Interlands Iraans voetbalelftal 2010-2019
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Iraans voetbalelftal speelde in de periode 2010 – 2019.[1] In het tweede decennium van de 21ste eeuw nam Iran vooralsnog deel aan één wereldkampioenschap, het wereldkampioenschap voetbal 2014 in Brazilië. Wel was het land telkens op de diverse edities van het Aziatisch kampioenschap aanwezig.
Interlands
2010
| ||||
2 januari Qatar Friendship Cup «onderlinge duels» 18:15 uur |
Iran |
1 – 0 | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Eddy Maillet (SEY) | |
Mehrzdad Madanchi |
| ||||
6 januari Kwalificatie AK 2011 Groep E «onderlinge duels» 19:30 uur |
Singapore |
1 – 3 | Nationaal stadion, Singapore Toeschouwers: 7.356 Scheidsrechter: Sun Baojie (CHN) | |
Noh Alam Shah |
| ||||
3 maart Kwalificatie AK 2011 Groep E «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
1 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Abdullah Al-Baloushi (QAT) | |
Javad Nekounam |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur |
Armenië |
1 – 3[2] | Hrazdan, Jerevan Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Levan Kvaratskhelia (GEO) | |
Aghvan Mkrtchyan |
| ||||
3 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur |
China |
0 – 2 | Hanghaistadion, Zhengzhou Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Kim Jong-hyeok (KOR) | |
| ||||
7 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur |
Zuid-Korea |
0 – 1 | Seoul World Cupstadion, Seoel Toeschouwers: 38.642 Scheidsrechter: Kim Jong-hyeok (KOR) | |
West-Aziatisch kampioenschap voetbal 2010 |
---|
| ||||
24 september West-Aziatisch kampioenschap Groep A «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
3 – 0 | Koning Abdullahstadion, Amman Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Nasser Darwish (JOR) | |
Hadi Aghili Hadi Aghili Mehrdad Oladi |
| ||||
28 september West-Aziatisch kampioenschap Groep A «onderlinge duels» 17:00 uur |
Oman |
2 – 2 | Koning Abdullahstadion, Amman Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Ko Hyung-jin (KOR) | |
Osama Hadid Yaqoob Al-Qassimi |
| ||||
1 oktober West-Aziatisch kampioenschap Halve finale «onderlinge duels» 16:00 uur |
Iran |
2 – 1 | Koning Abdullahstadion, Amman Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Hajime Matsuo (JPN) | |
Jalal Hosseini Mohammad Gholami |
| ||||
3 oktober West-Aziatisch kampioenschap Finale «onderlinge duels» 21:00 uur |
Iran |
1 – 2 | Koning Abdullahstadion, Amman Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Nasser Darwish (JOR) | |
Milad Meydavoudi |
| ||||
7 oktober Vriendschappelijk «onderlinge duels» 21:00 uur |
Iran |
0 – 3 | Sjeik Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Fareed Al-Marzouqi (VAE) | |
| ||||
28 december Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:45 uur |
Qatar |
0 – 0 | Khalifa International Stadium, Doha Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN) | |
2011
| ||||
2 januari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur |
Angola |
0 – 1 | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: onbekend | |
Aziatisch kampioenschap voetbal 2011 |
---|
| ||||
11 januari Aziatisch kampioenschap Groep D «onderlinge duels» 19:15 uur |
Irak |
1 – 2 | Ahmed bin Alistadion, Ar Rayyan Toeschouwers: 10.478 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) | |
Younis Mahmoud |
| ||||
15 januari Aziatisch kampioenschap Groep D «onderlinge duels» 16:15 uur |
Iran |
1 – 0 | Suheim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 6.488 Scheidsrechter: Nawaf Shukralla (BHR) | |
Karim Ansarifard |
| ||||
19 januari Aziatisch kampioenschap Groep D «onderlinge duels» 19:00 uur |
Verenigde Arabische Emiraten |
0 – 3[3] | Suheim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 5.012 Scheidsrechter: Kim Dong-jin (KOR) | |
| ||||
22 januari Aziatisch kampioenschap Kwartfinale «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
0 – 1 (n.v.) | Suheim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 7.111 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) | |
| ||||
9 februari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:00 uur |
Iran |
1 – 0[4] | Sjeik Zayidstadion, Abu Dhabi Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Ali Al-Badwawi (VAE) | |
Mohammad Khalatbari |
| ||||
