Hoofdklasse voetbal 2018/19
Het seizoen 2018/19 van de Hoofdklasse voetbal ging van start op 1 en 2 september 2018. De laatste speelronde staat gepland voor in de maand mei 2019. De Hoofdklasse is dit seizoen het derde amateurniveau binnen het Nederlandse voetbalsysteem en het laagste landelijke niveau.
Hoofdklasse
| |||||||
Land | Nederland | ||||||
Bond | KNVB | ||||||
Competitie | Hoofdklasse | ||||||
Seizoensdetails | |||||||
Seizoen | 2018/19 | ||||||
Kampioen | Za A: Ter Leede Za B: Excelsior '31 Zo A: RKVV DEM Zo B: RKSV Groene Ster | ||||||
Aantal clubs | 64 (4 × 16) | ||||||
Promotie naar | Derde divisie | ||||||
Gepromoveerd | Za A: Ter Leede Za B: Excelsior '31 VV Sparta Nijkerk Zo A: RKVV DEM VV Hoogland Zo B: RKSV Groene Ster VV Gemert | ||||||
Degradatie naar | Eerste klasse | ||||||
Gedegradeerd | Za A: SV Nootdorp XerxesDZB SV DFS Za B: DETO Twenterand CSV Apeldoorn SVZW WHC Zo A: VV De Bataven SV Fortuna Wormerveer RKHVV Achilles 1894 Zo B: RKSV Leonidas VC Vlissingen SVA Papendorp VV De Meern | ||||||
Algemeen | |||||||
Opgericht | 1974 (zondagclubs) 1996 (zaterdagclubs) | ||||||
Titelhouder | Za A: vv Noordwijk Za B: VV Eemdijk Zo A: VV SJC Zo B: SV OSS '20 | ||||||
Website | KNVB.nl | ||||||
Actueel | |||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Opzet en promotie/degradatieregels
Dit seizoen bestaat net als vorig seizoen de Hoofdklasse uit twee zaterdag- en twee zondagcompetities. Het aantal clubs dat uitkomt in elke competitie is 16.
De kampioenen van elke competitie zullen direct promoveren. Daarnaast spelen de (vervangende) periodekampioenen samen met de nummers 15 en 16 van de Derde divisie om twee plaatsen in de Derde divisie. De nummers 15 en 16 van elke Hoofdklassecompetitie degraderen rechtstreeks naar de Eerste klasse. De nummers 13 en 14 zullen nacompetitie spelen met de periodekampioenen uit de Eerste klasse.
Zaterdag Hoofdklasse A
Ploegen
Ploeg | Plaats | Sportpark |
---|---|---|
Achilles Veen | Sportpark De Hanen Weide | |
vv Capelle | Sportpark 't Slot | |
SV DFS | Sportpark 't Heerenland | |
