Interlands Fins voetbalelftal 1990-1999
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Fins voetbalelftal speelde in de periode 1990 – 1999.
Interlands
1990
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 480 «onderlinge duels» |
VA Emiraten |
1 – 1 | Maktoum bin Rashid Stadion, Dubai Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Ibrahim Al-Amach (KUW) | |
Abdul Azia Mohammed |
| ||||
15 februari Vriendschappelijk № 481 «onderlinge duels» |
Koeweit |
0 – 1 | Cairo Stadium, Caïro Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Abdel Salas El Hamamsy (EGY) | |
| ||||
10 maart Vriendschappelijk № 482 «onderlinge duels» |
Verenigde Staten |
2 – 1[3] | Tampa Stadium, Tampa Toeschouwers: 22.647 Scheidsrechter: Carlos Arrieta (CRC) | |
Paul Caligiuri Bruce Murray |
| ||||
16 mei Vriendschappelijk № 483 «onderlinge duels» |
Ierland |
1 – 1 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 31.556 Scheidsrechter: Rodger Gifford (WAL) | |
Kevin Sheedy |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 484 «onderlinge duels» |
Zweden |
6 – 0 | Råsunda Fotbollstadion, Stockholm Toeschouwers: 12.914 Scheidsrechter: Thorodd Pressberg (NOR) | |
Mats Magnusson Anders Limpar Tomas Brolin Tomas Brolin Peter Larsson Jonas Thern |
| ||||
29 augustus Vriendschappelijk № 485 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Kuusankosken Urheilupuisto, Kuusankoski Toeschouwers: 1.822 Scheidsrechter: Peter Mikkelsen (DEN) | |
Petri Järvinen |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 486 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 10.240 Scheidsrechter: Jozef Marko (TCH) | |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 487 «onderlinge duels» |
Tunesië |
1 – 2 | Stade El Menzah, Tunis Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Mohamed Hansal (ALG) | |
Mondher Msakni |
| ||||
25 november EK-kwalificatie № 488 «onderlinge duels» |
Malta |
1 – 1 | Ta' Qali Stadion, Ta' Qali Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Sadik Deda (TUR) | |
Hubert Suda |
1991
| ||||
13 maart Vriendschappelijk № 489 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 1 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Antal Huták (HUN) | |
Andrzej Lesiak |
| ||||
17 april EK-kwalificatie № 490 «onderlinge duels» |
Nederland |
2 – 0 | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 28.371 Scheidsrechter: Jan Damgaard (DEN) | |
Marco van Basten Ruud Gullit |
| ||||
16 mei EK-kwalificatie № 491 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 5.150 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) | |
Petri Järvinen Jari Litmanen |
| ||||
5 juni EK-kwalificatie № 492 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 21.207 Scheidsrechter: Brian McGinlay (SCO) | |
Erik Holmgren |
| ||||
11 september EK-kwalificatie № 493 «onderlinge duels» |
Portugal |
1 – 0 | Estádio das Antas, Porto Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Arturo Martino (SUI) | |
César Brito |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 494 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
1 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Sergei Khusainov (RUS) | |
Kari Ukkonen |
| ||||
30 oktober EK-kwalificatie № 495 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Griekenland |
2 – 0 | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Gerhard Kapl (AUT) | |
Dimitris Saravakos Stefanos Borbokis |
1992
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 496 «onderlinge duels» |
Turkije |
1 – 1 | Ocak Stadı, Adana Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Peter Dellwing (GER) | |
Orhan Çıkırıkçı |
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 497 «onderlinge duels» |
Schotland |
1 – 1 | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 9.275 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
Paul McStay |
| ||||
15 april Vriendschappelijk № 498 «onderlinge duels» |
Brazilië |
3 – 1 | Estádio José Fragelli, Cuiabá Toeschouwers: 20.050 Scheidsrechter: Joelmes da Costa (BRA) | |
Bebeto Bebeto Paulo Sérgio |
| ||||
14 mei WK-kwalificatie № 499 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 8.602 Scheidsrechter: Dušan Colić (YUG) | |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 500 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 16.101 Scheidsrechter: Bo Karlsson (SWE) | |
Ari Hjelm |
| ||||