17 juli Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
1 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Hedayat Mombini (IRN) | |
Jalal Hosseini |
| ||||
23 juli Kwalificatie WK 2014 Tweede ronde «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
4 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 20.195 Scheidsrechter: Chaiya Alee Mahapab (THA) | |
Karim Ansarifard Karim Ansarifard Ali Karimi Saeed Daghighi |
| ||||
28 juli Kwalificatie WK 2014 Tweede ronde «onderlinge duels» 21:00 uur |
Maldiven |
0 – 1 | Nationaal stadion, Malé Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Kim Sang-woo (KOR) | |
| ||||
2 september Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
3 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 75.800 Scheidsrechter: Masaaki Toma (JPN) | |
Javad Nekounam Javad Nekounam Andranik Teymourian |
| ||||
6 september Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Qatar |
1 – 1 | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 8.125 Scheidsrechter: Choi Myung-yong (KOR) | |
Mohammed Jeddo |
| ||||
5 oktober Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
7 – 0[5][6] | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Saeed Mozaffarizadeh (IRN) | |
Mohammad Ghazi Karim Ansarifard Javad Nekounam Javad Kazemian Pejman Montazeri Pejman Nouri Javad Kazemian |
| ||||
11 oktober Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Iran |
6 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 82.000 Scheidsrechter: Peter Green (AUS) | |
Jalal Hosseini Mojtaba Jabbari Hadi Aghili Andranik Teymourian Karim Ansarifard Gholamreza Rezaei |
| ||||
11 november Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Bahrein |
1 – 1 | Nationaal stadion, Riffa Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Abdul Malik Bashir (SIN) | |
Mohamed Tayeb Al-Alawi |
| ||||
15 november Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Indonesië |
1 – 4 | Bung Karnostadion, Jakarta Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Hai Tan (CHN) | |
Bambang Pamungkas |
2012
| ||||
23 februari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:30 uur |
Iran |
2 – 2 | Zabeelstadion, Dubai Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Mohammed Abdullah (VAE) | |
Ali Karimi Mohammad Ghazi |
| ||||
29 februari Kwalificatie WK 2014 Groep 5 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
2 – 2 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 51.300 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) | |
Ashkan Dejagah Ashkan Dejagah |
| ||||
18 april Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
2 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: onbekend | |
Ghasem Dehnavi Karim Ansarifard |
| ||||
2 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 15:30 uur |
Iran |
3 – 0[7] | Enghelabstadion, Karaj Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Akbar Bakhshizadeh (IRN) | |
Mohammad Gholami Abolghasim Dehnavi Pejman Nouri |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur |
Albanië |
1 – 0 | BJK Inönüstadion, Istanboel Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) | |
Emiljano Vila |
| ||||
3 juni Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur |
Oezbekistan |
0 – 1 | JAR-stadion, Tasjkent Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Yuichi Nishimura (JPN) | |
| ||||
12 juni Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
0 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 80.000 Scheidsrechter: Peter Green (AUS) | |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:30 uur |
Tunesië |
2 – 2 | Széktóistadion, Kecskemét Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Mihály Fábián (HUN) | |
Ammar Jemal Issam Jemâa |
| ||||
5 september Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur |
Jordanië |
0 – 0 | Koning Abdullahstadion, Amman Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Ammar Al-Jeneibi (VAE) | |
| ||||
11 september Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur |
Libanon |
1 – 0 | Camille Chamounstadion, Beiroet Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Tan Hai (CHN) | |
Roda Antar |
| ||||
16 oktober Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
1 – 0[8] | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 99.885 Scheidsrechter: Abdul Malik Bashir (SIN) | |
Javad Nekounam |
| ||||
