Interlands Chileens voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Chileens voetbalelftal speelde in de periode 2010 – 2019.[1]
Interlands
2010
| ||||
21 januari Vriendschappelijk № 647 «onderlinge duels» |
Chili |
2 – 1 | Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Martín Vázquez (URU) | |
Esteban Paredes Esteban Paredes |
| ||||
1 april Vriendschappelijk № 648 «onderlinge duels» |
Chili |
0 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Roberto Silvera (URU) | |
| ||||
6 mei Vriendschappelijk № 649 «onderlinge duels» |
Chili |
2 – 0 | Estadio Tierra de Campeones, Iquique Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Joaquín Antequera (BOL) | |
Pedro Morales Sebastián Toro |
| ||||
16 mei Vriendschappelijk № 650 «onderlinge duels» |
Mexico |
1 – 0 | Aztekenstadion, Mexico-Stad Toeschouwers: 95.000 Scheidsrechter: Mark Geiger (USA) | |
Alberto Medina |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 651 «onderlinge duels» |
Chili |
3 – 0 | Estadio Municipal de Calama, Calama Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Gabriel Favale (ARG) | |
Alexis Sánchez Alexis Sánchez Jorge Valdivia |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № 652 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Chili |
1 – 0 | Estadio Municipal, Chillán Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Líber Prudente (URU) | |
Esteban Paredes |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 653 «onderlinge duels» |
Chili |
3 – 0 | Estadio Municipal de Concepción, Concepción Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Antonio Arias (PAR) | |
Humberto Suazo Alexis Sánchez Rodrigo Tello |
WK voetbal 2010 |
---|
| ||||
16 juni WK-eindronde Groep H № 654 «onderlinge duels» 13:30 uur |
Honduras |
0 – 1 | Mbombela Stadion, Nelspruit Toeschouwers: 32.664 Scheidsrechter: Eddy Maillet (SEY) | |
(details) |
| ||||
21 juni WK-eindronde Groep H № 655 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Chili |
1 – 0 | Nelson Mandelabaai Stadion, Port Elizabeth Toeschouwers: 34.872 Scheidsrechter: Khalil Al Ghamdi (KSA) | |
Mark González |
(details) |
| ||||
25 juni WK-eindronde Groep H № 656 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
1 – 2 | Loftus Versfeld Stadion, Pretoria Toeschouwers: 41.958 Scheidsrechter: Marco Rodríguez (MEX) | |
Rodrigo Millar |
(details) |
| ||||
28 juni WK-eindronde Achtste finale № 657 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Brazilië |
3 – 0 | Ellispark, Johannesburg Toeschouwers: 54.096 Scheidsrechter: Howard Webb (ENG) | |
Juan Luís Fabiano Robinho |
| ||||
7 september Vriendschappelijk № 658 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Oekraïne |
2 – 1 | Valeri Lobanovskystadion, Kiev Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Vital Sevastsyanik (BLR) | |
Jaroslav Rakitskiy Oleksandr Aliejev |
| ||||
9 oktober Vriendschappelijk № 659 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Arabische Emiraten |
0 – 2 | Sheikh Zayed Stadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Khalil Al Ghamdi (KSA) | |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk № 660 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Oman |
0 – 1 | Sultan Qaboos Sports Complex, Masqat Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Mahmoud Blooshi (KUW) | |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 661 «onderlinge duels» |
Chili |
2 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Carlos Torres (PAR) | |
Alexis Sánchez Arturo Vidal |
2011
| ||||
23 januari Vriendschappelijk № 662 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Verenigde Staten |
1 – 1 | The Home Depot Center, Carson Toeschouwers: 18.580 Scheidsrechter: Francisco Gutiérrez (MEX) | |
Teal Bunbury |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 663 «onderlinge duels» 21:45 uur |
Portugal |
1 – 1 | Estadio Magalhães Pessoa, Leiria Toeschouwers: 10.694 Scheidsrechter: Kevin Blom (NED) | |
Silvestre Varela |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 664 «onderlinge duels» 20:40 uur |
Colombia |
