Interlands voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina 2000-2009
Deze pagina toont een gedetailleerd overzicht van de interlands die het voetbalelftal van Bosnië en Herzegovina heeft gespeeld in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
| ||||
24 januari Vriendschappelijk № 34 «onderlinge duels» |
Qatar |
2 – 0 | Grand Hamad Stadion, Doha Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Hani Tali Balan (QAT) | |
Mustafa Mubarak Mustafa Mubarak |
| ||||
11 maart Vriendschappelijk № 35 «onderlinge duels» |
Jordanië |
0 – 0 | Prins Mohammed Stadion, Zarqa Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Abdul Omar (JOR) | |
| ||||
15 maart Vriendschappelijk № 36 «onderlinge duels» |
Jordanië |
1 – 2 | Prins Mohammed Stadion, Zarqa Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Salem Mahmoud Mujghef (JOR) | |
Muayed Saleem Mansour |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 37 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Miroslav Vitković (CRO) | |
Muhamed Konjić |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 38 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 0 | Stadion Koševo, Sarajevo Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Delče Jakimovski (MKD) | |
Elvir Bolić Marko Topić |
| ||||
2 september WK-kwalificatie № 39 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 2 | Stadion Koševo, Sarajevo Toeschouwers: 28.700 Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER) | |
Elvir Baljić |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 40 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Israël |
3 – 1[6] | Ramat Gan Stadion, Tel Aviv Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Dick Jol (NED) | |
Eyal Berkovich Yossi Abuksis Yaniv Katan |
2001
| ||||
12 januari Millennium Soccer Cup № 41 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Bangladesh |
0 – 2 | Jawaharlal Nehru Stadion, Kochi Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Vasan Surem (INA) | |
| ||||
14 januari Millennium Soccer Cup № 42 «onderlinge duels» 17:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1 | Jawaharlal Nehru Stadion, Kochi Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Abdul Halim Hamid (THA) | |
Mirsad Bešlija |
| ||||
18 januari Millennium Soccer Cup № 43 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Uruguay |
2 – 3 | Jawaharlal Nehru Stadion, Kochi Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Abdul Halim Hamid (THA) | |
Daniel Pereira Juan Segalés |
| ||||
22 januari Millennium Soccer Cup № 44 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Chili |
0 – 1 | Salt Lake Stadion, Calcutta Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Rungkly Mangkol (THA) | |
| ||||
25 januari Millennium Soccer Cup № 45 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Joegoslavië |
2 – 0 | Salt Lake Stadion, Calcutta Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Rungkly Mangkol (THA) | |
Igor Duljaj Igor Bogdanović |
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 46 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Sašo Lazarevski (MKD) | |
Sergej Barbarez |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie № 47 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1 | Stadion Koševo, Sarajevo Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR) | |
Sergej Barbarez |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 48 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Liechtenstein |
0 – 3 | Rheinparkstadion, Vaduz Toeschouwers: 3.400 Scheidsrechter: Andrejs Sipailo (LAT) | |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 49 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Spanje |
4 – 1 | Estadio Carlos Tartiere, Oviedo Toeschouwers: 27.000 Scheidsrechter: Roy Helge Olsen (NOR) | |
Fernando Hierro Javi Moreno Raúl González Diego Tristán |
| ||||
20 juni Merdeka Toernooi № 50 «onderlinge duels» |
Slowakije |
0 – 1 | Shah Alam Stadion, Shah Alam Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Subkhiddin Mohd Salleh (MAS) | |
| ||||
23 juni Merdeka Toernooi № 51 «onderlinge duels» |
Bahrein |
0 – 1 | Shah Alam Stadion, Shah Alam Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Halim Abdul Hamid (MAS) | |
| ||||
24 juni Merdeka Toernooi № 52 «onderlinge duels» |
Maleisië |
2 – 2 | Shah Alam Stadion, Shah Alam Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Huang Junjie (CHN) | |
Rusdi Suparman Ahmad Shahrul Azhar |
| ||||
27 juni Merdeka Toernooi № 53 «onderlinge duels» |
Maleisië |
0 – 2 | Shah Alam Stadion, Shah Alam Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: Hie Yuanyin (CHN) | |
| ||||
30 juni Merdeka Toernooi № 54 «onderlinge duels» |
Oezbekistan |
2 – 1[15] | Shah Alam Stadion, Shah Alam Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Halim Abdul Hamid (MAS) | |
