Kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Europa League 2018/19
De kwalificatiefase voor het hoofdtoernooi van de UEFA Europa League 2018/19 begon op 26 juni en eindigde op 30 augustus 2018. In totaal namen 178 teams deel aan de kwalificatiefase.
Data
Alle lotingen vonden plaats in het UEFA hoofdkantoor in Nyon, Zwitserland.
Fase | Ronde | Datum loting | Heenwedstrijd | Terugwedstrijd |
---|---|---|---|---|
Kwalificatie | Voorronde | 12 juni 2018 | 26 en 28 juni 2018 | 5 juli 2018 |
Eerste kwalificatieronde | 19 juni 2018 (kampioenen) 20 juni 2018 (niet-kampioenen) |
10, 11 en 12 juli 2018 | 17, 18 en 19 juli 2018 | |
Tweede kwalificatieronde | 26 juli 2018 | 31 juli, 1 en 2 augustus 2018 | ||
Derde kwalificatieronde | 23 juli 2018 | 7 en 9 augustus 2018 | 14 en 16 augustus 2018 | |
Play-off | Play-offronde | 6 augustus 2018 | 23 augustus 2018 | 30 augustus 2018 |
Instroming per ronde
In onderstaande lijst is te zien welk land wanneer instroomde en met hoeveel teams het deelnam.
Teams nieuw deze ronde: | Teams van de vorige ronde: | Teams vanuit de Champions League: | ||
---|---|---|---|---|
Voorronde ( (14 teams) |
|
|||
Eerste kwalificatieronde (94 teams) |
|
|
||
Tweede kwalificatieronde | Kampioenen ( (19 teams) |
| ||
Niet-kampioenen (74 teams) |
|
|
||
Derde kwalificatieronde | Kampioenen (20 teams) |
|
| |
Niet-kampioenen (52 teams) |
|
|
| |
Play-offronde | Kampioenen (16 teams) |
|
| |
Niet-kampioenen (26 teams) |
|
Deelnemende clubs
Onderstaande tabel geeft alle deelnemende clubs weer. Ook toont het in welke ronde de club van start ging en in welke ronde het werd uitgeschakeld.
Competitie | Voorronde | Eerste kwalificatieronde | Tweede kwalificatieronde | Derde kwalificatieronde | Play-offronde | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | Team | Coeff. | Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||||||||||||||||
Kampioenen | 3.250 | 24.500 | 37.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
3.000 | 10.000 | 31.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
3.000 | 8.000 | 27.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
2.750 | 5.000 | 21.750 | ||||||||||||||||||||||||||||||
2.750 | 4.250 | 20.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||
2.500 | 3.750 | 14.750 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1.750 | 2.500 | 14.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1.250 | 1.750 | 11.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||
0.000 | 1.750 | 9.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||
1.650 | 4.090 | |||||||||||||||||||||||||||||||
3.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
3.500 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2.900 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
2.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
1.000 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Niet-kampioenen | 2.750 | 5.250 | 34.500 | 30.500 | 113.000 | |||||||||||||||||||||||||||
1.500 | 5.000 | 25.000 | 22.500 | 78.000 | ||||||||||||||||||||||||||||
1.250 | 4.350 | 9.449 | 21.500 | 71.000 | ||||||||||||||||||||||||||||
1.000 | 4.310 | 9.000 | 15.500 | 57.000 | ||||||||||||||||||||||||||||
0.775 | 4.250 | 6.570 | 8.500 | 54.000 | ||||||||||||||||||||||||||||
0.750 | 4.000 | 6.040 | 8.226 | 34.000 | ||||||||||||||||||||||||||||
0.600 | 3.825 | 5.720 | 8.000 | 27.500 | ||||||||||||||||||||||||||||
3.825 | 5.500 | 7.000 | 27.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
3.825 | 5.500 | 7.000 | 27.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
3.625 | 5.200 | 6.570 | 22.500 | |||||||||||||||||||||||||||||
3.250 | 4.090 | 6.570 | 21.500 | |||||||||||||||||||||||||||||
3.000 | 4.025 | 6.040 | 17.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.750 | 4.000 | 6.000 | 17.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.750 | 4.000 | 5.500 | 15.921 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.500 | 3.995 | 5.190 | 15.249 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.500 | 3.995 | 5.000 | 12.500 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.250 | 3.825 | 4.350 | 11.283 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.250 | 3.750 | 4.090 | 10.676 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.000 | 3.750 | 4.025 | 10.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.000 | 3.725 | 3.825 | 9.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
2.000 | 3.625 | 3.750 | 6.035 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.750 | 3.500 | 3.725 | 5.190 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.700 | 3.485 | 3.725 | 5.000 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.650 | 3.250 | 3.625 | 4.310 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.500 | 3.000 | 2.250 | 3.725 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.500 | 3.000 | 0.875 | 3.485 | |||||||||||||||||||||||||||||
1.380 | 2.900 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.380 | 2.750 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.380 | 2.750 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.340 | 2.425 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.340 | 2.000 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.250 | 1.750 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.125 | 1.700 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.100 | 1.625 | |||||||||||||||||||||||||||||||
1.075 | 1.625 | |||||||||||||||||||||||||||||||
0.975 | 1.500 | |||||||||||||||||||||||||||||||
0.975 | 0.900 | |||||||||||||||||||||||||||||||
0.900 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.875 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.850 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.850 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.775 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.750 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.750 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.266 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
0.099 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Kwalificatiefase
De UEFA hanteerde de volgende voorwaarden bij de lotingen.
- Bij de lotingen werd een geplaatste club gekoppeld aan een ongeplaatste club, tenzij er alleen nog maar geplaatste of ongeplaatste clubs over waren. In dat geval werd de loting open.
- Clubs uit hetzelfde land konden niet tegen elkaar loten.
- Clubs uit de landen Servië en Kosovo konden ook niet tegen elkaar loten. Dit gold ook voor de landen Bosnië en Herzegovina en Kosovo, maar ook voor Rusland en Oekraïne.
Opmerking: Mocht zich één van deze twee voorwaarden voordoen, werd er geschoven met de wedstrijden om toch een juiste loting te krijgen. - De wedstrijden vanaf de voorronde werden over twee wedstrijden gespeeld (heen en terug).
Voorronde
Aan de voorronde deden 14 teams mee. De loting vond plaats op 12 juni 2018. De heenwedstrijden werden gespeeld op 26 en 28 juni, de terugwedstrijden op 5 juli 2018.
Loting
Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | ||||
2.750 | 0.775 | ||||||
1.750 | 0.750 | ||||||
1.500 | 0.750 | ||||||
1.500 | 0.600 | ||||||
1.250 | 0.266 | ||||||
1.000 | 0.250 | ||||||
0.900 | 0.099 | ||||||
|
Om te voorkomen dat twee clubs uit hetzelfde land tegen elkaar zouden spelen, werden er twee wijzigingen tijdens de loting aangebracht.
Wijziging 1: B36 Tórshavn en KÍ Klaksvík, beide Faeröer, lootten aanvankelijk tegen elkaar. Hierdoor werd de tweede gelote club, KÍ Klaksvík, verplaatst van wedstrijd 4 naar wedstrijd 5.
Wijziging 2: SP Tre Fiori lootte aanvankelijk tegen FK Trakai in wedstrijd 6, maar dat zou hebben betekend dat twee clubs uit Wales tegen elkaar zouden spelen in wedstrijd 7. Daarom werd de tweede gelote club, FK Trakai, verplaatst naar wedstrijd 7.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
College Europa |
1 – 6 | 1 – 1 | 0 – 5 | |
UE Sant Julià |
1 – 4 | 0 – 2 | 1 – 2 | |
UE Engordany |
3 – 2 | 2 – 1 | 1 – 1 | |
B36 Tórshavn |
2 – 2 ns (4 – 2) | 1 – 1 | 1 – 1 (n.v.) | |
Birkirkara FC |
2 – 3 | 1 – 1 | 1 – 2 | |
SP Tre Fiori |
3 – 1 | 3 – 0 | 0 – 1 | |
Cefn Druids AFC |
1 – 2 | 1 – 1 | 0 – 1 |
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
| ||||
28 juni 2018 18:00 uur |
College Europa |
1 – 1 | Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar Toeschouwers: 350 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Carreño |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 19:00 uur |
KF Pristina |
5 – 0 | Stadion: Adem Jashari Stadion, Mitrovicë Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Dallku Mankenda Januzi Pefqeli |
Verslag | |||
Bijz.: KF Pristina won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 1. |
| ||||
26 juni 2018 20:00 uur |
UE Sant Julià |
0 – 2 | Stadion: Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 380 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
5 juli 2018 19:00 uur |
Gzira United |
2 – 1 | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Samb Bilbao |
Verslag | |||
Bijz.: Gzira United won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
| ||||
28 juni 2018 20:00 uur |
UE Engordany |
2 – 1 | Stadion: Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 432 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Cellay Ruiz |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 20:45 uur |
Folgore/Falciano |
1 – 1 | Stadion: Tullo Morgagni, Forlì Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sacco |
Verslag | |||
Bijz.: UE Engordany won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
28 juni 2018 20:00 uur |
B36 Tórshavn |
1 – 1 | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Cieślewicz |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 18:00 uur |
St Joseph's FC |
1 – 1 n.v. (2 – 4 pen) |
Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Otero |
Verslag | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Duarte Muñoz Martinez Fernández |
||||
Bijz.: B36 Tórshavn speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 2 – 2, maar won de strafschoppenserie met 4 – 2. |
| ||||
28 juni 2018 19:00 uur |
Birkirkara FC |
1 – 1 | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 954 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mifsud |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 20:00 uur |
KÍ Klaksvík |
2 – 1 | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pavlović Klettskarð |
Verslag | |||
Bijz.: KÍ Klaksvík won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
28 juni 2018 20:45 uur |
SP Tre Fiori |
3 – 0 | Stadion: Tullo Morgagni, Forlì Toeschouwers: 542 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Miley Pracucci Vassallo |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 19:30 uur |
Bala Town FC |
1 – 0 | Stadion: Belle Vue, Rhyl Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Burke |
Verslag | |||
Bijz.: SP Tre Fiori won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 1. |
| ||||
28 juni 2018 20:00 uur |
Cefn Druids AFC |
1 – 1 | Stadion: Park Hall, Oswestry Toeschouwers: 742 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Davies |
Verslag | |||
| ||||
5 juli 2018 18:30 uur |
FK Trakai |
1 – 0 | Stadion: Alytusstadion, Alytus Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Biljaletdinov |
Verslag | |||
Bijz.: FK Trakai won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
Eerste kwalificatieronde
Aan de eerste kwalificatieronde deden 94 teams mee, 87 nieuwe teams en de 7 winnaars uit de voorronde. De loting vond plaats op 20 juni 2018. De heenwedstrijden werden gespeeld op 10, 11 en 12 juli, de terugwedstrijden op 17, 18 en 19 juli 2018.
