Interlands Russisch voetbalelftal 2000-2009
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Russisch voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
| ||||
23 februari Vriendschappelijk № 84 «onderlinge duels» |
Israël |
4 – 1 | Kiryat Eliezer Stadion, Haifa Toeschouwers: 11.500 Scheidsrechter: Andreas Georgiou (CYP) | |
Walid Badir Kfir Udi Walid Badir Avi Nimni |
| ||||
26 april Vriendschappelijk № 85 «onderlinge duels» |
Rusland |
2 – 0 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Darius Mieželis (LTU) | |
Jegor Titov Valeri Karpin |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 86 «onderlinge duels» |
Rusland |
1 – 1 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Andrei Iacovlev (MDA) | |
Vladimir Bestsjastnych |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 87 «onderlinge duels» |
Moldavië |
0 – 1 | Stadionul Republican, Chisinau Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Attila Abraham (HUN) | |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 88 «onderlinge duels» |
Rusland |
1 – 0 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Slavik Kazaryan (ARM) | |
Maksim Buznikin |
| ||||
2 september WK-kwalificatie № 89 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Zwitserland |
0 – 1 | Hardturm, Zürich Toeschouwers: 14.550 Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN) | |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 90 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: John Ferry (NIR) | |
Maksim Buznikin Dmitri Chochlov Jegor Titov |
2001
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 91 «onderlinge duels» |
Griekenland |
3 – 3 | Theodoros Vardinogiannis Stadion, Heraklion Toeschouwers: 7.900 Scheidsrechter: Graziano Cesari (ITA) | |
Angelos Charisteas Angelos Charisteas Angelos Basinas |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie № 92 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 33.000 Scheidsrechter: Hugh Dallas (SCO) | |
Dmitri Chochlov |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 93 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
1 – 0 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Leslie Irvine (NIR) | |
Aleksandr Mostovoj |
| ||||
25 april WK-kwalificatie № 94 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Joegoslavië |
0 – 1 | Stadion Crvene Zvezde, Belgrado Toeschouwers: 37.240 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 95 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 65.000 Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER) | |
Joeri Kovtoen |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 96 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Luxemburg |
1 – 2 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Jon Skjervold (NOR) | |
Sacha Schneider |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 97 «onderlinge duels» |
Rusland |
0 – 0 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Jacek Granat (POL) | |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 98 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Slovenië |
2 – 1 | Centralni Stadion za Bežigradom, Ljubljana Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Graham Poll (ENG) | |
Milan Osterc Milenko Ačimovič |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 99 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Faeröer |
0 – 3 | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 2.936 Scheidsrechter: Hubert Byrne (IRL) | |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 100 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
4 – 0 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Knud Fisker (DEN) | |
Vladimir Bestsjastnych Vladimir Bestsjastnych Vladimir Bestsjastnych Jegor Titov |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 101 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 3 | Skonto Stadion, Rīga Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST) | |
Vitālijs Astafjevs |
2002
| ||||
13 februari Vriendschappelijk № 102 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Ierland |
2 – 0 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 42.500 Scheidsrechter: Dermot Gallagher (ENG) | |
Steven Reid Robbie Keane |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 103 «onderlinge duels» |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Andres Oper Andres Oper |
| ||||
17 april Vriendschappelijk № 104 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Frankrijk |
0 – 0 | Stade de France, Parijs Toeschouwers: 78.294 Scheidsrechter: Michael Riley (ENG) | |
| ||||
17 mei LG Cup № 105 «onderlinge duels» |
Rusland |
1 – 1[15] | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
Andrey Solomatin |
| ||||
19 mei LG Cup № 106 «onderlinge duels» |
Rusland |
1 – 1 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 9.500 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
Dmitri Sytsjov |
WK voetbal 2002 |
---|
| ||||
5 juni WK-eindronde Groep H № 107 «onderlinge duels» |
Rusland |
2 – 0 | Kobe Wing Stadium, Kobe Toeschouwers: 30.957 Scheidsrechter: Peter Prendergast (JAM) | |
Jegor Titov Valeri Karpin |
(details) |
| ||||
9 juni WK-eindronde Groep H № 108 «onderlinge duels» |
Japan |
1 – 0 | International Stadium, Yokohama Toeschouwers: 66.108 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Junichi Inamoto |
(details) |
| ||||
14 juni WK-eindronde Groep H № 109 «onderlinge duels» |
België |
3 – 2 | Shizuoka Stadium Ecopa, Fukuroi Toeschouwers: 46.640 Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN) | |
Johan Walem Wesley Sonck Marc Wilmots |
(details) |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 110 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 24.000 Scheidsrechter: Éric Poulat (FRA) | |
Aleksandr Kerzjakov |
| ||||
7 september EK-kwalificatie groep 10 № 111 «onderlinge duels» |
Rusland |
4 – 2 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 23.000 Scheidsrechter: Claude Colombo (FRA) | |
