Interlands Fins voetbalelftal 2000-2009
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Fins voetbalelftal speelde in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
| ||||
31 januari Nordic Cup № 585 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 0[2] | La Manga Club Centro, La Manga Toeschouwers: 310 Scheidsrechter: Gylfi Thór Orasson (ISL) | |
Antti Sumiala |
| ||||
2 februari Nordic Cup № 586 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 1 | La Manga Club Centro, La Manga Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Lassin Isaksen (FAR) | |
| ||||
4 februari Nordic Cup № 587 «onderlinge duels» |
Denemarken |
1 – 2 | La Manga Club Centro, La Manga Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Karl-Erik Nilsson (SWE) | |
Peter Møller |
| ||||
20 februari King's Cup № 588 «onderlinge duels» |
Thailand |
0 – 0 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Pongsathorn Permpanich (THA) | |
| ||||
23 februari King's Cup № 589 «onderlinge duels» |
Finland |
4 – 2 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Abdul Halim Hamid (MAS) | |
Mika Kottila Marko Tuomela Mika Kottila Shefki Kuqi |
| ||||
27 februari King's Cup № 590 «onderlinge duels» |
Thailand |
5 – 1 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Selearajen Subramaniam (MAS) | |
Anuruck Srikerd Pipat Thongkanya Anuruck Srikerd Tanachai Boriban Anuruck Srikerd |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 591 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 66.500 Scheidsrechter: Michael Ross (NIR) | |
Ryan Giggs |
| ||||
26 april Vriendschappelijk № 592 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Attila Juhos (HUN) | |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 593 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 0 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Oleg Chykun (BLR) | |
Ēriks Pelcis |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 594 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 1[6] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 10.748 Scheidsrechter: Mario van der Ende (NED) | |
Jari Litmanen Jari Litmanen Shefki Kuqi |
| ||||
2 september WK-kwalificatie № 595 «onderlinge duels» 14:00 uur |
Finland |
2 – 1[8] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 10.770 Scheidsrechter: René Temmink (NED) | |
Jari Litmanen Aki Riihilahti |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 596 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Griekenland |
1 – 0 | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 14.800 Scheidsrechter: Pierluigi Collina (ITA) | |
Nikos Liberopoulos |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 597 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 26.310 Scheidsrechter: Alain Sars (FRA) | |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 598 «onderlinge duels» |
Ierland |
3 – 0 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 22.368 Scheidsrechter: Paul Durkin (ENG) | |
Steve Finnan Kevin Kilbane Steve Staunton |
2001
| ||||
1 februari Vriendschappelijk № 599 «onderlinge duels» |
Zweden |
0 – 1[11] | Tippshallen, Jönköping Toeschouwers: 2.196 Scheidsrechter: Roy Helge Olsen (NOR) | |
| ||||
15 februari Vriendschappelijk № 600 «onderlinge duels» |
Koeweit |
4 – 3 | Al-Sadaqua Walsalam Stadion, Koeweit Stad Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: onbekend | |
?? Najami Jasem Al-Huwaidi Nohayer Al-Shammari ?? Najami |
| ||||
18 februari Vriendschappelijk № 601 «onderlinge duels» |
Oman |
1 – 2 | Sultan Qaboos Stadion, Masqat Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Hassan Abdullah Al-Aimi (OMA) | |
Sameer Said |
| ||||
20 februari Vriendschappelijk № 602 «onderlinge duels» |
Oman |
0 – 2 | Sultan Qaboos Stadion, Masqat Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Hassan Abdullah Al-Aimi (OMA) | |
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 603 «onderlinge duels» |
Luxemburg |
0 – 1 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Roland Beck (LIE) | |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie № 604 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Engeland |
2 – 1 | Anfield Road, Liverpool Toeschouwers: 44.262 Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS) | |
Michael Owen David Beckham |
| ||||
25 april Vriendschappelijk № 605 «onderlinge duels» |
Hongarije |
0 – 0[12] | Üllői út, Boedapest Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Fiorenzo Treossi (ITA) | |
| ||||
9 mei Vriendschappelijk № 606 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 1 | Linnastaadionil, Kuressaare Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Andrejs Sipailo (LAT) | |
Kristen Viikmäe |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 607 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
2 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 35.774 Scheidsrechter: Dick Jol (NED) | |
Mikael Forssell Mikael Forssell |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 608 «onderlinge duels» |
Finland |
4 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 9.250 Scheidsrechter: Hartmut Strampe (GER) | |
Mikael Forssell Joonas Kolkka Jari Litmanen Hannu Tihinen |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 609 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Albanië |