6 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:30 uur |
Iran |
6 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Yadollah Jahanbakhshi (IRN) | |
Abolghasim Dehnavi Yaghoub Karimi Abolghasim Dehnavi Yaghoub Karimi Ahmad Hassanzadeh Alireza Abbasfard |
| ||||
14 november Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 16:30 uur |
Iran |
0 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 43.700 Scheidsrechter: Ali Al-Badwawi (VAE) | |
West-Aziatisch kampioenschap voetbal 2012 |
---|
| ||||
9 december West-Aziatisch kampioenschap Groep B «onderlinge duels» 17:30 uur |
Saoedi-Arabië |
0 – 0 | Al-Sadaqua Walsalamstadion, Koeweit-Stad Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Minoru Tojo (JPN) | |
| ||||
12 december West-Aziatisch kampioenschap Groep B «onderlinge duels» 17:30 uur |
Bahrein |
0 – 0[9] | Al-Sadaqua Walsalamstadion, Koeweit-Stad Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Banjar Al-Dosari (QAT) | |
| ||||
15 december West-Aziatisch kampioenschap Groep B «onderlinge duels» 17:30 uur |
Jemen |
1 – 2 | Al-Sadaqua Walsalamstadion, Koeweit-Stad Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Ali Sabbagh (LIB) | |
2013
| ||||
6 februari Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 15:30 uur |
Iran |
5 – 0[10] | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 19.733 Scheidsrechter: Yuichi Nishimura (JPN) | |
Reza Ghoochannejhad Javad Nekounam Javad Nekounam Reza Ghoochannejhad Javad Nekounam |
| ||||
26 maart Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 19:30 uur |
Koeweit |
1 – 1 | Al-Sadaqua Walsalamstadio, Koeweit-Stad Toeschouwers: 12.321 Scheidsrechter: Lee Min-hu (KOR) | |
Fahad Shaheen |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur |
Oman |
3 – 1 | Sultan Qaboos Sports Complex, Masqat Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Fahad Al-Kassar (VAE) | |
Abdulaziz Al-Muqbali Abdul Salam Al-Mukhaini Jaber Al-Owaisi |
| ||||
4 juni Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 19:15 uur |
Qatar |
0 – 1 | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 11.872 Scheidsrechter: Abdul Malik Bashir (SIN) | |
| ||||
11 juni Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
4 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 91.300 Scheidsrechter: Masaaki Toma (JPN) | |
Mohammad Khalatbari Javad Nekounam Reza Ghoochannejhad Javad Nekounam |
| ||||
18 juni Kwalificatie WK 2014 Groep A «onderlinge duels» 21:00 uur |
Zuid-Korea |
0 – 1 | Ulsan Munsustadion, Ulsan Toeschouwers: 42.243 Scheidsrechter: Tan Hai (CHN) | |
| ||||
15 oktober Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 19:00 uur |
Iran |
2 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 17.330 Scheidsrechter: Abdullah Al-Baloushi (QAT) | |
Jalal Hosseini Reza Ghoochannejhad |
| ||||
15 november Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 20:00 uur |
Thailand |
0 – 3[11] | Rajamangalastadion, Bangkok Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Ben Williams (AUS) | |
| ||||
19 november Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 18:30 uur |
Libanon |
1 – 4 | Camille Chamounstadion, Beiroet Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Tan Hai (CHN) | |
Mohamad Haidar |
2014
| ||||
3 maart Kwalificatie AK 2015 Groep B «onderlinge duels» 17:30 uur |
Iran |
3 – 2 | Enghelabstadion, Karaj Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Dmitry Mashentsev (KGZ) | |
Yaghoub Karimi Hussein Fadhel Ali Karim Ansarifard |
| ||||
5 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:30 uur |
Iran |
1 – 2 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Mohammad Reza Akbarian (IRN) | |
Reza Ghoochannejhad |
| ||||
18 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 14:00 uur |
Wit-Rusland |
0 – 0 | Franz Feketestadion, Kapfenberg Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Markus Hameter (AUT) | |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:30 uur |
Montenegro |
0 – 0 | Hartbergstadion, Hartberg Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: René Eisner (AUT) | |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk «onderlinge duels» 14:00 uur |
Iran |
1 – 1 | Hartbergstadion, Hartberg Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Alexander Harkam (AUT) | |
Karim Ansarifard |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:00 uur |