Andrey Karyaka Vladimir Bestsjastnych Aleksandr Kerzjakov Phil Babb |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie groep 10 № 112 «onderlinge duels» |
Rusland |
4 – 1 | Centraal Stadion, Volgograd Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Leif Sundell (SWE) | |
Aleksandr Kerzjakov Sergej Semak Sergej Semak Viktor Onopko |
2003
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 113 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Cyprus |
0 – 1 | Tsirion Athletic Center, Limassol Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Ioakim Efthimiadis (GRE) | |
| ||||
13 februari Vriendschappelijk № 114 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Roemenië |
2 – 4 | Tsirion Athletic Center, Limassol Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Loizos Loizou (CYP) | |
Gabriel Tamaș Ștefan Grigorie |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie groep 10 № 115 «onderlinge duels» |
Albanië |
3 – 1 | Loro Boriçi Stadiumi, Shkodër Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
Altin Rraklli Altin Lala Igli Tare |
| ||||
30 april EK-kwalificatie groep 10 № 116 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Georgië |
1 – 0 | Mikheil Meskhi Stadion, Tbilisi Toeschouwers: 11.500 Scheidsrechter: Franz-Xaver Wack (GER) | |
Malchaz Asatiani |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie groep 10 № 117 «onderlinge duels» |
Zwitserland |
2 – 2 | St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 30.500 Scheidsrechter: Arturo Daudén Ibáñez (ESP) | |
Alexander Frei Alexander Frei |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 118 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 2 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 6.025 Scheidsrechter: Ihor Ishchenko (UKR) | |
Sergej Semak |
| ||||
6 september EK-kwalificatie groep 10 № 119 «onderlinge duels» |
Ierland |
1 – 1 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 36.000 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
Damien Duff |
| ||||
10 september EK-kwalificatie groep 10 № 120 «onderlinge duels» |
Rusland |
4 – 1[27] | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.800 Scheidsrechter: Pierluigi Collina (ITA) | |
Dmitri Boelykin Dmitri Boelykin Dmitri Boelykin Aleksandr Mostovoj |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie groep 10 № 121 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Rusland |
3 – 1 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
Dmitri Boelykin Jegor Titov Dmitri Sytsjov |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 122 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Rusland |
0 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Lucílio Batista (POR) | |
| ||||
19 november EK-kwalificatie № 123 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 73.062 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
2004
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 124 «onderlinge duels» |
Bulgarije |
2 – 2 | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 14.938 Scheidsrechter: Pedro Proença (POR) | |
Dimitar Berbatov Dimitar Berbatov |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 125 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Noorwegen |
3 – 2 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 11.435 Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED) | |
Martin Andresen Sigurd Rushfeldt Jan Gunnar Solli |
| ||||
25 mei Vriendschappelijk № 126 «onderlinge duels» |
Oostenrijk |
0 – 0 | Arnold Schwarzenegger Stadion, Graz Toeschouwers: 9.600 Scheidsrechter: Mikko Vuorela (FIN) | |
EK voetbal 2004 |
---|
| ||||
12 juni EK-eindronde № 127 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Rusland |
0 – 1[32] | Estádio Algarve, Faro Toeschouwers: 30.305 Scheidsrechter: Urs Meier (SUI) | |
| ||||
16 juni EK-eindronde № 128 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Portugal |
2 – 0 | Estadio da Luz, Lissabon Toeschouwers: 59.273 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Maniche Rui Costa |
| ||||
20 juni EK-eindronde № 129 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Griekenland |
1 – 2[33] | Estádio Algarve, Faro Toeschouwers: 24.347 Scheidsrechter: Gilles Veissière (FRA) | |
Zisis Vryzas |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 130 «onderlinge duels» |
Rusland |
4 – 3 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL) | |
Dmitri Chochlov Andrey Karyaka Dmitri Boelykin Dmitri Sytsjov |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 131 «onderlinge duels» |
Rusland |
1 – 1 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 10.500 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
Dmitri Boelykin |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 132 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Luxemburg |
0 – 4 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 133 «onderlinge duels» |
Portugal |
7 – 1 | Estádio José Alvalade, Lissabon Toeschouwers: 27.258 Scheidsrechter: Kyros Vasaras (GRE) | |
Pedro Pauleta Cristiano Ronaldo Deco Cristiano Ronaldo Simão Sabrosa Petit Petit |
| ||||
17 november WK-kwalificatie № 134 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
4 – 0 | Kuban Stadion, Krasnodar Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI) | |
Andrei Karyaka Marat Izmailov Dmitry Sychev Dmitry Loskov |
2005
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 135 «onderlinge duels» |
Italië |
2 – 0 | Stadio Sant'Elia, Cagliari Toeschouwers: 15.700 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
Alberto Gilardino Simone Barone |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 136 «onderlinge duels» |
Liechtenstein |
1 – 2 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 3.300 Scheidsrechter: Espen Berntsen (NOR) | |
Thomas Beck |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie № 137 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.850 Scheidsrechter: Gianluca Paparesta (ITA) | |
Sergei Terehhov |
| ||||