26 augustus Vriendschappelijk № 501 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Pietarsaaren Keskuskenttä, Pietarsaari Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Finn Lambek (DEN) | |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 502 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 13.617 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) | |
| ||||
7 november Vriendschappelijk № 503 «onderlinge duels» |
Tunesië |
1 – 1 | Stade Tunisien, Tunis Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Rashid Medjiba (ALG) | |
Mounir Boukadida |
| ||||
14 november WK-kwalificatie № 504 «onderlinge duels» |
Frankrijk |
2 – 1 | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 28.630 Scheidsrechter: Jozef Marko (TCH) | |
Jean-Pierre Papin Éric Cantona |
1993
| ||||
20 januari Nehru Cup № 505 «onderlinge duels» |
India |
0 – 0 | Jawaharlal Nehru Stadion, Madras Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Sadar Kumar Sen (IND) | |
| ||||
22 januari Nehru Cup № 506 «onderlinge duels» |
Kameroen |
0 – 0 | Jawaharlal Nehru Stadion, Madras Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Sirai Ahmed Saudagar (IND) | |
| ||||
26 januari Nehru Cup № 507 «onderlinge duels» |
India |
0 – 2 | Jawaharlal Nehru Stadion, Madras Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Badhu Badruddin (BAN) | |
| ||||
28 januari Nehru Cup № 508 «onderlinge duels» |
Kameroen |
2 – 0 | Jawaharlal Nehru Stadion, Madras Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Kar Gautam (IND) | |
Charles Bemima onbekend |
| ||||
31 januari Nehru Cup № 509 «onderlinge duels» |
Noord-Korea |
3 – 2 | Jawaharlal Nehru Stadion, Madras Toeschouwers: 17.500 Scheidsrechter: Sirai Akhmed Saudagar (IND) | |
Choi Yong Son Choi Yong Son Ryu Song Gun |
| ||||
20 februari Baltic Indoor Cup № 510 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0[17] | Myyrmäki Indoor Hall, Vantaa Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Juha Hirviniemi (FIN) | |
| ||||
21 februari Baltic Indoor Cup № 511 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 0[18] | Myyrmäki Indoor Hall, Vantaa Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Kaj Natri (FIN) | |
Niclas Grönholm Jukka Ruhanen Jari Kinnunen |
| ||||
13 april Vriendschappelijk № 512 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Polen |
2 – 1 | Stadion Radomiak, Radom Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Bernd Heynemann (GER) | |
Marek Leśniak Marek Leśniak |
| ||||
28 april WK-kwalificatie № 513 «onderlinge duels» |
Bulgarije |
2 – 0 | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Lim Kee Chong (MRT) | |
Hristo Stoichkov Zlatko Jankov |
| ||||
13 mei WK-kwalificatie № 514 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 1 | Veritas Stadion, Turku Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: John Ferry (NIR) | |
Mika-Matti Paatelainen Marko Rajamäki Ari Hjelm |
| ||||
16 juni WK-kwalificatie № 515 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Lahden Stadion, Lahti Toeschouwers: 4.620 Scheidsrechter: Vladimir Pyanikh (UKR) | |
| ||||
25 augustus WK-kwalificatie № 516 «onderlinge duels» |
Oostenrijk |
3 – 0 | Prater Stadion, Wenen Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: Michal Listkiewicz (POL) | |
Dietmar Kühbauer Heimo Pfeifenberger Andreas Herzog |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 517 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 2 | Ratinan Stadion, Tampere Toeschouwers: 7.200 Scheidsrechter: Stephen Lodge (ENG) | |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 518 «onderlinge duels» |
Zweden |
3 – 2 | Råsunda Fotbollstadion, Stockholm Toeschouwers: 30.177 Scheidsrechter: Ahmet Çakar (TUR) | |
Martin Dahlin Henrik Larsson Martin Dahlin |
| ||||
10 november WK-kwalificatie № 519 «onderlinge duels» |
Israël |
1 – 3 | Ramat Gan Stadion, Tel Aviv Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Daniel Roduit (SUI) | |
Ronen Arazi |
1994
| ||||
25 januari Vriendschappelijk № 520 «onderlinge duels» |
Qatar |
1 – 0 | Al-Ahly Stadion, Doha Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Hani Saber (QAT) | |
Waleed Bakhit |
| ||||
27 januari Vriendschappelijk № 521 «onderlinge duels» |
Qatar |
0 – 0 | Al-Ahly Stadion, Doha Toeschouwers: 1.400 Scheidsrechter: onbekend | |
| ||||
30 januari Vriendschappelijk № 522 «onderlinge duels» |
Oman |
0 – 2 | El-Shorta Stadion, Masqat Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Sultan Saed Al-Mezahmi (OMA) | |
| ||||
1 februari Vriendschappelijk № 523 «onderlinge duels» |
Oman |