Loting
- Voorloting
Om de loting in één keer te verrichten werden bij de groepen van 10 clubs de volgende nummers aan elkaar gekoppeld.
nummer 10 tegen nummer 3
nummer 9 tegen nummer 5
nummer 7 tegen nummer 1
nummer 4 tegen nummer 8
nummer 6 tegen nummer 2
Bij de groepen van 12 clubs waren dat de volgende nummers.
nummer 3 tegen nummer 12
nummer 1 tegen nummer 11
nummer 7 tegen nummer 2
nummer 8 tegen nummer 4
nummer 6 tegen nummer 9
nummer 10 tegen nummer 5
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
1. |
6. |
1. |
|
6. |
1. |
|
6. |
| |||
Groep 4 | Groep 5 | Groep 6 | |||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
1. |
|
6. |
|
1. |
|
6. |
|
1. |
|
6. |
|
Groep 7 | Groep 8 | Groep 9 | |||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
1. |
|
6. |
1. |
|
7. |
|
1. |
|
7. |
|
* Deze clubs waren tijdens de loting nog niet bekend.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Stjarnan FC |
3 – 1 | 3 – 0 | 0 – 1 | |
Ilves |
1 – 3 | 0 – 1 | 1 – 2 | |
KÍ Klaksvík |
2 – 3 | 1 – 2 | 1 – 1 | |
Fola Esch |
0 – 0 ns (5 – 4) | 0 – 0 | 0 – 0 (n.v.) | |
Glenavon |
3 – 6 | 2 – 1 | 1 – 5 | |
DAC |
3 – 2 | 1 – 1 | 2 – 1 | |
Stumbras |
1 – 2 | 1 – 0 | 0 – 2 | |
Široki Brijeg |
3 – 3 (u) | 2 – 2 | 1 – 1 | |
Rangers FC |
2 – 0 | 2 – 0 | 0 – 0 | |
Qäbälä PFK |
1 – 2 * | 0 – 2 | 1 – 0 | |
Racing FC Union Luxemburg |
0 – 2 | 0 – 2 | 0 – 0 | |
FC Samtredia |
0 – 3 | 0 – 1 | 0 – 2 | |
Partizan Tirana |
0 – 3 | 0 – 1 | 0 – 2 | |
Neftçi Bakoe |
3 – 5 | 3 – 1 | 0 – 4 | |
FK Budućnost Podgorica |
1 – 3 | 0 – 2 | 1 – 1 | |
Derry City FC |
2 – 3 | 0 – 2 | 2 – 1 | |
B36 Tórshavn |
2 – 1 | 0 – 0 | 2 – 1 | |
Górnik Zabrze |
2 – 1 * | 1 – 0 | 1 – 1 | |
Spartak Subotica |
3 – 1 | 1 – 1 | 2 – 0 | |
Pyunik Erevan |
3 – 0 | 1 – 0 | 2 – 0 | |
Shamrock Rovers |
1 – 2 | 0 – 1 | 1 – 1 (n.v.) | |
Connah's Quay Nomads |
1 – 5 | 1 – 3 | 0 – 2 | |
FC Lahti |
0 – 3 | 0 – 3 | 0 – 0 | |
FK Ventspils |
8 – 3 | 5 – 0 | 3 – 3 | |
Cliftonville FC |
1 – 3 | 0 – 1 | 1 – 2 | |
Banants Erevan |
1 – 5 | 1 – 2 | 0 – 3 | |
UE Engordany |
1 – 10 | 0 – 3 | 1 – 7 | |
FC Petrocub Hîncești |
2 – 3 | 1 – 1 | 1 – 2 | |
Anorthosis Famagusta |
2 – 2 (u) | 2 – 1 | 0 – 1 | |
Ferencváros |
1 – 2 | 1 – 1 | 0 – 1 | |
Balzan FC |
5 – 3 | 4 – 1 | 1 – 2 | |
FK Rabotnički |
2 – 5 * | 2 – 1 | 0 – 4 | |
FK Rudar Plevlja |
0 – 6 | 0 – 3 | 0 – 3 | |
CSKA Sofia |
1 – 1 ns (5 – 3) | 1 – 0 | 0 – 1 (n.v.) | |
FC Milsami Orhei |
2 – 9 | 2 – 4 | 0 – 5 | |
Radnički Niš |
5 – 0 | 4 – 0 | 1 – 0 | |
Lech Poznań |
3 – 2 | 2 – 0 | 1 – 2 | |
Tsjichoera Satsjchere |
2 – 1 | 0 – 0 | 2 – 1 | |
FC Vaduz |
(u) 3 – 3 | 1 – 0 | 2 – 3 | |
JK Trans Narva |
1 – 5 * | 0 – 2 | 1 – 3 | |
FK Trakai |
1 – 0 | 0 – 0 | 1 – 0 | |
Hibernian FC |
12 – 5 | 6 – 1 | 6 – 4 | |
NK Rudar Velenje |
10 – 0 | 7 – 0 | 3 – 0 | |
FC Levadia Tallinn |
1 – 3 | 0 – 1 | 1 – 2 | |
ÍB Vestmannaeyja |
0 – 6 | 0 – 4 | 0 – 2 | |
KuPS Kuopio |
1 – 2 * | 0 – 1 | 1 – 1 | |
FK Liepāja |
2 – 4 | 0 – 3 | 2 – 1 |
Bijz.: * Deze wedstrijden waren teruggedraaid na de oorspronkelijke loting.
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
| ||||
12 juli 2018 22:00 uur |
Stjarnan FC |
3 – 0 | Stadion: Stjörnuvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 980 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Halldorsson Sigurdsson Baldvinsson |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 18:00 uur |
Nõmme Kalju |
1 – 0 | Stadion: Kadriorustadion, Tallinn Toeschouwers: 1.455 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tamm |
Verslag | |||
Bijz.: Stjarnan FC won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 1. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Ilves |
0 – 1 | Stadion: Tammela Stadion, Tampere Toeschouwers: 1.511 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 18:00 uur |
Slavia Sofia |
2 – 1 | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 3.400 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ivanov |
Verslag | |||
Bijz.: Slavia Sofia won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
11 juli 2018 18:00 uur |
KÍ Klaksvík |
1 – 2 | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 487 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bjartalid |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Žalgiris |
1 – 1 | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Antal |
Verslag | |||
Bijz.: Žalgiris won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 3. |
| ||||
11 juli 2018 18:00 uur |
Fola Esch |
0 – 0 | Stadion: Emile Mayrischstadion, Esch-sur-Alzette Toeschouwers: 1.007 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
KF Pristina |
0 – 0 n.v. (4 – 5 pen) |
Stadion: Adem Jashari Stadion, Mitrovicë Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Dallku Korenica Thaqi Pefqeli Hoxha Boshnjaku Haliti Arago |
||||
Bijz.: 0 – 0 over twee wedstrijden. Fola Esch won met 5 – 4 na strafschoppen. |
| ||||
11 juli 2018 20:45 uur |
Glenavon FC |
2 – 1 | Stadion: Mourneview Park, Lurgan Toeschouwers: 631 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Marshall Daniels |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 18:00 uur |
Molde |
5 – 1 | Stadion: Akerstadion, Molde Toeschouwers: 5.150 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Hussain Hestad Sarr |
Verslag | |||
Bijz.: Molde won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 6. |
| ||||
12 juli 2018 21:00 uur |
DAC |
1 – 1 | Stadion: MOL Aréna, Dunajská Streda Toeschouwers: 8.759 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bayo |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Dinamo Tbilisi |
1 – 2 | Stadion: Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 6.111 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zivzivadze |
Verslag | |||
Bijz.: DAC won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Stumbras |
1 – 0 | Stadion: Alytusstadion, Alytus Toeschouwers: 800 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Matcharashvili |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Apollon Limasol |
2 – 0 | Stadion: Tsirionstadion, Limasol Toeschouwers: 2.556 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Yuste |
Verslag | |||
Bijz.: Apollon Limassol won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
Široki Brijeg |
2 – 2 | Stadion: Pecarastadion, Široki Brijeg Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Turcin Marković |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 21:00 uur |
Domžale |
1 – 1 | Stadion: Domžale Sports Park, Domžale Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Melnjak |
Verslag | |||
Bijz.: 3 – 3 was de score na twee wedstrijden. Domžale ging door op basis van de gemaakte uitdoelpunten. |
| ||||
12 juli 2018 20:45 uur |
Rangers |
2 – 0 | Stadion: Ibroxstadion, Glasgow Toeschouwers: 49.309 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Murphy Tavernier |
Verslag | |||
| ||||
17 juli 2018 17:55 uur |
KF Shkupi |
0 – 0 | Stadion: Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 4.750 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Rangers won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 0. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Qäbälä |
0 – 2 | Stadion: Qabala Citystadion, Qəbələ Toeschouwers: 1.600 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:30 uur |
Progrès Niedercorn |
0 – 1 | Stadion: Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange Toeschouwers: 1.842 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Progrès Niedercorn won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
Racing FC |
0 – 2 | Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.383 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 17:00 uur |
Viitorul Constanța |
0 – 0 | Stadion: Stadionul Viitorul, Ovidiu Toeschouwers: 2.130 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Viitorul Constanţa won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 2. |
| ||||
10 juli 2018 18:00 uur |
Samtredia |
0 – 1 | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 778 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 15:00 uur |
Tobol Qostanay |
2 – 0 | Stadion: Kostanay Centralstadion, Qostanay Toeschouwers: 8.012 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Toerysbek Darabajev |
Verslag | |||
Bijz.: Tobol Qostanay won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 17:30 uur |
Partizan Tirana |
0 – 1 | Stadion: Selman Stërmasistadion, Tirana Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:15 uur |
Maribor |
2 – 0 | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 6.876 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Dervišević Tavares |
Verslag | |||
Bijz.: Maribor won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Neftçi Bakoe |
3 – 1 | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Dabo Makhmudov |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 21:00 uur |
Újpest |
4 – 0 | Stadion: Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 3.738 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Litauszki Sanković Zsótér Nwobodo |
Verslag | |||
Bijz.: Újpest won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 20:30 uur |
Budućnost Podgorica |
0 – 2 | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:30 uur |
Trenčín |
1 – 1 | Stadion: Stadion Myjava, Myjava Toeschouwers: 1.520 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mance |
Verslag | |||
Bijz.: Trenčín won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Derry City |
0 – 2 | Stadion: Brandywellstadion, Derry Toeschouwers: 1.467 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
McDermott |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 17:00 uur |
Dinamo Minsk |
1 – 2 | Stadion: Traktorstadion, Minsk Toeschouwers: 13.750 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Satsjywka |
Verslag | |||
Bijz.: Dinamo Minsk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
B36 Tórshavn |
0 – 0 | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 611 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:30 uur |
Titograd Podgorica |
1 – 2 | Stadion: Pod Goricomstadion, Podgorica Toeschouwers: 2.050 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Petrović |
Verslag | |||
Bijz.: B36 Tórshavn won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
Górnik Zabrze |
1 – 0 | Stadion: Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze Toeschouwers: 19.528 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Angulo Żurkowski |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Zaria Bǎlți |
1 – 1 | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Guillermo |
Verslag | |||
Bijz.: Górnik Zabrze won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
12 juli 2018 20:45 uur |
Spartak Subotica |
1 – 1 | Stadion: Karađorđestadion, Novi Sad Toeschouwers: 976 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Savković |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 20:45 uur |
Coleraine |
0 – 2 | Stadion: The Showgrounds, Coleraine Toeschouwers: 1.602 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Spartak Subotica won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 1. |
| ||||
12 juli 2018 16:00 uur |
Pyunik Erevan |
1 – 0 | Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Konaté |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
FK Vardar Skopje |
0 – 2 | Stadion: Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 5.823 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Pyunik Erevan won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 0. |
| ||||
12 juli 2018 20:05 uur |
Shamrock Rovers |
0 – 1 | Stadion: Tallaght Stadium, Dublin Toeschouwers: 2.817 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
AIK Stockholm |
1 – 1 n.v. | Stadion: Friends Arena, Solna Toeschouwers: 8.115 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Stefanelli |
Verslag | |||
Bijz.: AIK Stockholm won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Connah's Quay Nomads |
1 – 3 | Stadion: Belle Vue, Rhyl Toeschouwers: 577 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Morris |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Sjachtjor Salihorsk |
2 – 0 | Stadion: Sjachtjor Stadion, Salihorsk Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bakaj Bordatsjev |
Verslag | |||
Bijz.: Sjachtjor Salihorst won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Lahti |
