Interlands Estisch voetbalelftal 2000-2009
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Estisch voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
| ||||
23 februari King's Cup № 209 «onderlinge duels» |
Finland |
4 – 2 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Abdul Halim Hamid (MAS) | |
Mika Kottila Marko Tuomela Mika Kottila Shefki Kuqi |
| ||||
25 februari King's Cup № 210 «onderlinge duels» |
Thailand |
2 – 1 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Abdul Halim Hamid (MAS) | |
Pipat Thonkanya Pipat Thonkanya |
| ||||
26 april Vriendschappelijk № 211 «onderlinge duels» |
Luxemburg |
1 – 1 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Roelof Luinge (NED) | |
Jean Vanek |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 212 «onderlinge duels» |
Estland |
2 – 0 | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 1.800 Scheidsrechter: Petteri Kari (FIN) | |
Andres Oper Andres Oper |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk № 213 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 0 | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST) | |
Raio Piiroja |
| ||||
16 augustus WK-kwalificatie № 214 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
1 – 0 | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 1.695 Scheidsrechter: Zoran Arsić (YUG) | |
Martin Reim |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 215 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 3[5] | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 4.700 Scheidsrechter: Charles Agius (MLT) | |
Andres Oper |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 216 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Andorra |
1 – 2 | Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 650 Scheidsrechter: Dani Koren (ISR) | |
Justo Ruíz González |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 217 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Ierland |
2 – 0 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 34.962 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Mark Kinsella Richard Dunne |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 218 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 0 | Linnastaadion, Kuressaare Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Oleg Timofeyev (EST) | |
Aivar Anniste |
| ||||
10 december Vriendschappelijk № 219 «onderlinge duels» |
Hongkong |
1 – 2 | Hong Kong Stadion, Hongkong Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Kacuhiko Matsumura (JPN) | |
Chan Ho-Man |
2001
| ||||
19 maart Vriendschappelijk № 220 «onderlinge duels» |
Egypte |
3 – 3 | Cairo Stadium, Caïro Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Gamal Al-Ghandour (EGY) | |
Walid Salah Abdel Latif Mazhar Abdel Rahman Ahmed Salah Hosny |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 221 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Cyprus |
2 – 2 | Tsirion Stadion, Limassol Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL) | |
Michalis Konstantinou Yiannakis Okkas |
| ||||
25 april Vriendschappelijk № 222 «onderlinge duels» |
Moldavië |
0 – 0 | Stadionul Republican, Chisinau Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Viorel Angelini (ROM) | |
| ||||
9 mei Vriendschappelijk № 223 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 1 | Linnastaadionil, Kuressaare Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Andrejs Sipailo (LAT) | |
Kristen Viikmäe |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 224 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
2 – 4 | A. Le Coq Arena, Tallinn[8] Toeschouwers: 9.500 Scheidsrechter: Ceri Richards (WAL) | |
Andres Oper Indrek Zelinski |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 225 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
0 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 9.300 Scheidsrechter: Marian Salomir (ROM) | |
| ||||
3 juli Baltic Cup № 226 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Letland |
3 – 1 | Daugava Stadion, Riga Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Darius Miezelis (LTU) | |
Māris Verpakovskis Marian Pahars Vladimirs Koļesņičenko |
| ||||
4 juli Baltic Cup № 227 «onderlinge duels» 18:30 uur |
Litouwen |
5 – 2 | Daugava Stadion, Riga Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
Orestas Buitkus Deividas Česnauskis Nerijus Vasiliauskas Valdas Trakys Raimondas Vilėniškis |
| ||||
15 augustus WK-kwalificatie № 228 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
2 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Oleg Chikun (BLR) | |
Indrek Zelinski Jevgeni Novikov |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 229 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Nederland |
5 – 0 | Philips Stadion, Eindhoven Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE) | |
Boudewijn Zenden Mark van Bommel Phillip Cocu Mark van Bommel Ruud van Nistelrooij |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 230 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Portugal |
5 – 0 | Estádio da Luz, Lissabon Toeschouwers: 80.000 Scheidsrechter: Hartmut Strampe (GER) | |
João Pinto Nuno Gomes Pedro Pauleta Nuno Gomes Luís Figo |
| ||||
10 november Vriendschappelijk № 231 «onderlinge duels» |
Griekenland |
4 – 2 | Nikos Goumas Stadion, Athene Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Roy Helge Olsen (NOR) | |
Demis Nikolaidis Demis Nikolaidis Vassilis Tsartas Nikos Machlas |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 232 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 0[12] | Lilleküla Stadion, Tallinn Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Margus Kotter (EST) | |
2002
| ||||