0 – 2 | Kyocera Stadion, Den Haag Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Pieter Vink (NED) | |
| ||||
19 juni Vriendschappelijk № 665 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Chili |
4 – 0 | Estadio Monumental David Arellano, Santiago Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Martín Vásquez (URU) | |
Matías Fernández Waldo Ponce Humberto Suazo Alexis Sánchez |
| ||||
23 juni Vriendschappelijk № 666 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Paraguay |
0 – 0 | Estadio Defensores del Chaco, Asunción Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Paulo César Oliveira (BRA) | |
Copa América 2011 |
---|
| ||||
4 juli Copa América Groep C № 667 «onderlinge duels» 21:45 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio del Bicentenario, San Juan Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Juan Soto (VEN) | |
Esteban Paredes Arturo Vidal |
| ||||
8 juli Copa América Groep C № 668 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Uruguay |
1 – 1 | Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Carlos Amarilla (PAR) | |
Álvaro Pereira |
| ||||
12 juli Copa América Groep C № 669 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Chili |
1 – 0 | Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Sálvio Fagundes (BRA) | |
André Carrillo |
| ||||
17 juli Copa América Kwartfinale № 670 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Chili |
1 – 2 | Estadio del Bicentenario, San Juan Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Carlos Vera (ECU) | |
Humberto Suazo |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № 671 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Frankrijk |
1 – 1 | Stade de la Mosson, Montpellier Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Stuart Attwell (ENG) | |
Loïc Rémy |
| ||||
2 september Vriendschappelijk № 672 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Spanje |
3 – 2[8] | AFG Arena, Sankt Gallen Toeschouwers: 14.605 Scheidsrechter: Jérôme Laperrière (SUI) | |
Andrés Iniesta Cesc Fàbregas Cesc Fàbregas |
| ||||
4 september Vriendschappelijk № 673 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Mexico |
1 – 0 | Estadi Cornellà-El Prat, Cornellà de Llobregat Toeschouwers: 7.210 Scheidsrechter: César Muñiz Fernández (ESP) | |
Andrés Guardado |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 674 «onderlinge duels» |
Argentinië |
4 – 1 | Estadio Monumental, Buenos Aires Toeschouwers: 26.161 Scheidsrechter: Wilmar Roldán (COL) | |
Gonzalo Higuaín Lionel Messi Gonzalo Higuaín Gonzalo Higuaín |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 675 «onderlinge duels» |
Chili |
4 – 2 | Estadio Monumental David Arellano, Santiago Toeschouwers: 39.000 Scheidsrechter: Raúl Orozco (BOL) | |
Waldo Ponce Eduardo Vargas Gary Medel Humberto Suazo |
| ||||
11 november WK-kwalificatie № 676 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Uruguay |
4 – 0[9] | Estadio Centenario, Montevideo Toeschouwers: 40.500 Scheidsrechter: Héctor Baldassi (ARG) | |
Luis Suárez Luis Suárez Luis Suárez Luis Suárez |
| ||||
15 november WK-kwalificatie № 677 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Chili |
2 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 44.726 Scheidsrechter: Heber Lopes (BRA) | |
Pablo Contreras Matías Campos |
| ||||
21 december Vriendschappelijk № 678 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Chili |
3 – 2[10] | Estadio La Portada, La Serena Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Raúl Orozco (BOL) | |
Sebastián Pinto Sebastián Pinto Sebastián Pinto |
2012
| ||||
15 februari Vriendschappelijk № 679 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Paraguay |
2 – 0 | Estadio Feliciano Cáceres, Luque Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Leandro Vuaden (BRA) | |
Edgar Benítez José Ortigoza |
| ||||
29 februari Vriendschappelijk № 680 «onderlinge duels» |
Chili |
1 – 1[11] | PPL Park, Chester Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Elias Bazakos (USA) | |
Matías Fernández |
| ||||