0 – 3 | Stadion: Lahtistadion, Lahti Toeschouwers: 3.178 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 21:15 uur |
FH Hafnarfjörður |
0 – 0 | Stadion: Kaplakriki, Hafnarfjörður Toeschouwers: 742 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: FH Hafnarfjörður won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 16:45 uur |
Ventspils |
5 – 0 | Stadion: Ventspils Olimpiskais Stadions, Ventspils Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Akinyemi Tosin |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 20:00 uur |
Luftëtari Gjirokastër |
3 – 3 | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 270 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Shkurti Ymeraj Milosavljev |
Verslag | |||
Bijz.: Ventspils won over twee wedstrijden met een totaalscore van 8 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 20:45 uur |
Cliftonville |
0 – 1 | Stadion: Solitude, Belfast Toeschouwers: 1.170 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:30 uur |
Nordsjælland |
2 – 1 | Stadion: Farum Park, Farum Toeschouwers: 1.592 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Donyoh Harney |
Verslag | |||
Bijz.: FC Nordsjælland won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
11 juli 2018 15:30 uur |
Banants Erevan |
1 – 2 | Stadion: Banantsstadion, Jerevan Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ayvazyan |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 20:00 uur |
Sarajevo |
3 – 0 | Stadion: Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Toeschouwers: 8.125 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mujakić Ahmetović Resić |
Verslag | |||
Bijz.: Sarajevo won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
UE Engordany |
0 – 3 | Stadion: Estadi Comunal, Andorra la Vella Toeschouwers: 657 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 15:00 uur |
Kairat Almaty |
7 – 1 | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata Toeschouwers: 10.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Eppel Eseola Islamkhan Vorogovskiy |
Verslag | |||
Bijz.: Kairat Almaty won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 10. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Petrocub Hîncești |
1 – 1 | Stadion: Stadionul Zimbru, Chisinau Toeschouwers: 2.700 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ambros |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 20:45 uur |
Osijek |
2 – 1 | Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek Toeschouwers: 2.233 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mudražija Barišić |
Verslag | |||
Bijz.: Osijek won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Anorthosis Famagusta |
2 – 1 | Stadion: Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaca Toeschouwers: 2 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pranjić Cissé |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 17:00 uur |
Laçi |
1 – 0 | Stadion: Laçi stadion, Laç Toeschouwers: 1.950 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Uzini |
Verslag | |||
Bijz.: 2– 2 over twee wedstrijden. Laçi ging door op basis van het gemaakte uitdoelpunt. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Ferencváros |
1 – 1 | Stadion: Groupama Arena, Boedapest Toeschouwers: 14.127 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Spirovski |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Maccabi Tel Aviv |
1 – 0 | Stadion: Netanjastadion, Netanja Toeschouwers: 8.256 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Atar |
Verslag | |||
Bijz.: Maccabi Tel Aviv won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Balzan |
4 – 1 | Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 504 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Effiong Lecão Kaljević Kadú |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Keşla |
2 – 1 | Stadion: Dalğa Arena, Bakoe Toeschouwers: 2.215 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Colli Alkhasov |
Verslag | |||
Bijz.: Balzan won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 3. |
| ||||
11 juli 2018 17:30 uur |
FK Rabotnički Skopje |
2 – 1 | Stadion: Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 730 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Petkovski Sharkoski |
Verslag | |||
| ||||
17 juli 2018 18:00 uur |
Honvéd |
4 – 0 | Stadion: Bozsikstadion, Boedapest Toeschouwers: 64 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Holender Danilo |
Verslag | |||
Bijz.: Honvéd won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 20:15 uur |
Rudar Plevlja |
0 – 3 | Stadion: Gradski stadion, Nikšić Toeschouwers: 3.150 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:30 uur |
Partizan |
3 – 0 | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 5.869 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pantić Ožegović Ricardo |
Verslag | |||
Bijz.: Partizan won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 6. |
| ||||
12 juli 2018 19:45 uur |
CSKA Sofia |
1 – 0 | Stadion: Balgarska Armiastadion, Sofia Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Rodrigues |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 18:30 uur |
Riga FC |
1 – 0 n.v. (3 – 5 pen) |
Stadion: Skontostadion, Riga Toeschouwers: 3.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Černomordijs Panić |
Verslag | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Lemajič Primao Kārkliņš Baienko Vaštšuk Baienko |
||||
Bijz.: 1 – 1 over twee wedstrijden. CSKA Sofia won met 5 – 3 na strafschoppen. |
| ||||
12 juli 2018 19:00 uur |
Milsami Orhei |
2 – 4 | Stadion: Complexul Sportiv Raional, Orhei Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Boegajev Surdu |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Slovan Bratislava |
5 – 0 | Stadion: Štadión Pasienky, Bratislava Toeschouwers: 3.175 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Šporar Rharsalla Cmiljanić |
Verslag | |||
Bijz.: Slovan Bratislava won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 9. |
| ||||
12 juli 2018 21:00 uur |
Radnički Niš |
4 – 0 | Stadion: Cairstadion, Niš Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pankov Haskić Mrkić |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 18:00 uur |
Gzira United |
0 – 1 | Stadion: Ta' Qalistadion, Ta' Qali Toeschouwers: 509 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Radnički Niš won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 0. |
| ||||
12 juli 2018 20:45 uur |
Lech Poznań |
2 – 0 | Stadion: Miejskistadion, Poznań Toeschouwers: 0 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Gytkjær |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 15:00 uur |
Gandzasar Kapan |
2 – 1 | Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan Toeschouwers: 1.645 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Musonda Harutyunyan |
Verslag | |||
Bijz.: Lech Poznań won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 17:00 uur |
Tsjichoera Satsjchere |
0 – 0 | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 1.220 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:45 uur |
Beitar Jeruzalem |
1 – 2 | Stadion: Teddystadion, Jerusalem Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Vered |
Verslag | |||
Bijz.: Tsjichoera Satsjchere won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
11 juli 2018 17:45 uur |
Vaduz |
1 – 0 | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz Toeschouwers: 1.243 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Coulibaly |
Verslag | |||
| ||||
17 juli 2018 17:45 uur |
Levski Sofia |
3 – 2 | Stadion: Georgi Asparuhovstadion, Sofia Toeschouwers: 6.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Buş Belaïd Cabral Kostov |
Verslag | |||
Bijz.: 3 – 3 over twee wedstrijden. FC Vaduz ging door op basis van de gemaakte uitdoelpunten. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Narva Trans |
0 – 2 | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 263 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 18:00 uur |
Željezničar |
3 – 1 | Stadion: Grbavicastadion, Sarajevo Toeschouwers: 7.603 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zajmović Krpić |
Verslag | |||
Bijz.: Željezničar won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
FK Trakai |
0 – 0 | Stadion: Alytusstadion, Alytus Toeschouwers: 400 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 15:00 uur |
Irtysj Pavlodar |
0 – 1 | Stadion: Pavlodar Centralstadion, Pavlodar Toeschouwers: 6.250 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: FK Trakai won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 0. |
| ||||
12 juli 2018 20:45 uur |
Hibernian |
6 – 1 | Stadion: Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 12.501 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kamberi Shaw Mallan |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 19:45 uur |
NSÍ Runavík |
4 – 6 | Stadion: Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 587 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ambrose Olsen |
Verslag | |||
Bijz.: Hibernian won over twee wedstrijden met een totaalscore van 12 – 5. |
| ||||
12 juli 2018 17:30 uur |
Rudar Velenje |
7 – 0 | Stadion: Ob Jezeru Stadion, Velenje Toeschouwers: 923 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tučić Radić Parfitt-Williams Della Valle Solomun |
Verslag | |||
| ||||
19 juli 2018 20:45 uur |
SP Tre Fiori |
0 – 3 | Stadion: Tullo Morgagni, Forlì Toeschouwers: 245 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Rudar Velenje won over twee wedstrijden met een totaalscore van 10 – 0. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
Levadia Tallinn |
0 – 1 | Stadion: Kadriorgstadion, Tallinn Toeschouwers: 1.343 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:45 uur |
Dundalk |
2 – 1 | Stadion: Oriel Park, Dundalk Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Hoban Duffy |
Verslag | |||
Bijz.: Dundalk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
12 juli 2018 20:00 uur |
ÍB Vestmannaeyja |
0 – 4 | Stadion: Hásteinsvöllur, Vestmannaeyjar Toeschouwers: 673 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
Sarpsborg 08 |
2 – 0 | Stadion: Sarpsborgstadion, Sarpsborg Toeschouwers: 3.552 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Agger |
Verslag | |||
Bijz.: Sarpsborg 08 won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 6. |
| ||||
12 juli 2018 18:00 uur |
KuPS Kuopio |
0 – 1 | Stadion: Kuopiostadion, Kuopio Toeschouwers: 2.890 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 20:00 uur |
FC Kopenhagen |
1 – 1 | Stadion: Parkenstadion, Kopenhagen Toeschouwers: 7.145 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Vavro |
Verslag | |||
Bijz.: FC Kopenhagen won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
12 juli 2018 18:05 uur |
Liepāja |
0 – 3 | Stadion: Daugavastadion, Liepāja Toeschouwers: 2.234 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
19 juli 2018 19:00 uur |
BK Häcken |
1 – 2 | Stadion: Bravida Arena, Göteborg Toeschouwers: 1.713 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mohammed |
Verslag | |||
Bijz.: BK Häcken won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 4. |
Tweede kwalificatieronde
De tweede kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 26 juli, de terugwedstrijden op 31 juli, 1 en 2 augustus 2018.
Loting
Kampioenen
Aan de tweede kwalificatieronde voor kampioenen deden 19 clubs mee: de 16 verliezende clubs die instroomden vanuit de eerste kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status en de 3 verliezende clubs die instroomden vanuit de voorronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een ongeplaatste status. Voor de loting werd bekendgemaakt dat 1 geplaatste club werd vrijgeloot van deelname aan deze kwalificatieronde. De loting vond plaats op 19 juni 2018.
Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||
(3.500) | 2.750 | |||||||||||
3.500 | 1.750 | |||||||||||
(3.500) | (0.000) | |||||||||||
3.250 | ||||||||||||
3.000 | ||||||||||||
3.000 | ||||||||||||
2.900 | ||||||||||||
(2.750) | ||||||||||||
2.500 | ||||||||||||
2.500 | ||||||||||||
(2.000) | ||||||||||||
1.750 | ||||||||||||
1.750 | ||||||||||||
1.650 | ||||||||||||
1.250 | ||||||||||||
1.000 | ||||||||||||
|
Niet-kampioenen
Aan de tweede kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 74 clubs mee: 27 nieuwe clubs en de 47 winnaars uit de eerste kwalificatieronde. De loting vond plaats op 20 juni 2018.