Leonid Koshelev Bakhtiyor Hamidullaev |
| ||||
22 juli Vriendschappelijk № 55 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 2 | Stadion Pod Borićima, Bihać Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Darko Čeferin (SLO) | |
Sead Seferović Miroslav Dujmović |
| ||||
8 augustus LG Cup № 56 «onderlinge duels» |
Zuid-Afrika |
2 – 4[17] | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Ali Hamirad (IRN) | |
Simon Makhubela Simon Makhubela |
| ||||
10 augustus LG Cup № 57 «onderlinge duels» |
Iran |
4 – 0 | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 80.000 Scheidsrechter: Tajaddin Fares (SYR) | |
Mehdi Hasheminasab Ali Daei Ali Karimi Ali Daei |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 58 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 0 | Stadion Grbavica, Sarajevo Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Attila Abraham (HUN) | |
Elvir Baljić Elvir Baljić |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 59 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 0 | Stadion Koševo, Sarajevo Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Dieter Schoch (SUI) | |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 60 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Oostenrijk |
2 – 0 | Ernst-Happel-Stadion, Wenen Toeschouwers: 23.200 Scheidsrechter: Graham Barber (ENG) | |
Andreas Herzog Andreas Herzog |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 61 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
5 – 0[21] | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: John McDermott (IRL) | |
Muhamed Konjić Elvir Baljić Nermin Šabić Elvir Baljić Mario Dodić |
2002
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 62 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
4 – 4 | Stadion Grbavica, Sarajevo Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Aloizije Šupraha (CRO) | |
Elvir Bolić Sergej Barbarez Sergej Barbarez Elvir Bolić |
| ||||
17 april Vriendschappelijk № 63 «onderlinge duels» |
Kroatië |
2 – 0 | Maksimir Stadion, Zagreb Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Stefan Messner (AUT) | |
Ivica Olić Davor Šuker |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 64 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 2 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Željko Širić (CRO) | |
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 65 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 3 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Lucilio Batista (POR) | |
| ||||
11 oktober Vriendschappelijk № 66 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1[22] | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Massimo De Santis (ITA) | |
Elvir Baljić |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 67 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
2 – 0[24] | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 24.169 Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE) | |
Claus Lundekvam John Arne Riise |
2003
| ||||
12 februari Vriendschappelijk № 68 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Wales |
2 – 2 | Millennium Stadium, Cardiff Toeschouwers: 21.456 Scheidsrechter: David Malcolm (NIR) | |
Robert Earnshaw John Hartson |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 69 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN) | |
Elvir Bolić Sergej Barbarez |
| ||||
2 april EK-kwalificatie № 70 «onderlinge duels» |
Denemarken |
0 – 2 | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 30.845 Scheidsrechter: Anton Stredák (SVK) | |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 71 «onderlinge duels» |
Roemenië |
2 – 0 | Ion Oblemenco, Craiova Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Ruud Bossen (NED) | |
Adrian Mutu Ioan Ganea |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 72 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Stéphane Bre (FRA) | |
Zlatan Bajramović |
| ||||
10 september EK-kwalificatie № 73 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Luxemburg |
0 – 1 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) | |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 74 «onderlinge duels» |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1[26] | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 35.500 Scheidsrechter: Graham Barber (ENG) | |
Elvir Bolić |
2004
| ||||
18 februari Vriendschappelijk № 75 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Macedonië |
1 – 0 | Gradski Stadion, Skopje Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Momchil Vraikov (BUL) | |
Goran Pandev |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 76 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Luxemburg |
1 – 2 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: René Rogalla (SUI) | |