21 maart Vriendschappelijk № 681 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
3 – 1 | Estadio Carlos Dittborn, Arica Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Julio Quintana (PAR) | |
Esteban Paredes Enzo Andía Eugenio Mena |
| ||||
11 april Vriendschappelijk № 682 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Peru |
0 – 3[12] | Estadio Modelo, Tacna Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Enrique Cáceres (PAR) | |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 683 «onderlinge duels» 22:00 uur |
Bolivia |
0 – 2[13] | Estadio Hernando Siles, La Paz Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Alfredo Intriago (ECU) | |
| ||||
9 juni WK-kwalificatie № 684 «onderlinge duels» 18:05 uur |
Venezuela |
0 – 2 | Estadio Olímpico, Puerto La Cruz Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: José Buitrago (COL) | |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 685 «onderlinge duels» |
Ecuador |
3 – 0 | City Field, New York Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Terry Vaughn (USA) | |
Narciso Mina Jaime Ayoví Jefferson Montero |
| ||||
11 september WK-kwalificatie № 686 «onderlinge duels» |
Chili |
1 – 3[14] | Estadio Monumental, Santiago Toeschouwers: 38.000 Scheidsrechter: Victor Carrillo (PER) | |
Matías Fernández |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 687 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Ecuador |
3 – 1[15] | Estadio Olimpico Atahualpa, Quito Toeschouwers: 37.500 Scheidsrechter: Heber Lopes (BRA) | |
Felipe Caicedo Felipe Caicedo Segundo Castillo |
| ||||
16 oktober WK-kwalificatie № 688 «onderlinge duels» 20:05 uur |
Chili |
1 – 2 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Antonio Arias (PAR) | |
Felipe Gutiérrez |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 689 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
1 – 3 | AFG Arena, Sankt Gallen Toeschouwers: 1.800 Scheidsrechter: Sascha Kever (SUI) | |
Ángelo Henríquez |
2013
| ||||
15 januari Vriendschappelijk № 690 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio La Portada, La Serena Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Germán Delfino (ARG) | |
Carlos Muñoz Fernando Meneses |
| ||||
19 januari Vriendschappelijk № 691 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Chili |
3 – 0 | Estadio Municipal, Concepción Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Óscar Maldonado (BOL) | |
Carlos Muñoz José Fuenzalida Patricio Rubio |
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 692 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio Vicente Calderón, Madrid Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Fernando Teixeira (ESP) | |
Eduardo Vargas Carlos Carmona |
| ||||
22 maart WK-kwalificatie № 693 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Peru |
1 – 0 | Estadio Nacional José Diaz, Lima Toeschouwers: 43.000 Scheidsrechter: Diego Abal (ARG) | |
Jefferson Farfán |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 694 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
2 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 43.816 Scheidsrechter: Néstor Pitana (ARG) | |
Esteban Paredes Eduardo Vargas |
| ||||
24 april Vriendschappelijk № 695 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Brazilië |
2 – 2[19] | Estadio Mineirão, Belo Horizonte Toeschouwers: 53.331 Scheidsrechter: Carlos Amarilla (PAR) | |
Réver Neymar |
| ||||
7 juni WK-kwalificatie № 696 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Paraguay |
1 – 2 | Defensores del Chaco, Asunción Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Leandro Vuaden (BRA) | |
Roque Santa Cruz |
| ||||
11 juni WK-kwalificatie № 696 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
3 – 1 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Darío Ubriaco (URU) | |
Eduardo Vargas Alexis Sánchez Arturo Vidal |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 697 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
6 – 0 | Brøndby Stadion, Brøndby Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Michael Johansen (DEN) | |
