Interlands Fins voetbalelftal 1910-1919
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Fins voetbalelftal speelde in de periode 1910 – 1919.
Interlands
1910
- Geen interlands gespeeld
1911
| ||||
22 oktober Vriendschappelijk № 1 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 5 | Eläintarha Stadion, Helsinki Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Arve Eerikäinen (FIN) | |
Uno Lindbäck Paul Jerima |
1912
| ||||
27 juni Vriendschappelijk № 2 «onderlinge duels» |
Zweden |
7 – 1 | Råsunda Idrottsplats, Solna Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Hugo Meisl (AUT) | |
Hjalmar Lorichs Hjalmar Lorichs Eric Dahlström Hjalmar Lorichs Karl Persson Eric Dahlström Karl Persson |
| ||||
29 juni Olympische Spelen № 3 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 2 | Tranebergs Idrottsplats, Traneberg Toeschouwers: 600 Scheidsrechter: Hugo Meisl (AUT) | |
Jarl Öhman Eino Soinio Bror Wiberg |
| ||||
30 juni Olympische Spelen № 4 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 1 | Tranebergs Idrottsplats, Traneberg Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Per Sjöblom (SWE) | |
Bror Wiberg Jarl Öhman |
| ||||
2 juli Olympische Spelen Halve finale № 5 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 4 | Stockholms Olympiastadion, Stockholm Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Ruben Gelbord (SWE) | |
| ||||
4 juli Olympische Spelen Troostfinale № 6 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 9 | Råsunda Idrottsplats, Solna Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Per Sjöblom (SWE) | |
1913
- Geen interlands gespeeld
1914
| ||||
24 mei Vriendschappelijk № 7 «onderlinge duels» |
Zweden |
4 – 3 | Råsunda Idrottsplats, Solna Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: August Heiberg Kahrs (NOR) | |
Karl Bergström Iwar Swensson Iwar Swensson Walfrid Gunnarsson |
1915
- Geen interlands gespeeld
1916
- Geen interlands gespeeld
1917
- Geen interlands gespeeld
1918
- Geen interlands gespeeld
1919
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 8 «onderlinge duels» |
Zweden |
1 – 0 | Stockholms Olympiastadion, Stockholm Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Hagbard Vestergaard (DEN) | |
Olof Svedberg |
| ||||
28 september Vriendschappelijk № 9 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 3 | Töölön Pallokenttä, Helsinki Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Hagbard Vestergaard (DEN) | |
August Wickström August Wickström Holger Thorn |
Finse voetbalbond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Fins vrouwenelftal · Olympisch elftal · Finland U21 · Finland U20 · Finland U19 · Finland U18 · Finland U17
1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1912 · OS 1936 · OS 1952 · OS 1980
1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Barbados · België · Bermuda · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · DDR · (West-)Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · India · Irak · Israël · Italië · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Maleisië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|