SC Feyenoord | Varkenoord | |
FC 's-Gravenzande | Juliana Sportpark | |
CVV De Jodan Boys | Sportpark de Oosterwei | |
Jong FC Den Bosch | De Vliert | |
SV Nootdorp | Sportpark 's-Gravenhout | |
FC Rijnvogels | Sportpark de Kooltuin | |
VV Smitshoek | Sportpark Smitshoek | |
VV Spijkenisse | Sportpark Jaap Riedijk | |
AVV Swift | Sportpark Olympiaplein | |
Ter Leede | Sportpark De Roodemolen | |
RKAV Volendam | KWABO-stadion | |
XerxesDZB | Sportpark Faas Wilkes | |
VV Zwaluwen | Sportpark Zwaluwenlaan |
Ranglijst
Eindstand
|
Legenda
1 Winnaar eerste periodetitel (wedstrijd 1-10) |
Uitslagen
Thuis ╲ Uit | ACH | CAP | DFS | FEY | GRA | JOD | JDB | NDO | RVO | SMI | SPI | SWI | TER | VOL | XER | ZWA |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Achilles Veen | 4 – 2 | 4 – 1 | 0 – 0 | 1 – 0 | 2 – 0 | 2 – 2 | 2 – 1 | 2 – 4 | 1 – 1 | 1 – 2 | 1 – 0 | 1 – 2 | 1 – 2 | 4 – 0 | 0 – 0 | |
vv Capelle | 4 – 2 | 1 – 0 | 5 – 1 | 0 – 1 | 0 – 0 | 1 – 0 | 4 – 2 | 2 – 2 | 0 – 3 | 1 – 1 | 1 – 1 | 0 – 1 | 0 – 3 | 1 – 0 | 0 – 0 | |
SV DFS | 3 – 2 | 3 – 1 | 2 – 5 | 0 – 1 | 2 – 1 | 0 – 2 | 0 – 1 | 1 – 1 | 0 – 1 | 2 – 2 | 1 – 4 | 0 – 2 | 1 – 3 | 5 – 0 | 2 – 1 | |
SC Feyenoord | 3 – 3 | 2 – 1 | 3 – 0 | 4 – 1 | 3 – 2 | 1 – 0 | 3 – 2 | 2 – 1 | 1 – 1 | 3 – 1 | 2 – 3 | 1 – 1 | 2 – 2 | 4 – 2 | 3 – 3 | |
FC 's-Gravenzande | 1 – 3 | 0 – 3 | 6 – 0 | 0 – 1 | 0 – 1 | 2 – 2 | 5 – 1 | 2 – 1 | 2 – 2 | 0 – 0 | 4 – 2 | 2 – 4 | 4 – 2 | 3 – 2 | 2 – 3 | |
CVV De Jodan Boys | 1 – 3 | 2 – 2 | 2 – 0 | 1 – 1 | 1 – 3 | 3 – 0 | 4 – 1 | 3 – 1 | 4 – 0 | 3 – 2 | 0 – 4 | 0 – 3 | 1 – 2 | 7 – 2 | 2 – 1 | |
Jong FC Den Bosch | 4 – 1 | 1 – 2 | 2 – 2 | 2 – 0 | 3 – 0 | 8 – 2 | 2 – 0 | 2 – 1 | 3 – 1 | 3 – 0 | 1 – 0 | 0 – 2 | 1 – 2 | 6 – 1 | 0 – 1 | |
SV Nootdorp | 2 – 1 | 1 – 4 | 1 – 2 | 1 – 2 | 2 – 2 | 0 – 0 | 3 – 2 | 0 – 1 | 3 – 0 | 1 – 0 | 1 – 3 | 0 – 2 | 3 – 1 | 1 – 1 | 1 – 1 | |
FC Rijnvogels | 1 – 0 | 1 – 0 | 2 – 1 | 2 – 4 | 2 – 0 | 0 – 2 | 1 – 3 | 4 – 0 | 1 – 3 | 1 – 2 | 3 – 1 | 1 – 1 | 3 – 2 | 5 – 0 | 2 – 0 | |