Eugenio Meña Alexis Sánchez Alexis Sánchez Jean Beausejour Jean Beausejour Angelo Henríquez |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 698 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
3 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 44.515 Scheidsrechter: Sandro Ricci (BRA) | |
Eduardo Vargas Marcos González Arturo Vidal |
| ||||
10 september Vriendschappelijk № 699 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Spanje |
2 – 2 | Stade de Genève, Lancy Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Adrien Jaccotet (SUI) | |
Roberto Soldado Jesús Navas |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 700 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Uruguay |
3 – 3[21] | Estadio Metropolitano, Barranquilla Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Paulo de Oliveira (BRA) | |
Teófilo Gutiérrez Radamel Falcao Radamel Falcao |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 701 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 1[22] | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 46.000 Scheidsrechter: Leandro Vuaden (BRA) | |
Alexis Sánchez Gary Medel |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 702 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Engeland |
0 – 2 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 62.953 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) | |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 703 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Brazilië |
2 – 1 | Rogers Centre, Toronto Toeschouwers: 19.000 Scheidsrechter: Silviu Petrescu (CAN) | |
Hulk Robinho |
2014
| ||||
22 januari Vriendschappelijk № 704 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
4 – 0[24] | Francisco Sánchez Rumoroso, Coquimbo Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Mauro Vigliano (ARG) | |
Miiko Albornoz Pablo Hernández Pablo Hernández Carlos Muñoz |
| ||||
5 maart Vriendschappelijk № 705 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Duitsland |
1 – 0 | Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Toeschouwers: 54.449 Scheidsrechter: Mark Clattenburg (ENG) | |
Mario Götze |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № 706 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
3 – 2 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Óscar Maldonado (BOL) | |
Marcelo Díaz Eduardo Vargas Eduardo Vargas |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 707 «onderlinge duels» |
Chili |
2 – 0 | Estadio Elías Figueroa Brander, Valparaíso Scheidsrechter: Carlos Amarilla (PAR) | |
Eduardo Vargas Mauricio Pinilla |
WK voetbal 2014 |
---|
| ||||
13 juni WK-eindronde Groep B № 708 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC−4) |
Chili |
3 – 1 | Arena Pantanal, Cuiabá Toeschouwers: 40.275 Scheidsrechter: Noumandiez Doué (CIV) | |
Alexis Sánchez Jorge Valdivia Jean Beausejour |
Verslag |
| ||||
18 juni WK-eindronde Groep B № 709 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC−3) |
Spanje |
0 – 2 | Maracanã, Rio de Janeiro Toeschouwers: 74.101 Scheidsrechter: Mark Geiger (USA) | |
| ||||
23 juni WK-eindronde Groep B № 710 «onderlinge duels» 13:00 uur (UTC−3) |
Nederland |
2 – 0 | Arena de São Paulo, São Paulo Toeschouwers: 62.996 Scheidsrechter: Bakary Gassama (GAM) | |
Leroy Fer Memphis Depay |
| ||||
28 juni WK-eindronde Achtste finale № 711 «onderlinge duels» 13:00 uur (UTC−3) |
Brazilië |
1 – 1 | Mineirão, Belo Horizonte Toeschouwers: 57.714 Scheidsrechter: Howard Webb (ENG) | |
David Luiz |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
David Luiz Willian Marcelo Hulk Neymar |
3 – 2 |
| ||||
6 september Vriendschappelijk № 712 «onderlinge duels» |
Mexico |
0 – 0 | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 67.175 Scheidsrechter: Juan Guzman (USA) | |
| ||||
9 september Vriendschappelijk № 713 «onderlinge duels» |
Haïti |
0 – 1 | Lockhart Stadium, Fort Lauderdale Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Oscar Moncada (HON) | |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № 714 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
