Interlands Curaçaos voetbalelftal 2011-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Curaçaos voetbalelftal speelde in de periode 2011 – 2019. Het land speelde zijn eerste officiële interland in augustus 2011. Hiervoor kwamen voetballers uit voor het Nederlands-Antilliaans voetbalelftal.
Interlands
2011
| ||||
19 augustus Vriendschappelijk № 1 «onderlinge duels» |
Dominicaanse Republiek |
1 – 0[1] | Estadio Panamericano, San Cristóbal Scheidsrechter: Sandy Vasquez (DOM) | |
Johan Cruz |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 2 «onderlinge duels» |
Dominicaanse Republiek |
1 – 0[3] | Estadio Panamericano, San Cristóbal Scheidsrechter: Juan Carlos Hidalgo (DOM) | |
Fernando Casanova |
| ||||
2 september Kwalificatie WK 2014 Groep F № 3 «onderlinge duels» |
Antigua en Barbuda |
5 – 2 | Sir Vivian Richards Stadium, Antigua Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Javier Santos (PUR) | |
Marc Joseph Quinton Griffith Tamarley Thomas Peter Byers Peter Byers |
| ||||
6 september Kwalificatie WK 2014 Groep F № 4 «onderlinge duels» |
Curaçao |
2 – 4 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Jeffrey Solís (CRC) | |
Orin de Waard Angelo Zimmerman |
| ||||
23 september Vriendschappelijk № 5 «onderlinge duels» |
Suriname |
2 – 0 | André Kamperveenstadion, Paramaribo Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Andy Pireau (SUR) | |
Stefano Rijssel Milton Pinas |
| ||||
25 september Vriendschappelijk № 6 «onderlinge duels» |
Suriname |
2 – 2 | André Kamperveenstadion, Paramaribo Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Andy Pireau (SUR) | |
Evani Esperance Giovanni Drenthe |
| ||||
7 oktober Kwalificatie WK 2014 Groep F № 7 «onderlinge duels» |
Curaçao |
0 – 3[10] | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: 2.563 Scheidsrechter: Oscar Reyna (GUA) | |
| ||||
11 oktober Kwalificatie WK 2014 Groep F № 8 «onderlinge duels» |
Haïti |
2 – 2 | Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince Toeschouwers: 7.800 Scheidsrechter: Leon Clarke (SLA) | |
Jean-Eudes Maurice Kervens Belfort Fils |
| ||||
11 november Kwalificatie WK 2014 Groep F № 9 «onderlinge duels» |
Amerikaanse Maagdeneilanden |
0 – 3 | Paul E. Joseph Stadium, Frederiksted Toeschouwers: 210 Scheidsrechter: Mauricio Navarro (CAN) | |
| ||||
15 november Kwalificatie WK 2014 Groep F № 10 «onderlinge duels» |
Curaçao |
6 – 1[11] | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Valdin Legister (JAM) | |
Shanon Carmelia Rocky Siberie Everon Espacia Shanon Carmelia Rocky Siberie Angelo Cijntje |
| ||||
2 december ABCS-toernooi Eerste ronde № 11 «onderlinge duels» |
Curaçao |
1 – 3 | Dr. Ir. F. Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Enrico Wijngaarde (SUR) | |
Sendley Bito |
| ||||
4 december ABCS-toernooi Troostfinale № 12 «onderlinge duels» |
Suriname |
2 – 0 | Dr. Ir. F. Essed Stadion, Paramaribo Toeschouwers: 3.500 | |
Stefano Baneti Emilio Limon |
2012
| ||||
13 juli ABCS-toernooi Eerste ronde № 13 «onderlinge duels» |
Aruba |
3 – 2[15] | Trinidad Stadion, Oranjestad Scheidsrechter: Antonius Pinas (SUR) | |
Rashidi Gilkes Dwaynalex Raven Rensy Barradas |
| ||||
15 juli ABCS-toernooi Troostfinale № 14 «onderlinge duels» |
2 – 9 | Trinidad Stadion, Oranjestad Scheidsrechter: Antonius Pinas (SUR) | ||
| ||||
21 oktober Caribbean Cup 2012 Groep 2 № 15 «onderlinge duels» |
Saint Lucia |
5 – 1[17] | Beausejour Stadium, Gros Islet Toeschouwers: 1.650 Scheidsrechter: Bryan Willett (ANT) | |
Tremain Paul Cliff Valcin Eden Charles Tafari Charlemagne Kurt Frederick |
| ||||
23 oktober Caribbean Cup 2012 Groep 2 № 16 «onderlinge duels» |
Curaçao |
1 – 2[19] | Beausejour Stadium, Gros Islet Toeschouwers: 750 Scheidsrechter: Raymond Bogle (JAM) | |
Colin Nelson |
| ||||
25 oktober Caribbean Cup 2012 Groep 2 № 17 «onderlinge duels» |
Saint Vincent en de Grenadines |
4 – 0 | Beausejour Stadium, Gros Islet Toeschouwers: 852 Scheidsrechter: Sandy Vasquez (DOM) | |
Cornelius Stewart Darren Hamlett Cornelius Stewart Myron Samuel |
2013
| ||||
14 november ABCS-toernooi Eerste ronde № 18 «onderlinge duels» |
Curaçao |
2 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Johannes Dolaini (SUR) | |