VV Smitshoek | 1 – 0 | 0 – 2 | 1 – 1 | 1 – 1 | 2 – 4 | 0 – 3 | 2 – 2 | 3 – 0 | 3 – 1 | 1 – 1 | 1 – 1 | 2 – 1 | 2 – 3 | 6 – 1 | 0 – 1 | |
VV Spijkenisse | 0 – 3 | 3 – 0 | 5 – 1 | 2 – 2 | 2 – 5 | 1 – 1 | 3 – 1 | 4 – 1 | 2 – 1 | 1 – 4 | 0 – 2 | 2 – 2 | 1 – 3 | 4 – 1 | 0 – 3 | |
AVV Swift | 2 – 2 | 6 – 2 | 1 – 1 | 2 – 3 | 1 – 1 | 0 – 1 | 4 – 5 | 1 – 1 | 2 – 2 | 1 – 2 | 3 – 2 | 0 – 0 | 4 – 4 | 3 – 2 | 1 – 3 | |
Ter Leede | 2 – 1 | 4 – 1 | 4 – 2 | 3 – 2 | 2 – 0 | 2 – 0 | 2 – 1 | 4 – 0 | 1 – 0 | 2 – 1 | 0 – 3 | 1 – 2 | 0 – 4 | 5 – 0 | 3 – 1 | |
RKAV Volendam | 3 – 0 | 0 – 1 | 6 – 2 | 4 – 4 | 4 – 0 | 1 – 1 | 4 – 2 | 3 – 1 | 3 – 5 | 2 – 0 | 6 – 0 | 3 – 1 | 2 – 1 | 7 – 1 | 0 – 1 | |
XerxesDZB | 0 – 3 | 2 – 1 | 3 – 3 | 3 – 3 | 2 – 3 | 0 – 2 | 0 – 2 | 2 – 0 | 0 – 1 | 1 – 2 | 2 – 1 | 1 – 3 | 1 – 2 | 0 – 2 | 2 – 3 | |
VV Zwaluwen | 1 – 0 | 6 – 2 | 2 – 0 | 1 – 1 | 1 – 3 | 2 – 2 | 3 – 3 | 2 – 1 | 0 – 2 | 4 – 0 | 1 – 3 | 1 – 0 | 1 – 3 | 3 – 1 | 0 – 0 |
Zaterdag Hoofdklasse B
Ploegen
Ploeg | Plaats | Sportpark |
---|---|---|
ACV | Univé-Sportpark | |
AZSV | Sportpark Villekamp | |
VV Berkum | Sportpark De Vegtlust | |
VV Buitenpost | Sportpark De Swadde | |
CSV Apeldoorn | Sportpark Orderbos | |
DETO Twenterand | Sportpark Het Midden | |
DUNO | Sportpark De Waayenberg | |
Excelsior '31 | Sportpark De Koerbelt | |
Flevo Boys | Sportpark Ervenbos | |
SC Genemuiden | Sportpark de Wetering | |
SDC Putten | Sportpark Putter Eng | |
VV Sparta Nijkerk | Sportpark De Ebbenhorst | |
VV Staphorst | Sportpark Het Noorderslag | |
SVZW | Het Lageveld | |
SV Urk | Sportpark De Vormt | |
WHC | Mulderssingel |
Ranglijst
Eindstand
|
Legenda
1 Winnaar eerste periodetitel (wedstrijd 1-10) |
Uitslagen
Thuis ╲ Uit | ACV | AZS | BER | BUI | CSV | DET | DUN | EXC | FLE | GEN | SDC | SPA | STA | SVZ | URK | WHC |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACV | 0 – 1 | 1 – 1 | 5 – 1 | 1 – 1 | 2 – 0 | 3 – 1 | 0 – 4 | 2 – 1 | 3 – 1 | 1 – 1 | 1 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | 4 – 0 | 5 – 2 | |
AZSV | 0 – 0 | 1 – 0 | 0 – 2 | 3 – 0 | 3 – 1 | 2 – 1 | 1 – 1 | 0 – 1 | 2 – 0 | 2 – 2 | 0 – 0 | 2 – 2 | 4 – 2 | 3 – 1 | 2 – 1 | |