0 – 2 | Qemal Stafastadion, Tirana Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Erol Ersöy (TUR) | |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 610 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
5 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 27.216 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
Mikael Forssell Aki Riihilahti Joonas Kolkka Mikael Forssell Jari Litmanen |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 611 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Duitsland |
0 – 0 | Arena AufSchalke, Gelsenkirchen Toeschouwers: 52.333 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
2002
| ||||
4 januari Bahrain Toernooi № 612 «onderlinge duels» |
Bahrein |
0 – 2[13] | Bahrain Nationaal Stadion, Manamah Toeschouwers: 6.106 Scheidsrechter: Jassim Al-Hail (QAT) | |
| ||||
7 januari Bahrain Toernooi № 613 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1[16] | Bahrain Nationaal Stadion, Manamah Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: ?? Hussein (BHR) | |
Jari Ilola |
| ||||
10 januari Bahrain Toernooi № 614 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 0[17] | Bahrain Nationaal Stadion, Manamah Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Jassim Al-Hail (QAT) | |
Mika Kottila Jari Niemi Mika Kottila |
| ||||
20 februari Vriendschappelijk № 615 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
0 – 2 | Estadio Cartagonova, Cartagena Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Víctor Esquinas (ESP) | |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 616 «onderlinge duels» |
Portugal |
1 – 4 | Estádio do Bessa, Porto Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL) | |
Sérgio Conceição |
| ||||
17 april Vriendschappelijk № 617 «onderlinge duels» |
Macedonië |
1 – 0 | Stadion Goce Delčev, Prilep Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Orhan Erdemir (TUR) | |
Goran Stavrevski |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk № 618 «onderlinge duels» |
Finland |
2 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 8.617 Scheidsrechter: Kristin Jacobsen (ISL) | |
Aki Riihilahti Shefki Kuqi |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 619 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 12.225 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) | |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 620 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 35.833 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 621 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
3 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 11.853 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Mika Nurmela Hannu Tihinen Sami Hyypiä |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 622 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Joegoslavië |
2 – 0[19] | Stadion FK Crvena Zvezda, Belgrado Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Dick van Egmond (NED) | |
Darko Kovačević Predrag Mijatović |
2003
| ||||
26 januari Vriendschappelijk № 623 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Barbados |
0 – 0 | Waterford Stadium, Bridgetown Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Noel Bynoe (T&T) | |
| ||||
29 januari Vriendschappelijk № 624 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Trinidad en T. |
1 – 2 | Hasely Crawford Stadion, Port of Spain Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Mark Forde (BRB) | |
Jason Scotland |
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 625 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Noord-Ierland |
0 – 1 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 6.137 Scheidsrechter: Dougie McDonald (SCO) | |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 626 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Italië |
2 – 0 | Stadio Renzo Barbera, Palermo Toeschouwers: 34.074 Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS) | |
Christian Vieri Christian Vieri |
| ||||
30 april Vriendschappelijk № 627 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Finland |
3 – 0 | ISS Stadion, Vantaa Toeschouwers: 4.005 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Jari Litmanen Mikael Forssell Jonatan Johansson |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk № 628 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Noorwegen |
2 – 0 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 13.436 Scheidsrechter: Kenny Clark (SCO) | |
Øyvind Leonhardsen Tore André Flo |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 629 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
3 – 0[23] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 17.343 Scheidsrechter: Claude Colombo (FRA) | |
Sami Hyypiä Joonas Kolkka Mikael Forssell |
| ||||
11 juni EK-kwalificatie № 630 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 36.850 Scheidsrechter: Željko Širić (CRO) | |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 631 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Denemarken |
1 – 1 | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 14.882 Scheidsrechter: Michael McCurry (SCO) | |
Jesper Grønkjær |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 632 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Azerbeidzjan |
1 – 2[24] | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
Farrukh Ismaylov |
| ||||
10 september EK-kwalificatie № 633 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 1[25] | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 73.411 Scheidsrechter: Arturo Daudén Ibáñez (ESP) | |