14 maart Vriendschappelijk № 233 «onderlinge duels» |
Estland |
2 – 0 | Stadio Enzo Mazotti, Montecatini Terme Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: — | |
Indrek Zelinski Andres Oper |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 234 «onderlinge duels» |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Andres Oper Andres Oper |
| ||||
18 mei Vriendschappelijk № 235 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Polen |
1 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Emil Božinovski (MKD) | |
Maciej Żurawski |
| ||||
21 mei Vriendschappelijk № 236 «onderlinge duels» |
San Marino |
0 – 1 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Paolo Dondarini (ITA) | |
| ||||
3 juli Vriendschappelijk № 237 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 0 | Linnastaadion, Kuressaare Toeschouwers: 2.200 Scheidsrechter: Nicolai Vollquartz (DEN) | |
| ||||
7 juli Vriendschappelijk № 238 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
1 – 1 | Zentral Stadion, Almaty Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Sergei Kapanin (KAZ) | |
Oleg Litvinenko |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 239 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST) | |
Teet Allas |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 240 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Kroatië |
0 – 0 | Stadion Gradski vrt, Osijek Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Juan Antonio Fernández (ESP) | |
| ||||
12 oktober Vriendschappelijk № 241 «onderlinge duels» |
Estland |
3 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) | |
Aivar Anniste Kristen Viikmäe Indrek Zelinski |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 242 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Michael Riley (ENG) | |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 243 «onderlinge duels» |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.800 Scheidsrechter: Ben Haverkort (NED) | |
Kristen Viikmäe Andres Oper |
2003
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 244 «onderlinge duels» |
Ecuador |
1 – 0 | Estadio Modelo, Guayaquil Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Pedro Ramos (ECU) | |
Iván Hurtado |
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 245 «onderlinge duels» |
Ecuador |
2 – 1 | Estadio Olímpico Atahualpa, Quito Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Byron Moreno (ECU) | |
Johnny Baldeón Johnny Baldeón |
| ||||
16 februari Vriendschappelijk № 246 «onderlinge duels» |
China |
1 – 0 | Wuhan Sports Center Stadium, Wuhan Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Junjie Huang (CHN) | |
Weifeng Li |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 247 «onderlinge duels» 12:00 uur |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE) | |
Andres Oper Andres Oper |
| ||||
2 april EK-kwalificatie № 248 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
0 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
30 april EK-kwalificatie № 249 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Andorra |
0 – 2 | Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Ali Aydin (TUR) | |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 250 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Attila Juhos (HUN) | |
Teet Allas Kristen Viikmäe |
| ||||
11 juni EK-kwalificatie № 251 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 6.100 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
| ||||
3 juli Baltic Cup № 252 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 5 | Valga keskstaadion, Valga Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE) | |
Jaanus Sirel |
| ||||
5 juli Baltic Cup № 253 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE) | |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 254 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Estland |
1 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Stefan Johannesson (SWE) | |
Marek Lemsalu |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 255 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Bulgarije |
2 – 0 | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 25.128 Scheidsrechter: Franz-Xaver Wack (GER) | |
Martin Petrov Dimitar Berbatov |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 256 «onderlinge duels» 20:15 uur |
België |
2 – 0 | Stade Sclessin, Luik Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI) | |
Raio Piiroja Thomas Buffel |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 257 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Albanië |
2 – 0 | Qemal Stafastadion, Tirana Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Georgios Douros (GRE) | |
Adrian Aliaj Alban Bushi |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 258 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Hongarije |
0 – 1 | Stadion Üllői út, Boedapest Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Milan Šedivý (CZE) | |
| ||||
17 december Vriendschappelijk № 259 «onderlinge duels» |
Saoedi-Arabië |
1 – 1 | Prins Mohamed bin Fahd Stadion, Dammam Toeschouwers: — Scheidsrechter: Omar Al-Mehannah (KSA) | |
Redha Tukar |
| ||||
20 december Vriendschappelijk № 260 «onderlinge duels» |
Oman |
3 – 1 | Sultan Qaboos Sports Complex, Muscat Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Abdullah Al-Harrasi (OMA) | |
Martin Kaalma Hashim Saleh Hani Al-Dhabat |
2004
| ||||
14 februari Malta Toernooi № 261 «onderlinge duels» 14:00 uur |
Wit-Rusland |
1 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Adrian Casha (MLT) | |
Valeriy Tarasenko |
| ||||
16 februari Malta Toernooi № 262 «onderlinge duels» 18:15 uur |
Malta |
5 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Ghenadie Orlic (MDA) | |