VV Berkum | 0 – 1 | 2 – 2 | 0 – 1 | 1 – 1 | 1 – 2 | 2 – 1 | 2 – 4 | 4 – 2 | 1 – 0 | 0 – 3 | 1 – 4 | 2 – 0 | 3 – 0 | 1 – 2 | 2 – 1 | |
VV Buitenpost | 0 – 1 | 0 – 2 | 0 – 0 | 2 – 1 | 2 – 2 | 2 – 5 | 0 – 3 | 1 – 3 | 1 – 1 | 1 – 0 | 1 – 4 | 0 – 2 | 1 – 1 | 0 – 2 | 1 – 4 | |
CSV Apeldoorn | 3 – 3 | 0 – 6 | 1 – 3 | 3 – 1 | 4 – 3 | 2 – 3 | 0 – 4 | 3 – 0 | 1 – 3 | 1 – 2 | 1 – 2 | 0 – 2 | 1 – 0 | 2 – 4 | 5 – 0 | |
DETO Twenterand | 4 – 2 | 1 – 2 | 1 – 0 | 2 – 3 | 0 – 2 | 4 – 1 | 0 – 1 | 0 – 1 | 0 – 2 | 2 – 0 | 1 – 0 | 1 – 1 | 0 – 1 | 1 – 2 | 1 – 0 | |
VV DUNO | 0 – 0 | 0 – 0 | 1 – 2 | 3 – 1 | 5 – 4 | 3 – 1 | 1 – 3 | 1 – 1 | 2 – 0 | 2 – 3 | 0 – 1 | 2 – 0 | 4 – 2 | 0 – 1 | 3 – 1 | |
Excelsior '31 | 1 – 2 | 3 – 0 | 2 – 1 | 3 – 0 | 2 – 0 | 2 – 1 | 1 – 0 | 3 – 0 | 0 – 0 | 1 – 0 | 3 – 0 | 1 – 1 | 2 – 1 | 0 – 0 | 8 – 1 | |
Flevo Boys | 1 – 1 | 0 – 1 | 0 – 1 | 0 – 1 | 2 – 3 | 3 – 0 | 1 – 0 | 2 – 0 | 2 – 3 | 2 – 1 | 0 – 1 | 1 – 1 | 4 – 2 | 0 – 0 | 2 – 2 | |
SC Genemuiden | 0 – 1 | 3 – 0 | 3 – 3 | 1 – 1 | 1 – 0 | 5 – 1 | 1 – 3 | 1 – 1 | 1 – 2 | 1 – 1 | 3 – 0 | 1 – 3 | 2 – 3 | 0 – 1 | 2 – 1 | |
SDC Putten | 1 – 0 | 0 – 1 | 2 – 4 | 1 – 1 | 1 – 1 | 3 – 0 | 1 – 1 | 1 – 1 | 3 – 2 | 6 – 1 | 1 – 2 | 2 – 3 | 3 – 1 | 1 – 0 | 3 – 0 | |
VV Sparta Nijkerk | 2 – 0 | 2 – 0 | 3 – 0 | 1 – 0 | 3 – 0 | 1 – 1 | 2 – 1 | 4 – 1 | 1 – 0 | 0 – 1 | 2 – 0 | 3 – 3 | 0 – 0 | 0 – 0 | 3 – 2 | |
VV Staphorst | 2 – 1 | 4 – 0 | 3 – 2 | 1 – 1 | 4 – 1 | 1 – 0 | 3 – 1 | 2 – 0 | 1 – 1 | 3 – 2 | 2 – 1 | 3 – 1 | 7 – 1 | 0 – 0 | 4 – 1 | |
SVZW | 1 – 2 | 1 – 4 | 2 – 4 | 2 – 2 | 1 – 1 | 1 – 3 | 2 – 3 | 1 – 2 | 1 – 2 | 2 – 1 | 2 – 2 | 3 – 4 | 0 – 3 | 0 – 2 | 2 – 2 | |
SV Urk | 1 – 2 | 0 – 2 | 4 – 1 | 1 – 0 | 2 – 0 | 3 – 2 | 4 – 1 | 1 – 1 | 2 – 0 | 3 – 2 | 2 – 2 | 2 – 3 | 2 – 2 | 3 – 0 | 2 – 2 | |
WHC | 1 – 1 | 0 – 1 | 1 – 2 | 3 – 4 | 2 – 0 | 2 – 0 | 2 – 3 | 3 – 5 | 3 – 1 | 2 – 0 | 1 – 0 | 0 – 1 | 1 – 2 | 2 – 3 | 1 – 0 |
Zondag Hoofdklasse A
Ploegen
Ploeg | Plaats | Sportpark |
---|---|---|
Achilles 1894 | Sportpark Marsdijk | |
MVV Alcides | Ezinge | |