3 – 0[28] | Estadio Elías Figueroa Brander, Valparaíso Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Julio Quintana (PAR) | |
Eduardo Vargas Gary Medel Eduardo Vargas |
| ||||
14 oktober Vriendschappelijk № 715 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
2 – 2 | Estadio Regional, Antofagasta Toeschouwers: ?? Scheidsrechter: Pablo Díaz (ARG) | |
Charles Aránguiz Arturo Vidal |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 716 «onderlinge duels» |
Chili |
5 – 0 | Estadio CAP, Talcahuano Scheidsrechter: Antonio Arias (PAR) | |
Alexis Sánchez Jorge Valdivia Eduardo Vargas Rodrigo Millar Pablo Hernández |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 717 «onderlinge duels» |
Chili |
1 – 2 | Monumental David Arellano, Santiago Toeschouwers: 39.812 Scheidsrechter: Carlos Vera (ECU) | |
Alexis Sánchez |
2015
| ||||
28 januari Vriendschappelijk № 718 «onderlinge duels» |
Chili |
3 – 2 | Estadio El Teniente, Rancagua Toeschouwers: 12.420 Scheidsrechter: Patricio Loustau (ARG) | |
Roberto Gutiérrez Mark González Mark González |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 719 «onderlinge duels» |
Iran |
2 – 0 | NV Arena, Sankt Pölten Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) | |
Javad Nekounam Vahid Amiri |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 720 «onderlinge duels» |
Brazilië |
1 – 0 | Emirates Stadium, Londen Toeschouwers: 60.007 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) | |
Roberto Firmino |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 721 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Chili |
1 – 0 | Estadio El Teniente, Rancagua Toeschouwers: 14.270 Scheidsrechter: Fernando Rapallini (ARG) | |
Jorge Valdivia |
Copa América 2015 |
---|
| ||||
11 juni Copa América Groep A № 722 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 0[29] | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 46.000 Scheidsrechter: Néstor Pitana (ARG) | |
Arturo Vidal Eduardo Vargas |
| ||||
15 juni Copa América Groep A № 723 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
3 – 3 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.583 Scheidsrechter: Víctor Carrillo (PER) | |
Arturo Vidal Eduardo Vargas Arturo Vidal |
| ||||
19 juni Copa América Groep A № 724 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
5 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.601 Scheidsrechter: Andrés Cunha (URU) | |
Charles Aránguiz Alexis Sánchez Charles Aránguiz Gary Medel Ronald Raldes |
| ||||
24 juni Copa América Kwartfinale № 725 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
1 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.304 Scheidsrechter: Sandro Ricci (BRA) | |
Mauricio Isla |
| ||||
29 juni Copa América Halve finale № 726 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.651 Scheidsrechter: José Argote (VEN) | |
Eduardo Vargas Eduardo Vargas |
| ||||
4 juli Copa América Finale № 727 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Chili |
0 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 45.693 Scheidsrechter: Wilmar Roldán (COL) | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Matías Fernández Arturo Vidal Charles Aránguiz Alexis Sánchez |
4 – 1 |
| ||||
5 september Vriendschappelijk № 728 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Chili |
3 – 2 | Estadio Nacional, Santiago Scheidsrechter: Mauro Vigliano (ARG) | |
Felipe Gutiérrez Felipe Gutiérrez Alexis Sánchez |
| ||||
8 oktober Kwalificatie WK 2018 № 729 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 37.000 Scheidsrechter: Roddy Zambrano (ECU) | |
Eduardo Vargas Alexis Sánchez |
| ||||
13 oktober Kwalificatie WK 2018 № 730 «onderlinge duels» 21:15 uur |
Peru |
3 – 4[32] | Estadio Nacional, Lima Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Néstor Pitana (ARG) | |
Jefferson Farfán Jefferson Farfán Paolo Guerrero |
| ||||
12 november Kwalificatie WK 2018 № 731 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
