Interlands Pools voetbalelftal 1990-1999
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Pools voetbalelftal speelde in de periode 1990 – 1999[1][2]. De wedstrijdnummering is gebaseerd op de telling zoals de website www.eu-football.info die hanteert.
Interlands
1990
Bondscoach | 19/02/1940 | sinds 23 augustus 1989 tegen |
---|
| ||||
2 februari Vriendschappelijk № 466 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Iran |
0 – 2 | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 50.000 Scheidsrechter: Hadi Dezfully (IRI) | |
| ||||
4 februari Vriendschappelijk № 467 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Iran |
0 – 1 | Azadi Stadion, Teheran Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Mehdi Abarniroee (IRI) | |
| ||||
11 februari Vriendschappelijk № 468 «onderlinge duels» |
Koeweit |
1 – 1 | Al Zamalek Stadion, Caïro Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Esam Abbas Siam (EGY) | |
Walid Mubarak Al-Fleg |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 469 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Polen |
0 – 0 | Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: László Molnár (HUN) | |
| ||||
4 mei Chicago Marlboro Cup № 470 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Colombia |
2 – 1 | Comiskey Park, Chicago Toeschouwers: 2.912 Scheidsrechter: Angelo Bratsis (USA) | |
Carlos Estrada Arnoldo Iguarán |
| ||||
6 mei Chicago Marlboro Cup № 471 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Costa Rica |
0 – 2 | Comiskey Park, Chicago Toeschouwers: 8.783 Scheidsrechter: Angelo Bratsis (USA) | |
| ||||
9 mei Vriendschappelijk № 472 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Verenigde Staten |
3 – 1 | Hersheypark Stadium, Hershey Toeschouwers: 12.063 Scheidsrechter: John Purcell (IRL) | |
Bruce Murray Peter Vermes Chris Sullivan |
| ||||
19 mei Vriendschappelijk № 473 «onderlinge duels» |
Schotland |
1 – 1 | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 25.142 Scheidsrechter: Joseph Worrall (ENG) | |
Maurice Johnston |
| ||||
21 mei Vriendschappelijk № 474 «onderlinge duels» |
Polen |
4 – 0 | Stade Vélodrome, Marseille Toeschouwers: 3.250 Scheidsrechter: Marc Batta (FRA) | |
Dariusz Dziekanowski Robert Warzycha Roman Kosecki Robert Warzycha |
| ||||
6 juni Vriendschappelijk № 475 «onderlinge duels» 20:00 uur |
België |
1 – 1 | Koning Boudewijnstadion, Brussel Toeschouwers: 17.634 Scheidsrechter: Roger Philippi (LUX) | |
Marc Emmers |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 476 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Frankrijk |
0 – 0 | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 15.919 Scheidsrechter: Neil Midgley (ENG) | |
| ||||
26 september Vriendschappelijk № 477 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Roemenië |
2 – 1 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Robert Matušík (TCH) | |
Ovidiu Lazăr Iosif Rotariu |
| ||||
10 oktober Vriendschappelijk № 478 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Polen |
2 – 3 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Werner Föckler (GER) | |
Roman Kosecki Jacek Ziober |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 479 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Engeland |
2 – 0 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 77.040 Scheidsrechter: Tulio Lanese (ITA) | |
Gary Lineker Peter Beardsley |
| ||||
14 november EK-kwalificatie № 480 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Turkije |
0 – 1 | Ali Sami Yen Stadion, Istanboel Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Aleksey Spirin (URS) | |
| ||||
19 december Vriendschappelijk № 481 «onderlinge duels» 15:45 uur |
Griekenland |
1 – 2 | Volos Stadion, Volos Toeschouwers: 2.507 Scheidsrechter: Theodoros Kefalas (GRE) | |
Yiotis Tsalouhidis |
1991
| ||||
6 februari Vriendschappelijk № 482 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland |
