
Kyle Lafferty Kyle Lafferty |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 758 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 2 | Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 6.107 Scheidsrechter: Jakob Kehlet (DEN) | |
| ||||
13 juni EK-kwalificatie № 759 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 20.434 Scheidsrechter: Matej Jug (SLO) | |
| ||||
4 september EK-kwalificatie № 760 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Griekenland |
0 – 1 | Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus Toeschouwers: 17.358 Scheidsrechter: Sergiej Bojko (UKR) | |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 761 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Finland |
1 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 9.477 Scheidsrechter: Marcin Borski (POL) | |
Joel Pohjanpalo |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie № 762 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Roemenië |
1 – 1 | Arena Națională, Boekarest Toeschouwers: 54.364 Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO) | |
Ovidiu Hoban |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie № 763 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 14.550 Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS) | |
Paulus Arajuuri |
2016
| ||||
10 januari Vriendschappelijk № 765 «onderlinge duels» |
Zweden |
3 – 0 | Armed Forces SC Stadium, Abu Dhabi Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Abdullah Al-Jardani (OMA) | |
Emil Salomonsson Melker Hallberg Emir Kujović |
| ||||
13 januari Vriendschappelijk № 766 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 1 | Armed Forces SC Stadium, Abu Dhabi Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Adel Al Naqbi (UAE) | |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 767 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Polen |
5 – 0 | Stadion Miejski we Wrocławiu, Wrocław Toeschouwers: 42.068 Scheidsrechter: Hiroyuki Kimura (JPN) | |
Kamil Grosicki Paweł Wszołek Filip Starzyński Paweł Wszołek Kamil Grosicki |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 768 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Noorwegen |
2 – 0 | Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 4.675 Scheidsrechter: Neil Doyle (IRL) | |
Jo Inge Berget Stefan Johansen |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 769 «onderlinge duels» |
België |
1 – 1 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Hugo Miguel (POR) | |
Romelu Lukaku |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 770 «onderlinge duels» |
Italië |
2 – 0 | Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona Toeschouwers: 27.702 Scheidsrechter: Bas Nijhuis (NED) | |
Antonio Candreva Daniele De Rossi |
| ||||
31 augustus Vriendschappelijk № 771 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Duitsland |
2 – 0 | Borussia-Park, Mönchengladbach Toeschouwers: 30.121 Scheidsrechter: Aleksej Koelbakov (BLR) | |
Max Meyer Paulus Arajuuri |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 Groep I № 772 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Finland |
1 – 1 | Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 9.300 Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) | |
Paulus Arajuuri |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep I № 773 «onderlinge duels» 20:45 uur |
IJsland |
3 – 2 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR) | |
Kári Árnason Alfreð Finnbogason Ragnar Sigurðsson |
| ||||
9 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep I № 774 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Finland |
0 – 1 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 15.567 Scheidsrechter: Ruddy Buquet (FRA) | |
| ||||
12 november Kwalificatie WK 2018 Groep I № 775 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Oekraïne |
1 – 0 | Chornomorets Stadion, Odessa Toeschouwers: 34.000 Scheidsrechter: Jorge Sousa (POR) | |
Artem Kravets |
2017
| ||||
9 januari Vriendschappelijk № 776 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Marokko |
0 – 1 | Tahnoun bin Mohammedstadion, Al Ain Toeschouwers: 3.800 Scheidsrechter: Sultan Al-Marzooqi (VAE) | |
| ||||
13 januari Vriendschappelijk № 777 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Slovenië |
2 – 0 | Armed Forces Stadium, Abu Dhabi Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Hamad Al-Ali (VAE) | |
Rok Kronaveter Gaber Dobrovoljc |
| ||||
24 maart Kwalificatie WK 2018 Groep I № 778 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Turkije |
2 – 0 | Antalyastadion, Antalya Toeschouwers: 28.990 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano (ESP) | |
Cenk Tosun Cenk Tosun |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 779 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Oostenrijk |
1 – 1 | Tivoli Neu, Innsbruck Toeschouwers: 13.700 Scheidsrechter: Miroslav Zelinka (CZE) | |
Marko Arnautović |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 780 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 5.460 Scheidsrechter: Mohammed Al-Hakim (SWE) | |
Mehmet Hetemaj |
| ||||
11 juni Kwalificatie WK 2018 Groep I № 781 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Finland |
1 – 2 | Ratinastadion, Tampere Toeschouwers: 8.723 Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR) | |
Joel Pohjanpalo |
| ||||
2 september Kwalificatie WK 2018 Groep I № 782 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 0[64] | Ratinastadion, Tampere Toeschouwers: 15.835 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) | |
Alexander Ring |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 Groep I № 783 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Kosovo |
0 – 1 | Loro Boriçistadion, Shkodër Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Manfred Schüttengruber (AUT) | |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep I № 784 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Kroatië |
1 – 1 | Stadion Rujevica, Rijeka Toeschouwers: 7.578 Scheidsrechter: Daniel Stefanski (POL) | |
Mario Mandžukić |
| ||||
9 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep I № 785 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Finland |
2 – 2 | Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 6.612 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) | |
Paulus Arajuuri Joel Pohjanpalo |
| ||||
9 november Vriendschappelijk № 786 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
3 – 0 | Telia 5G Areena, Helsinki Toeschouwers: 2.190 Scheidsrechter: Ola Hobber Nilsen (NOR) | |
Pyry Soiri Robin Lod Robin Lod |
2018
| ||||
11 januari Vriendschappelijk № 787 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Jordanië |
1 – 2 | Zayed Sports City, Abu Dhabi Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Fahad Al-Marri (QAT) | |
Mahmoud Al-Mardi |
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 788 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 0 | Gloria Sports Arena, Belek Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Mete Kalkavan (TUR) | |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 789 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
5 – 0 | Gloria Sports Arena, Belek Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) | |
Teemu Pukki Kalle Taimi Teemu Pukki Fredrik Jensen Pyry Soiri |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
2 – 0 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 4.520 Scheidsrechter: Alain Durieux (LUX) | |
Jere Uronen Moshtagh Yaghoubi |
UNL 2018/19 |
---|
| ||||
11 september UEFA Nations League 2018/19 № «onderlinge duels» 21:45 uur |
Finland |
1 – 0 | Veritasstadion, Turku Toeschouwers: 4.632 Scheidsrechter: Orel Grinfeeld (ISR) | |
Teemu Pukki |
| ||||
12 oktober UEFA Nations League 2018/19 № «onderlinge duels» 21:45 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8,087 Scheidsrechter: Craig Pawson (ENG) | |
Teemu Pukki |
| ||||
18 november UEFA Nations League 2018/19 № «onderlinge duels» 20:45 uur |
Hongarije |
2 – 0 | Groupama Arena, Boedapest Toeschouwers: 9.200 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO) | |
Ádám Szalai |
2019
Finse voetbalbond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Fins vrouwenelftal · Olympisch elftal · Finland U21 · Finland U20 · Finland U19 · Finland U18 · Finland U17
1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1912 · OS 1936 · OS 1952 · OS 1980
1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Barbados · België · Bermuda · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · DDR · (West-)Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · India · Irak · Israël · Italië · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Maleisië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|