Simon Davies |
| ||||
11 oktober Vriendschappelijk № 634 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
3 – 2 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 5.530 Scheidsrechter: Charles Richmond (SCO) | |
Mikael Forssell Joonas Kolkka Teemu Tainio |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 635 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Honduras |
1 – 2 | Robertson Stadium, Houston Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Brian Hall (USA) | |
Edgar Álvarez |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 636 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Costa Rica |
2 – 1[28] | Estadio Alejandro Morera Soto, Alajuela Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Carlos Batres (GUA) | |
Luis Marín Álvaro Saborío |
2004
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № 637 «onderlinge duels» |
China |
2 – 1 | Tianhe Stadion, Guangzhou Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Lee Gi Young (KOR) | |
Zhang Yuning Hao Haidong |
| ||||
7 februari Vriendschappelijk № 638 «onderlinge duels» |
China |
2 – 1[31] | Shenzhen Stadion, Shenzhen Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Jae Yong Bae (KOR) | |
Zhang Yuning Zheng Zhi |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 639 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Malta |
1 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Matteo Trefoloni (ITA) | |
Michael Mifsud |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 640 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD) | |
Zvjezdan Misimović |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 641 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 3 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 16.500 Scheidsrechter: Alberto Undiano (ESP) | |
Jari Litmanen |
| ||||
18 augustus WK-kwalificatie № 642 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Roemenië |
2 – 1[33] | Giuleștistadion, Boekarest Toeschouwers: 17.500 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Adrian Mutu Florentin Petre |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 643 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Finland |
3 – 0 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 7.437 Scheidsrechter: Željko Širić (CRO) | |
Aleksej Jerjomenko Aki Riihilahti Aleksej Jerjomenko |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 644 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Armenië |
0 – 2 | Hrazdan Stadion, Jerevan Toeschouwers: 2.864 Scheidsrechter: Paulius Malzinskas (LTU) | |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 645 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Finland |
3 – 1 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER) | |
Shefki Kuqi Aleksej Jerjomenko Shefki Kuqi |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 646 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Nederland |
3 – 1 | Amsterdam Arena, Amsterdam Toeschouwers: 49.000 Scheidsrechter: Steve Bennett (ENG) | |
Wesley Sneijder Ruud van Nistelrooij Ruud van Nistelrooij |
| ||||
17 november Vriendschappelijk № 647 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Italië |
1 – 0 | Stadio San Filippo, Messina Toeschouwers: 7.043 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) | |
Fabrizio Miccoli |
| ||||
30 november Bahrain PM Cup № 648 «onderlinge duels» |
Bahrein |
1 – 2 | Nationaal Stadion, Riffa Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Talaam Najm (LEB) | |
Hussain Ali Ahmed |
| ||||
3 december Bahrain PM Cup № 649 «onderlinge duels» |
Oman |
0 – 0[35] | Nationaal Stadion, Riffa Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Masoud Moradi (IRI) | |
2005
| ||||
8 februari Cyprus Toernooi № 650 «onderlinge duels» 16:45 uur |
Finland |
2 – 1 | GSP Stadion, Nicosia Toeschouwers: 50 Scheidsrechter: Panikos Kailis (CYP) | |
Jonatan Johansson Keijo Huusko |
| ||||
9 februari Cyprus Toernooi № 651 «onderlinge duels» 16:45 uur |
Cyprus |
1 – 2 | GSP Stadion, Nicosia Toeschouwers: 1.502 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
Hrysis Mihail |
| ||||
12 maart Vriendschappelijk № 652 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Koeweit |
0 – 1 | Koeweit Nationaal Stadion, Koeweit-Stad Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Adel Al Shatti (KUW) | |
| ||||
18 maart Vriendschappelijk № 652 «onderlinge duels» 16:45 uur |
Saoedi-Arabië |
1 – 4 | Prins Mohamed bin Fahd Stadion, Dammam Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Abdul Rahman Al Amri (KSA) | |
Yusri Al-Basha |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 654 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Tsjechië |
4 – 3 | Na Stinadlech, Teplice Toeschouwers: 16.200 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
Milan Baroš Tomáš Rosický Jan Polák Vratislav Lokvenc |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 655 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
0 – 1 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 9.238 Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED) | |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 656 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
0 – 4 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 37.786 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