Daniel Huss |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 77 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD) | |
Zvjezdan Misimović |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 78 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Frankrijk |
1 – 1[29] | Stade de la Route de Lorient, Rennes Toeschouwers: 26.527 Scheidsrechter: Dougie McDonald (SCO) | |
Péguy Makanda |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 79 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Massimo De Santis (ITA) | |
Elvir Bolić |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 80 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 0 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Gilles Veissière (FRA) | |
2005
| ||||
2 februari Vriendschappelijk № 81 «onderlinge duels» 17:45 uur |
Iran |
2 – 1 | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Masoud Moradi (IRI) | |
Ali Daei Arash Borhani |
| ||||
26 maart WK-kwalificatie № 82 «onderlinge duels» 20:15 uur |
België |
4 – 1 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 36.700 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
Émile Mpenza Koen Daerden Émile Mpenza Thomas Buffel |
| ||||
30 maart WK-kwalificatie № 83 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1[31] | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Yuriy Baskakov (RUS) | |
Zvjezdan Misimović |
| ||||
4 juni WK-kwalificatie № 84 «onderlinge duels» 20:30 uur |
San Marino |
1 – 3 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Bülent Demirlek (TUR) | |
Andy Selva |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 85 «onderlinge duels» 22:00 uur |
Spanje |
1 – 1[32] | Estadio Mestalla, Valencia Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Steve Bennett (ENG) | |
Carlos Marchena |
| ||||
17 augustus Vriendschappelijk № 86 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
1 – 0 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Kristen Viikmäe |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 87 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR) | |
Sergej Barbarez |
| ||||
7 september WK-kwalificatie № 88 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Litouwen |
0 – 1[33] | Zalgiris Stadion, Vilnius Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 89 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
3 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Elvir Bolić Elvir Bolić Elvir Bolić |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 90 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Servië en Montenegro |
1 – 0[34] | Stadion FK Crvena Zvezda, Belgrado Toeschouwers: 46.305 Scheidsrechter: Kyros Vassaras (GRE) | |
Mateja Kežman |
2006
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 91 «onderlinge duels» 19:20 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 2 | Signal Iduna Park, Dortmund Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Franz-Xaver Wack (GER) | |
Zvjezdan Misimović Emir Spahić |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № 92 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Zuid-Korea |
2 – 0 | Seoul World Cup Stadion, Seoul Toeschouwers: 64.836 Scheidsrechter: Yim Yau Cheung (HKG) | |
Ki-Hyeon Seol Jae-Jin Cho |
| ||||
31 mei Vriendschappelijk № 93 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Iran |
5 – 2 | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Subkhiddin Mohd Salleh (MAS) | |
Mehrzad Madanchi Rahman Rezaei Vahid Hashemian Reza Enayati Rasoul Khatibi |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 94 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 2 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Franz-Xaver Wack (GER) | |
Sergej Barbarez |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 95 «onderlinge duels» 19:15 uur |
Malta |
2 – 5 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Thomas Vejlgaard (DEN) | |
Jamie Pace Michael Mifsud |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 96 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 3[36] | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) | |
Zvjezdan Misimović |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 95 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Moldavië |
2 – 2 | Zimbru Stadion, Chisinau Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Hervé Piccirillo (FRA) | |
Serghei Rogaciov Serghei Rogaciov |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 98 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 4[37] | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Yuriy Baskakov (RUS) | |
2007
| ||||
24 maart EK-kwalificatie № 99 «onderlinge duels» 19:05 uur |
Noorwegen |
1 – 2 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 16.987 Scheidsrechter: Mike Riley (ENG) | |