4 juni WK-kwalificatie № 138 «onderlinge duels» |
Rusland |
2 – 0 | Petrovsky Stadion, Sint Petersburg Toeschouwers: 21.575 Scheidsrechter: Éric Poulat (SVK) | |
Andrej Arsjavin Dmitriy Loskov |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 139 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Duitsland |
2 – 2 | Borussia-Park, Mönchengladbach Toeschouwers: 46.228 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
Bastian Schweinsteiger Bastian Schweinsteiger |
| ||||
17 augustus WK-kwalificatie № 140 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 1 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 9.700 Scheidsrechter: Graham Poll (ENG) | |
Vitālijs Astafjevs |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 141 «onderlinge duels» |
Rusland |
2 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 18.123 Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN) | |
Aleksandr Kerzjakov Aleksandr Kerzjakov |
| ||||
7 september WK-kwalificatie № 142 «onderlinge duels» |
Rusland |
0 – 0[40] | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.800 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 143 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
5 – 1 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) | |
Marat Izmailov Aleksandr Kerzjakov Roman Pavljoetsjenko Dmitriy Kirichenko Dmitriy Kirichenko |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 144 «onderlinge duels» |
Slowakije |
0 – 0 | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 22.317 Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA) | |
2006
| ||||
1 maart Vriendschappelijk № 548 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
0 – 1 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 19.000 Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI) | |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 549 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Spanje |
0 – 0 | Estadio Carlos Belmonte, Albacete Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: João Francisco Lopes (POR) | |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 550 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Pavel Pogrebnjak |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 551 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
0 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.400 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 552 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
1 – 1 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) | |
Andrej Arsjavin |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 553 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
2 – 0 | Petrovsky Stadion, Sint Petersburg Toeschouwers: 21.500 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
Pavel Pogrebnjak Dmitri Sytsjov |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 554 «onderlinge duels» |
Macedonië |
0 – 2 | Gradski Stadion, Skopje Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
2007
| ||||
7 februari Vriendschappelijk № 555 «onderlinge duels» |
Nederland |
4 – 1 | Amsterdam Arena, Amsterdam Toeschouwers: 22.000 Scheidsrechter: Mark Clattenburg (ENG) | |
Ryan Babel Wesley Sneijder Joris Mathijsen Rafael van der Vaart |
| ||||
24 maart EK-kwalificatie № 556 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Darko Ceferin (SLO) | |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 557 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Rusland |
4 – 0 | Petrovsky Stadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 21.500 Scheidsrechter: Tommy Skjerven (NOR) | |
Aleksandr Kerzjakov Aleksandr Kerzjakov Aleksandr Kerzjakov Dmitri Sytsjov |
| ||||
6 juni EK-kwalificatie № 558 «onderlinge duels» |
Kroatië |
0 – 0 | Stadion Maksimir, Zagreb Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
| ||||
22 augustus Vriendschappelijk № 559 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
2 – 2 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
Dmitri Sytsjov Roman Pavljoetsjenko |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 560 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 23.000 Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR) | |
Aleksej Berezoetski Andrej Arsjavin Aleksandr Kerzjakov |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 561 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Engeland |
3 – 0 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 86.106 Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE) | |
Michael Owen Michael Owen Rio Ferdinand |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 562 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
2 – 1 | Olimpiyskiy Kompleks Luzhniki, Moskou Toeschouwers: 84.700 Scheidsrechter: Luis Medina Cantalejo (ESP) | |
Roman Pavljoetsjenko Roman Pavljoetsjenko |
| ||||
17 november EK-kwalificatie № 563 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Israël |
2 – 1 | Ramat Gan Stadion, Ramat Gan Toeschouwers: 27.563 Scheidsrechter: Stefano Farina (ITA) | |
Elyaniv Barda Omer Golan |
| ||||
21 november EK-kwalificatie № 564 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Andorra |
0 – 1[46] | Estadi Comunal d'Aixovall, Andorra la Vella Toeschouwers: 780 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
2008
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 565 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Roemenië |
3 – 0 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Asaf Kenan (ISR) | |
Ciprian Marica Daniel Niculae Marius Niculae |
| ||||
23 mei Vriendschappelijk № 566 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
6 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 9.500 Scheidsrechter: Oleg Orekhov (UKR) | |
Pavel Pogrebnjak Vladimir Bystrov Konstantin Zyrjanov Dinijar Biljaletdinov Dmitri Torbinski Dmitri Sytsjov |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 567 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