Trinidad en Tobago |
0 – 2[12] | Arena de São Paulo, São Paulo Toeschouwers: 0[13] Scheidsrechter: Wilton Sampaio (BRA) | |
Wereldkampioenschap voetbal 2014 |
---|
| ||||
16 juni WK 2014 Groep F «onderlinge duels» 16:00 uur |
Iran |
0 – 0 | Arena da Baixada, Curitiba Toeschouwers: 39.081 Scheidsrechter: Carlos Vera (ECU) | |
| ||||
21 juni WK 2014 Groep F «onderlinge duels» 13:00 uur |
Argentinië |
1 – 0 | Mineirão, Belo Horizonte Toeschouwers: 57.698 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
Lionel Messi |
| ||||
25 juni WK 2014 Groep F «onderlinge duels» 18:00 uur |
Iran |
1 – 3 | Arena Fonte Nova, Salvador Toeschouwers: 48.011 Scheidsrechter: Carlos Velasco Carballo (ESP) | |
Reza Ghoochannejhad |
| ||||
25 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 16:15 uur |
Iran |
1 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Valentin Kovalenko (UZB) | |
Sardar Azmoun |
2015
| ||||
4 januari Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur |
Irak |
0 – 1[14] | WIN Stadium, Wollongong Toeschouwers: 5.745 Scheidsrechter: Kris Griffiths-Jones (AUS) | |
Aziatisch kampioenschap voetbal 2015 |
---|
| ||||
11 januari Aziatisch kampioenschap Groep C «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
2 – 0 | Melbourne Rectangular Stadium, Melbourne Toeschouwers: 17.712 Scheidsrechter: Ben Williams (AUS) | |
Ehsan Hajsafi Masoud Shojaei |
| ||||
15 januari Aziatisch kampioenschap Groep C «onderlinge duels» 20:00 uur |
Qatar |
0 – 1 | ANZ Stadium, Sydney Toeschouwers: 22.672 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) | |
| ||||
19 januari Aziatisch kampioenschap Groep C «onderlinge duels» 19:00 uur |
Iran |
1 – 0 | Suncorp Stadium, Brisbane Toeschouwers: 11.394 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
Reza Ghoochannejhad |
| ||||
23 januari Aziatisch kampioenschap Kwartfinale «onderlinge duels» 17:30 uur |
Iran |
3 – 3 (n.v.)[15] | Canberra Stadium, Canberra Toeschouwers: 18.921 Scheidsrechter: Ben Williams (AUS) | |
Sardar Azmoun Morteza Pouraliganji Reza Ghoochannejhad |
||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Ehsan Hajsafi Morteza Pouraliganji Javad Nekounam Jalal Hosseini Vouria Ghafouri Alireza Jahanbakhsh Andranik Teymourian Vahid Amiri |
6 – 7 |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
2 – 0 | NV Arena, Sankt Pölten Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Manuel Schüttengruber (AUT) | |
Javad Nekounam Vahid Amiri |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:30 uur |
Zweden |
3 – 1 | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 33.773 Scheidsrechter: Serdar Gözübüyük (NED) | |
Zlatan Ibrahimović Marcus Berg Ola Toivonen |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur |
Oezbekistan |
0 – 1 | Bunyodkorstadion, Tasjkent Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Vladislav Tseytlin (UZB) | |
| ||||
16 juni Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 18:00 uur |
Turkmenistan |
1 – 1 | Daşoguzstadion, Daşoguz Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Jameel Juma Abdulhusain (BHR) | |
Ruslan Mingazow |
| ||||
3 september Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 19:00 uur |
Iran |
6 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 11.232 Scheidsrechter: Khamis Al-Marri (QAT) | |
Ashkan Dejagah Mehdi Taremi Sardar Azmoun Sardar Azmoun Mehdi Taremi Mehdi Taremi |
| ||||
8 september Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 19:00 uur |
India |
0 – 3 | Sree Kanteeravastadion, Bangalore Toeschouwers: 14.500 Scheidsrechter: Ammar Al-Junaibi (VAE) | |
| ||||
8 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 18:30 uur |
Oman |
1 – 1 | Sultan Qaboos Sports Complex, Masqat Toeschouwers: 12.400 Scheidsrechter: Valentin Kovalenko (UZB) | |
Saad Al-Mukhaini |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
1 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Yaqoob Abdul Baqi (OMA) | |
Mehdi Torabi |
| ||||
12 november Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
3 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 35.800 Scheidsrechter: Kim Dong-jin (KOR) | |
Morteza Pouraliganji Saeid Ezatolahi Ashkan Dejagah |
| ||||
17 november Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 15:30 uur |
Guam |
0 – 6[18] | Guam F.A. National Training Center, Dededo Toeschouwers: 2.087 Scheidsrechter: Ho Wai Sing (HKG) | |