Stallone Isenia Stallone Isenia |
| ||||
16 november ABCS-toernooi Finale № 19 «onderlinge duels» |
Curaçao |
1 – 3 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Javier Jauregui (CUW) | |
Ruensley Leuteria |
2014
| ||||
3 september Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 4 № 20 «onderlinge duels» |
Puerto Rico |
2 – 2 | Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón Scheidsrechter: Jhon Pitti (PAN) | |
Joseph Marrero Joseph Marrero |
| ||||
5 september Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 4 № 21 «onderlinge duels» |
Curaçao |
2 – 1 | Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón Scheidsrechter: Jafeth Perea (PAN) | |
Prince Rajcomar Gevaro Nepomuceno |
| ||||
7 september Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 4 № 22 «onderlinge duels» |
Frans-Guyana |
0 – 0 | Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón Scheidsrechter: Jhon Pitti (PAN) | |
| ||||
8 oktober Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 9 № 23 «onderlinge duels» |
Curaçao |
1 – 1 | Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes Scheidsrechter: Christophel Stewart (CAY) | |
Vidarrell Merencia |
| ||||
10 oktober Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 9 № 24 «onderlinge duels» |
Saint Vincent en de Grenadines |
1 – 0 | Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes Scheidsrechter: Bryan Willett (ANT) | |
Oalex Anderson |
| ||||
12 oktober Kwalificatie Caribbean Cup 2014 Groep 9 № 25 «onderlinge duels» |
Guadeloupe |
0 – 1 | Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes Scheidsrechter: Leo Clarke (SLA) | |
Caribbean Cup 2014 |
---|
| ||||
11 november Caribbean Cup 2014 Groep A № 26 «onderlinge duels» |
Curaçao |
2 – 3 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Trevor Taylor (BAR) | |
Rihairo Meulens Gianluca Maria |
| ||||
13 november Caribbean Cup 2014 Groep A № 27 «onderlinge duels» |
Curaçao |
2 – 3 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Wilson Da Costa (BHS) | |
Prince Rajcomar Gevaro Nepomuceno |
| ||||
15 november Caribbean Cup 2014 Groep A № 28 «onderlinge duels» |
Frans-Guyana |
4 – 1 | Catherine Hall Stadium, Montego Bay Scheidsrechter: Leo Clarke (SLA) | |
Brian Saint-Clair Gilles Fabien Nekie Adipi Gilles Fabien |
2015
| ||||
30 januari ABCS-toernooi Eerste ronde № 29 «onderlinge duels» |
Curaçao |
0 – 0 (3 – 5 n.s.) | Franklin Essedstadion, Paramaribo Scheidsrechter: Johannes Dolaini (SUR) | |
| ||||
1 februari ABCS-toernooi Troostfinale № 30 «onderlinge duels» |
Bonaire |
1 – 4 | Franklin Essedstadion, Paramaribo Scheidsrechter: Ricangel de Lecca (ARU) | |
Suehendley Barzey |
| ||||
27 maart Kwalificatie WK 2018 Eerste ronde № 31 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
2 – 1 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Oscar Davila (NIC) | |
Vidarrell Merencia Felitciano Zschusschen |
| ||||
31 maart Kwalificatie WK 2018 Eerste ronde № 32 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Montserrat |
2 – 2 | Blakes Estate Stadium, Saint John's Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Rodphin Harris (TRI) | |
Jamal Willer Bradley Woods-Garness |
| ||||
20 mei Vriendschappelijk № 33 «onderlinge duels» |
Curaçao |
3 – 2[31] | Almere City-stadion, Almere Toeschouwers: 2.500 | |
Vidarell Merencia Prince Rajcomar Jason Wall |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 34 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
1 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Juniel Adelina (CUW) | |
Charlton Vicento |
| ||||
10 juni Kwalificatie WK 2018 Tweede ronde № 35 «onderlinge duels» |
Curaçao |
0 – 0[33] | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Óscar Moncada (HON) | |
| ||||
14 juni Kwalificatie WK 2018 Tweede ronde № 36 «onderlinge duels» |
Cuba |
1 – 1[35][36] | Estadio Pedro Marrero, Havana Scheidsrechter: Jafeth Perea (PAN) | |
Yénier Márquez |
| ||||
4 september Kwalificatie WK 2018 Derde ronde № 37 «onderlinge duels» 19:05 uur |
Curaçao |
0 – 1 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Valdin Legister (JAM) | |
| ||||
8 september Kwalificatie WK 2018 Derde ronde № 38 «onderlinge duels» 19:35 uur |