1 – 1 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 48.665 Scheidsrechter: Enrique Cáceres (PAR) | |
Arturo Vidal |
| ||||
17 november Kwalificatie WK 2018 № 732 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Uruguay |
3 – 0[33] | Estadio Centenario, Montevideo Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Wilmar Roldán (COL) | |
Diego Godín Álvaro Pereira Martín Cáceres |
2016
| ||||
24 maart Kwalificatie WK 2018 № 733 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
1 – 2 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 44.536 Scheidsrechter: Héber Lopes (BRA) | |
Felipe Gutiérrez |
| ||||
29 maart Kwalificatie WK 2018 № 733 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Venezuela |
1 – 4 | Estadio Agustín Tovar, Barinas Toeschouwers: 29.800 Scheidsrechter: Diego Haro (PER) | |
Rómulo Otero |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 734 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
1 – 2 | Estadio Sausalito, Vina del Mar Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Raúl Orosco (BOL) | |
Nicolás Castillo |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 735 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Mexico |
1 – 0 | Qualcomm Stadium, San Diego Toeschouwers: 70.000 Scheidsrechter: Baldomero Toledo (USA) | |
Javier Hernández |
Copa América Centenario |
---|
| ||||
6 juni Copa América Groep D № 736 «onderlinge duels» 22:00 uur |
Argentinië |
2 – 1 | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 69.451 Scheidsrechter: Daniel Fedorczuk (URU) | |
Ángel Di María Éver Banega |
| ||||
10 juni Copa América Groep D № 737 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Chili |
2 – 1 | Gillette Stadium, Foxborough Toeschouwers: 19.392 Scheidsrechter: Jair Marrufo (USA) | |
Arturo Vidal Arturo Vidal |
| ||||
14 juni Copa América Groep D № 738 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
4 – 2 | Lincoln Financial Field, Philadelphia Toeschouwers: 27.260 Scheidsrechter: Roddy Zambrano (ECU) | |
Eduardo Vargas Eduardo Vargas Alexis Sánchez Alexis Sánchez |
| ||||
18 juni Copa América Kwartfinale № 739 «onderlinge duels» 22:00 uur |
Mexico |
0 – 7 | Levi's Stadium, Santa Clara Toeschouwers: 70.547 Scheidsrechter: Héber Lopes (BRA) | |
| ||||
22 juni Copa América Halve finale № 740 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Colombia |
0 – 2 | Soldier Field, Chicago Toeschouwers: 55.423 Scheidsrechter: Joel Aguilar (ESA) | |
| ||||
26 juni Copa América Finale № 741 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Argentinië |
0 – 0 (n.v.) | MetLife Stadium, East Rutherford Toeschouwers: 82.026 Scheidsrechter: Héber Lopes (BRA) | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Lionel Messi Javier Mascherano Sergio Agüero Lucas Biglia |
2 – 4 |
| ||||
1 september Kwalificatie WK 2018 № 742 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC−4) |
Paraguay |
2 – 1 | Estadio Defensores del Chaco, Asuncion Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Néstor Pitana (ARG) | |
Óscar Romero Paulo da Silva |
| ||||
6 september Kwalificatie WK 2018 № 743 «onderlinge duels» 20:30 uur (UTC−4) |
Chili |
0 – 0 | Estadio Monumental, Santiago Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Ricardo Marques (BRA) | |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 № 744 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Ecuador |
3 – 0 | Estadio Olímpico Atahualpa, Quito Toeschouwers: 25.214 Scheidsrechter: Mauro Vigliano (ARG) | |
Luis Antonio Valencia Cristian Ramírez Felipe Caicedo |
| ||||
11 oktober Kwalificatie WK 2018 № 745 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 38.045 Scheidsrechter: Roddy Zambrano (ECU) | |
Arturo Vidal Arturo Vidal |
| ||||
10 november Kwalificatie WK 2018 № 746 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Colombia |
0 – 0 | Estadio Roberto Meléndez, Barranquilla Toeschouwers: 49.243 Scheidsrechter: Wilton Sampaio (BRA) | |
| ||||
15 november Kwalificatie WK 2018 № 747 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