3 – 1 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Keith Burge (WAL) | |
Gerry Taggart Jim Magilton Gerry Taggart |
| ||||
13 maart Vriendschappelijk № 483 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 1 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Antal Huták (HUN) | |
Andrzej Lesiak |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 484 «onderlinge duels» |
Tsjecho-Slowakije |
4 – 0 | Stadion Míru, Olomouc Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Alfred Wieser (AUT) | |
Pavel Kuka Ľubomír Moravčík Ladislav Pecko Václav Daněk |
| ||||
17 april EK-kwalificatie № 485 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Mircea Salomir (ROM) | |
Ryszard Tarasiewicz Jan Urban Roman Kosecki |
| ||||
1 mei EK-kwalificatie № 486 «onderlinge duels» |
Ierland |
0 – 0 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 48.000 Scheidsrechter: John Blankenstein (NED) | |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 487 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Stadion Radomiak, Radom Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Heinz Holzmann (AUT) | |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 488 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 5 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Aleksey Spirin (URS) | |
Jan Urban |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 489 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 0 | GOSiR-Stadion, Gdynia Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Frans Van Den Wijngaert (BEL) | |
Wojciech Kowalczyk Mirosław Trzeciak |
| ||||
11 september Vriendschappelijk № 490 «onderlinge duels» |
Nederland |
1 – 1 | Philips Stadion, Eindhoven Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Alphonse Constantin (BEL) | |
Wim Kieft |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 491 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 3 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Guy Goethals (BEL) | |
Piotr Czachowski Jan Furtok Jan Urban |
| ||||
13 november EK-kwalificatie № 492 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 1 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 10.300 Scheidsrechter: Hubert Forstinger (AUT) | |
Roman Szewczyk |
| ||||
3 december Vriendschappelijk № 493 «onderlinge duels» |
Egypte |
4 – 0 | Cairo Stadium, Caïro Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Esam Abbas Siam (EGY) | |
Ahmed El-Kass Ibrahim Hassan Ayman Ragab Hossam Hassan |
| ||||
5 december Vriendschappelijk № 494 «onderlinge duels» |
Egypte |
0 – 0 | Cairo Stadium, Caïro Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Esam Abbas Siam (EGY) | |
| ||||
9 december Vriendschappelijk № 495 «onderlinge duels» |
Koeweit |
0 – 2 | Mohammed Al-Hamad Stadium, Kuwait City Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Ghazi Ali Al Kandi (KUW) | |
1992
| ||||
25 maart Vriendschappelijk Officieus duel[5] «onderlinge duels» 15:00 uur |
Polen |
2 – 0 | Rydułtowy Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Ryszard Wójcik (POL) | |
Ryszard Kraus Andrzej Lesiak |
| ||||
7 mei Vriendschappelijk № 496 «onderlinge duels» |
Zweden |
5 – 0 | Råsunda Stadion, Stockholm Toeschouwers: 9.425 Scheidsrechter: Jaap Uilenberg (NED) | |
Kennet Andersson Kennet Andersson Klas Ingesson Martin Dahlin Stefan Pettersson |
| ||||
19 mei Vriendschappelijk № 497 «onderlinge duels» |
Oostenrijk |
2 – 4 | Lehener Stadion, Salzburg Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Marnix Sandra (BEL) | |
Ralph Hasenhüttl Walter Waldhör |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 498 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Miejski, Jastrzębie Zdrój Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Sándor Puhl (HUN) | |
Krzysztof Warzycha |
| ||||
5 juli Vriendschappelijk № 499 «onderlinge duels» |
Guatemala |