1 – 1 | El-Shorta Stadion, Masqat Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Ali Al-Hosni Ali Bin Mubarak (OMA) | |
Doelpuntenmaker onbekend |
| ||||
23 februari Vriendschappelijk № 524 «onderlinge duels» |
Marokko |
0 – 0 | Stade Mohammed V, Casablanca Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Abdelaziz Bellaftouh (MAR) | |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 525 «onderlinge duels» |
Italië |
2 – 0 | Stadio Ennio Tardini, Parma Toeschouwers: 16.714 Scheidsrechter: Laszló Vagner (HUN) | |
Giuseppe Signori Pierluigi Casiraghi |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 526 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 2 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 10.251 Scheidsrechter: Christer Faellström (SWE) | |
Jari Litmanen |
| ||||
17 augustus Vriendschappelijk № 527 «onderlinge duels» |
Denemarken |
2 – 1 | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 7.692 Scheidsrechter: Günter Benkö (AUT) | |
Brian Laudrup Morten Wieghorst |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 528 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 2 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 12.845 Scheidsrechter: Ryszard Wójcik (POL) | |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 529 «onderlinge duels» |
Griekenland |
4 – 0 | Kaftanzoglio Stadion, Thessaloniki Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Philippe Leduc (FRA) | |
Dimitris Markos Daniel Batista Lima Nikos Machlas Nikos Machlas |
| ||||
26 oktober Vriendschappelijk № 530 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 7 | Kalevi Keskstaadion, Tallinn Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
| ||||
16 november EK-kwalificatie № 531 «onderlinge duels» |
Finland |
5 – 0 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Gylfi Thór Orrason (ISL) | |
Antti Sumiala Jari Litmanen Jari Litmanen Mika-Matti Paatelainen Mika-Matti Paatelainen |
| ||||
30 november Vriendschappelijk № 532 «onderlinge duels» |
Spanje |
2 – 0 | Estadio La Rosaleda, Málaga Toeschouwers: 38.190 Scheidsrechter: David Elleray (ENG) | |
Miguel Ángel Nadal Ion Andoni Goikoetxea |
| ||||
14 december EK-kwalificatie № 533 «onderlinge duels» |
Finland |
4 – 1 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 3.140 Scheidsrechter: Hermann Albrecht (GER) | |
Mika-Matti Paatelainen Mika-Matti Paatelainen Mika-Matti Paatelainen Mika-Matti Paatelainen |
1995
| ||||
16 februari Vriendschappelijk № 534 «onderlinge duels» |
Trinidad en T. |
2 – 2 | Hasely Crawfordstadion, Port of Spain Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Austin Eric Harewood (T&T) | |
Peter Prosper Dexter Cyrus |
| ||||
8 maart Vriendschappelijk № 535 «onderlinge duels» |
Tsjechië |
4 – 1 | Za Lukankami, Brno Toeschouwers: 7.745 Scheidsrechter: Bohdan Benedik (SVK) | |
Patrik Berger Patrik Berger Petr Samec Petr Samec |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 536 «onderlinge duels» |
San Marino |
0 – 2 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 824 Scheidsrechter: David Suheil (ISR) | |
| ||||
26 april EK-kwalificatie № 537 «onderlinge duels» |
Faeröer |
0 – 4 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.338 Scheidsrechter: Alan Howells (WAL) | |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 538 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 1 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 7.112 Scheidsrechter: René Temmink (NED) | |
| ||||
11 juni EK-kwalificatie № 539 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 10.500 Scheidsrechter: Helmut Krug (GER) | |
Jari Litmanen Ari Hjelm |
| ||||
16 augustus EK-kwalificatie № 540 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 6 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 14.210 Scheidsrechter: Sándor Puhl (HUN) | |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 541 «onderlinge duels» |
Schotland |
1 – 0 | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 35.505 Scheidsrechter: Vasily Melnichuk (UKR) | |
Scott Booth |
| ||||
4 oktober Vriendschappelijk № 542 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 3.150 Scheidsrechter: Tore Hollung (NOR) | |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 543 «onderlinge duels» |
Rusland |
3 – 1 | Luzhniki Stadion, Moskou Toeschouwers: 3.505 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Dmitri Radtsjenko Vasili Kulkov Sergei Kiriakov |
1996
| ||||
9 februari King's Cup № 544 «onderlinge duels» |
Thailand |
