Interlands Lets voetbalelftal 1990-1999
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Lets voetbalelftal speelde in de periode 1990 – 1999 na de ontmanteling van de Sovjet-Unie als eenheidsstaat. Vooruitlopend op de boedelscheiding speelde de nationale ploeg van Letland in 1991 in totaal twee officieuze interlands.[1]
Interlands
1991
| ||||
16 november Baltic Cup Officieus duel «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 2 | Žalgiris Stadion, Klaipėda Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Gintaras Dilda (LTU) | |
| ||||
17 november Baltic Cup Officieus duel «onderlinge duels» |
Litouwen |
1 – 1 | Kretinga Stadion, Kretinga Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Kestutis Birieta (LTU) | |
Aurelijus Skarbalius |
1992
| ||||
8 april Vriendschappelijk № 100 «onderlinge duels» |
Roemenië |
2 – 0 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Marc Batta (FRA) | |
Pavel Badea Dan Petrescu |
| ||||
26 mei Vriendschappelijk № 101 «onderlinge duels» |
Malta |
1 – 0 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Charles Agius (MLT) | |
Nicholas Saliba |
| ||||
10 juli Baltic Cup № 102 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 1 | Daugava Stadion, Liepāja Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Anatolijus Rezepovas (LTU) | |
Ainars Linards Ainars Linards |
| ||||
12 juli Baltic Cup № 103 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 3 | Daugava Stadion, Liepāja Toeschouwers: 4.300 Scheidsrechter: A. Nõmmiste (EST) | |
Vitālijs Teplovs Jurijs Popkovs |
| ||||
12 augustus WK-kwalificatie № 104 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 6.897 Scheidsrechter: Jozef Marko (TCH) | |
Ainārs Linards |
| ||||
26 augustus WK-kwalificatie № 105 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 8.124 Scheidsrechter: Alfred Wieser (AUT) | |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 106 «onderlinge duels» |
Ierland |
4 – 0 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 18.000 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
Kevin Sheedy John Aldridge John Aldridge John Aldridge |
| ||||
23 september WK-kwalificatie № 107 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 6.220 Scheidsrechter: Roger Philippi (LUX) | |
| ||||
28 oktober WK-kwalificatie № 108 «onderlinge duels» |
Litouwen |
1 – 1 | Žalgirio Stadionas, Vilnius Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Andrew Waddell (SCO) | |
Robertas Fridrikas |
| ||||
11 november WK-kwalificatie № 109 «onderlinge duels» |
Albanië |
1 – 1 | Stadiumi Kombetar Qemal Stafa, Tirana Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Gerhard Kapl (AUT) | |
Ilir Kepa |
| ||||
18 november Vriendschappelijk № 110 «onderlinge duels» |
Polen |
1 – 0 | Stadion Miejski (Jezioraka), Iława Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Sergejus Slyva (LTU) | |
Grzegorz Mielcarski |
| ||||
16 december WK-kwalificatie № 111 «onderlinge duels» |
Spanje |
5 – 0 | Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla Toeschouwers: 19.000 Scheidsrechter: Ion Crăciunescu (ROM) | |
José Bakero Pep Guardiola Alfonso Pérez Txiki Begiristain Txiki Begiristain |
1993
| ||||
20 februari Baltic Indoor Cup № 112 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Myyrmäki Indoor Hall, Vantaa Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Timo Keltonen (FIN) | |
Aleksejs Semjonovs |
| ||||
21 februari Baltic Indoor Cup № 113 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 0 | Myyrmäki Indoor Hall, Vantaa Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Styrbjörn Oskarsson (ISL) | |
Rolands Bulders Aleksejs Semjonovs |
| ||||
14 april WK-kwalificatie № 114 «onderlinge duels» |
Denemarken |
2 – 0 | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 29.088 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) | |
Kim Vilfort Mark Strudal |
| ||||
15 mei WK-kwalificatie № 115 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 3.100 Scheidsrechter: Alan Howells (WAL) | |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 116 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.764 Scheidsrechter: Piotr Werner (POL) | |
Ainārs Linards |
| ||||
9 juni WK-kwalificatie № 117 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 2[17] | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 5.113 Scheidsrechter: Dick Jol (NED) | |
| ||||
2 juli Baltic Cup № 118 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 2 | Kalevi Staadion, Pärnu Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Jevgeni Tšelnokov (EST) | |
| ||||