| ||||
17 augustus WK-kwalificatie № 657 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Macedonië |
0 – 3 | Gradski Stadion, Skopje Toeschouwers: 6.800 Scheidsrechter: Matt Messias (ENG) | |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 658 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Andorra |
0 – 0 | Estadi Comunal d'Aixovall, Aixovall Toeschouwers: 860 Scheidsrechter: Johny Ver Eecke (BEL) | |
| ||||
7 september WK-kwalificatie № 659 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Finland |
5 – 1 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 6.467 Scheidsrechter: Kristinn Jakobsson (ISL) | |
Mikael Forssell Mikael Forssell Hannu Tihinen Aleksej Jerjomenko Mikael Forssell |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 660 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
0 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 10.117 Scheidsrechter: Anton Genov (BUL) | |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 661 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Finland |
0 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 11.234 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
| ||||
12 november Vriendschappelijk № 662 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Finland |
2 – 2 | Finnair Stadion, Helsinki Toeschouwers: 1.900 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Daniel Sjölund Kari Arkivuo |
2006
| ||||
21 januari LG Cup № 663 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Saoedi-Arabië |
1 – 1[43] | Prins Faisal Bin Fahd Stadion, Riyad Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Naser Al Enezi (KUW) | |
Mohammed Al-Shalhoub |
| ||||
25 januari LG Cup № 664 «onderlinge duels» 13:40 uur |
Zuid-Korea |
1 – 0 | Prins Faisal Bin Fahd Stadion, Riyad Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Abdul Rahman Al Amri (KSA) | |
Chu-Young Park |
| ||||
18 februari Vriendschappelijk № 665 «onderlinge duels» 17:15 uur |
Japan |
2 – 0 | Shizuoka Stadion, Shizuoka Toeschouwers: 40.702 Scheidsrechter: Gi-Young Lee (KOR) | |
Tatsuhiko Kubo Mitsuo Ogasawara |
| ||||
28 februari Cyprus Toernooi № 666 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
0 – 0[46] | GSZ Stadion, Larnaca Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Leontios Trattos (CYP) | |
| ||||
1 maart Cyprus Toernooi № 667 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Finland |
2 – 2[48] | Pafiako Stadion, Paphos Toeschouwers: 120 Scheidsrechter: Robert Krajnc (SLO) | |
Aki Riihilahti Mikael Forssell |
| ||||
25 mei Vriendschappelijk № 668 «onderlinge duels» 14:00 uur |
Zweden |
0 – 0 | Nya Ullevi, Göteborg Toeschouwers: 25.754 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 669 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Michael Svendsen (DEN) | |
Mika Väyrynen |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 670 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
1 – 3 | Zdzisław Krzyszkowiak Stadion, Bydgoszcz Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA) | |
Łukasz Garguła |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 671 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
1 – 1[50] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 38.015 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
Jonatan Johansson |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 672 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Armenië |
0 – 0 | Hrazdan Stadion, Jerevan Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 673 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Kazachstan |
0 – 2 | Ortalyk Tsentralnyi, Almaty Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Athanassios Briakos (GRE) | |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 674 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
1 – 0 | Finnair Stadium, Helsinki Toeschouwers: 9.445 Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO) | |
Mika Nurmela |
2007
| ||||
28 maart EK-kwalificatie № 675 19:00 uur |
Azerbeidzjan |
1 – 0 | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Domenico Messina (ITA) | |
Emin Imamaliyev |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 676 «onderlinge duels» 18:15 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 33.615 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
| ||||
6 juni EK-kwalificatie № 677 18:00 uur |
Finland |
2 – 0[51] | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 34.188 Scheidsrechter: Mike Riley (ENG) | |
Jonatan Johansson Roman Jerjomenko |
| ||||
22 augustus EK-kwalificatie № 678 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
Aleksej Jerjomenko Teemu Tainio |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 679 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Servië |
0 – 0 | Crvena Zvezda Stadion, Belgrado Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 680 18:00 uur |
Finland |
0 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 36.000 Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER) | |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 681 19:45 uur |
België |
0 – 0 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 4.131 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) | |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 681 19:30 uur |
Finland |
0 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 11.600 Scheidsrechter: Stéphane Bré (FRA) | |