2 – 2 | Estadio Mateo Flores, Guatemala-Stad Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Fredy Burgos (GUA) | |
Juan Manuel Funes José Méndez |
| ||||
26 augustus Vriendschappelijk № 500 «onderlinge duels» |
Finland |
0 – 0 | Pietarsaaren Keskuskenttä, Pietarsaari Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Finn Lambek (DEN) | |
| ||||
9 september Vriendschappelijk № 501 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 1 | Stadion Stali, Mielec Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Karel Bohunek (TCH) | |
Roman Szewczyk |
| ||||
23 september WK-kwalificatie № 502 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Tomasz Wałdoch |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 503 «onderlinge duels» |
Nederland |
2 – 2 | Stadion De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 14.500 Scheidsrechter: Arcangele Pezzella (ITA) | |
Peter van Vossen Peter van Vossen |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 504 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Miejski (Jezioraka), Iława Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Sergejus Slyva (LTU) | |
Grzegorz Mielcarski |
| ||||
26 november Vriendschappelijk № 505 «onderlinge duels» |
Argentinië |
2 – 0 | Estadio Camilo Cichero, Buenos Aires Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Renato Marsiglia (BRA) | |
Nestor Craviotto Ramon Medina Bello |
| ||||
29 november Vriendschappelijk № 506 «onderlinge duels» |
Uruguay |
0 – 1 | Estadio Centenario, Montevideo Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Javier Castrilli (ARG) | |
1993
| ||||
1 februari Vriendschappelijk № 507 14:45 uur |
Cyprus |
0 – 0 | Makario Stadion, Nicosia Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Loizos Loizou (CYP) | |
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № 508 18:30 uur |
Israël |
0 – 0 | Ramat Gan Stadion, Ramat Gan Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Ben Itzhak (ISR) | |
| ||||
17 maart Vriendschappelijk № 509 |
Brazilië |
2 – 2 | Estadio Santa Cruz, Ribeirão Preto Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: José Joaquín Torres (COL) | |
Piotr Świerczewski Müller |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 510 |
Polen |
1 – 1 | Stadion Górnika, Brzeszcze Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Piotr Werner (POL) | |
Piotr Świerczewski |
| ||||
13 april Vriendschappelijk № 511 16:30 uur |
Polen |
2 – 1 | Stadion Radomiak, Radom Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Bernd Heynemann (GER) | |
Marek Leśniak Marek Leśniak |
| ||||
28 april WK-kwalificatie № 512 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Polen |
1 – 0 | Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Leslie Mottram (SCO) | |
Jan Furtok |
| ||||
19 mei WK-kwalificatie № 513 «onderlinge duels» 20:30 uur |
San Marino |
0 – 3 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Piarent Ketherja (ALB) | |
| ||||
29 mei WK-kwalificatie № 514 20:30 uur |
Polen |
1 – 1 | Stadion Śląski, Chorzów Toeschouwers: 65.000 Scheidsrechter: Serge Muhmenthaler (SUI) | |
Dariusz Adamczuk |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 515 |
Engeland |
3 – 0 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 71.220 Scheidsrechter: Frans Van Den Wijngaert (BEL) | |
Les Ferdinand Paul Gascoigne Stuart Pearce |
| ||||
22 september WK-kwalificatie № 516 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Noorwegen |
1 – 0 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 24.000 Scheidsrechter: Pierluigi Pairetto (ITA) | |
Jostein Flo |
Bondscoach | 25/08/1948 |
---|
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 517 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Polen |
0 – 3 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Vaclav Krondl (CZE) | |
| ||||
27 oktober WK-kwalificatie № 518 18:00 uur |
Turkije |
