Interlands Faeröers voetbalelftal 1990-1999
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Faeröers voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 1990 – 1999. De eilandengroep speelde de eerste officiële interland op 24 augustus 1988 onder leiding van de IJslandse bondscoach Páll Guðlaugsson tegen diens vaderland IJsland.
Interlands
1990
| ||||
8 augustus Vriendschappelijk № 4 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
2 – 3 | Ovara Vølli í Gundadali, Tórshavn Toeschouwers: 5.320 Scheidsrechter: Peter Mikkelsen (DEN) | |
Kurt Mørkøre Jan Dam |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 5 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Faeröer |
1 – 0 | Landskrona Idrottsplats, Landskrona Toeschouwers: 1.265 Scheidsrechter: Egil Nervik (NOR) | |
Torkil Nielsen |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 6 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Denemarken |
4 – 1 | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 38.563 Scheidsrechter: Guðmundur Haraldsson (ISL) | |
Michael Laudrup Lars Elstrup Michael Laudrup Flemming Povlsen |
1991
| ||||
1 mei EK-kwalificatie № 7 «onderlinge duels» 21:00 uur |
Noord-Ierland |
1 – 1 | Stadion Crvene Zvezde, Belgrado Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Michel Piraux (BEL) | |
Colin Clarke |
| ||||
16 mei EK-kwalificatie № 8 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Joegoslavië |
7 – 0 | Stadion Crvene Zvezde, Belgrado Toeschouwers: 6.745 Scheidsrechter: Vasilis Nikakis (GRE) | |
Ilija Najdoski Robert Prosinečki Darko Pančev Zvonimir Boban Darko Pančev Zoran Vulić Davor Šuker |
| ||||
22 mei EK-kwalificatie № 9 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Oostenrijk |
3 – 0 | Lehener Stadion, Salzburg Toeschouwers: 13.000 Scheidsrechter: Loizos Loizou (CYP) | |
Heimo Pfeifenberger Michael Streiter Arnold Wetl |
| ||||
15 juli Vriendschappelijk № 10 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
1 – 1 | Ovara Vølli í Gundadali, Tórshavn Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Bo Karlsson (SWE) | |
Todi Jónsson |
| ||||
11 september EK-kwalificatie № 11 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Faeröer |
0 – 5[9] | Landskrona Idrottsplats, Landskrona Toeschouwers: 1.623 Scheidsrechter: Simo Ruokonen (FIN) | |
| ||||
25 september EK-kwalificatie № 12 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Faeröer |
0 – 4 | Landskrona Idrottsplats, Landskrona Toeschouwers: 2.589 Scheidsrechter: Jim McCluskey (SCO) | |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 13 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 2 | Landskrona Idrottsplats, Landskrona Toeschouwers: 11.510 Scheidsrechter: Günther Habermann (GER) | |
1992
| ||||
6 mei WK-kwalificatie № 14 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Roemenië |
7 – 0 | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Vasilis Nikakis (GRE) | |
Gavril Balint Gheorghe Hagi Marius Lăcătuș Gavril Balint Ioan Lupescu Costel Pană Gavril Balint |
| ||||
13 mei Vriendschappelijk № 15 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Noorwegen |
2 – 0[15] | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 4.165 Scheidsrechter: Ilkka Koho (FIN) | |
Gøran Sørloth Lars Bohinen |
| ||||
3 juni WK-kwalificatie № 16 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 3 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 5.156 Scheidsrechter: Leslie Mottram (SCO) | |
| ||||
16 juni WK-kwalificatie № 17 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 2 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Leslie Irvine (NIR) | |
| ||||
5 augustus Vriendschappelijk № 18 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
1 – 1 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Kaj Østergaard (DEN) | |
Kári Reynheim |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 19 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Wales |
6 – 0 | Cardiff Arms Park, Cardiff Toeschouwers: 7.000 Scheidsrechter: Jorge Monteiro (POR) | |
Ian Rush Dean Saunders Mark Bowen Ian Rush Clayton Blackmore Ian Rush |
| ||||
23 september WK-kwalificatie № 20 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Tsjecho-Slowakije |
4 – 0 | Všešportový Areál, Košice Toeschouwers: 16.278 Scheidsrechter: Ahmet Çakar (TUR) | |
Václav Němeček Pavel Kuka Pavel Kuka Peter Dubovský |
1993
| ||||
25 april WK-kwalificatie № 21 «onderlinge duels» 15:30 uur |
Cyprus |
3 – 1 | Tsirion Athletic Center, Limassol Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Haim Lipkovich (ISR) | |
Panikos Xiouroupas Andreas Sotiriou Yiannos Ioannou |
| ||||
22 mei WK-kwalificatie № 22 «onderlinge duels» 18:30 uur |
België |
3 – 0 | Constant Vanden Stock Stadion, Brussel Toeschouwers: 20.641 Scheidsrechter: Brendan Shorte (IRL) | |
Marc Wilmots Enzo Scifo Marc Wilmots |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 23 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