3 – 1[34] | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 56.600 Scheidsrechter: Enrique Cáceres (PAR) | |
Eduardo Vargas Alexis Sánchez Alexis Sánchez |
2017
| ||||
11 januari China Cup Halve finale № 748 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Chili |
1 – 1 | Guanxi-sportcentrum, Nanning Toeschouwers: 6.686 Scheidsrechter: Fu Ming (CHN) | |
César Pinares |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Eduardo Vargas Pablo Galdames Jean Beausejour Álvaro Ramos |
4–1 |
| ||||
15 januari China Cup Finale № 749 «onderlinge duels» 15:30 uur |
Chili |
1 – 0 | Guangxi-sportcentrum, Nanning Toeschouwers: 26.335 Scheidsrechter: Ma Ning (CHN) | |
Angelo Sagal |
| ||||
23 maart Kwalificatie WK 2018 № 750 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Argentinië |
1 – 0 | Estadio Monumental, Buenos Aires Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Sandro Ricci (BRA) | |
Lionel Messi |
| ||||
28 maart Kwalificatie WK 2018 № 751 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
3 – 1 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 37.000 Scheidsrechter: Andrés Cunha (URU) | |
Alexis Sánchez Esteban Paredes Esteban Paredes |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 752 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
3 – 0 | Estadio Nacional, Santiago Toeschouwers: 27.000 Scheidsrechter: Diego Abal (ARG) | |
Arturo Vidal Arturo Vidal Ángelo Sagal |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 753 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | VEB Arena, Moskou Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Jesús Gil Manzano (ESP) | |
Viktor Vasin |
| ||||
13 juni Vriendschappelijk № 754 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Roemenië |
3 – 2 | Cluj Arena, Cluj-Napoca Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Bas Nijhuis (NED) | |
Bogdan Stancu Nicolae Stanciu Alexandru Băluţă |
FIFA Confederations Cup 2017 |
---|
| ||||
18 juni FIFA Confederations Cup Groep B № 755 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Kameroen |
0 – 2 | Otkrytieje Arena, Moskou Toeschouwers: 33.492 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
| ||||
22 juni FIFA Confederations Cup Groep B № 756 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Duitsland |
1 – 1 | Kazan Arena, Kazan Toeschouwers: 38.222 Scheidsrechter: Alireza Faghani (IRN) | |
Lars Stindl |
| ||||
25 juni FIFA Confederations Cup Groep B № 757 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Chili |
1 – 1 | Otkrytieje Arena, Moskou Toeschouwers: 33.639 Scheidsrechter: Gianluca Rocchi (ITA) | |
Martín Rodríguez |
| ||||
28 juni FIFA Confederations Cup Halve finale № 758 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Portugal |
0 – 0 (n.v.) | Kazan Arena, Kazan Toeschouwers: 40.855 Scheidsrechter: Alireza Faghani (IRN) | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Ricardo Quaresma João Moutinho Nani |
0 – 3 |
| ||||
2 juli FIFA Confederations Cup Finale № 759 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Chili |
0 – 1 | Nieuwe Zenitstadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 57.268 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
| ||||
31 augustus Kwalificatie WK 2018 № 760 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Chili |
0 – 3 | Estadio Monumental David Arellano, Santiago Toeschouwers: 43.000 Scheidsrechter: Néstor Pitana (ARG) | |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 № 761 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Bolivia |
1 – 0[40] | Estadio Hernando Siles, La Paz Toeschouwers: 28.500 Scheidsrechter: Wilmar Roldán (COL) | |
Juan Carlos Arce |
| ||||
5 oktober Kwalificatie WK 2018 № 762 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio Monumental David Arellano, Santiago Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Sandro Ricci (BRA) | |
Eduardo Vargas Alexis Sánchez |
| ||||
10 oktober Kwalificatie WK 2018 № 763 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Brazilië |
3 – 0 | Allianz Parque, São Paulo Toeschouwers: 45.217 Scheidsrechter: Roddy Zambrano (ECU) | |