SV AWC | Sportpark De Wijchert | |
VV De Bataven | Sportpark Walburgen | |
Be Quick 1887 | Stadion Esserberg | |
RKVV DEM | Sportpark Adrichem | |
SV Fortuna Wormerveer | Sportpark Fortuna Wormerveer | |
HVV Hollandia | Juliana Sportpark | |
VV Hoogeveen | Sportpark Bentinckspark | |
VV Hoogland | Sportpark Langenoord | |
MSC | Sportpark Ezinge | |
VPV Purmersteijn | Sportpark Purmersteijn | |
RKHVV | Sportpark de Blauwenburcht | |
RKZVC | Sportpark De Greune Weide | |
SDO Bussum | Sportpark De Kuil | |
SC Silvolde | Sportpark De Munsterman |
Ranglijst
Eindstand
|
Legenda
1 Winnaar eerste periodetitel (wedstrijd 1-10) |
Uitslagen
Thuis ╲ Uit | A94 | ALC | AWC | BAT | BEQ | DEM | FWV | HOL | HOO | HGL | MSC | PUR | RKH | RKZ | SDO | SIL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Achilles 1894 | 3 – 2 | 1 – 2 | 4 – 0 | 2 – 5 | 0 – 1 | 4 – 1 | 1 – 2 | 1 – 3 | 3 – 1 | 0 – 2 | 0 – 0 | 3 – 2 | 1 – 2 | 7 – 2 | 3 – 3 | |
MVV Alcides | 0 – 1 | 1 – 3 | 2 – 1 | 2 – 5 | 0 – 5 | 2 – 1 | 4 – 3 | 2 – 2 | 2 – 0 | 3 – 1 | 2 – 0 | 0 – 0 | 1 – 2 | 4 – 1 | 2 – 0 | |
SV AWC | 3 – 1 | 3 – 2 | 0 – 3 | 0 – 1 | 0 – 4 | 2 – 5 | 1 – 2 | 2 – 1 | 2 – 2 | 4 – 1 | 2 – 0 | 1 – 0 | 0 – 2 | 0 – 2 | 6 – 3 | |
VV De Bataven | 2 – 1 | 5 – 1 | 1 – 1 | 3 – 1 | 0 – 1 | 1 – 3 | 2 – 0 | 1 – 2 | 0 – 3 | 2 – 2 | 0 – 3 | 2 – 2 | 4 – 1 | 0 – 2 | 1 – 1 | |
Be Quick 1887 | 4 – 1 | 0 – 2 | 5 – 0 | 1 – 2 | 1 – 1 | 1 – 0 | 1 – 3 | 1 – 6 | 0 – 0 | 0 – 5 | 0 – 0 | 2 – 2 | 4 – 1 | 3 – 1 | 0 – 0 | |
RKVV DEM | 2 – 1 | 1 – 0 | 3 – 3 | 3 – 3 | 2 – 2 | 1 – 0 | 2 – 0 | 1 – 3 | 3 – 0 | 3 – 0 | 1 – 1 | 2 – 1 | 3 – 1 | 2 – 0 | 2 – 0 | |
SV Fortuna Wormerveer | 0 – 0 | 2 – 2 | 2 – 3 | 1 – 1 | 3 – 2 | 1 – 2 | 0 – 3 | 4 – 3 | 2 – 1 | 1 – 0 | 0 – 0 | 0 – 1 | 0 – 1 | 1 – 0 | 0 – 4 | |
HVV Hollandia | 1 – 0 | 0 – 0 | 3 – 1 | 2 – 3 | 0 – 3 | 2 – 2 | 1 – 1 | 1 – 1 | 4 – 1 | 1 – 0 | 1 – 1 | 3 – 0 | 0 – 1 | 1 – 5 | 2 – 0 | |
VV Hoogeveen | 0 – 0 | 3 – 2 | 2 – 1 | 3 – 2 | 2 – 1 | 0 – 0 | 3 – 0 | 2 – 2 | 1 – 3 | 3 – 1 | 1 – 0 | 5 – 0 | 1 – 0 | 0 – 2 | 2 – 1 | |