0 – 3 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 4.209 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) | |
| ||||
16 juni WK-kwalificatie № 24 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 3 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Stephen Lodge (ENG) | |
| ||||
11 augustus Vriendschappelijk № 25 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 7 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Lars Gerner (DEN) | |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 26 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
0 – 4 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 2.724 Scheidsrechter: Vadim Zhuk (BLR) | |
1994
| ||||
7 september EK-kwalificatie № 27 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
1 – 5[31] | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Michel Piraux (BEL) | |
Stratos Apostolakis |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 28 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Schotland |
5 – 1 | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 20.885 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
John McGinlay Scott Booth John Collins Billy McKinlay John Collins |
| ||||
16 november EK-kwalificatie № 29 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Finland |
5 – 0 | Olympisch Stadion, Helsinki Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Gylfi Thór Orrason (ISL) | |
Antti Sumiala Jari Litmanen Jari Litmanen Mika-Matti Paatelainen Mika-Matti Paatelainen |
1995
| ||||
26 april EK-kwalificatie № 30 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 4 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.338 Scheidsrechter: Alan Howells (WAL) | |
| ||||
6 mei EK-kwalificatie № 31 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Rusland |
3 – 0 | Olympisch Stadion Loezjniki, Moskou Toeschouwers: 5.024 Scheidsrechter: Sergo Kvaratskhelia (GEO) | |
Valeri Ketsjinov Nikolaj Pisarev Moechsin Moechamadnjev |
| ||||
25 mei EK-kwalificatie № 32 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Faeröer |
3 – 0 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 3.450 Scheidsrechter: Brendan Shorte (IRL) | |
Jens Kristian Hansen Jens Rasmussen Julian Johnsson |
| ||||
7 juni EK-kwalificatie № 33 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 2 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 3.881 Scheidsrechter: Vladimír Hriňák (SVK) | |
| ||||
2 juli Vriendschappelijk № 34 «onderlinge duels» 17:00 uur |
IJsland |
2 – 0 | Norðfjarðarvöllur, Neskaupstaður Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Hugh Dallas (SCO) | |
Ólafur Thórdarson Gunnar Oddsson |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 35 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
2 – 5 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.792 Scheidsrechter: Alan Snoddy (NIR) | |
Henning Jarnskor Todi Jónsson |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 36 «onderlinge duels» 20:30 uur |
San Marino |
1 – 3 | Stadio Olimpico, Serravalle Toeschouwers: 928 Scheidsrechter: Roland Beck (LIE) | |
Mauro Valentini |
| ||||
15 november EK-kwalificatie № 37 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Griekenland |
5 – 0 | Theodoros Vardinogiannis Stadion, Heraklion Toeschouwers: 9.088 Scheidsrechter: Mitko Mitrev (BUL) | |
Giorgos Donis Demis Nikolaidis Nikos Machlas Giorgos Donis Vasilis Tsiartas |
1996
| ||||
24 februari Vriendschappelijk № 38 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Estland |
2 – 2 | GSZ Stadion, Larnaca Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Yiannakis Kyprianides (CYP) | |
Marko Kristal Lembit Rajala |
| ||||
27 februari Vriendschappelijk № 39 «onderlinge duels» 10:00 uur |
Azerbeidzjan |
3 – 0 | Antonis Papadopoulos Stadion, Larnaca Toeschouwers: 56 Scheidsrechter: Rune Pedersen (NOR) | |
Vyaçeslav Lıçkin Yunis Hüseynov Qurban Qurbanov |
| ||||
24 april WK-kwalificatie № 40 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Joegoslavië |
3 – 1 | Stadion Crvene Zvezde, Belgrado Toeschouwers: 16.325 Scheidsrechter: Roland Beck (LIE) | |
Dejan Savićević Dejan Savićević Savo Milošević |
| ||||
31 augustus WK-kwalificatie № 41 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
1 – 2 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 10.798 Scheidsrechter: Terje Hauge (NOR) | |
Jan Müller |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 42 «onderlinge duels» 18:45 uur |
Faeröer |
2 – 6 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 4.200 Scheidsrechter: Philippe Leduc (FRA) | |
Todi Jónsson Uni Arge |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 43 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
1 – 8 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.017 Scheidsrechter: Leslie Irvine (NIR) | |
Jan Müller |
| ||||
23 oktober WK-kwalificatie № 44 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Slowakije |
3 – 0 | Tehelné pole, Bratislava Toeschouwers: 5.442 Scheidsrechter: Salem Prolić (GRE) | |
Peter Dubovský Tibor Jančula Július Šimon |
