Interlands Welsh voetbalelftal 2000-2009
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Welsh voetbalelftal speelde in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
| ||||
23 februari Vriendschappelijk № 489 «onderlinge duels» |
Qatar |
0 – 1 | Al-Sadd Stadion, Doha Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Abdul Hamid Abdul Aziz (BHR) | |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 490 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 66.500 Scheidsrechter: Michael Ross (NIR) | |
Ryan Giggs |
| ||||
23 mei Vriendschappelijk № 491 «onderlinge duels» |
Wales |
0 – 3 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 71.495 Scheidsrechter: Vítor Manuel Pereira (POR) | |
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 492 «onderlinge duels» |
Portugal |
3 – 0 | Estádio Municipal, Chaves Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Frank De Bleeckere (BEL) | |
Luís Figo Ricardo Sá Pinto Nuno Capucho |
| ||||
2 september WK-kwalificatie № 493 «onderlinge duels» |
Wit-Rusland |
2 – 1[5] | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Alfredo Trentalange (ITA) | |
Alexander Khatskevich Valentin Belkevich |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 494 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 51.100 Scheidsrechter: Hartmut Strampe (GER) | |
Nathan Blake |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 495 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 10.067 Scheidsrechter: Lucillo Batista (POR) | |
2001
| ||||
24 maart WK-kwalificatie № 496 «onderlinge duels» |
Armenië |
2 – 2[7] | Republican Stadion, Jerevan Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: George Kasnaferis (GRE) | |
Artak Minasyan Andrei Movsesyan |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 497 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 49.847 Scheidsrechter: Eric Romain (BEL) | |
John Hartson |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 498 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
1 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 48.500 Scheidsrechter: Erol Ersöy (TUR) | |
Nathan Blake |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 499 «onderlinge duels» |
Oekraïne |
1 – 1 | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 33.000 Scheidsrechter: Joaquim Paulo Gomes (POR) | |
Gennady Zubov |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 500 «onderlinge duels» |
Wales |
0 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Joseph Attard (MLT) | |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 501 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
3 – 2[10] | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 18.211 Scheidsrechter: Fritz Stuchlik (AUT) | |
Ronny Johnsen John Carew Frode Johnsen |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 502 «onderlinge duels» |
Wales |
1 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 10.201 Scheidsrechter: Pasquale Rodomonti (ITA) | |
John Hartson |
2002
| ||||
13 februari Vriendschappelijk № 503 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 62.500 Scheidsrechter: Paul McKeon (IRL) | |
Craig Bellamy |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 504 «onderlinge duels» |
Wales |
0 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.209 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
| ||||
14 mei Vriendschappelijk № 505 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 36.059 Scheidsrechter: Roy Helge Olsen (DEN) | |
Robert Earnshaw |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 506 «onderlinge duels» |
Kroatië |
1 – 1 | Stadion Varteksa, Varaždin Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Lutz Michael Fröhlich (GER) | |
Mladen Petrić |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 507 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Finland |
0 – 2 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 35.833 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 508 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 70.000 Scheidsrechter: Gilles Veissière (FRA) | |
Simon Davies Craig Bellamy |
| ||||
20 november EK-kwalificatie № 509 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Azerbeidzjan |
0 – 2 | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Luc Huyghe (BEL) | |
2003
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 510 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.456 Scheidsrechter: David Malcolm (NIR) | |
Robert Earnshaw John Hartson |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 511 16:30 uur |
Wales |
4 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 73.500 Scheidsrechter: Philippe Leuba (SUI) | |
Craig Bellamy Gary Speed John Hartson Ryan Giggs |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № 512 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Verenigde Staten |
2 – 0[14] | Spartan Stadium, San Jose Toeschouwers: 12.282 Scheidsrechter: Benito Archundia (MEX) | |
Landon Donovan Eddie Lewis |
| ||||
20 augustus EK-kwalificatie № 513 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Servië en M. |
1 – 0 | Crvena Zvezda, Belgrado Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
Dragan Mladenović |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 514 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Italië |
4 – 0 | Stadio San Siro, Milaan Toeschouwers: 80.000 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Filippo Inzaghi Filippo Inzaghi Filippo Inzaghi Alessandro Del Piero |
| ||||
10 september EK-kwalificatie № 515 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 1[16] | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 73.411 Scheidsrechter: Arturo Daudén Ibáñez (ESP) | |
Simon Davies |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 516 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 3 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 72.500 Scheidsrechter: Fritz Stuchlik (AUT) | |
John Hartson Robert Earnshaw |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 517 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Rusland |
0 – 0 | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Lucílio Batista (POR) | |
| ||||
19 november EK-kwalificatie № 518 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 73.062 Scheidsrechter: Manuel Mejuto (ESP) | |
2004
| ||||
18 februari Vriendschappelijk № 519 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
4 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 47.124 Scheidsrechter: Michael Ross (NIR) | |
Robert Earnshaw Robert Earnshaw Robert Earnshaw Gareth Taylor |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 520 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Hongarije |
1 – 2 | Ferenc Puskás Stadion, Boedapest Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Florian Meyer (GER) | |
Krisztián Kenesei |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 521 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Noorwegen |