| ||||
17 november EK-kwalificatie № 682 15:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 10.325 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Mikael Forssell Shefki Kuqi |
| ||||
21 november EK-kwalificatie № 683 20:45 uur |
Portugal |
0 – 0 | Estádio do Dragão, Porto Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
2008
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 684 19:15 uur |
Griekenland |
2 – 1 | GSP Stadion, Nicosia Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Panicos Kailis (CYP) | |
Angelos Charisteas Kostas Katsouranis |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 685 16:00 uur |
Bulgarije |
2 – 1 | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) | |
Zdravko Lazarov Stanislav Guenchev |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 686 19:30 uur |
Turkije |
2 – 0 | MSV-Arena, Duisburg Toeschouwers: 15.036 Scheidsrechter: Thorsten Kinhöfer (GER) | |
Tuncay Şanlı Semih Şentürk |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 687 18:00 uur |
Finland |
1 – 1 | Veritas Stadion, Turku Toeschouwers: 6.474 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
Toni Kallio |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 688 18:00 uur |
Finland |
2 – 0[56] | Ratina Stadion, Tampere Toeschouwers: 4.929 Scheidsrechter: Jóhannes Valgeirsson (ISL) | |
Jonatan Johansson Jonatan Johansson |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 689 «onderlinge duels» 18:35 uur |
Finland |
3 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 37.150 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
Jonatan Johansson Mika Väyrynen Daniel Sjölund |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 690 15:00 uur |
Finland |
1 – 0 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 22.124 Scheidsrechter: William Collum (SCO) | |
Mikael Forssell |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 691 17:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE) | |
Petri Pasanen Veli Lampi Andrej Arsjavin |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 692 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Zwitserland |
1 – 0 | AFG Arena, Sankt Gallen Toeschouwers: 11.500 Scheidsrechter: Aleksey Kulbakov (BLR) | |
Reto Ziegler |
2009
| ||||
4 februari Vriendschappelijk № 693 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Japan |
5 – 1 | Olympisch Stadion, Tokio Toeschouwers: 34.532 Scheidsrechter: Huang Junjie (CHN) | |
Shinji Okazaki Shinji Okazaki Shinji Kagawa Yuji Nakazawa Michihiro Yasuda |
| ||||
11 februari Vriendschappelijk № 694 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Portugal |
1 – 0 | Estádio Algarve, Faro Toeschouwers: 19.834 Scheidsrechter: Carlo Bertolini (SUI) | |
Cristiano Ronaldo |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 695 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 22.604 Scheidsrechter: Eduardo Iturralde (ESP) | |
| ||||
1 april Vriendschappelijk № 696 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Noorwegen |
3 – 2 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 15.212 Scheidsrechter: Rob Styles (ENG) | |
John Arne Riise Jon Inge Høiland Morten Gamst Pedersen |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 697 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 20.319 Scheidsrechter: Libor Kovarik (CZE) | |
Mikael Forssell Jonatan Johansson |
| ||||
10 juni WK-kwalificatie № 698 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Finland |
0 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 37.028 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 699 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Zweden |
1 – 0 | Råsunda Stadion, Stockholm Toeschouwers: 15.212 Scheidsrechter: Fredy Fautrel (FRA) | |
Johan Elmander |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 700 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Azerbeidzjan |
1 – 2 | Lənkəran Stadion, Lənkəran Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Stelios Trifonos (CYP) | |
Elvin Mammadov |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 701 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Liechtenstein |
1 – 1 | Rheinpark, Vaduz Toeschouwers: 3.132 Scheidsrechter: Novo Panic (BIH) | |
Michele Polverino |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 702 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
Roni Porokara Niklas Moisander |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 703 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Duitsland |
1 – 1 | HSH Nordbank Arena, Hamburg Toeschouwers: 51.500 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) | |
Lukas Podolski |
Finse voetbalbond · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Fins vrouwenelftal · Olympisch elftal · Finland U21 · Finland U20 · Finland U19 · Finland U18 · Finland U17
1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1912 · OS 1936 · OS 1952 · OS 1980
1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Barbados · België · Bermuda · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · DDR · (West-)Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · India · Irak · Israël · Italië · Japan · Jemen · Joegoslavië · Jordanië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Maleisië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noorwegen · Oekraïne · Oman · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|