Etienne Barbara Brian Said Noel Turner Etienne Barbara Antoine Zahra |
| ||||
18 februari Malta Toernooi № 263 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Estland |
1 – 0 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Lawrie Sammut (MLT) | |
Joel Lindpere |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 264 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Petteri Kari (FIN) | |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 265 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.700 Scheidsrechter: Andrejs Sipailo (LAT) | |
Kristen Viikmäe |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 266 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Tonny Poulsen (DEN) | |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № 267 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
2 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.800 Scheidsrechter: Ruud Bossen (NED) | |
Kristen Viikmäe Joel Lindpere |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 268 «onderlinge duels» 17:15 uur |
Tsjechië |
2 – 0 | Na Stínadlech, Teplice Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT) | |
Milan Baroš Milan Baroš |
| ||||
11 juni Vriendschappelijk № 269 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
2 – 4 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.200 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Vjatšeslav Zahovaiko Ingemar Teever |
| ||||
18 augustus WK-kwalificatie № 270 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Liechtenstein |
1 – 2 | Rheinpark, Vaduz Toeschouwers: 912 Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD) | |
Fabio D'Elia |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 271 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
4 – 0[22] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL) | |
Ingemar Teever Manou Schauls Andres Oper Kristen Viikmäe |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 272 «onderlinge duels» 21:15 uur |
Portugal |
4 – 0 | Estádio Magalhães Pessoa, Leiria Toeschouwers: 27.214 Scheidsrechter: Bülent Demirlek (TUR) | |
Cristiano Ronaldo Hélder Postiga Pedro Pauleta Hélder Postiga |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 273 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Letland |
2 – 2 | Skonto stadions, Riga Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) | |
Vitalijs Astafjevs Jurijs Laizans |
| ||||
17 november WK-kwalificatie № 274 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Rusland |
4 – 0 | Kuban Stadion, Krasnodar Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Massimo Busacca (SUI) | |
Andrei Karyaka Marat Izmailov Dmitry Sychev Dmitry Loskov |
| ||||
30 november Vriendschappelijk № 275 «onderlinge duels» |
Thailand |
0 – 0 | Suphachalasai Stadion, Bangkok Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Mat Amin Sukri (MAS) | |
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Therdsak Chaiman Jetsada Puanakunmee Weerayut Jitkundot Nakarin Fuplook Sarayoot Chaikamdee |
4–3 |
| ||||
2 december Vriendschappelijk № 276 «onderlinge duels» |
Hongarije |
5 – 0 | Suphachalasai Stadion, Bangkok Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Satop Tonghan (THA) | |
Henrik Rósa Róbert Waltner Zsombor Kerekes Péter Rajczi Zoltán Pollák |
2005
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 277 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Venezuela |
3 – 0 | Estadio José Pachencho Romero, Maracaibo Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Carlos Vásquez (ECU) | |
Ricardo Páez Massimo Margiotta Giancarlo Maldonado |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 278 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Andres Oper |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie № 279 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.850 Scheidsrechter: Gianluca Paparesta (ITA) | |
Sergei Terehhov |
| ||||
20 april Vriendschappelijk № 280 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Pieter Vink (NED) | |
Aleksander Saharov |
| ||||
4 juni WK-kwalificatie № 281 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL) | |
Andrei Stepanov Andres Oper |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 282 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 10.280 Scheidsrechter: Mike Riley (ENG) | |
| ||||
17 augustus Vriendschappelijk № 283 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
1 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Kristen Viikmäe |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 284 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.970 Scheidsrechter: Alberto Undiano Mallenco (ESP) | |
Andres Oper Maksim Smirnov |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 285 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Slowakije |
1 – 0 | Tehelné Pole, Bratislava Toeschouwers: 12.837 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
Peter Hlinka |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 286 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Luxemburg |
0 – 2 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.010 Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR) | |
| ||||
12 november Vriendschappelijk № 287 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Finland |
2 – 2 | Finnair Stadion, Helsinki Toeschouwers: 1.900 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Daniel Sjölund Kari Arkivuo |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 288 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
3 – 1 | Stadion Sportowy KSZO, Ostrowiec Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN) | |
Mariusz Lewandowski Sebastian Mila Grzegorz Piechna |