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Team | Coeff. | Team | Coeff. | Team | Coeff. | Team | Coeff. | |||||||||
113.000 | ( | 4.350)8.226 | 3.750 | |||||||||||||
57.000 | 4.350 | 8.000 | 3.750 | |||||||||||||
34.500 | 4.310 | 7.000 | 3.725 | |||||||||||||
34.000 | ( | 4.310)7.000 | 3.725 | |||||||||||||
27.500 | ( | 4.250)6.570 | 3.725 | |||||||||||||
27.000 | 4.090 | 6.570 | 3.725 | |||||||||||||
25.000 | 4.025 | 6.040 | 3.625 | |||||||||||||
22.500 | 4.025 | 6.000 | ( | 3.625)|||||||||||||
22.500 | 4.000 | 5.720 | 3.625 | |||||||||||||
17.000 | 4.000 | 5.500 | 3.500 | |||||||||||||
17.000 | ( | 4.000)5.500 | 3.485 | |||||||||||||
15.921 | 3.995 | 5.500 | 3.485 | |||||||||||||
15.249 | 3.995 | ( | 5.250)( | 3.250)|||||||||||||
12.500 | 3.825 | 5.200 | 3.250 | |||||||||||||
11.283 | 3.825 | 5.190 | 3.000 | |||||||||||||
10.676 | ( | 3.825)( | 5.000)( | 3.000)|||||||||||||
10.000 | ( | 3.825)5.000 | 3.000 | |||||||||||||
9.449 | ( | 3.825)5.000 | 2.900 | |||||||||||||
9.000 | 3.750 | |||||||||||||||
|
- Voorloting
Om de loting voor niet-kampioenen in één keer te verrichten werden bij de groepen van 10 clubs de volgende nummers aan elkaar gekoppeld.
nummer 5 tegen nummer 10
nummer 6 tegen nummer 3
nummer 1 tegen nummer 9
nummer 7 tegen nummer 4
nummer 8 tegen nummer 2
Bij de groepen van 12 clubs waren dat de volgende nummers.
nummer 10 tegen nummer 6
nummer 11 tegen nummer 5
nummer 9 tegen nummer 3
nummer 2 tegen nummer 8
nummer 7 tegen nummer 1
nummer 4 tegen nummer 12
Kampioenen | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bye voor de derde kwalificatieronde (beslist door loting) |
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 | |||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||
|
|
|
||||||||||
Niet-kampioenen | ||||||||||||
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 | ||||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||
1. |
6. |
|
1. |
|
6. |
|
1. |
|
6. |
| ||
Groep 4 | Groep 5 | |||||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||
1. |
6. |
|
1. |
|
6. |
| ||||||
Groep 6 | Groep 7 | |||||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | |||||||||
1. |
|
7. |
|
1. |
|
7. |
|
* Deze clubs waren tijdens de loting nog niet bekend.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Kampioenen | ||||
Cork City |
Bye | |||
The New Saints |
3 – 2 | 2 – 1 | 1 – 1 | |
Torpedo Koetaisi |
7 – 0 | 3 – 0 | 4 – 0 | |
HŠK Zrinjski Mostar |
3 – 2 | 1 – 1 | 2 – 1 | |
FC Santa Coloma |
1 – 3 | 1 – 0 | 0 – 3 | |
FK Sutjeska Nikšić |
0 – 1 | 0 – 1 | 0 – 0 | |
F91 Dudelange |
3 – 2 | 2 – 1 | 1 – 1 | |
Spartaks Jūrmala |
9 – 0 | 6 – 0 | 3 – 0 | |
APOEL Nicosia |
5 – 2 | 5 – 0 | 0 – 2 | |
Olimpija Ljubljana |
6 – 2 | 5 – 1 | 1 – 1 | |
Niet-kampioenen | ||||
Molde FK |
5 – 0 | 3 – 0 | 2 – 0 | |
Atalanta Bergamo |
10 – 2 * | 2 – 2 | 8 – 0 | |
FK Žalgiris |
2 – 1 | 1 – 0 | 1 – 1 | |
Kairat Almaty |
3 – 2 | 2 – 0 | 1 – 2 | |
Aberdeen FC |
2 – 4 | 1 – 1 | 1 – 3 (n.v.) | |
FK Partizan |
2 – 1 | 1 – 0 | 1 – 1 | |
Balzan FC |
3 – 4 | 2 – 1 | 1 – 3 | |
Nordsjælland |
2 – 0 | 1 – 0 | 1 – 0 | |
NK Rudar Velenje |
0 – 6 | 0 – 2 | 0 – 4 | |
Hapoel Haifa |
2 – 1 | 1 – 1 | 1 – 0 | |
Dundalk FC |
0 – 4 | 0 – 0 | 0 – 4 | |
Górnik Zabrze |
1 – 5 | 0 – 1 | 1 – 4 | |
Maccabi Tel Aviv |
4 – 2 | 2 – 0 | 2 – 2 | |
CSKA Sofia |
6 – 1 | 3 – 0 | 3 – 1 | |
FK Spartak Subotica |
3 – 2 | 2 – 0 | 1 – 2 | |
RB Leipzig |
5 – 1 | 4 – 0 | 1 – 1 | |
Stjarnan FC |
0 – 7 | 0 – 2 | 0 – 5 | |
FK Oefa |
(u) 1 – 1 | 0 – 0 | 1 – 1 | |
Tobol Qostanay |
2 – 2 (u) | 2 – 1 | 0 – 1 | |
Jagiellonia Białystok |
5 – 4 | 1 – 0 | 4 – 4 | |
LASK Linz |
6 – 1 | 4 – 0 | 2 – 1 | |
Budapest Honvéd FC |
1 – 2 | 1 – 0 | 0 – 2 | |
NK Osijek |
1 – 2 | 0 – 1 | 1 – 1 | |
B36 Tórshavn |
0 – 8 | 0 – 2 | 0 – 6 | |
DAC Dunajská Streda |
2 – 7 | 1 – 3 | 1 – 4 | |
FK Ventspils |
1 – 3 | 0 – 1 | 1 – 2 | |
Željezničar Sarajevo |
2 – 5 | 1 – 2 | 1 – 3 | |
Viitorul Constanța |
3 – 5 | 2 – 2 | 1 – 3 | |
FC St. Gallen |
2 – 2 (u) | 2 – 1 | 0 – 1 | |
Dinamo Brest |
5 – 4 | 4 – 3 | 1 – 1 | |
Sevilla |
7 – 1 | 4 – 0 | 3 – 1 | |
Sjachtjor Salihorsk |
2 – 4 | 1 – 1 | 1 – 3 (n.v.) | |
Hibernian FC |
4 – 3 | 3 – 2 | 1 – 1 | |
Tsjichoera Satsjchere |
0 – 2 | 0 – 0 | 0 – 2 | |
KRC Genk |
9 – 1 | 5 – 0 | 4 – 1 | |
Djurgårdens IF |
2 – 3 | 1 – 1 | 1 – 2 (n.v.) | |
HNK Hajduk Split |
4 – 2 | 1 – 0 | 3 – 2 |
Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
The New Saints |
2 – 1 | Stadion: Park Hall, Oswestry Toeschouwers: 632 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ebbe Hudson |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Lincoln Red Imps |
1 – 1 | Stadion: Victoria Stadium, Gibraltar Toeschouwers: 546 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Romero |
Verslag | |||
Bijz.: The New Saints won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 18:00 uur |
Torpedo Koetaisi |
3 – 0 | Stadion: Givi Kiladzestadion, Koetaisi Toeschouwers: 4.585 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kapanadze Kimadze Kutalia |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
Víkingur Gøta |
0 – 4 | Stadion: Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Torpedo Koetaisi won over twee wedstrijden met een totaalscore van 7 – 0. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
HŠK Zrinjski Mostar |
1 – 1 | Stadion: Stadion pod Bijelim Brijegom, Mostar Toeschouwers: 3.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bilbija |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:00 uur |
Valletta FC |
1 – 2 | Stadion: Centenarystadion, Ta' Qali Toeschouwers: 1.310 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Borg |
Verslag | |||
Bijz.: HŠK Zrinjski Mostar won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
FC Santa Coloma |
1 – 0 | Stadion: Estadi Comunal d'Aixovall, Aixovall Toeschouwers: 385 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Eiríksson |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 22:00 uur |
Valur Reykjavík |
3 – 0 | Stadion: Hlíðarendi, Reykjavik Toeschouwers: 825 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Larusson Eiríksson Adolphsson |
Verslag | |||
Bijz.: Valur Reykjavík won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
FK Sutjeska Nikšić |
0 – 1 | Stadion: Gradski, Nikšić Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 17:00 uur |
Alasjkert |
0 – 0 | Stadion: Alasjkertstadion, Jerevan Toeschouwers: 6.735 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Alasjkert won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 0. |
| ||||
26 juli 2018 18:30 uur |
F91 Dudelange |
2 – 1 | Stadion: Stade Jos Nosbaum, Dudelange Toeschouwers: 737 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Perez Turpel |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
FC Drita |
1 – 1 | Stadion: Adem Jashari Stadion, Mitrovicë Toeschouwers: 2.200 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Limani Mustafa |
Verslag | |||
Bijz.: F91 Dudelange won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 17:00 uur |
Spartaks Jūrmala |
6 – 0 | Stadion: Slokasstadion, Jūrmala Toeschouwers: 648 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kobzar Maleyev I. Šlampe Smith Stuglis |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
La Fiorita |
0 – 3 | Stadion: Stadio Tullo Morgagni, Forlì Toeschouwers: 224 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Righini |
Verslag | |||
Bijz.: Spartaks Jūrmala won over twee wedstrijden met een totaalscore van 9 – 0. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
APOEL Nicosia |
5 – 0 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 9.836 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tavares Souza Morais Sallai Dellatorre |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:00 uur |
FC Flora Tallinn |
2 – 0 | Stadion: A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 801 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kams Poom |
Verslag | |||
Bijz.: APOEL Nicosia won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
Olimpija Ljubljana |
5 – 1 | Stadion: Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 2.980 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Boateng Črnic Kadrić |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 21:00 uur |
Crusaders |
1 – 1 | Stadion: Seaview, Belfast Toeschouwers: 1.080 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Heatley |
Verslag | |||
Bijz.: Olimpija Ljubljana won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
Molde FK |
3 – 0 | Stadion: Akerstadion, Molde Toeschouwers: 4.179 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Håland E. Hestad James |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 17:00 uur |
KF Laçi |
0 – 2 | Stadion: Lahtistadion, Lahti Toeschouwers: 420 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Molde FK won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 0. |
| ||||
26 juli 2018 20:30 uur |
Atalanta Bergamo |
2 – 2 | Stadion: MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia Toeschouwers: 7.518 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tolói Mancini |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Sarajevo |
0 – 8 | Stadion: Asim Ferhatović Hasestadion, Sarajevo Toeschouwers: 23.820 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Atalanta Bergamo won over twee wedstrijden met een totaalscore van 10 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
Žalgiris |
1 – 0 | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Antal |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
FC Vaduz |
1 – 1 | Stadion: Rheinparkstadion, Vaduz Toeschouwers: 853 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Dossou |
Verslag | |||
Bijz.: Žalgiris won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
26 juli 2018 17:00 uur |
Kairat |
2 – 0 | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Almaty Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Eseola |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
AZ |
2 – 1 | Stadion: AFAS Stadion, Alkmaar Toeschouwers: 9.437 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Til Koopmeiners |
Verslag | |||
Bijz.: Kairat won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 20:45 uur |
Aberdeen |
1 – 1 | Stadion: Pittodrie Stadium, Aberdeen Toeschouwers: 20.313 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mackay-Steven |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
Burnley |
3 – 1 n.v. | Stadion: Turf Moor, Burnley Toeschouwers: 17.404 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Wood Cork Barnes |
Verslag | |||
Bijz.: Burnley won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 4. |
| ||||
26 juli 2018 20:30 uur |
Partizan |
1 – 0 | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 6.210 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Januševskij |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:00 uur |
Trakai |
1 – 1 | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 1.980 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Osipov |
Verslag | |||
Bijz.: Partizan won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
26 juli 2018 18:00 uur |
Balzan |
2 – 1 | Stadion: Centenary Stadium, Attard Toeschouwers: 558 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kaljević Ljubomirac |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:30 uur |
Slovan Bratislava |
3 – 1 | Stadion: Štadión Pasienky, Bratislava Toeschouwers: 4.176 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Čavrić Šporar |
Verslag | |||
Bijz.: Slovan Bratislava won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 4. |
| ||||
26 juli 2018 19:45 uur |
FC Nordsjælland |
1 – 0 | Stadion: Farum Park, Farum Toeschouwers: 3.474 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Andersen |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
AIK Stockholm |
0 – 1 | Stadion: Tele2 Arena, Stockholm Toeschouwers: 10.946 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: FC Nordsjælland won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 0. |
| ||||
26 juli 2018 17:30 uur |
Rudar Velenje |
0 – 2 | Stadion: Ob Jezeru Citystadion, Velenje Toeschouwers: 450 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:30 uur |
Steaua Boekarest |
4 – 0 | Stadion: Arena Națională, Boekarest Toeschouwers: 7.030 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tănase Moruțan Coman Benzar |
Verslag | |||
Bijz.: Steaua Boekarest won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 6. |
| ||||
26 juli 2018 18:00 uur |
Hapoel Haifa |
1 – 1 | Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 3.950 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Papazoglou |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 21:15 uur |
FH Hafnarfjörður |
0 – 1 | Stadion: Kaplakriki, Hafnarfjörður Toeschouwers: 1.136 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Hapoel Haifa won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
