Interlands Welsh voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Welsh voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2010 – 2019.
Interlands
2010
| ||||
3 maart Vriendschappelijk № 577 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
0 – 1 | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 8.258 Scheidsrechter: Alan Black (NIR) | |
| ||||
23 mei Vriendschappelijk № 578 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Kroatië |
2 – 0 | Gradski vrt, Osijek Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO) | |
Ivan Rakitić Drago Gabrić |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk № 579 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
5 – 1[1] | Parc-Y-Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 4.904 Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN) | |
David Cotterill Joe Ledley Andy King Ashley Williams Craig Bellamy |
| ||||
3 september EK-kwalificatie № 580 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Montenegro |
1 – 0 | Stadion Pod Goricom, Podgorica Toeschouwers: 7.442 Scheidsrechter: Anastasios Kakkos (GRE) | |
Mirko Vučinić |
| ||||
8 oktober EK-kwalificatie № 581 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 1[2] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 14.061 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) | |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 582 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Zwitserland |
4 – 1 | St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Valentin Stocker Marco Streller Gökhan Inler Valentin Stocker |
2011
| ||||
8 februari Vriendschappelijk № 583 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Ierland |
3 – 0 | Aviva Stadium, Dublin Toeschouwers: 19.783 Scheidsrechter: Mark Courtney (NIR) | |
Darron Gibson Damien Duff Keith Fahey |
| ||||
26 maart EK-kwalificatie № 584 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 68.959 Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR) | |
| ||||
25 mei Nations Cup № 585 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 3 | Aviva Stadium, Dublin Toeschouwers: 6.036 Scheidsrechter: Raymond Crangle (NIR) | |
Robert Earnshaw |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 586 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 0 | Aviva Stadium, Dublin Toeschouwers: 529 Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL) | |
Aaron Ramsey Robert Earnshaw |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № 587 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 2 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 6.378 Scheidsrechter: Kristo Tohver (EST) | |
Darcy Blake |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 588 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 17.500 Scheidsrechter: Luca Banti (ITA) | |
Steve Morison Aaron Ramsey |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 589 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Engeland |
1 – 0 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 77.128 Scheidsrechter: Robert Schörgenhofer (AUT) | |
Ashley Young |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 590 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 0[4] | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 12.317 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) | |
Aaron Ramsey Gareth Bale |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 591 «onderlinge duels» 20:05 uur |
Bulgarije |
0 – 1 | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 1.672 Scheidsrechter: Pawel Gil (POL) | |
| ||||
12 november Vriendschappelijk № 592 16:00 uur |
Wales |
4 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 12.600 Scheidsrechter: Gerhard Grobelnik (AUT) | |
Gareth Bale Craig Bellamy Sam Vokes Sam Vokes |
2012
| ||||
29 februari Vriendschappelijk № 593 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
0 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 23.193 Scheidsrechter: Howard Webb (ENG) | |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 594 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Mexico |
2 – 0 | MetLife Stadium, East Rutherford Toeschouwers: 35.518 Scheidsrechter: Ricardo Salazar (USA) | |
Aldo de Nigris Aldo de Nigris |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 595 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
0 – 2 | Parc y Scarlets, Llanelli Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Marco Borg (MLT) | |
| ||||
7 september WK-kwalificatie Groep A № 596 «onderlinge duels» 20:45 |
Wales |
0 – 2[7] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 20.156 Scheidsrechter: Stefan Johanneson (ZWE) | |
| ||||
11 september WK-kwalificatie Groep A № 597 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Servië |
6 – 1 | Karađorđe Stadion, Novi Sad Toeschouwers: 11.300 Scheidsrechter: Duarte Gomes (POR) | |
Aleksandar Kolarov Zoran Tošić Filip Djuričić Dušan Tadić Branislav Ivanović Miralem Sulejmani |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie Groep A № 598 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
2 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 23.249 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) | |
Gareth Bale Gareth Bale |
| ||||
16 oktober WK-kwalificatie Groep A № 599 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Kroatië |
2 – 0 | Stadion Gradski Vrt, Osijek Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) | |
Mario Mandžukić Eduardo |
2013
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 600 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 1 | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Menashe Masiah (ISR) | |