1997
| ||||
30 april WK-kwalificatie № 45 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Malta |
1 – 2[41] | Ta' Qali Stadium, Ta' Qali Toeschouwers: 2.750 Scheidsrechter: Dani Koren (ISR) | |
Stefan Sultana |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 46 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
2 – 1[42] | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 6.400 Scheidsrechter: Richard O'Hanlon (IRL) | |
Todi Jónsson Todi Jónsson |
| ||||
27 juli Vriendschappelijk № 47 «onderlinge duels» 16:00 uur |
IJsland |
1 – 0 | Sindravellir, Höfn Toeschouwers: 700 Scheidsrechter: Milan Mitrović (SLO) | |
Tryggvi Gudmundsson |
| ||||
6 augustus Vriendschappelijk № 48 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Estland |
0 – 2 | Tamme Staadion, Tartu Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Leif Sundell (SWE) | |
| ||||
20 augustus WK-kwalificatie № 49 «onderlinge duels» 16:30 uur |
Tsjechië |
2 – 0 | Stadion Na Stínadlech, Teplice Toeschouwers: 8.332 Scheidsrechter: Algirdas Dubinskas (LTU) | |
Pavel Kuka Luboš Kozel |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 50 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
0 – 2 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Bernard Saules (FRA) | |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 51 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Spanje |
3 – 1 | Estadio El Molinón, Gijón Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Jacek Granat (POL) | |
Luis Enrique Oli Luis Enrique |
1998
| ||||
4 juni EK-kwalificatie № 52 «onderlinge duels» 18:15 uur |
Estland |
5 – 0 | Kadrioru Stadion, Tallinn Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE) | |
Kristen Viikmäe Martin Reim Sergei Terehhov Andres Oper Urmas Kirs |
| ||||
19 augustus EK-kwalificatie № 53 «onderlinge duels» 20:30 uur |
Bosnië en Herzegovina |
1 – 0 | Stadion Koševo, Sarajevo Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Tomasz Mikulski (POL) | |
Elvir Baljić |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 54 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Faeröer |
0 – 1[47] | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 2.589 Scheidsrechter: Juha Hirviniemi (FIN) | |
| ||||
10 oktober EK-kwalificatie № 55 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Litouwen |
0 – 0 | Žalgirio Stadionas, Vilnius Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Charles Schaack (LUX) | |
| ||||
14 oktober EK-kwalificatie № 56 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Schotland |
2 – 1 | Pittodrie Stadium, Aberdeen Toeschouwers: 18.517 Scheidsrechter: Kostas Kapitanis (CYP) | |
Craig Burley Billy Dodds |
1999
| ||||
3 maart Vriendschappelijk № 57 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Andorra |
0 – 0 | Estadio Municipal Bahía Sur, San Fernando Toeschouwers: 100 Scheidsrechter: Antonio López Nieto (ESP) | |
| ||||
5 juni EK-kwalificatie № 58 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
1 – 1[51] | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 4.100 Scheidsrechter: Philippe Kalt (FRA) | |
Hans Fróði Hansen |
| ||||
9 juni EK-kwalificatie № 59 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Faeröer |
2 – 2 | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 4.600 Scheidsrechter: Peter Jones (ENG) | |
Uni Arge Uni Arge |
| ||||
18 augustus Vriendschappelijk № 60 «onderlinge duels» 20:00 uur |
Faeröer |
0 – 1[54] | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 3.511 Scheidsrechter: Martin Ingvarsson (SWE) | |
| ||||
4 september EK-kwalificatie № 61 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
0 – 2 | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Edo Trivković (CRO) | |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 62 «onderlinge duels» 18:00 uur |
Faeröer |
0 – 1 | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 680 Scheidsrechter: Eric Romain (BEL) | |
| ||||
9 oktober EK-kwalificatie № 63 «onderlinge duels» 20:15 uur |
Tsjechië |
2 – 0[56] | Letenský Stadion, Praag Toeschouwers: 21.362 Scheidsrechter: Marcel Lică (ROM) | |
Jan Koller Pavel Verbíř |
FSF · A-internationals · Statistieken · Bondscoaches · Faeröers vrouwenelftal · Faeröer U21 · Faeröer U20 · Faeröer U19 · Faeröer U18 · Faeröer U17
1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Andorra · Azerbeidzjan · België · Bosnië en Herzegovina · Canada · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Estland · Finland · Frankrijk · Georgië · Gibraltar · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Israël · Italië · Joegoslavië · Kazachstan · Kosovo · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Malta · Nederland · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Polen · Portugal · Roemenië · Rusland · San Marino · Schotland · Servië · Servië en Montenegro · Slovenië · Slowakije · Spanje · Thailand · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Turkije · Wales · Zweden · Zwitserland
Bronnen, noten en/of referenties
|