El Salvador |
1 – 0 | Estadio Cuscatlan, San Salvador Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Jonathan Barrios |
2016
| ||||
23 maart Kwalificatie Caribbean Cup 2017 Eerste ronde № 39 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Barbados |
1 – 0 | Usain Bolt Sports Complex, Bridgetown Scheidsrechter: Kevin Morisson (JAM) | |
Romario Harewood |
| ||||
27 maart Kwalificatie Caribbean Cup 2017 Eerste ronde № 40 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
2 – 1 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Dwight Royal (JAM) | |
Gino van Kessel Felitciano Zschusschen |
| ||||
1 juni Kwalificatie Caribbean Cup 2017 Tweede ronde № 41 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Guyana |
2 – 5 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Valdin Legister (JAM) | |
Sheldon Holder Brandon Beresford |
| ||||
7 juni Kwalificatie Caribbean Cup 2017 Tweede ronde № 42 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
7 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Veralton Nembhard (JAM) | |
Gino van Kessel Felitciano Zschusschen Gino van Kessel Leandro Bacuna Gino van Kessel Felitciano Zschusschen Gevaro Nepomuceno |
| ||||
5 oktober Kwalificatie Gold Cup 2017 Derde ronde № 43 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Curaçao |
3 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad | |
Leandro Bacuna Rangelo Janga Gino van Kessel |
| ||||
11 oktober Kwalificatie Gold Cup 2017 Derde ronde № 44 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Puerto Rico |
2 – 4 (n.v.)[37] | Estadio Loubriel, Bayamón | |
Héctor Ramos Héctor Ramos |
2017
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 45 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
1 – 1 | Stadion dr. Antoine Maduro, Willemstad Toeschouwers: 2.600 Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Felitciano Zschusschen |
| ||||
13 juni Vriendschappelijk № 46 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Canada |
1 – 1[38] | Stade Saputo, Montreal Toeschouwers: 6.026 Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) | |
Manjrekar James Anthony Jackson-Hamel |
| ||||
17 juni Vriendschappelijk № 47 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Curaçao |
0 – 0 | Stadion dr. Antoine Maduro, Willemstad Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Johannes Dolaini (SUR) | |
| ||||
22 juni Caribbean Cup 2017 Halve finale № 48 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Curaçao |
2 – 1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Gevaro Nepomuceno Rangelo Janga |
| ||||
25 juni Caribbean Cup 2017 Finale № 49 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Jamaica |
1 – 2 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Michele Rodríguez (CUB) | |
Rosario Harriott |
CONCACAF Gold Cup 2017 |
---|
| ||||
9 juli CONCACAF Gold Cup 2017 Groep C № 50 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Curaçao |
0 – 2 | Qualcomm Stadium, San Diego Toeschouwers: 53.133 Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) | |
| ||||
13 juli CONCACAF Gold Cup 2017 Groep C № 51 «onderlinge duels» 18:00 uur |
El Salvador |
2 – 0 | Sports Authority Field at Mile High, Denver Toeschouwers: 49.121 Scheidsrechter: Héctor Rodríguez (HON) | |
Gerson Mayen Rodolfo Zelaya |
| ||||
16 juli CONCACAF Gold Cup 2017 Groep C № 52 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Curaçao |
0 – 2 | Alamodome, San Antonio Toeschouwers: 44.232 Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) | |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № 53 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Qatar |
1 – 2 | Jassim Bin Hamad Stadion, Doha Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Mahmood Al-Majarafi (OMA) | |
Hasan Al-Haidos |
2018
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 54 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
1 – 1 | Ergilio Hato Stadion, Willemstad Toeschouwers: 3.384 Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Gino van Kessel |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 55 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Curaçao |