1 – 0 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: onbekend | |
Natipong Sritong-in |
| ||||
11 februari King's Cup № 545 «onderlinge duels» |
Denemarken |
0 – 0[31] | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: onbekend | |
| ||||
13 februari King's Cup № 546 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0[32] | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Pirom Un-Prasert (THA) | |
Jukka Koskinen |
| ||||
16 februari King's Cup № 547 «onderlinge duels» |
Thailand |
5 – 2 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: onbekend | |
Natipong Sritong-in Natipong Sritong-in Thawa Damrong-Ongtrakul Kiatisuk Senamuang Natipong Sritong-in |
| ||||
16 maart Vriendschappelijk № 548 «onderlinge duels» |
Koeweit |
0 – 1 | Al-Sadaqua Walsalam Stadion, Koeweit Stad Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Khaled Abul Sadeq (KUW) | |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 549 «onderlinge duels» |
Frankrijk |
2 – 0 | Stade de la Meinau, Strasbourg Toeschouwers: 27.156 Scheidsrechter: Edgar Steinborn (GER) | |
Patrice Loko Reynald Pedros |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 550 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Jørn West Larsen (DEN) | |
Jari Litmanen |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 551 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0[35] | Daugavastadion, Riga Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Oleg Timofeyev (EST) | |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 552 «onderlinge duels» |
Hongarije |
1 – 0 | Népstadion, Boedapest Toeschouwers: 14.500 Scheidsrechter: Hartmut Strampe (GER) | |
Ferenc Orosz |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 553 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 7.217 Scheidsrechter: Gylfi Thór Orrason (ISL) | |
Antti Sumiala Joonas Kolkka |
| ||||
30 oktober Vriendschappelijk № 554 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 2 | Arto Tolsa Areena, Kotka Toeschouwers: 925 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
Tommi Grönlund Antti Pohja |
1997
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 555 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Turkije |
1 – 1 | Denizli Atatürk Stadion, Denizli Toeschouwers: 15.738 Scheidsrechter: Marcel Lica (ROM) | |
Tolunay Kafkas |
| ||||
21 februari Dunhill Cup № 556 «onderlinge duels» |
Maleisië |
2 – 1 | Merdeka Stadion, Kuala Lumpur Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: onbekend | |
Kalasigaram Sanbagamaran Kalasigaram Sanbagamaran |
| ||||
23 februari Dunhill Cup № 557 «onderlinge duels» |
China |
2 – 1 | Merdeka Stadion, Kuala Lumpur Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: onbekend | |
Li Ming Hao Haidong |
| ||||
25 februari Dunhill Cup № 558 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 0 | Merdeka Stadion, Kuala Lumpur Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: onbekend | |
Saku Puhakainen |
| ||||
2 april WK-kwalificatie № 559 «onderlinge duels» |
Azerbeidzjan |
1 – 2[40] | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 75.055 Scheidsrechter: Graham Poll (ENG) | |
Nazim Souleimanov |
| ||||
30 april WK-kwalificatie № 560 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
1 – 1 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 22.287 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Ole Gunnar Solskjær |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 561 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 13.417 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Jari Vanhala Jari Litmanen Antti Sumiala |
| ||||
20 augustus WK-kwalificatie № 562 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 4 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) | |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 563 «onderlinge duels» |
Zwitserland |
1 – 2 | Stade Olympique de la Pontaise, Lausanne Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Stefano Braschi (ITA) | |
Adrian Kunz |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 564 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 31.670 Scheidsrechter: Bernd Heynemann (GER) | |
Antti Sumiala |
1998
| ||||
5 februari Cyprus Toernooi № 565 «onderlinge duels» |
Cyprus |
1 – 1 | Tsirion Stadion, Limassol Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Andreas Georghiou (CYP) | |
Ioannis Okkas |
| ||||
9 februari Cyprus Toernooi № 566 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 2 | GSZ Stadion, Larnaca Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) | |