2 – 1 | BJK Inönü Stadion, Istanboel Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Alfred Wieser (AUT) | |
Hakan Şükür Bülent Korkmaz |
| ||||
17 november WK-kwalificatie № 519 |
Polen |
1 – 3 | Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Leif Sundell (SWE) | |
Marek Leśniak |
1994
Bondscoach | 29/01/1941 |
---|
| ||||
9 februari Vriendschappelijk № 520 21:30 uur |
Spanje |
1 – 1 | Estadio Heliodoro Rodríguez López, Santa Cruz Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Martin Bodenham (ENG) | |
Sergi Barjuán |
| ||||
23 maart Vriendschappelijk № 521 17:00 uur |
Griekenland |
0 – 0 | Kaftanzoglio Stadion, Thessaloniki Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Lyuben Angelov (BUL) | |
| ||||
13 april Vriendschappelijk № 522 15:00 uur |
Polen |
1 – 0 | Stade Pierre-de-Coubertin, Cannes Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Gilles Veissière (FRA) | |
Tomasz Wieszczycki |
| ||||
4 mei Vriendschappelijk № 523 16:00 uur |
Polen |
3 – 2 | Stadion Suche Stawy, Krakau Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Karel Bohúnek (CZE) | |
Marcin Jałocha Henryk Bałuszyński Adam Fedoruk |
| ||||
17 mei Vriendschappelijk № 524 18:30 uur |
Polen |
3 – 4 | Stadion GKS, Katowice Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Kurt Röthlisberger (SUI) | |
Andrzej Juskowiak Jerzy Brzęczek Kazimierz Moskal |
| ||||
17 augustus Vriendschappelijk № 525 18:00 uur |
Polen |
1 – 1 | Stadion Radomiak, Radom Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Hartmut Strampe (GER) | |
Jacek Bąk |
| ||||
4 september EK-kwalificatie № 526 |
Israël |
2 – 1 | Ramat Gan Stadion, Ramat Gan Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Frans Van Den Wijngaert (BEL) | |
Ronen Harazi Ronen Harazi |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 527 |
Polen |
1 – 0 | Stadion Stali, Mielec Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Ilkka Koho (FIN) | |
Andrzej Juskowiak |
| ||||
16 november EK-kwalificatie № 528 |
Polen |
0 – 0 | Stadion Górnika, Zabrze Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Angelo Amendolia (ITA) | |
| ||||
10 december Vriendschappelijk № 529 |
Saoedi-Arabië |
0 – 2 | Youth Welfare Stadium, Jeddah Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Ibrahim Abdullah Al Omar (KSA) | |
1995
| ||||
15 maart Vriendschappelijk № 530 |
Polen |
4 – 1 | Miejski Stadion, Ostrowiec Świętokrzyski Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Karol Ihring (SVK) | |
Sylwester Czereszewski Tomasz Wałdoch Tomasz Wieszczycki Waldemar Jaskulski |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 531 |
Roemenië |
2 – 1 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Kurt Röthlisberger (SUI) | |
Florin Răducioiu Józef Wandzik |
| ||||
25 april EK-kwalificatie № 532 |
Polen |
4 – 3 | Stadion Górnika, Zabrze Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
Piotr Nowak Andrzej Juskowiak Wojciech Kowalczyk Roman Kosecki |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 533 «onderlinge duels» |
Polen |
5 – 0 | Stadion Górnika, Zabrze Toeschouwers: 9.315 Scheidsrechter: Robert Sedlacek (AUT) | |
Andrzej Juskowiak Tomasz Wieszczycki Roman Kosecki Piotr Nowak Andrzej Juskowiak |
| ||||
29 juni Vriendschappelijk № 534 |
Brazilië |
2 – 1 | Estádio José do Rego Maciel, Recife Toeschouwers: 35.000 Scheidsrechter: Wilson Mendonça (BRA) | |
Túlio Maravilha Túlio Maravilha |
| ||||
16 augustus EK-kwalificatie № 535 |
Frankrijk |
1 – 1 | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 40.426 Scheidsrechter: Manuel Díaz Vega (ESP) | |
Youri Djorkaeff |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 536 |
Polen |
0 – 0 | Stadion Górnika, Zabrze Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Dermot Gallagher (ENG) | |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 537 «onderlinge duels» |
Slowakije |
4 – 1 | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 11.653 Scheidsrechter: Jorge Monteiro (POR) | |