3 juli Baltic Cup № 119 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Kalevi Staadion, Pärnu Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Jevgeni Tšelnokov (EST) | |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 120 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland |
2 – 0 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 6.400 Scheidsrechter: João Correia (POR) | |
Jimmy Quinn Phil Gray |
1994
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 121 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 0 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Oleg Timofeyev (EST) | |
Aivars Drupass Vitalijs Astafjevs |
| ||||
26 juni Vriendschappelijk № 122 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 3 | Latvijas Universitates Stadions, Riga Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) | |
Vitālijs Astafjevs |
| ||||
30 juli Baltic Cup № 123 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 2 | Žalgiris Stadion, Vilnius Toeschouwers: 250 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) | |
| ||||
31 juli Baltic Cup № 124 «onderlinge duels» |
Litouwen |
1 – 0 | Žalgiris Stadion, Vilnius Toeschouwers: 600 Scheidsrechter: Oleg Timofejev (EST) | |
Andrius Tereškinas |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 125 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 3 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 3.226 Scheidsrechter: Anders Frisk (SWE) | |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 126 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 3 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 5.400 Scheidsrechter: Eric Blareau (BEL) | |
Jevgēņijs Miļevskis |
| ||||
6 november Vriendschappelijk № 127 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | FK Ozolnieki Stadion, Ozolnieki Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Roman Lajuks (LAT) | |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 128 «onderlinge duels» |
Liechtenstein |
0 – 1 | Sportpark Eschen-Mauren, Eschen Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Piotr Werner (POL) | |
1995
| ||||
8 maart Vriendschappelijk № 129 «onderlinge duels» |
Hongarije |
3 – 1 | Fáy utcai Stadion, Boedapest Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Radislav Rabrenović (YUG) | |
István Hamar István Hamar Aurél Csertői |
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 130 «onderlinge duels» |
Oostenrijk |
5 – 0[27] | Lehener Stadion, Salzburg Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Charles Agius (MLT) | |
Andreas Herzog Heimo Pfeifenberger Andreas Herzog Toni Polster Toni Polster |
| ||||
26 april EK-kwalificatie № 131 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 1 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 1.560 Scheidsrechter: Finn Lambek (DEN) | |
| ||||
19 mei Baltic Cup № 132 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 0[30] | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Sergejus Sliva (LTU) | |
Armands Zeiberliņš Valērijs Ivanovs |
| ||||
21 mei Baltic Cup № 133 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 0[31] | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Oleg Timofejev (EST) | |
Mihails Zemļinskis Vitālijs Astafjevs |
| ||||
3 juni EK-kwalificatie № 134 «onderlinge duels» |
Portugal |
3 – 2 | Estadio das Antas, Porto Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Zoran Petrović (YUG) | |
Luís Figo Carlos Secretário Domingos Oliveira |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 135 «onderlinge duels» |
Noord-Ierland |
1 – 2 | Windsor Park, Belfast Toeschouwers: 6.935 Scheidsrechter: Juan Ansuátegui (ESP) | |
Iain Dowie |
| ||||
16 augustus EK-kwalificatie № 136 «onderlinge duels» |
Letland |
3 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.600 Scheidsrechter: Ilkka Koho (FIN) | |
Vīts Rimkus Vīts Rimkus Armands Zeiberliņš |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 137 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 3.800 Scheidsrechter: Tom Henning Øvrebø (NOR) | |
Armands Zeiberliņš |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 138 «onderlinge duels» |
Ierland |
2 – 1 | Lansdowne Road, Dublin Toeschouwers: 33.500 Scheidsrechter: Juan Antonio Fernández (ESP) | |
John Aldridge John Aldridge |
1996
| ||||
12 maart Vriendschappelijk № 139 «onderlinge duels» |
Cyprus |
1 – 0 | Antonis Papadopoulos Stadion, Larnaca Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Giannakis Kiprianidis (CYP) | |
Marios Agathokleous |
| ||||
7 juli Baltic Cup № 140 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 1 | Kreenholmi Stadion, Narva Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Gintaras Dilda (LTU) | |
Urmas Rooba |
| ||||