2016
| ||||
24 maart Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 18:15 uur |
Iran |
4 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 29.160 Scheidsrechter: Võ Minh Trí (VIE) | |
Ehsan Hajsafi Sardar Azmoun Ehsan Hajsafi Alireza Jahanbakhsh |
| ||||
29 maart Kwalificatie WK 2018 Groep D «onderlinge duels» 19:00 uur |
Iran |
2 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 33.850 Scheidsrechter: Minoru Tojo (JPN) | |
Sardar Azmoun Sardar Azmoun |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur |
Macedonië |
1 – 3 | Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Neil Doyle (IRL) | |
Aleksandar Trajkovski |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk «onderlinge duels» 18:00 uur |
Iran |
6 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Mahmood Al-Majarafi (OMA) | |
Masoud Shojaei Mehdi Taremi Mehdi Taremi Karim Ansarifard Sardar Azmoun Karim Ansarifard |
| ||||
1 september Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 20:30 uur |
Iran |
2 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 78.029 Scheidsrechter: Hettikamkanamge Perera (SRI) | |
Reza Ghoochannejhad Alireza Jahanbakhsh |
| ||||
6 september Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 20:35 uur |
China |
0 – 0 | Olympisch Stadion, Shenyang Toeschouwers: 35.776 Scheidsrechter: Adham Makhadmeh (JOR) | |
| ||||
6 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 20:00 uur |
Oezbekistan |
0 – 1 | Bunyodkor Stadion, Tasjkent Toeschouwers: 34.000 Scheidsrechter: Ben Williams (AUS) | |
| ||||
11 oktober Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 19:45 uur |
Iran |
1 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 75.800 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
Sardar Azmoun |
| ||||
10 november Vriendschappelijk «onderlinge duels» 17:00 uur |
Iran |
8 – 1 | Shah Alamstadion, Shah Alam Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: onbekend | |
Ashkan Dejagah Mehdi Taremi Reza Ghoochannejhad Reza Ghoochannejhad Karim Ansarifard Reza Ghoochannejhad Karim Ansarifard Ramin Rezaeian |
| ||||
15 november Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 19:45 uur |
Syrië |
0 – 0 | Tuanku Abdul Rahmanstadion, Seremban Toeschouwers: 4.560 Scheidsrechter: Ali Al-Qaysi (IRQ) | |
2017
| ||||
18 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
0 – 1 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: — Scheidsrechter: Mouood Bonyadifar (IRI) | |
| ||||
23 maart Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 19:00 uur |
Qatar |
0 – 1 | Jassim Bin Hamadstadion, Doha Toeschouwers: 10.237 Scheidsrechter: Kwok Man Liu (HKG) | |
| ||||
28 maart Kwalificatie WK 2018 Groep A «onderlinge duels» 16:30 uur |
Iran |
1 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 78.115 Scheidsrechter: Muhammad Taqi (SIN) | |
Mehdi Taremi |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:30 uur |
Montenegro |
1 – 2 | Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Dejan Jakimovski (MKD) | |
Stevan Jovetić |
| ||||
12 juni Kwalificatie WK 2018 Groep A № «onderlinge duels» 21:15 uur |
Iran |
2 – 0 | Bunyodkorstadion, Teheran Toeschouwers: 59.730 Scheidsrechter: Ahmed Al-Kaf (OMA) | |
Sardar Azmoun Mehdi Taremi |
| ||||
31 augustus Kwalificatie WK 2018 Groep A № «onderlinge duels» 21:00 uur |
Zuid-Korea |
0 – 0 | Seoul World Cupstadion, Seoel Toeschouwers: 63.124 Scheidsrechter: Peter Green (AUS) | |
| ||||
5 september Kwalificatie WK 2018 Groep A № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
2 – 2 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 62.165 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
Sardar Azmoun Sardar Azmoun |
| ||||
5 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Iran |
2 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Yaqoob Baki (OMA) | |
Karim Ansarifard Karim Ansarifard |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | Kazan Arena, Kazan Toeschouwers: 33.240 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
Dmitry Poloz |
| ||||
9 november Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 19:30 uur |
Iran |
2 – 1 | Merkur Arena, Graz Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Manfred Schüttengruber (AUT) | |
Ashkan Dejagah Saman Ghoddos |
| ||||
13 november Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 15:00 uur |