1 – 0 | Ergilio Hato Stadion, Willemstad Toeschouwers: 5.693 Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Leandro Bacuna |
| ||||
10 september Kwalificatie Nations League 2019/20 № 56 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Curaçao |
10 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: Onbekend Scheidsrechter: Hugo Cruz (CRC) | |
Hooi C. Martina Kuwas Bacuna Janga Nepomuceno Leuteria |
| ||||
12 oktober Kwalificatie Nations League 2019/20 № 57 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Amerikaanse Maagdeneilanden |
0 – 5 | IMG Academy, Bradenton Toeschouwers: Onbekend Scheidsrechter: Jamar Springer (BAR) | |
| ||||
19 november Kwalificatie Nations League 2019/20 № 58 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Curaçao |
6 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: Onbekend Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV) | |
Nepomuceno Hooi Janga |
2019
| ||||
23 maart Kwalificatie Nations League 2019/20 № 59 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−4) |
Antigua en Barbuda |
2 – 1 | Sir Vivian Richards Stadium, Antigua Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Randy Encarnación (DOM) | |
Osbourne Benjamin |
| ||||
5 juni King's Cup 2019 Halve finale № 60 «onderlinge duels» 15:30 uur (UTC+7) |
Curaçao |
3 – 1 | Chang Arena, Buriram Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Chaireag Ngamsom (THA) | |
Bonevacia Hooi Bacuna |
| ||||
8 juni King's Cup 2019 Finale № 61 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+7) |
Vietnam |
1 – 1 | Chang Arena, Buriram Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Wiwat Jumpaoon (THA) | |
Phạm |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Đức Phượng Hoàng Hải Văn Hậu |
4 – 5 |
CONCACAF Gold Cup 2019 |
---|
| ||||
17 juni CONCACAF Gold Cup 2019 Groep C № 62 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−5) |
Curaçao |
0 – 1 | Independence Park, Kingston Toeschouwers: 17.874 Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
| ||||
21 juni CONCACAF Gold Cup 2019 Groep C № 63 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−6) |
Honduras |
0 – 1 | BBVA Compass Stadium, Houston Toeschouwers: 22.935 Scheidsrechter: Juan Gabriel Calderón (CRC) | |
| ||||
25 juni CONCACAF Gold Cup 2019 Groep C № 64 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC−8) |
Jamaica |
1 – 1 | Banc of California Stadium, Los Angeles Toeschouwers: 22.503 Scheidsrechter: Marco Ortíz (MEX) | |
Nicholson |
| ||||
30 juni CONCACAF Gold Cup 2019 Kwartfinale № 65 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−5) |
Verenigde Staten |
1 – 0 | Lincoln Financial Field, Philadelphia Toeschouwers: 26.233 Scheidsrechter: Adonai Escobedo (MEX) | |
McKennie |
| ||||
7 september Nations League 2019/20 Divisie A № 66 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−5) |
Curaçao |
1 – 0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Toeschouwers: Onbekend Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) | |
Hooi |
| ||||
10 september Nations League 2019/20 Divisie A № 67 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−5) |
Haïti |
1 – 1 | Stade Sylvio Cator, Port-au-Prince Toeschouwers: Onbekend Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Pierrot |
| ||||
13 oktober Nations League 2019/20 Divisie A № 68 «onderlinge duels» |
Costa Rica |
0 – 0 | Curaçao |
Estadio Alejandro Morera Soto, Alajuela Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) |
| ||||
14 november Nations League 2019/20 Divisie A № 69 «onderlinge duels» |
Curaçao |
1 – 2 | Ergilio Hatostadion, Willemstad | |
Bronnen, noten en/of referenties
|
FFK · A-internationals · Curaçaos vrouwenelftal · Olympisch elftal
2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019
Amerikaanse Maagdeneilanden · Antigua en Barbuda · Aruba · Barbados · Bolivia · Canada · Colombia · Costa Rica · Cuba · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Grenada · Guyana · Haïti · Honduras · India · Jamaica · Mexico · Montserrat · Nicaragua · Puerto Rico · Qatar · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Suriname · Trinidad en Tobago · Verenigde Staten · Vietnam
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland