Interlands Jamaicaans voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Jamaicaans voetbalelftal speelde in de periode 2010 – 2019.[1]
Interlands
2010
| ||||
31 januari Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
1 – 0 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Geoffrey Hospedales (T&T) | |
Luton Shelton |
| ||||
10 februari Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:00 uur |
Argentinië |
2 – 1 | Estadio José María Minella, Mar del Plata Toeschouwers: — Scheidsrechter: Victor Rivera (PER) | |
Martín Palermo Ignacio Canuto |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 19:30 uur |
Zuid-Afrika |
2 – 0 | Bieberer Berg, Offenbach am Main Toeschouwers: 562 Scheidsrechter: Peter Sippel (GER) | |
Surprise Moriri Siyabonga Nomvethe |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 19:00 uur |
Trinidad en T. |
1 – 3 | Marvin Lee Stadium, Macoya Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Trevor Taylor (BRB) | |
Devorn Jorsling |
| ||||
5 september Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 0 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Neal Brizan (TRI) | |
Ryan Johnson |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 2 | Lockhart Stadium, Fort Lauderdale Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Terry Vaughn (USA) | |
Omar Cummings |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 19:00 uur |
Jamaica |
1 – 0 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Benito Archundia (MEX) | |
Dane Richards |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
0 – 0 | Lockhart Stadium, Fort Lauderdale Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Chris Renso (USA) | |
| ||||
27 november Caribbean Cup 2010 № ?? «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
3 – 1 | Stade En Camée, Rivière-Pilote Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
Luton Shelton Luton Shelton Dane Richards |
| ||||
29 november Caribbean Cup 2010 № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Guadeloupe |
0 – 2 | Stade En Camée, Rivière-Pilote Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
| ||||
1 december Caribbean Cup 2010 № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Guyana |
0 – 4 | Stade En Camée, Rivière-Pilote Toeschouwers: 1.100 Scheidsrechter: Hugo Cruz (CRC) | |
| ||||
3 december Caribbean Cup 2010 № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
2 – 1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: 3.100 Scheidsrechter: Trevor Taylor (BRB) | |
Dane Richards Troy Smith |
| ||||
5 december Finale Caribbean Cup 2010 № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Guadeloupe |
1 – 1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
Ludovic Gotin |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Larry Clavier Grégory Gendrey Cédric Collet Mickaël Antoine-Curier Jean-Luc Lambourde |
4 – 5 |
2011
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
0 – 2 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:25 uur |
El Salvador |
2 – 3 | Estadio Cuscatlán, San Salvador Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Elmar Rodas (GUA) | |
Jaime Alas Léster Blanco |
CONCACAF Gold Cup 2011 |
---|
| ||||
6 juni CONCACAF Gold Cup 2011 Groep B № ?? «onderlinge duels» 21:00 uur |
Jamaica |
4 – 0 | The Home Depot Center, Carson Toeschouwers: 21.520 Scheidsrechter: Baldomero Toledo (USA) | |
Luton Shelton Ryan Johnson Demar Phillips Omar Daley |
| ||||
10 juni CONCACAF Gold Cup 2011 Groep B № ?? «onderlinge duels» 19:00 uur |
Jamaica |
2 – 0[7] | FIU Stadium, Miami Toeschouwers: 18.057 Scheidsrechter: Walter Quesada (CRC) | |
Demar Phillips Demar Phillips |
| ||||
13 juni CONCACAF Gold Cup 2011 Groep B № ?? «onderlinge duels» 21:00 uur |
Honduras |
0 – 1 | Red Bull Arena, Harrison Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Joel Aguilar (ESA) | |
| ||||
19 juni CONCACAF Gold Cup 2011 Kwartfinale № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
0 – 2 | RFK Memorial Stadium, Washington D.C. Toeschouwers: 45.423 Scheidsrechter: Marco Rodríguez (MEX) | |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» |
China |
1 – 0 | Tianhe Stadion, Guangzhou Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Lee Min-Hu (KOR) | |
Zhao Peng |
| ||||
2 september Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» |
Ecuador |
5 – 2 | Estadio Olímpico Atahualpa, Quito Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: José Buitrago (COL) | |
Jaime Ayoví Christian Suárez Cristian Benítez Cristian Benítez Segundo Castillo |
| ||||
6 september Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» |
Jamaica |
0 – 2 | Lockhart Stadium, Fort Lauderdale Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Donald Dellavia (USA) | |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Honduras |
2 – 1 | Estadio Ceibeño, La Ceiba Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Roberto Moreno (PAN) | |