26 juli 2018 20:45 uur |
Dundalk |
0 – 0 | Stadion: Oriel Park, Dundalk Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 17:30 uur |
AEK Larnaca |
4 – 0 | Stadion: AEK Arena, Larnaca Toeschouwers: 3.991 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tričkovski Tete Tomàs |
Verslag | |||
Bijz.: AEK Larnaca won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 4. |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
Górnik Zabrze |
0 – 1 | Stadion: Ernest Pohlstadion, Zabrze Toeschouwers: 12.859 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:30 uur |
AS Trenčín |
4 – 1 | Stadion: Stadium Myjava, Myjava Toeschouwers: 1.897 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Angulo Čataković Azango |
Verslag | |||
Bijz.: AS Trenčín won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 5. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
Maccabi Tel Aviv |
2 – 0 | Stadion: Netanjastadion, Netanja Toeschouwers: 8.161 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kjartansson Atzili |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
Radnički Niš |
2 – 2 | Stadion: Čairstadion, Niš Toeschouwers: 7.588 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Stanisavljević |
Verslag | |||
Bijz.: Macccabi Tel Aviv won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
CSKA Sofia |
3 – 0 | Stadion: Balgarska Armijastadion, Sofia Toeschouwers: 6.200 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Despodov Maurides |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Admira Wacker Mödling |
1 – 3 | Stadion: Bundesstadion Südstadt, Maria Enzersdorf Toeschouwers: 2.400 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bakış |
Verslag | |||
Bijz.: CSKA Sofia won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 1. |
| ||||
26 juli 2018 20:45 uur |
Spartak Subotica |
2 – 0 | Stadion: Karadordestadion, Novi Sad Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ćalasan Đuričin |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Sparta Praag |
2 – 1 | Stadion: Generali Arena, Praag Toeschouwers: 12.068 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Šural Plavšić |
Verslag | |||
Bijz.: Spartak Subotica won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 2. |
| ||||
26 juli 2018 18:30 uur |
RB Leipzig |
4 – 0 | Stadion: Red Bull Arena, Leipzig Toeschouwers: 18.126 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bruma Cunha Kampl Ilsanker Augustin |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:30 uur |
BK Häcken |
1 – 1 | Stadion: Bravida Arena, Göteborg Toeschouwers: 2.968 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Irandust |
Verslag | |||
Bijz.: RB Leipzig won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 1. |
| ||||
26 juli 2018 21:00 uur |
Stjarnan FC |
0 – 2 | Stadion: Stjörnuvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.050 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
FC Kopenhagen |
5 – 0 | Stadion: Parkenstadion, Kopenhagen Toeschouwers: 8.726 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Fischer Holse Kodro |
Verslag | |||
Bijz.: FC Kopenhagen won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 7 |
| ||||
26 juli 2018 16:00 uur |
FK Oefa |
0 – 0 | Stadion: Neftyanikstadion, Oefa Toeschouwers: 11.210 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:30 uur |
Domžale |
1 – 1 | Stadion: Domžale Sports Park, Domžale Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bizjak |
Verslag | |||
Bijz.: FK Oefa won over twee wedstrijden gebaseerd op het gemaakte uitdoelpunt na een totaalscore van 1 – 1 |
| ||||
26 juli 2018 17:00 uur |
Tobol Qostanay |
2 – 1 | Stadion: Kostanay Centralstadion, Qostanay Toeschouwers: 7.700 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Fedin Noergaljev |
Verslag | |||
| ||||
31 juli 2018 18:00 uur |
Pyunik Erevan |
1 – 0 | Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Konate Avetisyan |
Verslag | |||
Bijz.: Pyunik Erevan speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 2 – 2, maar won door het uitdoelpunt. |
| ||||
26 juli 2018 19:20 uur |
Jagiellonia Białystok |
1 – 0 | Stadion: Stadion Miejski, Białystok Toeschouwers: 13.725 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Machaj |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 21:00 uur |
Rio Ave |
4 – 4 | Stadion: Estádio do Rio Ave, Vila do Conde Toeschouwers: 5.930 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Galeno Dala Furtado |
Verslag | |||
Bijz.: Jagiellonia Białystok won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 4 |
| ||||
26 juli 2018 19:45 uur |
LASK Linz |
4 – 0 | Stadion: Linzerstadion, Linz Toeschouwers: 8.304 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Goiginger Holland Frieser |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:30 uur |
Lillestrøm |
1 – 2 | Stadion: Åråsenstadion, Lillestrøm Toeschouwers: 1.975 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Olsen |
Verslag | |||
Bijz.: LASK Linz won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 1 |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
Honvéd |
1 – 0 | Stadion: Bozsikstadion, Boedapest Toeschouwers: 2.447 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Baráth |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:30 uur |
Progrès Niedercorn |
2 – 0 | Stadion: Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange Toeschouwers: 1.852 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
De Almeida Marques |
Verslag | |||
Bijz.: Progrès Niedercorn won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2 |
| ||||
26 juli 2018 20:45 uur |
Osijek |
0 – 1 | Stadion: Stadion Gradski vrt, Osijek Toeschouwers: 7.112 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
Rangers |
1 – 1 | Stadion: Ibroxstadion, Glasgow Toeschouwers: 48.202 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Katić |
Verslag | |||
Bijz.: Rangers won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2 |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
B36 Tórshavn |
0 – 2 | Stadion: Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: 1.634 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
Beşiktaş |
6 – 0 | Stadion: Vodafone Park, Istanboel Toeschouwers: 23.929 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Larin Erkin Özyakup Love |
Verslag | |||
Bijz.: Beşiktaş won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 8 |
| ||||
26 juli 2018 21:00 uur |
DAC |
1 – 3 | Stadion: MOL Aréna, Dunajská Streda Toeschouwers: 9.227 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Simcak Pačinda |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:00 uur |
Dinamo Minsk |
4 – 1 | Stadion: Traktorstadion, Minsk Toeschouwers: 9.450 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Nikolić Khvaschinski Ivanov |
Verslag | |||
Bijz.: Dinamo Minsk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 7 |
| ||||
26 juli 2018 16:45 uur |
Ventspils |
0 – 1 | Stadion: Ventspils Olimpiskais Stadions, Ventspils Toeschouwers: 3.055 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
Girondins de Bordeaux |
2 – 1 | Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux Toeschouwers: 15.863 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kamano Koundé |
Verslag | |||
Bijz.: Girondins de Bordeaux won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3 |
| ||||
26 juli 2018 20:30 uur |
Željezničar |
1 – 2 | Stadion: Grbavicastadion, Sarajevo Toeschouwers: 11.821 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Krpić |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Apollon Limasol |
3 – 1 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 3.400 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Papoulis |
Verslag | |||
Bijz.: Apollon Limasol won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 5 |
| ||||
26 juli 2018 17:00 uur |
Viitorul Constanța |
2 – 2 | Stadion: Stadionul Viitorul, Ovidiu Toeschouwers: 2.543 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Drăguș Artean |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
Vitesse |
3 – 1 | Stadion: GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 9.876 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Matavž Linssen Beerens |
Verslag | |||
Bijz.: Vitesse won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 5 |
| ||||
26 juli 2018 20:15 uur |
St. Gallen |
2 – 1 | Stadion: Kybunpark, Sankt Gallen Toeschouwers: 6.335 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Vilotić Hefti Buess |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
Sarpsborg 08 |
1 – 0 | Stadion: Sarpsborgstadion, Sarpsborg Toeschouwers: 5.460 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mortensen |
Verslag | |||
Bijz.: Sarpsborg 08 won over twee wedstrijden op basis van het gemaakte uitdoelpunt na een totaalscore van 2 – 2 |
| ||||
26 juli 2018 19:45 uur |
Dinamo Brest |
4 – 3 | Stadion: Regionaal Sportcomplex Brestsky, Brest Toeschouwers: 9530 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Filipović Savitski |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:15 uur |
Atromitos |
1 – 1 | Stadion: Peristeristadion, Athene Toeschouwers: 2.420 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mujakic Manousos |
Verslag | |||
Bijz.: Dinamo Brest won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 4 |
| ||||
26 juli 2018 21:45 uur |
Sevilla |
4 – 0 | Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla Toeschouwers: 29.671 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Navas Ben Yedder Sarabia Vázquez |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 21:00 uur |
Újpest |
1 – 3 | Stadion: Szusza Ferencstadion, Boedapest Toeschouwers: 9.750 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zsótér |
Verslag | |||
Bijz.: Sevilla won over twee wedstrijden met een totaalscore van 7 – 1 |
| ||||
26 juli 2018 19:30 uur |
Sjachtjor Salihorsk |
1 – 1 | Stadion: Stroitelstadion, Salihorsk Toeschouwers: 3.700 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bakaj |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:45 uur |
Lech Poznań |
3 – 1 n.v. | Stadion: Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 16.507 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Gytkjær |
Verslag | |||
Bijz.: Lech Poznań won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 4 |
| ||||
26 juli 2018 20:45 uur |
Hibernian |
3 – 2 | Stadion: Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 14.148 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ambrose Gray Kamberi |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 20:00 uur |
Asteras Tripolis |
1 – 1 | Stadion: Theodoros Kolokotronisstadion, Tripolis Toeschouwers: 3.870 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Manias Tsilianidis |
Verslag | |||
Bijz.: Hibernian won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3 |
| ||||
26 juli 2018 18.00 uur |
Tsjichoera Satsjchere |
0 – 0 | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
2 augustus 2018 20.15 uur |
NK Maribor |
2 – 0 | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 7.166 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zahovič Tavares |
Verslag | |||
Bijz.: NK Maribor won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 2 |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
KRC Genk |
5 – 0 | Stadion: Luminus Arena, Genk Toeschouwers: 10.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Malinovski Pozuelo Trossard Dewaest |
Verslag | |||
| ||||
1 augustus 2018 18:00 uur |
Fola Esch |
1 – 4 | Stadion: Stade Émile Mayrisch, Esch-sur-Alzette Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bensi |
Verslag | |||
Bijz.: KRC Genk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 9 – 1 |
| ||||
26 juli 2018 19:00 uur |
Djurgårdens IF |
1 – 1 | Stadion: Tele2 Arena, Stockholm Toeschouwers: 11.200 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Badji |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 19:00 uur |
Marioepol |
2 – 1 n.v. | Stadion: Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 5.077 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pikhalonok Fomin |
Verslag | |||
Bijz.: Marioepol won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 3 |
| ||||
26 juli 2018 20:00 uur |
Hajduk Split |
1 – 0 | Stadion: Poljudstadion, Split Toeschouwers: 26.103 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Said |
Verslag | |||
| ||||
2 augustus 2018 18:00 uur |
Slavia Sofia |
2 – 3 | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 2.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ivanov Jomov |
Verslag | |||
Bijz.: Hajduk Split won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 2 |
Derde kwalificatieronde
De loting vond plaats op 23 juli 2018. De derde kwalificatieronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 7 en 9 augustus, de terugwedstrijden op 14 en 16 augustus 2018.