Peter Dubovský Tibor Jančula Marek Ujlaky Július Šimon |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 538 |
Azerbeidzjan |
0 – 0 | Hüseyin Avni Aker Stadion, Trabzon Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Leslie Mottram (SCO) | |
1996
Bondscoach | 27/03/1945 |
---|
| ||||
19 februari Carlsberg Cup № 539 15:00 uur |
Japan |
5 – 0 | Hong Kong Stadium, Hongkong Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Esfandiar Baharmast (VS) | |
Motohiro Yamaguchi Takuya Takagi Norto Omura Kazuyoshi Miura Takuya Takagi |
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 540 |
Kroatië |
2 – 1 | Stadion Kantrida, Rijeka Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Milan Mitrović (SLO) | |
Elvis Brajković Igor Cvitanović |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 541 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Polen |
0 – 0 | Stadion Widzewa, Łódź Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
| ||||
1 mei Vriendschappelijk № 542 |
Polen |
1 – 1 | Stadion Stali, Mielec Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Hermann Albrecht (GER) | |
Wojciech Kowalczyk |
Bondscoach | 03/05/1942 |
---|
| ||||
2 juni Vriendschappelijk № 543 «onderlinge duels» |
Rusland |
2 – 0 | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Serhiy Tatulyan (UKR) | |
Joeri Kovtoen Vladimir Bestsjastnych |
| ||||
27 augustus Vriendschappelijk № 544 |
Polen |
2 – 2 | GKS Stadion, Bełchatów Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Pavlin Jirku (CZE) | |
Krzysztof Warzycha Marcin Mięciel |
| ||||
4 september Vriendschappelijk № 545 |
Polen |
0 – 2 | Stadion Górnika, Zabrze Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Paul Durkin (ENG) | |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 546 |
Engeland |
2 – 1 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 74.663 Scheidsrechter: Hellmut Krug (GER) | |
Alan Shearer Alan Shearer |
| ||||
10 november WK-kwalificatie № 547 |
Polen |
2 – 1 | Stadion GKS, Katowice Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Sotirios Vorgias (GRE) | |
Henryk Bałuszyński Krzysztof Warzycha |
1997
| ||||
14 februari Cyprus Toernooi № 548 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Municipal Stadium, Agia Napa Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Anthimos Papaioannou (CYP) | |
| ||||
15 februari Cyprus Toernooi № 549 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 2 | Municipal Stadium, Agia Napa Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Michalis Paparvarnavas (CYP) | |
Cezary Kucharski Tomasz Sokołowski Radosław Kałużny |
| ||||
17 februari Cyprus Toernooi № 550 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 2 | Anagennisi Football Ground, Dherynia Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Yiannakis Kiprianidis (CYP) | |
Radosław Kałużny Piotr Jegor Waldemar Kryger |
| ||||
26 februari Vriendschappelijk № 551 «onderlinge duels» |
Brazilië |
4 – 2 | Estádio Serra Dourada, Goiânia Toeschouwers: 65.000 Scheidsrechter: Antônio Pereira da Silva (BRA) | |
Giovanni Giovanni Ronaldo Ronaldo |
| ||||
12 maart Vriendschappelijk № 552 «onderlinge duels» |
Tsjechië |
2 – 1 | Stadion Bazaly, Ostrava Toeschouwers: 15.817 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) | |
Pavel Kuka Karel Rada |
| ||||
2 april WK-kwalificatie № 553 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Stadion Śląski, Chorzów Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Kim Milton Nielsen (DEN) | |
| ||||
30 april WK-kwalificatie № 554 «onderlinge duels» |
Italië |
3 – 0 | Stadio San Paolo, Napoli Toeschouwers: 35.327 Scheidsrechter: José García-Aranda (ESP) | |
Roberto Di Matteo Paolo Maldini Roberto Baggio |
| ||||
22 mei Vriendschappelijk № 555 «onderlinge duels» |
Zweden |
2 – 2 | Råsunda Stadion, Stockholm Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Kenny Clark (SCO) | |