2 – 1 | Wacker-Arena, Burghausen Toeschouwers: 4.030 Scheidsrechter: Wolfgang Stark (GER) | |
Pavel Pogrebnjak Roman Pavljoetsjenko |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 567 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Litouwen |
1 – 4 | Wacker-Arena, Burghausen Toeschouwers: 2.850 Scheidsrechter: Peter Sippel (GER) | |
Mantas Savėnas |
EK voetbal 2008 |
---|
| ||||
10 juni Euro 2008 Groep D № 702 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Spanje |
4 – 1 | Tivoli Neu, Innsbruck Toeschouwers: 30.772 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
David Villa David Villa David Villa Francesc Fàbregas |
| ||||
14 juni Euro 2008 Groep D № 702 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Griekenland |
0 – 1 | Wals-Siezenheim, Salzburg Toeschouwers: 31.063 Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA) | |
| ||||
18 juni Euro 2008 Groep D № 702 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Rusland |
2 – 0 | Tivoli Neu, Innsbruck Toeschouwers: 30.772 Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL) | |
Roman Pavljoetsjenko Andrej Arsjavin |
| ||||
21 juni Euro 2008 Kwartfinale № 702 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Nederland |
1 – 3 | St. Jakob Park, Bazel Toeschouwers: 38.374 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
Ruud van Nistelrooij |
| ||||
26 juni Euro 2008 Halve finale № 702 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Rusland |
0 – 3 | Ernst Happelstadion, Wenen Toeschouwers: 51.428 Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL) | |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 574 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Rusland |
1 – 1 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Konstantin Zyrjanov |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 575 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Rusland |
2 – 1[51] | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
Roman Pavljoetsjenko Pavel Pogrebnjak |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 576 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Duitsland |
2 – 1 | Signal Iduna Park, Dortmund Toeschouwers: 65.607 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Lukas Podolski Michael Ballack |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 577 17:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE) | |
Petri Pasanen Veli Lampi Andrej Arsjavin |
2009
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 578 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Rusland |
2 – 0 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 62.000 Scheidsrechter: Serge Gumienny (BEL) | |
Roman Pavljoetsjenko Konstantin Zyrjanov |
| ||||
1 april WK-kwalificatie № 579 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Liechtenstein |
0 – 1 | Rheinpark Stadion, Vaduz Toeschouwers: 5.679 Scheidsrechter: David McKeon (IRL) | |
| ||||
10 juni WK-kwalificatie № 580 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Finland |
0 – 3 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 37.028 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 581 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
2 – 3 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.800 Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL) | |
Igor Semsjov Roman Pavljoetsjenko |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 582 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Petrovsky Stadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 20.500 Scheidsrechter: Augustus Constantin (ROM) | |
Vasili Berezoetski Roman Pavljoetsjenko Roman Pavljoetsjenko |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 583 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 3 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 14.505 Scheidsrechter: Manuel Sousa (POR) | |
James Collins |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 584 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
0 – 1[53] | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 72.100 Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI) | |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 585 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Azerbeidzjan |
1 – 1 | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 71.600 Scheidsrechter: Howard Webb (ENG) | |
Vaqif Cavadov |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Play-offs № 586 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
2 – 1 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 71.600 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
Dinijar Biljaletdinov Dinijar Biljaletdinov |
| ||||
18 november WK-kwalificatie Play-offs № 587 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Slovenië |
1 – 0[55] | Stadion Ljudski Vrt, Maribor Toeschouwers: 12.435 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Zlatko Dedič |
RFS · A-internationals · Bondscoaches · Selecties · Statistieken · Russisch vrouwenelftal · Rusland U21 · Rusland U20 · Rusland U19 · Rusland U18 · Rusland U17
1912 – 1914 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1912 · EK 1992** · WK 1994 · EK 1996 · WK 1998 · WK 2002 · EK 2004 · WK 2006 · EK 2008 · WK 2010 · EK 2012 · WK 2014 · EK 2016 · WK 2018
1912 · 1913 · 1914 · 1915–1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Brazilië · Bulgarije · Chili · Costa Rica · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Egypte · Engeland · El Salvador · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Ghana · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Algerije (2014) · België (2014) · Engeland (2016) · Griekenland (2008) · Griekenland (2012) · Kroatië (2018) · Nederland (2008) · Polen (2012) · Saoedi-Arabië (2018) · Slowakije (2016) · Spanje (2008, groepsfase) · Spanje (2008, halve finale) · Spanje (2018) · Tsjechië (2012) · Zuid-Korea (2014) · Zweden (2008)
** = Onder de naam Gemenebest van Onafhankelijke Staten
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|