Jerry Bengtson Mario Martínez |
2012
| ||||
22 februari Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
1 – 0 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Roberto Moreno (PAN) | |
Jorginho James |
| ||||
24 februari Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
3 – 0[13] | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Roberto Moreno (PAN) | |
Ryan Johnson JeVaughn Watson Mitchily Waul |
| ||||
29 februari Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:30 uur |
Nieuw-Zeeland |
2 – 3 | Mount Smart Stadium, Auckland Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Norbert Hauata (TAH) | |
Chris Wood Chris Killen |
| ||||
21 maart Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
0 – 0[15] | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: David Gantar (CAN) | |
| ||||
18 mei Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
Jeremie Lynch |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
0 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Mauricio Morales (MEX) | |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 18:00 uur |
Panama |
2 – 1 | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Ricardo Cerdas (CRC) | |
Blas Pérez Luis Rentería |
| ||||
8 juni WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
2 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Roberto Moreno (PAN) | |
Demar Phillips Ryan Johnson |
| ||||
12 juni WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Antig. en Barb. |
0 – 0 | Sir Vivian Richards Stadium, St. John's Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Stanley Lancaster (GUY) | |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 19:45 uur |
El Salvador |
0 – 2 | RFK Memorial Stadium, Washington D.C. Toeschouwers: 14.185 Scheidsrechter: David Gantar (CAN) | |
| ||||
7 september WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
2 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Marco Rodríguez (MEX) | |
Rodolph Austin Luton Shelton |
| ||||
11 september WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Verenigde Staten |
1 – 0 | Columbus Crew Stadium, Columbus Toeschouwers: 23.881 Scheidsrechter: José Pineda (HON) | |
Herculez Gómez |
| ||||
12 oktober WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 21:00 uur |
Guatemala |
2 – 1 | Estadio Mateo Flores, Guatemala-Stad Toeschouwers: 20.717 Scheidsrechter: Roberto García (MEX) | |
Carlos Figueroa Carlos Ruiz |
| ||||
16 oktober WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 19:15 uur |
Jamaica |
4 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Walter Quesada (CRC) | |
Demar Phillips Nayron Nosworthy Dane Richards Dane Richards |
| ||||
8 december Caribbean Cup 2012 № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 2 | Sir Vivian Richards Stadium, St. John's Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Sandy Vasquez (DOM) | |
Tremaine Stewart |
| ||||
10 december Caribbean Cup 2012 № ?? «onderlinge duels» 19:00 uur |
Jamaica |
0 – 0 | Sir Vivian Richards Stadium, St. John's Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) | |
| ||||
12 december Caribbean Cup 2012 № ?? «onderlinge duels» 19:00 uur |
Jamaica |
0 – 1 | Sir Vivian Richards Stadium, St. John's Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Elmer Bonilla (ESA) | |
2013
| ||||
6 februari WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Mexico |
0 – 0 | Estadio Azteca, Mexico-Stad Toeschouwers: 43.002 Scheidsrechter: Mark Geiger (USA) | |
| ||||
22 maart WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Héctor Rodríguez (HON) | |
Marvin Elliot |
| ||||
26 maart WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Costa Rica |
2 – 0 | Estadio Nacional, San José Toeschouwers: 32.427 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
Michael Umaña Diego Calvo |
| ||||
4 juni WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
0 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 16.483 Scheidsrechter: Joel Aguilar (ESA) | |
| ||||
7 juni WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 2 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 12.130 Scheidsrechter: Roberto Moreno (PAN) | |
Jermaine Beckford |
| ||||
6 september WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Panama |
0 – 0[21] | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
| ||||
10 september WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Arnos Vale Playing Ground , Kingstown Toeschouwers: 6.100 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
Jermaine Anderson |
| ||||
11 oktober WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 19:30 uur |
Verenigde Staten |
2 – 0 | Sporting Park, Kansas City Toeschouwers: 18.467 Scheidsrechter: Elmer Bonilla (ESA) | |
Graham Zusi Jozy Altidore |
| ||||
15 oktober WK 2014 kwalificatie № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
2 – 2 | National Stadium, Kingston Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Mark Geiger (USA) | |