Pär Zetterberg Pär Zetterberg |
| ||||
31 mei WK-kwalificatie № 556 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 2 | Stadion Śląski, Chorzów Toeschouwers: 32.000 Scheidsrechter: Urs Meier (SUI) | |
Interim-bondscoach | 12/02/1958 |
---|
| ||||
14 juni WK-kwalificatie № 557 «onderlinge duels» |
Polen |
4 – 1 | Stadion GKS, Katowice Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Günther Benkö (AUT) | |
Adam Ledwoń Mirosław Trzeciak Krzysztof Bukalski Krzysztof Nowak |
Bondscoach | 18/11/1953 |
---|
| ||||
6 september Vriendschappelijk № 558 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Jozef Krula (CZE) | |
Krzysztof Ratajczyk |
| ||||
24 september Vriendschappelijk № 559 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 0 | Stadion Stomilu, Olsztyn Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN) | |
Cezary Kucharski Wojciech Kowalczyk |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 560 «onderlinge duels» |
Moldavië |
0 – 3 | Stadionul Republican, Chisinau Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Metin Tokat (TUR) | |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 561 «onderlinge duels» |
Georgië |
3 – 0 | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Ľuboš Micheľ (SVK) | |
Artsjil Arveladze Kakhaber Tskhadadze Temoeri Ketsbaia |
1998
| ||||
8 februari Vriendschappelijk № 562 «onderlinge duels» |
Paraguay |
4 – 0 | Estadio Defensores del Chaco, Asunción Toeschouwers: 24.000 Scheidsrechter: Angel Sánchez (ARG) | |
Miguel Ángel Benítez Francisco Arce Celso Ayala Oscar Ferreira |
| ||||
25 februari Vriendschappelijk № 563 «onderlinge duels» |
Israël |
2 – 0 | Ramat Gan Stadion, Ramat Gan Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Graziano Cesari (ITA) | |
David Amsalem Alon Mizrahi |
| ||||
25 maart Vriendschappelijk № 564 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Vasyl Melnychuk (UKR) | |
Wojciech Kowalczyk Tomasz Iwan |
| ||||
22 april Vriendschappelijk № 565 «onderlinge duels» |
Kroatië |
4 – 1 | Stadion Gradski, Osijek Toeschouwers: 17.000 Scheidsrechter: Vencel Tóth (HUN) | |
Zvonimir Boban Mario Stanić Mario Stanić Alen Bokšić |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 566 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 1 | Stadion Śląski, Chorzów Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Gerd Grabner (AUT) | |
Mirosław Trzeciak Tomasz Hajto Tomasz Hajto |
| ||||
15 juli Vriendschappelijk № 567 «onderlinge duels» |
Oekraïne |
1 – 2 | NSK Olimpiejsky, Kiev Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Attila Juhos (HUN) | |
Andrij Sjevtsjenko |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 568 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 0 | Wisła Stadion, Krakau Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Vaclav Krondl (CZE) | |
Mirosław Trzeciak Rafał Siadaczka |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 569 «onderlinge duels» |
Bulgarije |
0 – 3 | Neftochimic Stadion, Burgas Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Marc Batta (FRA) | |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 570 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Bujar Pregia (ALB) | |
Jerzy Brzęczek Andrzej Juskowiak Mirosław Trzeciak |
| ||||
10 november Vriendschappelijk № 571 «onderlinge duels» |
Slowakije |
1 – 3 | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 1.365 Scheidsrechter: Manfred Schüttengruber (AUT) | |
Tibor Jančula |
1999
| ||||
3 februari Vriendschappelijk № 572 «onderlinge duels» |
Malta |
0 – 1 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Alfredo Trentalange (ITA) | |
| ||||
10 februari Vriendschappelijk № 573 «onderlinge duels» |
Finland |
1 – 1 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Emanuel Zammit (MLT) | |
Jonatan Johansson |
| ||||
3 maart Vriendschappelijk № 574 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Anton Stredák (SVK) | |