VV Hoogland | 3 – 0 | 2 – 1 | 2 – 0 | 1 – 1 | 2 – 0 | 1 – 0 | 1 – 1 | 5 – 2 | 1 – 2 | 4 – 0 | 4 – 3 | 1 – 2 | 1 – 4 | 1 – 0 | 3 – 1 | |
MSC | 2 – 2 | 0 – 2 | 2 – 0 | 3 – 4 | 3 – 0 | 1 – 4 | 4 – 2 | 4 – 0 | 4 – 1 | 1 – 2 | 2 – 1 | 1 – 0 | 5 – 2 | 1 – 1 | 0 – 2 | |
VPV Purmersteijn | 0 – 0 | 0 – 0 | 5 – 1 | 4 – 0 | 2 – 1 | 2 – 2 | 3 – 2 | 0 – 1 | 2 – 2 | 1 – 0 | 2 – 1 | 6 – 1 | 1 – 2 | 1 – 3 | 1 – 1 | |
RKHVV | 2 – 3 | 0 – 3 | 2 – 4 | 0 – 3 | 0 – 4 | 1 – 3 | 0 – 2 | 0 – 1 | 1 – 7 | 2 – 2 | 7 – 2 | 2 – 3 | 1 – 2 | 0 – 3 | 0 – 0 | |
RKZVC | 1 – 0 | 0 – 3 | 5 – 3 | 4 – 1 | 3 – 2 | 3 – 3 | 2 – 2 | 3 – 0 | 3 – 6 | 2 – 2 | 4 – 2 | 1 – 1 | 3 – 0 | 0 – 2 | 1 – 1 | |
SDO Bussum | 4 – 2 | 2 – 3 | 5 – 0 | 7 – 3 | 2 – 2 | 3 – 1 | 3 – 2 | 3 – 2 | 4 – 3 | 2 – 2 | 1 – 2 | 0 – 2 | 2 – 0 | 2 – 0 | 1 – 0 | |
SC Silvolde | 7 – 2 | 5 – 1 | 1 – 4 | 1 – 0 | 1 – 0 | 1 – 0 | 1 – 0 | 2 – 0 | 2 – 1 | 1 – 2 | 0 – 1 | 4 – 3 | 7 – 1 | 1 – 3 | 3 – 4 |
Zondag Hoofdklasse B
Ploegen
Ploeg | Plaats | Sportpark |
---|---|---|
Alphense Boys | Sportpark De Bijlen | |
VV Baronie | Sportpark de Blauwe Kei | |
VV Gemert | Sportpark Molenbroek | |
RKSV Groene Ster | Sportpark Pronsebroek | |
RKSV Halsteren | Sportpark de Beek | |
IFC | Sportpark Schildman | |
RKSV Leonidas | Sportpark Leonidas | |
VV De Meern | Sportpark De Meern | |
SV Meerssen | Sportpark Marsana | |
RKSV Minor | Sportpark de Kollenberg | |
RKSV Nuenen | Sportpark Oude Landen | |
SVA Papendorp | Sportpark Papendorp | |
RKAVV | Sportpark de Kastelenring | |
UDI '19 | Sportpark Parkzicht | |
GVV Unitas | Sportpark Molenvliet | |
VC Vlissingen | Sportpark Irislaan |
Ranglijst
StandBijgewerkt tot en met 26 mei 2019
|
Legenda
1 Winnaar eerste periodetitel (wedstrijd 1-14) |
Uitslagen
Thuis ╲ Uit | ALP | BAR | GEM | GRO | HAL | IFC | LEO | MEE | MRS | MIN | NUE | PAP | RKA | UDI | UNI | VLI |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alphense Boys | 0 – 2 | 2 – 3 | 1 – 2 | 2 – 0 | 1 – 1 | 2 – 2 | 1 – 2 | 2 – 0 | 2 – 2 | 1 – 1 | 2 – 1 | 1 – 1 | 1 – 2 | 1 – 0 | ||