8 juli Baltic Cup № 141 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2[37] | Kreenholmi Stadion, Narva Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Jüri Saar (EST) | |
Aleksandrs Jelisejevs |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 142 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0[39] | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Oleg Timofeyev (EST) | |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 143 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: László Vágner (HUN) | |
Vīts Rimkus |
| ||||
5 oktober WK-kwalificatie № 144 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 9.500 Scheidsrechter: Jiří Ulrich (CZE) | |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 145 «onderlinge duels» |
Wit-Rusland |
1 – 1 | Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Sergo Kvaratskhelia (GEO) | |
Uladzimir Makowski |
| ||||
9 november WK-kwalificatie № 146 «onderlinge duels» |
Oostenrijk |
2 – 1[43] | Ernst Happel Stadion, Wenen Toeschouwers: 15.700 Scheidsrechter: Milan Mitrović (SLO) | |
Toni Polster Andreas Herzog |
1997
| ||||
14 februari Cyprus Toernooi № 147 «onderlinge duels» |
Cyprus |
2 – 0 | Tasos Markou Stadion, Paralimni Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Andreas Georgiou (CYP) | |
Nicolas Georgiou Yiotis Engomitis |
| ||||
15 februari Cyprus Toernooi № 148 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 0 | Anagennisi Football Ground, Dherynia Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Andreas Georgiou (CYP) | |
Aleksandrs Jelisejevs |
| ||||
17 februari Cyprus Toernooi № 149 «onderlinge duels» |
Polen |
3 – 2 | Anagennisi Football Ground, Dherynia Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Yiannakis Kiprianidis (CYP) | |
Radosław Kałużny Piotr Jegor Waldemar Kryger |
| ||||
2 april Vriendschappelijk № 150 «onderlinge duels» |
Zwitserland |
1 – 0 | Stadion Allmend, Luzern Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Roger Philippi (LUX) | |
Adrian Kunz |
| ||||
30 april WK-kwalificatie № 151 «onderlinge duels» |
Letland |
2 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 4.200 Scheidsrechter: Ilkka Koho (FIN) | |
Jurijs Ševļakovs Jurijs Ševļakovs |
| ||||
18 mei WK-kwalificatie № 152 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 3 | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Darko Cvitkovic (CRO) | |
Indrek Zelinski |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 153 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 3[46] | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 9.200 Scheidsrechter: Dick Jol (NED) | |
Vitālijs Astafjevs |
| ||||
25 juni Vriendschappelijk № 154 «onderlinge duels» |
Letland |
4 – 1 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 1.400 Scheidsrechter: Oleg Timofejev (EST) | |
Andrejs Štolcers Imants Bleidelis Imants Bleidelis Igors Stepanovs |
| ||||
10 juli Baltic Cup № 155 «onderlinge duels» |
Estland |
1 – 2 | Žalgiris Stadion, Vilnius Toeschouwers: 150 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) | |
Marko Kristal |
| ||||
11 juli Baltic Cup № 156 «onderlinge duels» |
Litouwen |
1 – 0[48] | Žalgiris Stadion, Vilnius Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Oleg Timofejev (EST) | |
Tomas Ramelis |
| ||||
19 augustus Vriendschappelijk № 157 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Mika Peltola (FIN) | |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 158 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 0 | Daugava Stadion, Riga Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Otar Guntadze (GEO) | |
Mihails Zemļinskis |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 159 «onderlinge duels» |
Zweden |
1 – 0 | Råsunda Fotbollstadion, Solna Toeschouwers: 20.251 Scheidsrechter: Markus Merk (GER) | |
Mattias Jonson |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 160 «onderlinge duels» |
Schotland |
2 – 0 | Celtic Park, Glasgow Toeschouwers: 47.613 Scheidsrechter: Sándor Piller (HUN) | |
Kevin Gallacher Gordon Durie |
1998
| ||||
6 februari Malta Toernooi № 161 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Alfred Micallef (MLT) | |
Imants Bleidelis |
| ||||
8 februari Malta Toernooi № 162 «onderlinge duels» |
Malta |
2 – 1 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Otar Guntadze (GEO) | |
Carmel Busuttil Joe Brincat |
| ||||
10 februari Malta Toernooi № 163 «onderlinge duels» |
Albanië |
2 – 2 | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Lawrence Sammut (MLT) | |
Bledar Kola Bledar Kola |
| ||||
21 april Baltic Cup № 164 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Stadions Daugava, Liepāja Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Sten Kaldma (EST) | |
Igors Sļesarčuks |