Loting
KampioenenAan de derde kwalificatieronde voor kampioenen deden 20 clubs mee: de 9 winnaars en de vrijgelote club uit de tweede kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 10 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.
|
Niet-kampioenenAan de derde kwalificatieronde voor niet-kampioenen deden 52 clubs mee: 13 nieuwe clubs, de 37 winnaars uit de tweede kwalificatieronde en de 2 verliezende clubs die instroomden vanuit de tweede kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.
|
- Voorloting
Om de loting voor niet-kampioenen in één keer te verrichten werden bij de groepen van 10 clubs de volgende nummers aan elkaar gekoppeld.
nummer 6 tegen nummer 2
nummer 7 tegen nummer 5
nummer 1 tegen nummer 9
nummer 8 tegen nummer 3
nummer 10 tegen nummer 4
Bij de groep van 12 clubs waren dat de volgende nummers.
nummer 7 tegen nummer 5
nummer 2 tegen nummer 10
nummer 3 tegen nummer 12
nummer 1 tegen nummer 8
nummer 6 tegen nummer 9
nummer 4 tegen nummer 11
Kampioenen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Groep 1 | Groep 2 | ||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||
|
|
|
| ||||
Niet-kampioenen | |||||||
Groep 1 | Groep 2 | ||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||
1. |
|
6. |
|
1. |
|
6. |
|
Groep 3 | Groep 4 | ||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||
1. |
|
6. |
|
1. |
|
6. |
|
Groep 5 | |||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
1. |
|
7. |
|
* Deze clubs waren tijdens de loting nog niet bekend.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Kampioenen | ||||
PFK Ludogorets |
2 – 1 | 1 – 0 | 1 – 1 | |
Legia Warschau |
3 – 4 | 1 – 2 | 2 – 2 | |
Alasjkert |
0 – 7 | 0 – 2 | 0 – 5 | |
Olimpija Ljubljana |
7 – 1 | 3 – 0 | 4 – 1 | |
Sheriff Tiraspol |
(u) 2 – 2 | 1 – 0 | 1 – 2 | |
Cork City |
0 – 5 | 0 – 2 | 0 – 3 | |
Spartaks Jūrmala |
0 – 1 | 0 – 1 | 0 – 0 | |
The New Saints |
1 – 5 | 0 – 2 | 1 – 3 | |
Hapoel Beër Sjeva |
3 – 5 | 2 – 2 | 1 – 3 | |
Torpedo Koetaisi |
5 – 4 | 5 – 2 | 0 – 2 | |
Niet-kampioenen | ||||
Pyunik Erevan |
1 – 2 | 0 – 0 | 1 – 2 | |
Dinamo Minsk |
5 – 8 | 4 – 0 | 1 – 8 (n.v.) | |
Sturm Graz |
0 – 7 | 0 – 2 | 0 – 5 | |
Sarpsborg 08 |
2 – 1 | 1 – 1 | 1 – 0 | |
Istanbul Başakşehir |
0 – 1 | 0 – 0 | 0 – 1 (n.v.) | |
Zorja Loehansk |
(u) 3 – 3 | 1 – 1 | 2 – 2 | |
Hapoel Haifa |
1 – 6 | 1 – 4 | 0 – 2 | |
KRC Genk |
4 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | |
Vitesse |
0 – 2 | 0 – 1 | 0 – 1 | |
Nordsjælland |
3 – 5 | 1 – 2 | 2 – 3 | |
Hibernian FC |
0 – 3 | 0 – 0 | 0 – 3 | |
HNK Hajduk Split |
1 – 2 | 0 – 0 | 1 – 2 | |
Sevilla |
6 – 0 | 1 – 0 | 5 – 0 | |
Sigma Olomouc |
4 – 1 | 2 – 0 | 2 – 1 | |
Slovan Bratislava |
2 – 5 | 2 – 1 | 0 – 4 | |
FK Marioepol |
2 – 5 | 1 – 3 | 1 – 2 | |
CSKA Sofia |
2 – 4 | 1 – 2 | 1 – 2 | |
Olympiakos Piraeus |
7 – 1 | 4 – 0 | 3 – 1 | |
Rangers FC |
3 – 1 | 3 – 1 | 0 – 0 | |
AS Trenčín |
5 – 1 | 4 – 0 | 1 – 1 | |
Jagiellonia Białystok |
1 – 4 | 0 – 1 | 1 – 3 | |
FK Spartak Subotica |
1 – 4 | 0 – 2 | 1 – 2 | |
FK Oefa |
4 – 3 | 2 – 1 | 2 – 2 | |
Beşiktaş |
(u) 2 – 2 | 1 – 0 | 1 – 2 | |
Apollon Limasol |
4 – 1 | 4 – 0 | 0 – 1 | |
RB Leipzig |
4 – 2 | 3 – 1 | 1 – 1 |
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Ludogorets |
1 – 0 | Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 3.574 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Moți |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:00 uur |
Zrinjski Mostar |
1 – 1 | Stadion: Pecarastadion, Široki Brijeg Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bilbija |
Verslag | |||
Bijz.: Ludogorets won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 21:00 uur |
Legia Warschau |
1 – 2 | Stadion: Wojska Polskiegostadion, Warschau Toeschouwers: 9.923 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Carlitos Astiz |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:00 uur |
F91 Dudelange |
2 – 2 | Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Stumpf Stélvio |
Verslag | |||
Bijz.: F91 Dudelange won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 4. |
| ||||
9 augustus 2018 18:00 uur |
Alasjkert |
0 – 2 | Stadion: Alasjkertstadion, Jerevan Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 19:30 uur |
CFR Cluj |
5 – 0 | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca Toeschouwers: 5.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Culio Omrani Hoban Mailat |
Verslag | |||
Bijz.: CFR Cluj won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 7. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
Olimpija Ljubljana |
3 – 0 | Stadion: Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 4.900 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Abass Kronaveter Črnic |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 18:00 uur |
HJK Helsinki |
1 – 4 | Stadion: Sonerastadion. Helsinki Toeschouwers: 4.127 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Chrisantus |
Verslag | |||
Bijz.: Olimpija Ljubljana won over twee wedstrijden met een totaalscore van 7 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Sheriff Tiraspol |
1 – 0 | Stadion: Sheriffstadion, Tiraspol Toeschouwers: 4.803 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Badibanga |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 21:00 uur |
Valur Reykjavík |
2 – 1 | Stadion: Hlíðarendi, Reykjavik Toeschouwers: 1.224 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sigurðsson Halldórsson |
Verslag | |||
Bijz.: Sheriff Tiraspol speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 2 – 2, maar won door het uitdoelpunt. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Cork City |
0 – 2 | Stadion: Turners Cross, Cork Toeschouwers: 5.488 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:45 uur |
Rosenborg |
3 – 0 | Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim Toeschouwers: 8.028 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Šerbečić Søderlund Trondsen |
Verslag | |||
Bijz.: Rosenborg won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 0. |
| ||||
9 augustus 2018 18:00 uur |
Spartaks Jūrmala |
0 – 1 | Stadion: Skontostadion, Riga Toeschouwers: 1.435 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
Sūduva Marijampolė |
0 – 0 | Stadion: Sūduvastadion, Marijampolė Toeschouwers: 2.417 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Sūduva Marijampolė won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
The New Saints |
0 – 2 | Stadion: Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 863 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
FC Midtjylland |
3 – 1 | Stadion: MCH Arena, Herning Toeschouwers: 4.368 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
George Okosun |
Verslag | |||
Bijz.: FC Midtjylland won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 5. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Hapoel Beër Sjeva |
2 – 2 | Stadion: Turnerstadion, Beër Sjeva Toeschouwers: 9.311 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ogu Nwakaeme |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
APOEL Nicosia |
3 – 1 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 10.891 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Nwakaeme Souza |
Verslag | |||
Bijz.: APOEL Nicosia won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 5. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Torpedo Koetaisi |
5 – 2 | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 4.521 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Koekhianidze Marin Kimadze Kapanadze |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
KF Kukësi |
2 – 0 | Stadion: Elbasan Arena, Elbasan Toeschouwers: 200 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Reginaldo |
Verslag | |||
Bijz.: Torpedo Koetaisi won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 4. |
| ||||
7 augustus 2018 18:00 uur |
Pyunik Erevan |
0 – 0 | Stadion: Vazgen Sargsyan Republicanstadion, Jerevan Toeschouwers: 12.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 19:30 uur |
Maccabi Tel Aviv |
2 – 1 | Stadion: Netanjastadion, Netanja Toeschouwers: 8.932 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Micha Atar |
Verslag | |||
Bijz.: Maccabi Tel Aviv won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Dinamo Minsk |
4 – 0 | Stadion: Dinamostadion, Minsk Toeschouwers: 21.750 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Nikolić Galović Khvaschinski |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
Zenit Sint-Petersburg |
8 – 1 n.v. | Stadion: Petrovski, Sint-Petersburg Toeschouwers: 220 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Paredes Noboa Dzjoeba Driussi Mak |
Verslag | |||
Bijz.: Zenit Sint-Petersburg won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 8. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Sturm Graz |
0 – 2 | Stadion: Merkur Arena, Graz Toeschouwers: 7.612 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Hierländer |
Verslag | |||
Bijz.: De wedstrijd werd in de 81e minuut tijdelijk stilgelegd vanwege een hoofdwond bij de assistent-scheidsrechter, opgelopen door een vanuit het publiek gegooid voorwerp. |
| ||||
16 augustus 2018 17:30 uur |
AEK Larnaca |
5 – 0 | Stadion: Neo GSZ Stadion, Larnaca Toeschouwers: 4.145 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tričkovski Larena Florian |
Verslag | |||
Bijz.: AEK Larnaca won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 7. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Sarpsborg 08 |
1 – 1 | Stadion: Sarpsborgstadion, Sarpsborg Toeschouwers: 5.944 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zachariassen |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:45 uur |
HNK Rijeka |
0 – 1 | Stadion: Stadion Rujevica, Rijeka Toeschouwers: 5.351 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Sarpsborg 08 won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
Istanbul Başakşehir |
0 – 0 | Stadion: Fatih Terimstadion, Istanboel Toeschouwers: 4.503 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:45 uur |
Burnley |
1 – 0 n.v. | Stadion: Turf Moor, Burnley Toeschouwers: 16.583 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Cork |
Verslag | |||
Bijz.: Burnley won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 20:30 uur |
Zorja Loehansk |
1 – 1 | Stadion: Slavutytsj Arena, Zaporizja Toeschouwers: 5.365 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Karavajev |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 21:30 uur |
SC Braga |
2 – 2 | Stadion: Estádio Municipal, Braga Toeschouwers: 12.224 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
João Novais Horta |
Verslag | |||
Bijz.: Zorja Loehansk speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 3 – 3, maar won door de gemaakte uitdoelpunten. |
| ||||
9 augustus 2018 18:00 uur |
Hapoel Haifa |