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 567 «onderlinge duels» |
Malta |
0 – 2 | Ta' Qali Stadion, Ta' Qali Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Livio Bazzoli (ITA) | |
| ||||
22 april Vriendschappelijk № 568 «onderlinge duels» |
Schotland |
1 – 1 | Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 14.315 Scheidsrechter: Herman van Dijk (NED) | |
Darren Jackson |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 569 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 18.417 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 570 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 21.619 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
19 augustus Vriendschappelijk № 571 «onderlinge duels» |
Slowakije |
0 – 0 | Štadión Lokomotíva, Košice Toeschouwers: 3.220 Scheidsrechter: Miroslav Liba (CZE) | |
| ||||
5 september EK-kwalificatie № 572 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 2[47] | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 18.716 Scheidsrechter: Graham Barber (ENG) | |
Joonas Kolkka Jonatan Johansson Mika-Matti Paatelainen |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 573 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland |
1 – 0 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 10.002 Scheidsrechter: Zoran Arsić (YUG) | |
Keith Rowland |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie № 574 «onderlinge duels» |
Turkije |
1 – 3 | Ali Sami Yen Stadion, Istanboel Toeschouwers: 20.240 Scheidsrechter: Václav Krondl (CZE) | |
Ogün Temizkanoğlu |
1999
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № 575 «onderlinge duels» |
Griekenland |
2 – 1 | GSZ Stadion, Larnaca Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) | |
Demis Nikolaidis Grigoris Georgatos |
| ||||
5 februari Vriendschappelijk № 576 «onderlinge duels» |
Cyprus |
2 – 1 | Paralimni Stadion, Paralimni Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Andreas Georghiou (CYP) | |
Lasse Karjalainen Nick Papavassiliou |
| ||||
10 februari Vriendschappelijk № 577 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1[48] | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Emanuel Zammit (MLT) | |
Jonatan Johansson |
| ||||
31 maart EK-kwalificatie № 578 «onderlinge duels» |
Duitsland |
2 – 0 | Frankenstadion, Neurenberg Toeschouwers: 40.758 Scheidsrechter: Sergei Khussainov (RUS) | |
Jens Jeremies Oliver Neuville |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 579 «onderlinge duels» |
Slovenië |
1 – 1 | ŽŠD Ljubljana Stadion, Ljubljana Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Fiorenzo Treossi (ITA) | |
Zlatko Zahovič |
| ||||
5 juni EK-kwalificatie № 581 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 4 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 36.042 Scheidsrechter: Dick Jol (NED) | |
Hannu Tihinen Mixu Paatelainen |
| ||||
9 juni EK-kwalificatie № 581 «onderlinge duels» |
Moldavië |
0 – 0 | Stadionul Republican, Chisinau Toeschouwers: 6.100 Scheidsrechter: Fiorenzo Treossi (ITA) | |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 582 «onderlinge duels» |
België |
3 – 4 | Jan Breydelstadion, Brugge Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Sandy Martens Marc Wilmots Emile Mpenza |
| ||||
4 september EK-kwalificatie № 583 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 2 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 20.184 Scheidsrechter: Antonio López Nieto (ESP) | |
Janne Salli |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 584 «onderlinge duels» |
Finland |
4 – 1 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 8.217 Scheidsrechter: Armand Ancion (BEL) | |
Jonatan Johansson Sami Hyypiä Joonas Kolkka Joonas Kolkka |
Finse voetbalbond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Fins vrouwenelftal · Olympisch elftal · Finland U21 · Finland U20 · Finland U19 · Finland U18 · Finland U17
1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1912 · OS 1936 · OS 1952 · OS 1980
1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Barbados · België · Bermuda · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · DDR · (West-)Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · India · Irak · Israël · Italië · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Maleisië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Voetbalinterlands Europa 1990 – 1999 | ||
---|---|---|
|
Bronnen, noten en/of referenties
|