Paulinho Gabriel Jesus Gabriel Jesus |
2018
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Zweden |
1 – 2 | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 48.134 Scheidsrechter: Anthony Taylor (ENG) | |
Ola Toivonen |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Denemarken |
0 – 0 | Aalborg Portland Park, Aalborg Toeschouwers: 11.527 Scheidsrechter: John Beaton (SCO) | |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Chili |
1 – 0 | Merkur Arena, Graz Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Alexander Harkam (AUT) | |
Guillermo Maripán |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:45 uur |
Polen |
2 – 2 | INEA Stadion, Poznań Toeschouwers: 41.216 Scheidsrechter: Paolo Mazzoleni (ITA) | |
Robert Lewandowski Piotr Zieliński |
| ||||
11 september Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 |
Zuid-Korea |
0 – 0 | Suwon World Cupstadion, Suwon Toeschouwers: 40.127 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:30 uur |
Peru |
3–0 | Hard Rock Stadium, Miami Toeschouwers: 34,016 Scheidsrechter: Armando Villareal (USA) | |
Enzo Roco |
| ||||
16 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:45 uur |
Mexico |
0 – 1 | Estadio La Corregidora, Querétaro Toeschouwers: 40,000 Scheidsrechter: Joel Aguilar (ESV) | |
Nicolás Castillo |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 21:15 uur |
Chili |
2 – 3 | Estadio El Teniente, Rancagua Toeschouwers: 9,000 Scheidsrechter: Germán Delfino (ARG) | |
Sebastián Vegas |
Kendall Waston |
2019
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № «ondelinge duels» 19:15 uur |
Mexico |
3 – 1 | SDCCU Stadium, San Diego Toeschouwers: 49,617 Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) | |
Raúl Jiménez |
Nicolás Castillo |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:00 uur |
Chili |
2 – 1 | Estadio La Portada, La Serena Scheidsrechter: Ricardo Marques (BRA) | |
Eduardo Vargas |
Frantzdy Pierrot |
Copa América 2019 |
---|
| ||||
17 juni Copa América 2019 Gruppe C № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Japan |
0 – 4 | Estádio do Morumbi, São Paulo Scheidsrechter: Mario Díaz De Vivar (PAR) | |
Erick Pulgar |
| ||||
3 juli Copa America 2019 Halve Finale № «onderlinge duels» 21:30 uur |
Chili |
0 – 3 | Arena do Grêmio, Porto Alegre Scheidsrechter: Wilmar Roldán (COL) | |
Edison Flores |
| ||||
15 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Chili |
3 – 2 | Estadio José Rico Pérez, Alicante Scheidsrechter: Fyodor Zammit (MLT) | |
Jean Meneses |
Ibrahima Conté |
FFCh · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Chileens vrouwenelftal · Olympisch elftal · Chili U21 · Chili U20 · Chili U19 · Chili U18 · Chili U17
1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1928 · WK 1930 · WK 1950 · OS 1952 · WK 1962 · WK 1966 · WK 1974 · WK 1982 · OS 1984 · WK 1998 · OS 2000 · WK 2010 · WK 2014
1910 · 1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019
Algerije · Argentinië · Armenië · Australië · België · Bolivia · Bosnie en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Burkina Faso · Canada · China · Colombia · Costa Rica · Cuba · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · El Salvador · Engeland · Estland · Finland · Frankrijk · Ghana · Griekenland · Guatemala · Guinee · Haïti · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Jamaica · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kroatië · Litouwen · Marokko · Mexico · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Palestina · Panama · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · Saoedi-Arabië · Schotland · Senegal · Servië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Togo · Trinidad en Tobago · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Zambia · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Algerije (1982) · Australië (2014) · Brazilië (2014) · Honduras (2010) · Nederland (2014) · Oostenrijk (1982) · Spanje (2010) · Spanje (2014) · West-Duitsland (1982) · Zwitserland (2010)
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|