Gareth Bale Sam Vokes |
| ||||
22 maart WK-kwalificatie Groep A № 601 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Schotland |
1 – 2[9] | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 39.365 Scheidsrechter: Anthony Gautier (FRA) | |
Grant Hanley |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie Groep A № 602 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
1 – 2 | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Luca Banti (ITA) | |
Gareth Bale |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 603 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
0 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) | |
| ||||
6 september WK-kwalificatie Groep A № 604 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Macedonië |
2 – 1[12] | Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Sascha Kever (SUI) | |
Ivan Tričkovski Aleksandar Trajkovski |
| ||||
10 september WK-kwalificatie Groep A № 605 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
0 – 3 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (POL) | |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep A № 606 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 11.257 Scheidsrechter: Suren Baliyan (ARM) | |
Simon Church |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie Groep A № 607 «onderlinge duels» 20:45 uur |
België |
1 – 1 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 45.401 Scheidsrechter: Sergej Karasjov (RUS) | |
Kevin De Bruyne |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 608 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 11.809 Scheidsrechter: Sébastien Delferière (BEL) | |
Andy King |
2014
| ||||
5 maart Vriendschappelijk № 609 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Wales |
3 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 13.219 Scheidsrechter: Eiko Saar (EST) | |
James Collins Sam Vokes Gareth Bale |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 610 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Nederland |
2 – 0 | Amsterdam ArenA, Amsterdam Toeschouwers: 51.000 Scheidsrechter: Bülent Yıldırım (TUR) | |
Arjen Robben Jeremain Lens |
| ||||
9 september EK-kwalificatie № 611 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Andorra |
1 – 2 | Estadi Nacional, Andorra la Vella Toeschouwers: 3.150 Scheidsrechter: Slavko Vinčić (SLO) | |
Ildefons Lima |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 612 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
0 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 30.741 Scheidsrechter: Vladislav Bezborodov (RUS) | |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 613 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
2 – 1[19] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.273 Scheidsrechter: Manuel Gräfe (GER) | |
David Cotterill Hal Robson-Kanu |
| ||||
16 november EK-kwalificatie № 614 «onderlinge duels» 20:45 uur |
België |
0 – 0 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 46.000 Scheidsrechter: Pavel Královec (CZE) | |
2015
| ||||
28 maart EK-kwalificatie № 615 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Israël |
0 – 3 | Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 30.200 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
| ||||
12 juni EK-kwalificatie № 616 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 33.280 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) | |
Gareth Bale |
| ||||
3 september EK-kwalificatie № 617 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Cyprus |
0 – 1 | GSP Stadium, Strovolos Toeschouwers: 14.992 Scheidsrechter: Szymon Marciniak (GER) | |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 618 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Wales |
0 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.653 Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO) | |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 619 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Bosnië en Herz. |
2 – 0[21] | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Alberto Undiano Mallenco (ESP) | |
Milan Đurić Vedad Ibišević |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 620 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
2 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 33.280 Scheidsrechter: Kevin Blom (NED) | |
Aaron Ramsey Gareth Bale |
| ||||
13 november Vriendschappelijk № 621 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
2 – 3[24][25] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 25.669 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) | |
Joe Ledley Emyr Huws |
2016
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № 622 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.855 Scheidsrechter: Steven McLean (SCO) | |
Simon Church |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 623 «onderlinge duels» |
Oekraïne |
1 – 0 | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) | |
Andriy Jarmolenko |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 624 «onderlinge duels» |
Zweden |
3 – 0 | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 37.942 Scheidsrechter: Tobias Welz (GER) | |
Emil Forsberg Mikael Lustig John Guidetti |
EK 2016 |
---|
| ||||
11 juni EK 2016 Groep B № 625 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Wales |
2 – 1 | Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux Toeschouwers: 37.831 Scheidsrechter: Svein Oddvar Moen (NOR) | |
Gareth Bale Hal Robson-Kanu |
| ||||