2006
| ||||
1 maart Vriendschappelijk № 289 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Noord-Ierland |
1 – 0 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 13.600 Scheidsrechter: Pieter Vink (NED) | |
Ivan Sproule |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 290 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Turkije |
1 – 1 | Millerntor-Stadion, Hamburg Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Michael Weiner (GER) | |
Gökhan Ünal |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 291 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Peter Rasmussen (DEN) | |
Ragnar Klavan |
| ||||
16 augustus EK-kwalificatie № 292 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Kristin Jakobsson (ISL) | |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 293 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 7.800 Scheidsrechter: Johan Verbist (BEL) | |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 294 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Rusland |
2 – 0 | Petrovsky Stadion, Sint Petersburg Toeschouwers: 21.500 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
Pavel Pogrebnjak Dmitry Sychev |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 295 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Anders Hermansen (DEN) | |
Andres Oper Andres Oper |
2007
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № 296 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
4 – 0 | Estadio Municipal de Chapín, Jerez Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Daniel Bancalero (ESP) | |
Dariusz Dudka Adam Kokoszka Maciej Iwański Paweł Golański |
| ||||
7 februari Vriendschappelijk № 297 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Slovenië |
1 – 0 | Športni park, Domžale Toeschouwers: 2.900 Scheidsrechter: Damien Ledentu (FRA) | |
Klemen Lavrič |
| ||||
24 maart EK-kwalificatie № 298 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Darko Ceferin (SLO) | |
| ||||
28 maart EK-kwalificatie № 299 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Israël |
4 – 0 | Ramat Gan Stadion, Tel Aviv Toeschouwers: 23.658 Scheidsrechter: Cüneyt Çakır (TUR) | |
Idan Tal Roberto Colautti Ben Sahar Ben Sahar |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 300 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
| ||||
6 juni EK-kwalificatie № 301 «onderlinge duels» 21:30 uur |
Estland |
0 – 3 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
| ||||
22 augustus EK-kwalificatie № 302 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Adrian McCourt (NIR) | |
Raio Piiroja Indrek Zelinski |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 303 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Kroatië |
2 – 0 | Maksimir Stadion, Zagreb Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Jérôme Laperriere (SUI) | |
Eduardo Eduardo |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 304 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Macedonië |
1 – 1 | Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Leontios Trattou (CYP) | |
Goran Maznov |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 305 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Engeland |
3 – 0 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 86.655 Scheidsrechter: Nicolai Vollquartz (DEN) | |
Shaun Wright-Phillips Wayne Rooney Taavi Rähn |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 306 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Estland |
0 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
| ||||
9 november Vriendschappelijk № 307 «onderlinge duels» 17:45 uur |
Saoedi-Arabië |
2 – 0 | Prince Sultan bin Fahd Stadion, Jeddah Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: onbekend | |
Taisir Al-Jassim Yasser Al-Qahtani |
| ||||
17 november EK-kwalificatie № 308 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Andorra |
0 – 2[33] | Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: William Collum (SCO) | |
| ||||
21 november Vriendschappelijk № 309 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Oezbekistan |
0 – 0[34] | MHSK Stadion, Tasjkent Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Ravshan Irmatov (UZB) | |
2008
| ||||
27 februari Vriendschappelijk № 310 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
2 – 0 | Stadion Główny, Wronki Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Stanislav Todorov (BUL) | |
Radosław Matusiak Tomasz Zahorski |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 311 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.600 Scheidsrechter: Audrius Zuta (LTU) | |
Paul Stalteri Vjatšeslav Zahovaiko |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 312 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Thomas Vejlgaard (DEN) | |
Tarmo Kink |
| ||||
30 mei Baltic Cup № 313 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Letland |
1 – 0 | Skonto stadions, Riga Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Audrius Zuta (LTU) | |
Juris Laizāns |
| ||||
31 mei Baltic Cup № 314 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Estland |
0 – 1 | Slokas Stadion, Jūrmala Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 312 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
4 – 3 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Daniel Stalhammar (SWE) | |
Vjatšeslav Zahovaiko Vjatšeslav Zahovaiko Tarmo Kink Jevgeni Novikov |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 313 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
2 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Ats Purje Andres Oper |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 314 «onderlinge duels» 19:45 uur |
België |