Mirosław Trzeciak |
| ||||
27 maart EK-kwalificatie № 575 «onderlinge duels» |
Engeland |
3 – 1 | Wembley Stadium, Londen Toeschouwers: 73.836 Scheidsrechter: Vítor Melo Pereira (POR) | |
Paul Scholes Paul Scholes Paul Scholes |
| ||||
31 maart EK-kwalificatie № 576 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 1 | Stadion Śląski, Chorzów Toeschouwers: 28.000 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 577 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 1 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Giorgos Bikas (GRE) | |
Mirosław Trzeciak Artur Wichniarek |
| ||||
5 juni EK-kwalificatie № 578 «onderlinge duels» |
Polen |
2 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 6.200 Scheidsrechter: Stefano Braschi (ITA) | |
Tomasz Hajto Tomasz Iwan |
| ||||
9 juni EK-kwalificatie № 579 «onderlinge duels» |
Luxemburg |
2 – 3 | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.806 Scheidsrechter: Anatoliy Ivanov (RUS) | |
Marc Birsens Jean-Pierre Vanek |
| ||||
19 juni Thailand Four-Nations Cup № 580 «onderlinge duels» |
Nieuw-Zeeland |
0 – 0 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 11.000 Scheidsrechter: Hanlumyaung Panya (THA) | |
strafschoppen | |||
Chris Jackson Scott Smith Gavin Wilkinson Paul Urlovic Mark Elrick |
4 – 5 |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 581 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 2 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Sergei Khusainov (RUS) | |
Tomasz Hajto |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 582 «onderlinge duels» |
Polen |
0 – 0 | Stadion Wojska Polskiego, Warschau Toeschouwers: 14.025 Scheidsrechter: Günter Benkö (AUT) | |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 583 «onderlinge duels» |
Zweden |
2 – 0 | Råsunda Stadion, Stockholm Toeschouwers: 35.037 Scheidsrechter: Urs Meier (SUI) | |
Kennet Andersson Henrik Larsson |
Poolse voetbalbond · A-internationals · Selecties · Statistieken · Pools vrouwenelftal · Olympisch elftal · Polen U21 · Polen U20 · Polen U19 · Polen U18 · Polen U17
1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
WK 1938 · OS 1972 · WK 1974 · OS 1976 · WK 1978 · WK 1982 · WK 1986 · OS 1992 · WK 2002 · WK 2006 · EK 2008 · EK 2012 · EK 2016 · WK 2018
1921 · 1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940–1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Algerije · Andorra · Argentinië · Armenië · Australië · Azerbeidzjan · België · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Colombia · Costa Rica · Cyprus · DDR · Denemarken · Duitsland · Ecuador · Egypte · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Guatemala · Hongarije · Ierland · India · Irak · Iran · Israël · Italië · Ivoorkust · IJsland · Japan · Joegoslavië · Kameroen · Kazachstan · Koeweit · Kroatië · Letland · Libië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Marokko · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nieuw-Zeeland · Nigeria · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noord-Macedonië · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Peru · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Senegal · Servië · Servië en Montenegro · Singapore · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Thailand · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Uruguay · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
België (1982) · Costa Rica (2006) · Duitsland (2006) · Duitsland (2008) · Duitsland (2016) · Ecuador (2006) · Frankrijk (1982) · Griekenland (2012) · Italië (1982, 1) · Italië (1982, 2) · Japan (2018) · Kameroen (1982) · Kroatië (2008) · Noord-Ierland (2016) · Oostenrijk (2008) · Peru (1982) · Rusland (2012) · Senegal (2018) · Sovjet-Unie (1982) · Tsjechië (2012)
Voetbalinterlands Europa 1990 – 1999 | ||
---|---|---|
|
Bronnen, noten en/of referenties
|