Venezuela |
0 – 1 | De Goffert, Nijmegen Toeschouwers: — Scheidsrechter: Pol van Boekel (NED) | |
2018
| ||||
17 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
4 – 0 | Azadistadion, Teheran Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Mouood Bonyadifar (IRI) | |
Mohammad Khanzadeh Ali Gholizadeh Kaveh Rezaei Ali Gholizadeh |
| ||||
23 maart Vriendschappelijk «onderlinge duels» 19:15 uur |
Tunesië |
1 – 0 | Stade Olympique de Radès, Radès Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Ibrahim Nour El-Din (EGY) | |
Milad Mohammadi |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 21:15 uur |
Turkije |
2 – 1 | Başakşehir Stadyumu, Istanboel Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Valentin Kovalenko (UZB) | |
Cenk Tosun Cenk Tosun |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 18:00 uur |
Iran |
1 – 0 | Otkrytie Arena, Moskou Toeschouwers: Geen Scheidsrechter: Aleksey Eskov (RUS) | |
Karim Ansarifard |
Wereldkampioenschap 2018 |
---|
| ||||
15 juni WK 2018 Groep B № «onderlinge duels» 17:00 uur |
Marokko |
0 – 1 | Nieuwe Zenitstadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 62.548 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) | |
| ||||
20 juni WK 2018 Groep B № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
0 – 1 | Kazan Arena, Kazan Toeschouwers: 42.718 Scheidsrechter: Andrés Cunha (URU) | |
| ||||
25 juni WK 2018 Groep B № «onderlinge duels» 21:00 uur |
Iran |
1 – 1[23] | Mordovia Arena, Saransk Toeschouwers: 41.685 Scheidsrechter: Enrique Cáceres (PAR) | |
Karim Ansarifard |
2019
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № «onderlinge duels» 20:00 uur |
Zuid-Korea |
1 – 1 | Seoul World Cupstadion, Seoel Toeschouwers: 60.213 Scheidsrechter: Ryuji Sato (JPN) | |
Hwang Ui-jo |
Kim Young-gwon |
FFIRI · A-internationals · Selecties · Bondscoaches · Statistieken · Iraans vrouwenelftal · Iran U21 · Iran U20 · Iran U19 · Iran U18 · Iran U17
1940 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
Asian Cup 1960 · OS 1964 · Asian Cup 1968 · Asian Cup 1972 · OS 1972 · Asian Cup 1976 · OS 1976 · WK 1978 · Asian Cup 1980 · Asian Cup 1984 · Asian Cup 1988 · Asian Cup 1992 · Asian Cup 1996 · WK 1998 · Asian Cup 2000 · Asian Cup 2004 · WK 2006 · Asian Cup 2007 · Asian Cup 2011 · WK 2014 · WK 2018
1941 · 1942–1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953–1957 · 1958 · 1959 · 1960–1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019
Afghanistan · Albanië · Algerije · Angola · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · Bahrein · Bangladesh · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Botswana · Brazilië · Bulgarije · Cambodja · Canada · Chili · China · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Filipijnen · Frankrijk · Georgië · Ghana · Guam · Guatemala · Guinee · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · India · Indonesië · Irak · Israël · Jamaica · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Kenia · Kirgizië · Koeweit · Kroatië · Laos · Libanon · Libië · Litouwen · Macedonië · Madagaskar · Maldiven · Maleisië · Mali · Marokko · Mexico · Montenegro · Mozambique · Myanmar · Nederland · Nepal · Nieuw-Zeeland · Nigeria · Noord-Korea · Oeganda · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Pakistan · Palestina · Panama · Papoea-Nieuw-Guinea · Paraguay · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · Saoedi-Arabië · Schotland · Senegal · Sierra Leone · Singapore · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Togo · Trinidad en Tobago · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Turkmenistan · Uruguay · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Vietnam · Wales · Wit-Rusland · Zambia · Zuid-Jemen · Zuid-Korea · Zweden
Angola (2006) · Argentinië (2014) · Bosnië en Herzegovina (2014) · Marokko (2018) · Mexico (2006) · Nigeria (2014) · Portugal (2006) · Portugal (2018) · Spanje (2018)
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Chinees Taipei · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadjikistan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali · Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika · Zuid-Soedan
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Curaçao · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|