0 – 0 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 14.137 Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE) | |
| ||||
30 mei Vriendschappelijk № 522 «onderlinge duels» 15:30 uur |
Wales |
1 – 0 | Racecourse Ground, Wrexham Toeschouwers: 10.805 Scheidsrechter: Paul McKeon (IRL) | |
Paul Parry |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 523 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Letland |
0 – 2 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS) | |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 524 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Azerbeidzjan |
1 – 1 | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO) | |
Rashad Sadikhov |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 525 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
2 – 2[21] | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 63.500 Scheidsrechter: Domenico Messina (ITA) | |
John Hartson Robert Earnshaw |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 526 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Engeland |
2 – 0 | Old Trafford, Manchester Toeschouwers: 65.224 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Frank Lampard David Beckham |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 527 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Wales |
2 – 3 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 74.000 Scheidsrechter: Alain Sars (FRA) | |
Robert Earnshaw John Hartson |
2005
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 527 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
2 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 16.672 Scheidsrechter: Charlie Richmond (SCO) | |
Craig Bellamy Craig Bellamy |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 529 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 47.760 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie № 530 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Oostenrijk |
1 – 0 | Ernst-Happel-Stadion, Wenen Toeschouwers: 29.500 Scheidsrechter: Manuel Mejuto González (ESP) | |
René Aufhauser |
| ||||
17 augustus Vriendschappelijk № 531 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 0 | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 11.087 Scheidsrechter: Ian Stokes (IRL) | |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 532 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
0 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 70.795 Scheidsrechter: Valentin Ivanov (RUS) | |
| ||||
7 september WK-kwalificatie № 533 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
1 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) | |
Maciej Żurawski |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 534 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Noord-Ierland |
2 – 3 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Ruud Bossen (NED) | |
Keith Gillespie Steven Davis |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 535 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.628 Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE) | |
Ryan Giggs Ryan Giggs |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 536 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Cyprus |
1 – 0 | Tsirion Stadion, Limassol Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Haim Yaacov (ISR) | |
Hrysis Mihail |
2006
| ||||
1 maart Vriendschappelijk № 537 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
0 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 12.324 Scheidsrechter: Dougie McDonald (SCO) | |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 538 «onderlinge duels» 17:15 uur |
Wales |
2 – 1 | UPC Arena, Graz Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Stefan Meßner (AUT) | |
Robert Earnshaw Robert Earnshaw |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 539 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
0 – 0 | Liberty Stadium, Swansea Toeschouwers: 8.200 Scheidsrechter: Joseph Attard (MLT) | |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 540 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Tsjechië |
2 – 1 | Na Stinadlech, Teplice Toeschouwers: 16.204 Scheidsrechter: Jonas Eriksson (SWE) | |
David Lafata David Lafata |
| ||||
5 september Vriendschappelijk № 541 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 2 | White Hart Lane, Londen Toeschouwers: 22.008 Scheidsrechter: Mike Riley (ENG) | |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 542 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
1 – 5 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 28.493 Scheidsrechter: Dick van Egmond (NED) | |
Gareth Bale |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 543 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
3 – 1 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 20.456 Scheidsrechter: Jacek Granat (POL) | |
Jason Koumas Robert Earnshaw Craig Bellamy |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 544 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
4 – 0 | Racecourse Ground, Wrexham Toeschouwers: 8.752 Scheidsrechter: Luc Wilmes (LUX) | |
Jason Koumas Jason Koumas Craig Bellamy Chris Llewellyn |
2007
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 545 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Noord-Ierland |
0 – 0 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Charlie Richmond (SCO) | |
| ||||
24 maart EK-kwalificatie № 546 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Ierland |
1 – 0 | Croke Park, Dublin Toeschouwers: 67.000 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Stephen Ireland |
| ||||
28 maart EK-kwalificatie № 547 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Wales |
3 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 18.752 Scheidsrechter: Ararat Tchagharyan (ARM) | |
Ryan Giggs Gareth Bale Jason Koumas |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № 548 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
2 – 2 | Racecourse Ground, Wrexham Toeschouwers: 7.819 Scheidsrechter: Krishnan Ramachandran (MAS) | |
Craig Bellamy Craig Bellamy |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 549 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
0 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 30.714 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) | |
| ||||
22 augustus Vriendschappelijk № 550 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Bulgarije |
0 – 1 | Lazur Stadion, Boergas Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Michalis Germanakos (GRE) | |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 551 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 31.000 Scheidsrechter: Manuel Mejuto (ESP) | |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 552 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Slowakije |