Je-Vaughn Watson Rodolph Austin |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
0 – 1 | Catherine Hall, Montego Bay Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Jhon Pitti (PAN) | |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № ?? «onderlinge duels» 20:00 uur |
Trinidad en T. |
2 – 0 | Hasely Crawford Stadium, Port of Spain Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
Ataullah Guerra Kenwyne Jones |
2014
| ||||
2 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Barbados |
0 – 2 | Waterford National Stadium, Bridgetown Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) | |
| ||||
5 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Saint Lucia |
0 – 5 | Beausejour Stadium, Gros Islet Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: ?? | |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Jamaica |
1 – 2 | Red Bull Arena, Harrison Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: David Gantar (CAN) | |
Michael Seaton |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Zwitserland |
1 – 0 | Swissporarena, Luzern Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Neil Doyle (IRL) | |
Josip Drmić |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
2 – 2 | Matchroom Stadium, Leyton Toeschouwers: 2.203 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) | |
Simon Dawkins Joel Grant |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Frankrijk |
8 – 0 | Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq Toeschouwers: 49.600 Scheidsrechter: Felix Zwayer (GER) | |
Yohan Cabaye Blaise Matuidi Karim Benzema Olivier Giroud Karim Benzema Blaise Matuidi Antoine Griezmann Antoine Griezmann |
| ||||
9 september Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Canada |
3 – 1 | BMO Field, Toronto Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Juan Guzman (USA) | |
David Edgar Marcel de Jong Tosaint Ricketts |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:25 uur |
Japan |
1 – 0 | Denka Big Swan Stadium, Niigata Toeschouwers: 38.754 Scheidsrechter: Ma Ning (CHN) | |
Nayron Nosworthy |
| ||||
12 november Caribbean Cup 2014 № «onderlinge duels» |
Jamaica |
1 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Roberto García Orozco (MEX) | |
Darren Mattocks |
| ||||
14 november Caribbean Cup № «onderlinge duels» |
Jamaica |
3 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Ricardo Cerdas (CRC) | |
Kemar Lawrence Darren Mattocks Rodolph Austin |
| ||||
16 november Caribbean Cup № «onderlinge duels» |
Jamaica |
2 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Joel Aguilar (SLV) | |
Simon Dawkins Darren Mattocks |
| ||||
18 november Caribbean Cup Finale № «onderlinge duels» |
Trinidad en T. |
0 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Ricardo Cerdas (CRC) | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Kenwyne Jones Ataullah Guerra Kevin Molino Joevin Jones Khaleem Hyland |
3 – 4 |
2015
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Jamaica |
2 – 1 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) | |
Giles Barnes Darren Mattocks |
| ||||
30 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Jamaica |
3 – 0 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Toeschouwers: 2.800 Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) | |
Daniel Gordon Romeo Parkes Darren Mattocks |
Copa América 2015 |
---|
| ||||
13 juni Copa América 2015 Groep B № «onderlinge duels» 16:00 uur |
Uruguay |
1 – 0 | Estadio Regional, Antofagasta Toeschouwers: 8.653 Scheidsrechter: José Argote (VEN) | |
Cristian Rodríguez |
| ||||
16 juni Copa América 2015 Groep B № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Paraguay |
1 – 0 | Estadio Regional, Antofagasta Toeschouwers: 6.099 Scheidsrechter: Carlos Vera (ECU) | |
Édgar Benítez |
| ||||
20 juni Copa América 2015 Groep B № «onderlinge duels» 18:30 uur |
Argentinië |
1 – 0 | Estadio Regional, Antofagasta Toeschouwers: 21.083 Scheidsrechter: Julio Bascuñán (CHI) | |
Gonzalo Higuaín |
CONCACAF Gold Cup 2015 |
---|
| ||||
8 juli CONCACAF Gold Cup Groep B № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Costa Rica |
2 – 2 | StubHub Center, Carson Toeschouwers: 22.648 Scheidsrechter: Fernando Guerrero (MEX) | |
Roy Miller David Ramírez |
| ||||
11 juli CONCACAF Gold Cup Groep B № «onderlinge duels» 18:30 uur |
Jamaica |
1 – 0 | BBVA Compass Stadium, Houston Toeschouwers: 22.017 Scheidsrechter: Yadel Martínez (CUB) | |
Rodolph Austin |
| ||||
14 juli CONCACAF Gold Cup Groep B № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
1 – 0[29] | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 16.674 Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Garath McCleary |
| ||||
18 juli CONCACAF Gold Cup Kwartfinale № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Haïti |
0 – 1 | M&T Bank Stadium, Baltimore Toeschouwers: 37.994 Scheidsrechter: César Ramos Palazuelos (MEX) | |