3 – 2 | Stade Maurice Dufrasne, Luik Toeschouwers: 17.992 Scheidsrechter: Mike Dean (ENG) | |
Wesley Sonck Steven Defour Wesley Sonck |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 315 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
7 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Pavel Balaj (ROM) | |
Zvjezdan Misimović Zvjezdan Misimović Zvjezdan Misimović Zlatan Muslimovic Edin Džeko Edin Džeko Senijad Ibričić |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 316 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Estland |
0 – 3 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 9.200 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) | |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 317 «onderlinge duels» 21:30 uur |
Estland |
0 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Robert Małek (POL) | |
| ||||
12 november Vriendschappelijk № 318 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
1 – 1 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Brage Sandmoen (NOR) | |
Tarmo Kink |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 319 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
Vladimir Voskoboinikov |
| ||||
22 november Vriendschappelijk № 320 «onderlinge duels» 12:00 uur |
Estland |
1 – 1 | Kuressaare linnastaadion, Kuressaare Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Tero Nieminen (FIN) | |
Sander Puri |
2009
| ||||
11 februari Vriendschappelijk № 324 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
0 – 2[36] | Mardan Sports Complex, Antalya Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Hüseyin Göçek (TUR) | |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 325 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Armenië |
2 – 2 | Hrazdan Stadion, Jerevan Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Luc Wilmes (LUX) | |
Henrich Mchitarjan Gevorg Ghazaryan |
| ||||
1 april WK-kwalificatie № 326 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
1 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.200 Scheidsrechter: Cyril Zimmermann (SUI) | |
Sander Puri |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 327 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
1 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 4.071 Scheidsrechter: Magnús Thórisson (ISL) | |
Robert Earnshaw |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 328 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Estland |
3 – 0[37] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.150 Scheidsrechter: Paulius Malzinskas (LTU) | |
Kristen Viikmäe Vladimir Voskoboinikov Sergei Zenjov |
| ||||
10 juni Vriendschappelijk № 329 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Estland |
0 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Michael Svendsen (DEN) | |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 330 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Estland |
0 – 1[38] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 8.550 Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE) | |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 331 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Turkije |
4 – 2 | Kayseri Kadir Has Stadion, Kayseri Toeschouwers: 28.569 Scheidsrechter: Tommy Skjerven (NOR) | |
Tuncay Şanlı Sercan Yıldırım Arda Turan Tuncay Şanlı |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 332 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Spanje |
3 – 0 | Estadio Romano, Mérida Toeschouwers: 14.362 Scheidsrechter: Oleh Oriekhov (UKR) | |
Cesc Fàbregas Santiago Cazorla Juan Manuel Mata |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 333 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
0 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Nicola Rizzoli (ITA) | |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 334 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Estland |
2 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.680 Scheidsrechter: Nicolai Vollquartz (DEN) | |
Raio Piiroja Konstantin Vassiljev |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 335 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Estland |
0 – 0[39] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 2.110 Scheidsrechter: Audrius Kancleris (LTU) | |
| ||||
30 december Vriendschappelijk № 336 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Angola |
0 – 1 | Estadio Municipal, Real de Santo António Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Nuno Almeida (POR) | |
EJL · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Estisch vrouwenelftal · Olympisch elftal · Estland U21 · Estland U20 · Estland U19 · Estland U18 · Estland U17
1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1990 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 – 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Andorra · Angola · Antigua en Barbuda · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië-Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · El Salvador · Engeland · Equatoriaal-Guinea · Faeröer · Fiji · Filipijnen · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Hongkong · Ierland · IJsland · Indonesië · Irak · Israël · Italië · Jordanië · Kazachstan · Kirgizië · Kroatië · Letland · Libanon · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Marokko · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · Saint Kitts en Nevis · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tadzjikistan · Thailand · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Turkije · Turkmenistan · Uruguay · Vanuatu · Venezuela · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Vietnam · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|