2 – 5 | Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 5.486 Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA) | |
Marek Mintál Marek Mintál |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 553 «onderlinge duels» 17:15 uur |
Cyprus |
3 – 1 | Neo GSP Stadion, Nicosia Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Carlo Bertolini (SUI) | |
Yiannis Okkas Yiannis Okkas Costas Charalambides |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 554 «onderlinge duels» 19:15 uur |
San Marino |
1 – 2[29] | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 1.182 Scheidsrechter: Anthony Zammit (MLT) | |
Andy Selva |
| ||||
17 november EK-kwalificatie № 555 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
2 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 24.619 Scheidsrechter: Oleh Oriekhov (UKR) | |
Jason Koumas Jason Koumas |
| ||||
21 november EK-kwalificatie № 556 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Duitsland |
0 – 0 | Commerzbank-Arena, Frankfurt Toeschouwers: 49.292 Scheidsrechter: Pavel Balaj (ROM) | |
2008
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 557 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Wales |
3 – 0 | Racecourse Ground, Wrexham Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: David McKeon (IRL) | |
Carl Fletcher Jason Koumas Jason Koumas |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 558 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Luxemburg |
0 – 2 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.879 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) | |
| ||||
28 mei Vriendschappelijk № 559 «onderlinge duels» 20:35 uur |
IJsland |
0 – 1 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 5.322 Scheidsrechter: Adrian McCourt (NIR) | |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 560 «onderlinge duels» 14:00 uur |
Nederland |
2 – 0 | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 49.000 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) | |
Arjen Robben Wesley Sneijder |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 561 «onderlinge duels» 21:05 uur |
Wales |
1 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 6.435 Scheidsrechter: Matej Jug (SLO) | |
Jason Koumas |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 562 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
1 – 0[30] | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 17.106 Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD) | |
Sam Vokes |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 563 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Rusland |
2 – 1[31] | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
Roman Pavljoetsjenko Pavel Pogrebnjak |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 564 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Wales |
2 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 13.356 Scheidsrechter: Thomas Vejlgaard (DEN) | |
Dave Edwards Mario Frick |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 565 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Duitsland |
1 – 0 | Borussia-Park, Mönchengladbach Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA) | |
Piotr Trochowski |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 566 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Denemarken |
0 – 1 | Brøndby Stadion, Brøndby Toeschouwers: 10.271 Scheidsrechter: Michael Weiner (GER) | |
2009
| ||||
11 februari Vriendschappelijk № 567 «onderlinge duels» 18:15 uur |
Polen |
1 – 0 | Vila Real de Santo António, Portugal Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Bruno Duarte (POR) | |
Roger Guerreiro |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 568 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 22.604 Scheidsrechter: Eduardo Iturralde (ESP) | |
| ||||
1 april WK-kwalificatie № 569 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
0 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 26.064 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 570 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
1 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 4.071 Scheidsrechter: Magnús Thórisson (ISL) | |
Robert Earnshaw |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 571 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Azerbeidzjan |
0 – 1 | Tofikh Bakhramov Stadion, Bakoe Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Markus Strömbergsson (SWE) | |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 572 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Montenegro |
2 – 1[32] | Stadion Pod Goricom, Podgorica Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
Stevan Jovetić Radomir Đalović |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 573 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
1 – 3 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 14.505 Scheidsrechter: Manuel Sousa (POR) | |
James Collins |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 574 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Finland |
2 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Milorad Mažić (SRB) | |
Roni Porokara Niklas Moisander |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 575 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Liechtenstein |
0 – 2 | Rheinpark, Vaduz Toeschouwers: 1.858 Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST) | |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 576 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Wales |
3 – 0 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 13.844 Scheidsrechter: Cyril Zimmermann (SUI) | |
Dave Edwards Simon Church Aaron Ramsey |
FAW · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Welsh vrouwenelftal · Brits olympisch elftal · Wales U21 · Wales U20 · Wales U19 · Wales U18 · Wales U17 · Wales U16
1876 – 1909 · 1910 – 1919 · 1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
WK 1958 · EK 2016
1876 · 1877 · 1878 · 1879 · 1880 · 1881 · 1882 · 1883 · 1884 · 1885 · 1886 · 1887 · 1888 · 1889 · 1890 · 1891 · 1892 · 1893 · 1894 · 1895 · 1896 · 1897 · 1898 · 1899 · 1900 · 1901 · 1902 · 1903 · 1904 · 1905 · 1906 · 1907 · 1908 · 1909 · 1910 · 1911 · 1912 · 1913 · 1914 · 1915 · 1916 · 1917 · 1918 · 1919 · 1920 · 1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1952 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019
Albanië · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Costa Rica · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Iran · Israël · Italië · Jamaica · Japan · Joegoslavië · Koeweit · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Luxemburg · Macedonië · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Panama · Paraguay · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad & Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Staten · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|