| ||||
22 juli CONCACAF Gold Cup Halve finale № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Verenigde Staten |
1 – 2 | Georgia Dome, Atlanta Toeschouwers: 70.511 Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Michael Bradley |
| ||||
26 juli CONCACAF Gold Cup Finale № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
1 – 3 | Lincoln Financial Field, Philadelphia Toeschouwers: 68.930 Scheidsrechter: Joel Aguilar (SLV) | |
Darren Mattocks |
| ||||
4 september Kwalificatie WK 2018 Derde ronde № «onderlinge duels» |
Jamaica |
2 – 3 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 18.315 Scheidsrechter: Marlon Mejia (SLV) | |
Darren Mattocks Adrian Mariappa |
| ||||
8 september Kwalificatie WK 2018 Derde ronde № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Nicaragua |
0 – 2[30] | Estadio Nacional, Managua Toeschouwers: 17.857 Scheidsrechter: Oscar Reyna (GUA) | |
| ||||
13 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 17:00 uur |
Zuid-Korea |
3 – 0 | Seoul World Cupstadion, Seoel Toeschouwers: 28.105 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
Ji Dong-won Ki Sung-yong Hwang Eui-jo |
| ||||
13 november Kwalificatie WK 2018 Vierde ronde Groep B № «onderlinge duels» 21:00 uur |
Jamaica |
0 – 2 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 25.506 Scheidsrechter: Roberto García (MEX) | |
| ||||
17 november Kwalificatie WK 2018 Vierde ronde Groep B № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Haïti |
0 – 1 | Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince Toeschouwers: 12.155 Scheidsrechter: Javier Santos (PUR) | |
2016
| ||||
25 maart Kwalificatie WK 2018 Vierde ronde Groep B № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 21.510 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
Je-Vaughn Watson |
| ||||
29 maart Kwalificatie WK 2018 Vierde ronde Groep B № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Costa Rica |
3 – 0 | Estadio Nacional, San José Toeschouwers: 35.332 Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) | |
Celso Borges Bryan Ruiz Johan Venegas |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Chili |
1 – 2 | Estadio Sausalito, Viña del Mar Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Raúl Orozco (BOL) | |
Nicolas Castillo |
Copa América Centenario |
---|
| ||||
5 juni Copa América Groep C № «onderlinge duels» 17:00 uur |
Jamaica |
0 – 1 | Soldier Field, Chicago Toeschouwers: 25.560 Scheidsrechter: Víctor Carrillo (PER) | |
| ||||
9 juni Copa América Groep C № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Mexico |
2 – 0 | Rose Bowl, Pasadena Toeschouwers: 83.263 Scheidsrechter: Wilton Sampaio (BRA) | |
Javier Hernández Oribe Peralta |
| ||||
13 juni Copa América Groep C № «onderlinge duels» 22:00 uur |
Uruguay |
3 – 0 | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 40.166 Scheidsrechter: Wilson Lamouroux (COL) | |
Abel Hernández Je-Vaughn Watson Mathías Carujo |
| ||||
2 september Kwalificatie WK 2018 Groep B № «onderlinge duels» 20:30 uur |
Panama |
2 – 0 | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Toeschouwers: 20.810 Scheidsrechter: Joel Aguilar (SLV) | |
Gabriel Torres Abdiel Arroyo |
| ||||
6 september Kwalificatie WK 2018 Groep B № «onderlinge duels» 20:30 uur |
Jamaica |
0 – 2 | National Stadium, Kingston Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Adrian Skeete (BAR) | |
| ||||
11 oktober Kwalificatie Gold Cup 2017 Groep B № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Guyana |
2 – 4 (n.v.) | Leonorastadion, Leonora Scheidsrechter: Kerry Skepple (ANT) | |
Adrian Butters Adrian Butters |
| ||||
13 november[33] Kwalificatie Gold Cup 2017 Groep B № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 0[34] | Anthony Spaulding Sports Complex, Kingston Scheidsrechter: Wilson Da Costa (BAS) | |
Cory Burke |
2017
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Verenigde Staten |
1 – 0 | Finley Stadium, Chattanooga Toeschouwers: 17.903 Scheidsrechter: Jafeth Perea (PAN) | |
Jordan Morris |
| ||||
16 februari Vriendschappelijk № «onderlinge duels» |
Honduras |
0 – 1 | BBVA Compass Stadium, Houston Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
| ||||
13 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Peru |
3 – 1 | Estadio Monumental Virgen de Chapi, Arequipa Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Gustavo Murillo (COL) | |
Édison Flores Renato Tapia Paolo Guerrero |
| ||||
22 juni Caribbean Cup 2017 Halve finale № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Wilson Da Costa (BAS) | |
Jermaine Johnson |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Michael Binns Omar Gordon Shamar Nicholson Oniel Fisher Cory Burke |
4 – 2 |
| ||||
25 juni Caribbean Cup 2017 Finale № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
1 – 2 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Michele Rodríguez (CUB) | |
Rosario Harriott |