1 – 4 | Stadion: Sammy Oferstadion, Haifa Toeschouwers: 6.412 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Buzaglo |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:00 uur |
Atalanta Bergamo |
2 – 0 | Stadion: MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia Toeschouwers: 6.546 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zapata Cornelius |
Verslag | |||
Bijz.: Atalanta Bergamo won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 6. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
KRC Genk |
2 – 0 | Stadion: Luminus Arena, Genk Toeschouwers: 13.540 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Malinovski Samatta |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:15 uur |
Lech Poznań |
1 – 2 | Stadion: Stadion Miejski, Poznań Toeschouwers: 20.765 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Cywka |
Verslag | |||
Bijz.: KRC Genk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
Vitesse |
0 – 1 | Stadion: GelreDome, Arnhem Toeschouwers: 11.532 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:00 uur |
FC Basel |
1 – 0 | Stadion: St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 12.334 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ajeti |
Verslag | |||
Bijz.: FC Basel won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 2. |
| ||||
9 augustus 2018 19:45 uur |
FC Nordsjælland |
1 – 2 | Stadion: Farum Park, Farum Toeschouwers: 6.079 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Rasmussen |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:30 uur |
Partizan |
3 – 2 | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 9.372 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Miletić Janković Marković |
Verslag | |||
Bijz.: Partizan won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 5. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Hibernian |
0 – 0 | Stadion: Easter Road, Edinburgh Toeschouwers: 16.339 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
Molde FK |
3 – 0 | Stadion: Akerstadion, Molde Toeschouwers: 5.554 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Håland Aursnes |
Verslag | |||
Bijz.: Molde FK won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 3. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Hajduk Split |
0 – 0 | Stadion: Poljudstadion, Split Toeschouwers: 25.764 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:30 uur |
Steaua Boekarest |
2 – 1 | Stadion: Arena Națională, Boekarest Toeschouwers: 27.410 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Gnohéré |
Verslag | |||
Bijz.: Steaua Boekarest won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 2. |
| ||||
9 augustus 2018 21:45 uur |
Sevilla |
1 – 0 | Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla Toeschouwers: 26.189 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Banega |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
Žalgiris |
0 – 5 | Stadion: LFF-stadion, Vilnius Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Sevilla won over twee wedstrijden met een totaalscore van 6 – 0. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Sigma Olomouc |
2 – 0 | Stadion: Andrův stadion, Olomouc Toeschouwers: 6.118 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sladký Pilař Vepřek |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 16:00 uur |
Kairat Almaty |
1 – 2 | Stadion: Almatı Ortalıq Stadionı, Alma-Ata Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Eppel Felipe Isael |
Verslag | |||
Bijz.: Sigma Olomouc won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 21:05 uur |
Slovan Bratislava |
2 – 1 | Stadion: Štadión Pasienky, Bratislava Toeschouwers: 9.563 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Bozhikov Alar |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:30 uur |
Rapid Wien |
4 – 0 | Stadion: Allianz Stadion, Wenen Toeschouwers: 17.800 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Knasmüllner Murg |
Verslag | |||
Bijz.: Rapid Wien won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 5. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
FK Marioepol |
1 – 3 | Stadion: Tsjornomoretsstadion, Odessa Toeschouwers: 6.587 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Myshnyov |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:45 uur |
Girondins de Bordeaux |
2 – 1 | Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux Toeschouwers: 11.375 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Poundjé Sankharé |
Verslag | |||
Bijz.: Girondins de Bordeaux won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 5. |
| ||||
9 augustus 2018 19:45 uur |
CSKA Sofia |
1 – 2 | Stadion: Vasil Levski Nationaal Stadion, Sofia Toeschouwers: 18.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Maurides Chorbadzhiyski |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 18:30 uur |
FC Kopenhagen |
2 – 1 | Stadion: Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 10.078 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
N'Doye |
Verslag | |||
Bijz.: FC Kopenhagen won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 4. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
Olympiakos |
4 – 0 | Stadion: Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus Toeschouwers: 19.208 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Christodoulopoulos Guerrero |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:30 uur |
FC Luzern |
1 – 3 | Stadion: Swissporarena, Luzern Toeschouwers: 6.258 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Demhasaj |
Verslag | |||
Bijz.: Olympiakos Piraeus won over twee wedstrijden met een totaalscore van 7 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Rangers FC |
3 – 1 | Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow Toeschouwers: 48.001 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Morelos Tavernier Coulibaly |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:15 uur |
NK Maribor |
0 – 0 | Stadion: Ljudski vrt-stadion, Maribor Toeschouwers: 11.166 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Rangers FC won over twee wedstrijden met een totaalscore van 3 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
AS Trenčín |
4 – 0 | Stadion: Štadión pod Dubňom, Žilina Toeschouwers: 6.817 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Mance Azango |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 20:30 uur |
Feyenoord |
1 – 1 | Stadion: De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 31.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Botteghin |
Verslag | |||
Bijz.: AS Trenčín won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 19:20 uur |
Jagiellonia Białystok |
0 – 1 | Stadion: Stadion Miejski, Białystok Toeschouwers: 15.591 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:30 uur |
AA Gent |
3 – 1 | Stadion: Ghelamco Arena, Gent Toeschouwers: 16.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Awoniyi Jaremtsjoek David |
Verslag | |||
Bijz.: AA Gent won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 4. |
| ||||
9 augustus 2018 20:45 uur |
Spartak Subotica |
0 – 2 | Stadion: Rode Sterstadion, Belgrado Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
16 augustus 2018 20:00 uur |
Brøndby IF |
2 – 1 | Stadion: Brøndbystadion, Brøndby Toeschouwers: 10.142 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kabongo Kaiser Wilczek |
Verslag | |||
Bijz.: Brøndby IF won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 4. |
| ||||
9 augustus 2018 16:00 uur |
FK Oefa |
2 – 1 | Stadion: Neftjanikstadion, Oefa Toeschouwers: 6.794 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sly Obljakov |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:00 uur |
Progrès Niedercorn |
2 – 2 | Stadion: Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange Toeschouwers: 1.736 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Alikin De Almeida |
Verslag | |||
Bijz.: FK Oefa won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
| ||||
9 augustus 2018 20:00 uur |
Beşiktaş |
1 – 0 | Stadion: Vodafone Park, Istanboel Toeschouwers: 24.476 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Babel |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:45 uur |
LASK Linz |
2 – 1 | Stadion: Linzerstadion, Linz Toeschouwers: 13.739 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
João Victor Frieser |
Verslag | |||
Bijz.: Beşiktaş speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 2 – 2, maar won door het uitdoelpunt. |
| ||||
9 augustus 2018 19:00 uur |
Apollon Limasol |
4 – 0 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 3.590 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Zelaya Marković Veretilo |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 19:45 uur |
Dinamo Brest |
1 – 0 | Stadion: Regionaal Sportcomplex Brestsky, Brest Toeschouwers: 8.800 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Nyakhaychyk |
Verslag | |||
Bijz.: FK Oefa won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 1. |
| ||||
9 augustus 2018 18:30 uur |
RB Leipzig |
3 – 1 | Stadion: Red Bull Arena, Leipzig Toeschouwers: 16.648 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Konaté Cunha Poulsen |
Verslag | |||
| ||||
16 augustus 2018 18:30 uur |
Universitatea Craiova |
1 – 1 | Stadion: Ion Oblemencostadion, Craiova Toeschouwers: 12.050 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Baicu |
Verslag | |||
Bijz.: RB Leipzig won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 2. |
Play-offronde
De loting vond plaats op 6 augustus 2018. De play-offronde bestond uit twee aparte constructies: één voor kampioenen en één voor niet-kampioenen. De heenwedstrijden werden gespeeld op 23 augustus, de terugwedstrijden op 30 augustus 2018.
Loting
KampioenenAan de play-offronde voor kampioenen deden 16 clubs mee: de 10 winnaars uit de derde kwalificatieronde hadden een ongeplaatste status en de 6 verliezende clubs die instroomden vanuit de derde kwalificatieronde van de UEFA Champions League 2018/19 hadden een geplaatste status.
|
Niet-kampioenenAan de play-offronde voor niet-kampioenen deden de 26 winnaars van de derde kwalificatieronde mee.
|
- Voorloting
Om de loting voor niet-kampioenen in één keer te verrichten werden bij de groepen van 8 clubs de volgende nummers aan elkaar gekoppeld.
nummer 8 tegen nummer 4
nummer 5 tegen nummer 1
nummer 3 tegen nummer 7
nummer 6 tegen nummer 2
Bij de groep van 10 clubs waren dat de volgende nummers.
nummer 1 tegen nummer 8
nummer 5 tegen nummer 9
nummer 3 tegen nummer 7
nummer 2 tegen nummer 10
nummer 4 tegen nummer 6
Kampioenen | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Groep 1 | Groep 2 | ||||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||||
|
|
| |||||||||
Niet-kampioenen | |||||||||||
Groep 1 | Groep 2 | Groep 3 | |||||||||
Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | Geplaatst | Ongeplaatst | ||||||
1. |
|
5. |
|
1. |
5. |
1. |
|
6. |
|
* Deze clubs waren tijdens de loting nog niet bekend.