VV Baronie | 1 – 0 | 0 – 1 | 2 – 7 | 2 – 1 | 6 – 1 | 6 – 0 | 3 – 0 | 0 – 0 | 2 – 2 | 4 – 2 | 8 – 1 | 0 – 0 | 2 – 1 | 2 – 0 | 2 – 0 | |
VV Gemert | 3 – 5 | 1 – 2 | 1 – 0 | 1 – 2 | 5 – 2 | 6 – 1 | 7 – 1 | 5 – 2 | 5 – 2 | 2 – 4 | 2 – 0 | 0 – 0 | 4 – 1 | 5 – 0 | ||
RKSV Groene Ster | 2 – 1 | 1 – 0 | 0 – 3 | 1 – 1 | 1 – 0 | 2 – 1 | 4 – 1 | 1 – 1 | 5 – 1 | 1 – 0 | 4 – 0 | 3 – 0 | 0 – 4 | 6 – 2 | ||
RKSV Halsteren | 3 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | 1 – 1 | 1 – 0 | 6 – 2 | 4 – 1 | 0 – 0 | 3 – 0 | 4 – 1 | 1 – 0 | 0 – 0 | 4 – 1 | 4 – 0 | ||
IFC | 1 – 6 | 2 – 3 | 1 – 3 | 1 – 2 | 1 – 3 | 2 – 3 | 2 – 2 | 1 – 3 | 4 – 0 | 0 – 3 | 2 – 4 | 2 – 1 | 1 – 4 | 2 – 1 | ||
RKSV Leonidas | 1 – 4 | 2 – 0 | 1 – 1 | 0 – 4 | 1 – 0 | 2 – 2 | 1 – 1 | 0 – 0 | 0 – 1 | 2 – 3 | 0 – 4 | 1 – 2 | 1 – 2 | 2 – 1 | ||
VV De Meern | 1 – 4 | 0 – 2 | 0 – 6 | 2 – 3 | 1 – 6 | 0 – 3 | 1 – 2 | 0 – 2 | 3 – 2 | 1 – 3 | 0 – 3 | 1 – 1 | 0 – 1 | 0 – 3 | ||
SV Meerssen | 4 – 2 | 0 – 2 | 1 – 3 | 0 – 2 | 2 – 2 | 0 – 2 | 2 – 1 | 2 – 1 | 4 – 2 | 1 – 1 | 11 – 0 | 2 – 0 | 1 – 3 | 1 – 2 | 2 – 0 | |
RKSV Minor | 4 – 1 | 2 – 2 | 0 – 3 | 0 – 2 | 0 – 3 | 3 – 0 | 2 – 2 | 4 – 1 | 0 – 1 | 2 – 2 | 1 – 0 | 3 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | ||
RKSV Nuenen | 0 – 2 | 1 – 1 | 0 – 1 | 0 – 1 | 1 – 1 | 1 – 1 | 4 – 2 | 0 – 1 | 4 – 1 | 0 – 0 | 0 – 1 | 0 – 3 | 0 – 2 | 2 – 1 | ||
SVA Papendorp | 0 – 13 | 0 – 5 | 0 – 4 | 1 – 1 | ||||||||||||
RKAVV | 2 – 0 | 0 – 1 | 2 – 3 | 0 – 2 | 1 – 1 | 1 – 3 | 0 – 2 | 3 – 1 | 2 – 2 | 1 – 1 | 0 – 1 | 3 – 1 | 2 – 4 | 0 – 3 | ||
UDI '19 | 3 – 4 | 1 – 3 | 2 – 1 | 1 – 1 | 1 – 1 | 1 – 4 | 0 – 2 | 2 – 0 | 1 – 2 | 2 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | 0 – 1 | 0 – 1 | ||
GVV Unitas | 1 – 1 | 3 – 0 | 3 – 2 | 2 – 1 | 0 – 1 | 3 – 4 | 3 – 3 | 4 – 1 | 4 – 2 | 3 – 0 | 1 – 2 | 6 – 0 | 1 – 2 | 2 – 3 | 3 – 1 | |
VC Vlissingen | 2 – 1 | 0 – 2 | 0 – 2 | 1 – 2 | 0 – 0 | 3 – 1 | 4 – 1 | 2 – 2 | 1 – 1 | 1 – 0 | 0 – 6 | 5 – 0 | 0 – 0 | 1 – 1 | 1 – 2 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
Vanaf 2016 staan alle competities op 1 pagina.
2016/17 · 2017/18 · 2018/19 · 2019/20 · 2020/21