16 juni EK 2016 Groep B № 626 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Engeland |
2 – 1 | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 34.033 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) | |
Jamie Vardy Daniel Sturridge |
| ||||
20 juni EK 2016 Groep B № 627 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Rusland |
0 – 3 | Stadium Municipal, Toulouse Toeschouwers: 28.840 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) | |
| ||||
25 juni EK 2016 Achtste finale № 628 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Wales |
1 – 0 | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 44.342 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) | |
Gareth McAuley |
| ||||
1 juli EK 2016 Kwartfinale № 629 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Wales |
3 – 1 | Grand Stade Lille Métropole, Villeneuve-d'Ascq Toeschouwers: 45.936 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
Ashley Williams Hal Robson-Kanu Sam Vokes |
| ||||
6 juli EK 2016 Halve finale № 630 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Portugal |
2 – 0 | Parc Olympique Lyonnais, Lyon Toeschouwers: 55.679 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) | |
Cristiano Ronaldo Nani |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 Groep D № 631 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
4 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 31.731 Scheidsrechter: Liran Liany (ISR) | |
Sam Vokes Joe Allen Gareth Bale Gareth Bale |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep D № 632 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Oostenrijk |
2 – 2 | Ernst Happelstadion, Wenen Toeschouwers: 44.200 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) | |
Marko Arnautović Marko Arnautović |
| ||||
9 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep D № 633 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.652 Scheidsrechter: Paolo Mazzoleni (ITA) | |
Gareth Bale |
| ||||
12 november Kwalificatie WK 2018 Groep D № 634 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 33.000 Scheidsrechter: Alberto Undiano (ESP) | |
Gareth Bale |
2017
| ||||
24 maart Kwalificatie WK 2018 Groep D № 635 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Ierland |
0 – 0[31] | Aviva Stadium, Dublin Toeschouwers: 51.700 Scheidsrechter: Nicola Rizzoli (ITA) | |
| ||||
11 juni Kwalificatie WK 2018 Groep D № 636 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Servië |
1 – 1 | Stadion Rajko Mitić, Belgrado Toeschouwers: 46.673 Scheidsrechter: Jorge Sousa (POR) | |
Aleksandar Mitrović |
| ||||
2 september Kwalificatie WK 2018 Groep D № 637 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 0 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.633 Scheidsrechter: Ovidiu Haţegan (ROM) | |
Ben Woodburn |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 Groep D № 638 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Moldavië |
0 – 2 | Stadionul Zimbru, Chișinău Toeschouwers: 10.411 Scheidsrechter: Paweł Raczkowski (POL) | |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep D № 639 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Georgië |
0 – 1 | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano (ESP) | |
| ||||
9 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep D № 640 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
0 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 33.000 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
| ||||
10 november Vriendschappelijk № 641 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Frankrijk |
2 – 0 | Stade de France, Saint-Denis Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Jorge Sousa (POR) | |
Antoine Griezmann Olivier Giroud |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 642 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Wales |
1 – 1 | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 13.747 Scheidsrechter: Bart Vertenten (BEL) | |
Tom Lawrence |
2018
| ||||
22 maart Vriendschappelijk China Cup № 643 «onderlinge duels» 19:35 uur |
China |
0 – 6 | Guangxi Sports Center, Nanning Toeschouwers: 36.533 Scheidsrechter: Mohd Bin Yaacob (MAS) | |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk China Cup № 644 «onderlinge duels» 20:35 uur |
Uruguay |
1 – 0 | Guangxi Sports Center, Nanning Toeschouwers: 41.016 Scheidsrechter: Salman Falahi (QAT) | |
Edinson Cavani |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 645 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Mexico |
0 – 0 | Rose Bowl, Pasadena Toeschouwers: 82.345 Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) | |
FAW · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Welsh vrouwenelftal · Brits olympisch elftal · Wales U21 · Wales U20 · Wales U19 · Wales U18 · Wales U17 · Wales U16
1876 – 1909 · 1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
WK 1958 · EK 2016
1876 · 1877 · 1878 · 1879 · 1880 · 1881 · 1882 · 1883 · 1884 · 1885 · 1886 · 1887 · 1888 · 1889 · 1890 · 1891 · 1892 · 1893 · 1894 · 1895 · 1896 · 1897 · 1898 · 1899 · 1900 · 1901 · 1902 · 1903 · 1904 · 1905 · 1906 · 1907 · 1908 · 1909 · 1910 · 1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019
Albanië · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Costa Rica · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Jamaica · Japan · Joegoslavië · Koeweit · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Luxemburg · Macedonië · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Panama · Paraguay · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad & Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|