John Carew |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 100 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
3 – 2 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 34.000 Scheidsrechter: Peter Fröjdfeldt (SWE) | |
Zlatan Muslimović Edin Džeko Adnan Čustović |
| ||||
6 juni EK-kwalificatie № 101 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Ceri Richards (WAL) | |
Zlatan Muslimović |
| ||||
22 augustus Vriendschappelijk № 102 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
3 – 5 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) | |
Zlatan Muslimović Zlatan Muslimović Zlatan Muslimović |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 103 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Hongarije |
1 – 0 | Sóstói Stadion, Székesfehérvár Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Matteo Trefoloni (ITA) | |
Zoltán Gera |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 104 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 1 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN) | |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 105 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Griekenland |
3 – 2[40] | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) | |
Angelos Charisteas Theofanis Gekas Nikos Liberopoulos |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 106 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 2 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Stéphane Lannoy (FRA) | |
| ||||
21 november EK-kwalificatie № 107 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Turkije |
1 – 0 | Ali Sami Yen Stadion, Istanboel Toeschouwers: 24.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
Nihat Kahveci |
2008
| ||||
30 januari Vriendschappelijk № 108 «onderlinge duels» 16:20 uur |
Japan |
3 – 0 | Olympisch Stadion, Tokio Toeschouwers: 26.971 Scheidsrechter: Eui-Soo Kim (KOR) | |
Yuji Nakazawa Koji Yamase Koji Yamase |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 109 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 2 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Vlado Svilokos (CRO) | |
Dario Damjanović Dario Damjanović |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 110 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Pavle Radovanović (MNE) | |
Stevo Nikolić |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 111 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 2 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Dragomir Stanković (SRB) | |
Senijad Ibričić |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 112 «onderlinge duels» 22:00 uur |
Spanje |
1 – 0[42] | Estadio La Condomina, Murcia Toeschouwers: 29.152 Scheidsrechter: Craig Thomson (SCO) | |
David Villa |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 113 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
7 – 0 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Pavel Balaj (ROM) | |
Zvjezdan Misimović Zvjezdan Misimović Zvjezdan Misimović Zlatan Muslimovic Edin Džeko Edin Džeko Senijad Ibričić |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 114 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Turkije |
2 – 1 | BJK Inönü Stadion, Istanboel Toeschouwers: 23.628 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) | |
Arda Turan Mevlüt Erdinç |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 115 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Bosnië en Herzegovina |
4 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Asaf Kenan (ISR) | |
Emir Spahić Edin Džeko Zlatan Muslimovic Zlatan Muslimovic |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 116 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Slovenië |
3 – 4 | Ljudski vrt, Maribor Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Petteri Kari (FIN) | |
Robert Koren Milivoje Novakovič Milivoje Novakovič |
2009
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 117 «onderlinge duels» 19:45 uur |
België |
2 – 4 | Cristal Arena, Genk Toeschouwers: 20.041 Scheidsrechter: Nikolay Ivanov (RUS) | |
Mousa Dembélé Wesley Sonck |
| ||||
1 april WK-kwalificatie № 118 «onderlinge duels» 19:45 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 13.800 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
Edin Džeko Edin Džeko |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 119 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Oezbekistan |
0 – 0 | Pakhtakor Markaziy Stadion, Tashkent Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Valentin Kovalenko (UZB) | |
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 120 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 1 | Stade Pierre-de-Coubertin, Cannes Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Bruno Cove (FRA) | |