Team 1 | Tot. | Team 2 | 1e wedstr. | 2e wedstr. |
---|---|---|---|---|
Kampioenen | ||||
Olimpija Ljubljana |
1 – 3 | 0 – 2 | 1 – 1 | |
APOEL Nicosia |
1 – 1 ns (1 – 2) | 1 – 0 | 0 – 1 (n.v.) | |
Rosenborg |
5 – 1 | 3 – 1 | 2 – 0 | |
F91 Dudelange |
5 – 2 | 2 – 0 | 3 – 2 | |
Sūduva Marijampolė |
1 – 4 | 1 – 1 | 0 – 3 | |
Sheriff Tiraspol |
1 – 3 | 1 – 0 | 0 – 3 | |
Malmö FF |
4 – 2 | 2 – 2 | 2 – 0 | |
Torpedo Koetaisi |
0 – 5 | 0 – 1 | 0 – 4 | |
Niet-kampioenen | ||||
Sigma Olomouc |
0 – 4 | 0 – 1 | 0 – 3 | |
Sarpsborg 08 |
4 – 3 | 3 – 1 | 1 – 2 | |
AA Gent |
0 – 2 | 0 – 0 | 0 – 2 | |
FK Partizan |
1 – 4 | 1 – 1 | 0 – 3 | |
Rapid Wien |
4 – 3 | 3 – 1 | 1 – 2 | |
FC Basel |
3 – 3 (u) * | 3 – 2 | 0 – 1 | |
Rangers FC |
2 – 1 | 1 – 0 | 1 – 1 | |
Atalanta Bergamo |
0 – 0 ns (3 – 4) | 0 – 0 | 0 – 0 (n.v.) | |
Zenit Sint-Petersburg |
4 – 3 | 3 – 1 | 1 – 2 | |
AS Trenčín |
1 – 4 | 1 – 1 | 0 – 3 | |
KRC Genk |
9 – 4 | 5 – 2 | 4 – 2 | |
Olympiakos Piraeus |
4 – 2 | 3 – 1 | 1 – 1 | |
Zorja Loehansk |
2 – 3 | 0 – 0 | 2 – 3 |
Bijz.: * Deze wedstrijd werd omgedraaid na de oorspronkelijke loting.
Wedstrijden
Heen- en terugwedstrijden
| ||||
23 augustus 2018 20:00 uur |
Olimpija Ljubljana |
0 – 2 | Stadion: Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 7.500 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
30 augustus 2018 20:30 uur |
Spartak Trnava |
1 – 1 | Stadion: Štadión Antona Malatinského, Trnava Toeschouwers: 15.642 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Godál |
Verslag | |||
Bijz.: Spartak Trnava won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
23 augustus 2018 19:00 uur |
APOEL Nicosia |
1 – 0 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 12.855 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Caju |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 16:00 uur |
Astana |
1 – 0 n.v. (2 – 1 pen) |
Stadion: Astana Arena, Astana Toeschouwers: 26.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Henrique |
Verslag | |||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Richard Almeida Aničić Henrique Beisebekov |
||||
Bijz.: Astana speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 1 – 1, maar won de strafschoppenserie met 1 – 2. |
| ||||
23 augustus 2018 20:45 uur |
Rosenborg BK |
3 – 1 | Stadion: Lerkendalstadion, Trondheim Toeschouwers: 8.767 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Jebali Bendtner Levi |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 20:15 uur |
FK Shkendija 79 Tetovo |
0 – 2 | Stadion: Philip II Arena, Skopje Toeschouwers: 10.950 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Rosenborg BK won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 1. |
| ||||
23 augustus 2018 20:00 uur |
F91 Dudelange |
2 – 0 | Stadion: Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.556 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Turpel Sinani |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
CFR Cluj |
2 – 3 | Stadion: Dr.-Constantin-Rădulescustadion, Cluj-Napoca Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Tambe Omrani |
Verslag | |||
Bijz.: F91 Dudelange won over twee wedstrijden met een totaalscore van 5 – 2. |
| ||||
23 augustus 2018 19:00 uur |
Sūduva Marijampolė |
1 – 1 | Stadion: Sūduvastadion, Marijampolė Toeschouwers: 5.100 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verbickas |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 21:00 uur |
Celtic |
3 – 0 | Stadion: Celtic Park, Glasgow Toeschouwers: 44.639 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Griffiths McGregor Ajer |
Verslag | |||
Bijz.: Celtic won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 19:00 uur |
Sheriff Tiraspol |
1 – 0 | Stadion: Sheriffstadion, Tiraspol Toeschouwers: 5.073 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kapić |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
FK Qarabağ |
3 – 0 | Stadion: Tofikh Bakhramovstadion, Bakoe Toeschouwers: 21.350 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Medvedev Guerrier Ozobić |
Verslag | |||
Bijz.: FK Qarabağ won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 3. |
| ||||
23 augustus 2018 19:15 uur |
Malmö FF |
2 – 2 | Stadion: Swedbankstadion, Malmö Toeschouwers: 11.487 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Rosenberg Antonsson |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:15 uur |
FC Midtjylland |
0 – 2 | Stadion: MCH Arena, Herning Toeschouwers: 9.175 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Bijz.: Malmö FF won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 2. |
| ||||
23 augustus 2018 18:00 uur |
Torpedo Koetaisi |
0 – 1 | Stadion: Micheil Meschistadion, Tbilisi Toeschouwers: 17.869 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
PFK Ludogorets |
4 – 0 | Stadion: Loedogorets Arena, Razgrad Toeschouwers: 5.340 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Misidjan Campanharo Wanderson |
Verslag | |||
Bijz.: PFK Ludogorets won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 5. |
| ||||
23 augustus 2018 19:00 uur |
Sigma Olomouc |
0 – 1 | Stadion: Andrův stadion, Olomouc Toeschouwers: 11.709 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
30 augustus 2018 21:45 uur |
Sevilla |
3 – 0 | Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán, Sevilla Toeschouwers: 30.311 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Gonalons Nešpor Ben Yedder |
Verslag | |||
Bijz.: Sevilla won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 19:05 uur |
Sarpsborg 08 |
3 – 1 | Stadion: Sarpsborgstadion, Sarpsborg Toeschouwers: 6.363 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Heintz Lund Nielsen Mortensen |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
Maccabi Tel Aviv |
2 – 1 | Stadion: Bloomfieldstadion, Jaffa Toeschouwers: 10.673 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Atzili Atar |
Verslag | |||
Bijz.: Sarpsborg 08 won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
| ||||
23 augustus 2018 20:45 uur |
AA Gent |
0 – 0 | Stadion: Ghelamco Arena, Gent Toeschouwers: 13.239 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
30 augustus 2018 20:45 uur |
Girondins de Bordeaux |
2 – 0 | Stadion: Nouveau Stade Bordeaux, Bordeaux Toeschouwers: 35.039 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kamano Briand |
Verslag | |||
Bijz.: Girondins de Bordeaux won over twee wedstrijden met een totaalscore van 0 – 2. |
| ||||
23 augustus 2018 20:30 uur |
FK Partizan |
1 – 1 | Stadion: Partizanstadion, Belgrado Toeschouwers: 16.240 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Ricardo |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 20:00 uur |
Beşiktaş |
3 – 0 | Stadion: Vodafone Park, Istanboel Toeschouwers: 33.658 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Pepe Özyakup |
Verslag | |||
Bijz.: Beşiktaş won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 20:30 uur |
Rapid Wien |
3 – 1 | Stadion: Allianz Stadion, Wenen Toeschouwers: 19.300 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Knasmüllner Sonnleitner Schwab Berisha |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 20:30 uur |
Steaua Boekarest |
2 – 1 | Stadion: Arena Națională, Boekarest Toeschouwers: 31.274 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Gnohéré Roman Bălașa |
Verslag | |||
Bijz.: Rapid Wien won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
| ||||
23 augustus 2018 20:00 uur |
FC Basel |
3 – 2 | Stadion: St. Jakob-Park, Bazel Toeschouwers: 10.743 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Van Wolfswinkel Cömert |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
Apollon Limasol |
1 – 0 | Stadion: GSP-stadion, Nicosia Toeschouwers: 4.005 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Kyriakou |
Verslag | |||
Bijz.: Apollon Limasol speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 3 – 3, maar won door de gemaakte uitdoelpunten. |
| ||||
23 augustus 2018 20:45 uur |
Rangers FC |
1 – 0 | Stadion: Ibrox Stadium, Glasgow Toeschouwers: 49.338 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Goldson |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 16:00 uur |
FK Oefa |
1 – 1 | Stadion: Neftjanikstadion, Oefa Toeschouwers: 13.186 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sysuyev |
Verslag | |||
Bijz.: Rangers FC won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 1. |
| ||||
23 augustus 2018 20:00 uur |
Atalanta Bergamo |
0 – 0 | Stadion: Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo Toeschouwers: 7.680 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
| ||||
30 augustus 2018 18:30 uur |
FC Kopenhagen |
0 – 0 n.v. (4 – 3 pen) |
Stadion: Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 18.378 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Verslag | ||||
Strafschoppen | ||||
---|---|---|---|---|
Sotiriou Greguš Skov N'Doye Vavro |
||||
Bijz.: FC Kopenhagen speelde over twee wedstrijden gelijk met een totaalscore van 0 – 0, maar won de strafschoppenserie met 3 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 18:00 uur |
Zenit Sint-Petersburg |
3 – 1 | Stadion: Krestovskistadion, Sint-Petersburg Toeschouwers: 40.677 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Dzjoeba Zabolotny Mevlja |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 19:00 uur |
Molde FK |
2 – 1 | Stadion: Akerstadion, Molde Toeschouwers: 5.414 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Hestad Håland |
Verslag | |||
Bijz.: Zenit Sint-Petersburg won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 3. |
| ||||
23 augustus 2018 18:30 uur |
AS Trenčín |
1 – 1 | Stadion: Štadión pod Dubňom, Žilina Toeschouwers: 6.107 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Sleegers |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 17:30 uur |
AEK Larnaca |
3 – 0 | Stadion: AEK Arena - Georgios Karapatakis, Larnaca Toeschouwers: 4.777 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Giannou Acorán |
Verslag | |||
Bijz.: AEK Larnaca won over twee wedstrijden met een totaalscore van 1 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 20:30 uur |
KRC Genk |
5 – 2 | Stadion: Luminus Arena, Genk Toeschouwers: 12.110 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Samatta Trossard |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 20:30 uur |
Brøndby IF |
2 – 4 | Stadion: Brøndbystadion, Brøndby Toeschouwers: 8.636 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Wilczek Larsson |
Verslag | |||
Bijz.: KRC Genk won over twee wedstrijden met een totaalscore van 9 – 4. |
| ||||
23 augustus 2018 20:00 uur |
Olympiakos Piraeus |
3 – 1 | Stadion: Georgios Karaiskákisstadion, Piraeus Toeschouwers: 25.010 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Fortounis Bouchalakis |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 20:45 uur |
Burnley FC |
1 – 1 | Stadion: Turf Moor, Burnley Toeschouwers: 15.234 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Vydra |
Verslag | |||
Bijz.: Olympiakos Piraeus won over twee wedstrijden met een totaalscore van 4 – 2. |
| ||||
23 augustus 2018 20:30 uur |
Zorja Loehansk |
0 – 0 | Stadion: Slavutytsj Arena, Zaporizja Toeschouwers: 5.127 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Lednev |
Verslag | |||
| ||||
30 augustus 2018 18:30 uur |
RB Leipzig |
3 – 2 | Stadion: Red Bull Arena, Leipzig Toeschouwers: 17.644 Scheidsrechter: Assistenten: Vierde official: | |
Cunha Augustin Forsberg |
Verslag | |||
Bijz.: RB Leipzig won over twee wedstrijden met een totaalscore van 2 – 3. |
Topscorers
Legenda
- Pos. Positie
- Speler Naam speler
- Club Naam club
- Wed Aantal gespeelde wedstrijden
Doelpunt Waarvan strafschoppen
Pos. | Speler | Club | Wed | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | 4 | 7 | 1 | ||
7 | 0 | ||||
3. | 6 | 6 | 0 | ||
8 | 0 | ||||
5 | 0 | ||||
5 | 0 | ||||
6 | 0 | ||||
8. | 7 | 5 | 0 | ||
6 | 1 | ||||
7 | 1 | ||||
5 | 0 | ||||
6 | 0 | ||||
5 | 3 |