CONCACAF Gold Cup 2017 |
---|
| ||||
9 juli CONCACAF Gold Cup 2017 Groep C № «onderlinge duels» 16:00 uur |
Curaçao |
0 – 2 | Qualcomm Stadium, San Diego Toeschouwers: 53.133 Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) | |
| ||||
13 juli CONCACAF Gold Cup Groep C № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Mexico |
0 – 0 | Sports Authority Field at Mile High, Denver Toeschouwers: 49.121 Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
| ||||
16 juli CONCACAF Gold Cup Groep C № «onderlinge duels» 17:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Alamodome, San Antonio Toeschouwers: 44.232 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
Darren Mattocks |
| ||||
20 juli CONCACAF Gold Cup Kwartfinale № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
2 – 1 | University of Phoenix Stadium, Glendale Toeschouwers: 37.404 Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Shaun Francis Romario Williams |
| ||||
23 juli CONCACAF Gold Cup Halve finale № «onderlinge duels» 21:00 uur |
Mexico |
0 – 1 | Rose Bowl, Pasadena Toeschouwers: 42.393 Scheidsrechter: John Pitti (PAN) | |
| ||||
26 juli CONCACAF Gold Cup Finale № «onderlinge duels» 18:30 uur |
Verenigde Staten |
2 – 1 | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 63.032 Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Jozy Altidore Jordan Morris |
| ||||
24 augustus Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Trinidad en Tobago |
1 – 2 | Hasely Crawford Stadium, Port of Spain Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) | |
Kevon Villaroel |
| ||||
2 september Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Canada |
2 – 0 | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 21.724 Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Anthony Jackson-Hamel Jonathan Osorio |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:15 uur |
Saoedi-Arabië |
5 – 2 | King Abdullah Sports City, Jeddah Toeschouwers: 8.226 Scheidsrechter: Sultan Al-Marzouqi (UAE) | |
Salem Al-Dawsari Hazza Al-Hazzaa Salman Al-Faraj Mohammed Al-Burayk Abdullah Al-Jouei |
2018
| ||||
30 januari Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Zuid-Korea |
2 – 2 | Mardan Spor Kompleksi, Aksu Toeschouwers: 80 Scheidsrechter: Alper Ulusoy (TUR) | |
Kim Shin-wook Kim Shin-wook |
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Sabina Park, Kingston Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: John Pitty (PAN) | |
Akeem Thomas |
| ||||
26 april Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 21:00 uur |
Saint Vincent en de Grenadines |
1 – 3 | Warner Park, Basseterre Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Reon Radix (GRN) | |
Tiran Hanley |
| ||||
29 april Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Antigua en Barbuda |
0 – 2 | Sir Vivian Richards Stadium, Saint John's Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Moet Gaymes (VIN) | |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Ecuador |
2 – 0 | Red Bull Arena, Harrison Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) | |
Enner Valencia |
| ||||
9 september Kwalificatie № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Jamaica |
4 – 0 | Independence Park, Kingston Scheidsrechter: Bráyan Lopez (GUA) | |
Darren Mattocks |
2019
CONCACAF Gold Cup 2019 |
---|
| ||||
25 juni Gold Cup 2019 Grupe C № «onderlinge duels» 17:00 uur |
Jamaica |
1 – 1 | Banc of California Stadium, Los Angeles Toeschouwers: 22.503 Scheidsrechter: Marco Ortíz (MEX) | |
Shamar Nicholson |
Juriën Gaari |
JFF · A-internationals · Bondscoaches · Selecties · Statistieken · Jamaicaans vrouwenelftal · Olympisch elftal · Jamaica U21 · Jamaica U19 · Jamaica U17
1920 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
Gold Cup 1991 · Gold Cup 1993 · Gold Cup 1998 · WK 1998 · Gold Cup 2000 · Gold Cup 2003 · Gold Cup 2005 · Gold Cup 2009 · Gold Cup 2011 · Copa América 2015 · Gold Cup 2015
1925 · 1926 · 1927–1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933–1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939–1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954–1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020
Amerikaanse Maagdeneilanden · Antigua en Barbuda · Argentinië · Aruba · Australië · Bahama's · Barbados · Bermuda · Bolivia · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Ecuador · Egypte · El Salvador · Engeland · Frankrijk · Ghana · Grenada · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Ierland · India · Indonesië · Iran · Japan · Kaaimaneilanden · Kroatië · Maleisië · Marokko · Mexico · Nederlandse Antillen · Nicaragua · Nieuw-Zeeland · Nigeria · Noord-Macedonië · Noorwegen · Panama · Paraguay · Peru · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Saoedi-Arabië · Servië · Suriname · Trinidad en Tobago · Uruguay · Venezuela · Verenigde Staten · Vietnam · Wales · Zambia · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|