Edin Džeko Sejad Salihović |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 121 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 3 | Koševo Stadion, Sarajevo Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Draženko Kovač (CRO) | |
Edin Džeko Edin Džeko |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 122 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Armenië |
0 – 2 | Hanrapetakan Stadion, Jerevan Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) | |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 123 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Olegário Benquerença (POR) | |
Sejad Salihović |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 124 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
0 – 2 | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Nicola Rizzoli (ITA) | |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 125 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Bosnië en Herzegovina |
2 – 5 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 13.500 Scheidsrechter: Konrad Plautz (AUT) | |
Edin Džeko Zvjezdan Misimović |
| ||||
14 november WK-kwalificatie № 126 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Portugal |
1 – 0 | Estádio da Luz, Lissabon Toeschouwers: 60.588 Scheidsrechter: Martin Atkinson (ENG) | |
Bruno Alves |
| ||||
18 november WK-kwalificatie № 127 «onderlinge duels» 20:45 uur |
Bosnië en Herzegovina |
0 – 1 | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 15.100 Scheidsrechter: Roberto Rosetti (ITA) | |
N/FS BiH · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Bosnisch vrouwenelftal · Bosnië U23 · Bosnië U21 · Bosnië U19 · Bosnië U17
1995 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · Bangladesh · België · Brazilië · Bulgarije · Chili · China · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Egypte · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Ghana · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Ierland · Indonesië · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · Japan · Joegoslavië · Jordanië · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Maleisië · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nigeria · Noord-Ierland · Noorwegen · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Paraguay · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · San Marino · Schotland · Senegal · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Verenigde Staten · Vietnam · Wales · Wit-Rusland · Zimbabwe · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
AFC-zone: Afghanistan · Australië · Bahrein · Bangladesh · Bhutan · Brunei · Cambodja · China · Filipijnen · Guam · Hongkong · India · Indonesië · Iran · Irak · Japan · Jemen · Jordanië · Koeweit · Kirgizië · Laos · Libanon · Macau · Maleisië · Maldiven · Mongolië · Myanmar · Nepal · Noord-Korea · Oezbekistan · Oman · Oost-Timor · Pakistan · Palestina · Qatar · Saoedi-Arabië · Singapore · Sri Lanka · Syrië · Tadzjikistan · Taiwan · Thailand · Turkmenistan · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Zuid-Korea
CAF-zone: Algerije · Angola · Benin · Botswana · Burkina Faso · Burundi · Centraal-Afrikaanse Republiek · Comoren · Congo-Brazzaville · Congo-Kinshasa · Djibouti · Egypte · Equatoriaal-Guinea · Eritrea · Ethiopië · Gabon · Gambia · Ghana · Guinee · Guinee-Bissau · Ivoorkust · Kaapverdië · Kameroen · Kenia · Lesotho · Liberia · Libië · Madagaskar · Malawi · Mali ·Mauritanië · Mauritius · Marokko · Mozambique · Namibië · Niger · Nigeria · Oeganda · Rwanda · Sao Tomé en Principe · Senegal · Seychellen · Sierra Leone · Soedan · Somalië · Swaziland · Tanzania · Togo · Tsjaad · Tunesië · Zambia · Zimbabwe · Zuid-Afrika
CONCACAF-zone: Amerikaanse Maagdeneilanden · Anguilla · Antigua en Barbuda · Aruba · Bahama's · Barbados · Belize · Bermuda · Britse Maagdeneilanden · Canada · Kaaimaneilanden · Costa Rica · Cuba · Dominica · Dominicaanse Republiek · El Salvador · Frans Guyana · Grenada · Guadeloupe · Guatemala · Guyana · Haïti · Honduras · Jamaica · Martinique · Mexico · Montserrat ·
Nicaragua · Panama · Puerto Rico · Saint Kitts en Nevis · Saint Lucia · Saint Vincent en de Grenadines · Sint Maarten · Suriname · Trinidad en Tobago · Turks- en Caicoseilanden · Verenigde Staten
CONMEBOL-zone: Argentinië · Bolivia · Brazilië · Chili · Colombia · Ecuador · Paraguay · Peru · Uruguay · Venezuela
OFC-zone: Amerikaans-Samoa · Cookeilanden · Fiji · Nieuw-Caledonië · Nieuw-Zeeland · Papoea-Nieuw-Guinea · Samoa · Salomoneilanden · Tahiti · Tonga · Vanuatu
UEFA-zone: Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Bulgarije · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Griekenland · Hongarije · IJsland · Ierland · Israël · Italië · Kazachstan · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Tsjechië · Turkije · Wales · Wit-Rusland · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|