| ||||
17 mei Vriendschappelijk № 165 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 5 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Ihor Yarmenchuk (UKR) | |
Valentīns Lobaņovs |
| ||||
25 juni Baltic Cup № 166 «onderlinge duels» |
Estland |
0 – 2 | Valga linnastaadion, Valga Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) | |
| ||||
26 juni Vriendschappelijk № 167 «onderlinge duels» |
Andorra |
0 – 2[55] | Kalevi Staadion, Pärnu Toeschouwers: 70 Scheidsrechter: Oleg Timofejev (EST) | |
| ||||
19 augustus Vriendschappelijk № 168 «onderlinge duels» |
IJsland |
4 – 1 | Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.742 Scheidsrechter: Lassin Isaksen (FAR) | |
Þórður Guðjónsson Þórður Guðjónsson Ríkharður Daðason Auðun Helgason |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 169 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
1 – 3 | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 11.031 Scheidsrechter: Syarhey Shmolik (BLR) | |
Ståle Solbakken |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 170 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 0 | Daugava Stadion, Riga Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Constantin Zotta (ROM) | |
Andrejs Stolcers |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie № 171 «onderlinge duels» |
Slovenië |
1 – 0 | Ljudski vrt Stadion, Maribor Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Karen Nalbandiyan (ARM) | |
Sašo Udovič |
| ||||
10 november Vriendschappelijk № 172 «onderlinge duels» |
Tunesië |
3 – 0 | Stade Olympique El Menzah, Tunis Toeschouwers: 6.500 Scheidsrechter: Ben Betka (ALG) | |
Hassan Gabsi Ayadi Hamrouni Maher Kanzari |
1999
| ||||
24 februari Vriendschappelijk № 173 «onderlinge duels» |
Israël |
2 – 0 | Teddy Kollek Stadion, Jeruzalem Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Edgar Steinborn (GER) | |
Haim Revivo Ronen Harazi |
| ||||
31 maart EK-kwalificatie № 174 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 4.300 Scheidsrechter: Knud Erik Fisker (DEN) | |
| ||||
28 april EK-kwalificatie № 175 «onderlinge duels» |
Letland |
0 – 0 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Eric Romain (BEL) | |
| ||||
5 juni EK-kwalificatie № 176 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Juan Manuel Brito (ESP) | |
Marian Pahars |
| ||||
9 juni EK-kwalificatie № 177 «onderlinge duels» |
Griekenland |
1 – 2 | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 15.135 Scheidsrechter: Lubomír Puček (CZE) | |
Andreas Niniadis |
| ||||
26 juni Vriendschappelijk № 178 «onderlinge duels» |
Brazilië |
3 – 0 | Estádio Joaquim Américo, Curitiba Toeschouwers: 30.000 Scheidsrechter: Gustavo Gallesio (URU) | |
Alex Roberto Carlos Ronaldo |
| ||||
4 september EK-kwalificatie № 179 «onderlinge duels» |
Albanië |
3 – 3[62] | Stadiumi Kombetar Qemal Stafa, Tirana Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Alain Hamer (LUX) | |
Alban Bushi Alban Bushi Devi Muka |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 180 «onderlinge duels» |
Georgië |
2 – 2 | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Miroslav Radoman (YUG) | |
Shota Arveladze Micheil Kavelasjvili |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 181 «onderlinge duels» |
Letland |
1 – 2 | Daugavas Stadions, Riga Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Dietmar Drabek (AUT) | |
Marians Pahars |
LFF · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Lets vrouwenelftal · Olympisch elftal · Letland U21 · Letland U20 · Letland U19 · Letland U18 · Letland U17
1920 – 1929 · 1930 – 1939 · 1940 – 1949 · 1950 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
OS 1924 · WK 1994 · EK 1996 · WK 1998 · EK 2000 · WK 2002 · EK 2004 · WK 2006 · EK 2008 · WK 2010 · EK 2012 · WK 2014
1922 · 1923 · 1924 · 1925 · 1926 · 1927 · 1928 · 1929 · 1930 · 1931 · 1932 · 1933 · 1934 · 1935 · 1936 · 1937 · 1938 · 1939 · 1940 · 1941 · 1942 · 1943 · 1944 · 1945 · 1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 – 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 ·
Albanië · Andorra · Angola · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · België · Bolivia · Bosnië en Herzegovina · Brazilië · Bulgarije · China · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Estland · Faeröer · Finland · Georgië · Ghana · Gibraltar · Griekenland · Honduras · Hongarije · Ierland · IJsland · Israël · Japan · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Noord-Ierland · Noord-Korea · Noord-Macedonië · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Slovenië · Slowakije · Spanje · Thailand · Tsjechië · Tunesië · Turkije · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|