CONCACAF Nations League 2019/20
De CONCACAF Nations League 2019–20 was het eerste seizoen van deze landencompetitie,[3] een internationale voetbalcompetitie voor landen die lid zijn van de CONCACAF.
CONCACAF Nations League 2019–20
| ||||
landen die lid zijn van de CONCACAF | ||||
Toernooi-informatie | ||||
Datum | 5 september – 19 november 2019 (groepsfase) ? (finales)[1][2] | |||
Teams | 41 (van 1 confederatie) | |||
|
De landen werden verdeeld over drie divisies. In iedere divisie werden de landen weer verdeeld over vier groepen.[4] Aan dit toernooi ging een kwalificatietoernooi vooraf om te bepalen welk land in welke divisie speelde.[5] Van de 41 landen deden 34 landen aan de kwalificatie mee. Zes landen waren direct gekwalificeerd voor divisie A. Dit toernooi diende tevens als kwalificatietoernooi voor de CONCACAF Gold Cup 2019. Guatemala mocht niet deelnemen aan het kwalificatietoernooi vanwege een schorsing die was opgelegd door de FIFA. Deze schorsing werd later opgeheven door de FIFA, waarna Guatemala instroomde in de laagste divisie, divisie C.
De finales zouden worden gespeeld in juni 2020, maar die werden uitgesteld vanwege de Coronapandemie.[6]
Tijdschema
Fase | Ronde | Datum |
---|---|---|
Kwalificatie | Wedstrijddag 1 | 6–11 september 2018 |
Wedstrijddag 2 | 11–16 oktober 2018 | |
Wedstrijddag 3 | 16–20 november 2018 | |
Wedstrijddag 4 | 21–26 maart 2019 | |
Groepsfase | Wedstrijddag 1 | 2–10 september 2019 |
Wedstrijddag 2 | ||
Wedstrijddag 3 | 10–15 oktober 2019 | |
Wedstrijddag 4 | ||
Wedstrijddag 5 | 11–19 november 2019 | |
Wedstrijddag 6 | ||
Finale | Halve finale | 23–31 maart 2020 |
Finale |
Kwalificatie
De zes landen die deelnamen aan de vijfde ronde van de kwalificatie voor het Wereldkampioenschap voetbal 2018 waren rechtstreeks geplaatst voor Divisie A. Deze landen waren Mexico, de Verenigde Staten, Costa Rica, Panama, Honduras en Trinidad en Tobago. De andere landen werden op sterkte verdeeld over vier potten waarna werd geloot om het speelschema te bepalen. Elk land speelde één keer tegen één land uit elke pot. Twee keer werd thuis gespeeld en twee keer uit. De stand die na vier wedstrijden werd opgemaakt, bepaalde in welke divisie een land zou spelen en welke landen zich plaatsten voor de CONCACAF Gold Cup 2019.[7]
Eindstand
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 19 | 2 | +17 | 12 | Kwalificatie voor divisie A en CONCACAF Gold Cup 2019 | |
2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 1 | +17 | 12 | ||
3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 2 | +8 | 12 | ||
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | 2 | +20 | 9 | ||
5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 4 | +13 | 9 | ||
6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 2 | +13 | 9 | ||
7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 14 | 3 | +11 | 9 | Kwalificatie voor divisie B en CONCACAF Gold Cup 2019 | |
8 | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 3 | +9 | 9 | ||
9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 9 | ||
10 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 | +5 | 9 | ||
11 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 9 | Kwalificatie voor divisie B | |
12 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 2 | +6 | 7 | ||
13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | +3 | 7 | ||
14 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | +1 | 7 | ||
15 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 3 | +8 | 6 | ||
16 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | +5 | 6 | ||
17 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3 | +3 | 6 | ||
18 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | +2 | 6 | ||
19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | +2 | 6 | ||
20 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 6 | −1 | 6 | ||
21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 14 | −7 | 6 | ||
22 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | −1 | 4 | ||
23 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | −4 | 4 | Kwalificatie voor divisie C | |
24 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 23 | −18 | 4 | ||
25 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | −4 | 3 | ||
26 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | −11 | 3 | ||
27 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 16 | −13 | 3 | ||
28 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 30 | −26 | 3 | ||
29 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | −8 | 1 | ||
30 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 | −10 | 1 | ||
31 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 15 | −14 | 1 | ||
32 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 15 | −14 | 1 | ||
33 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | −5 | 0 | ||
34 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 22 | −17 | 0 |
Groepen en wedstrijden
Er werd geloot op 27 maart 2019 in Las Vegas, Nevada, Verenigde Staten.[8][9] De wedstrijden beginnen op 5 september 2019.[10]
- Legenda divisie A
Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021 en halve finale Nations League.
Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021.
Gekwalificeerd voor tweede ronde kwalificatie CONCACAF Gold Cup 2021 en gedegradeerd naar divisie B.
Divisie A
Potten
|
|
|
Groep 1
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 3 | +12 | 9 | |
2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 4 | +6 | 9 | |
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | −18 | 0 |
7 september 2019 20:00 (UTC−5) |
Canada |
6−0 | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 10.224 Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX) | |
Hoilett David Osorio Henry |
10 september 2019 19:15 (UTC−5) |
Cuba |
0−1 | Truman Boddensportcomplex George Town (Kaaimaneilanden) Toeschouwers: 420 Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) | |
Davies |
11 oktober 2019 19:06 (UTC−5) |
Verenigde Staten |
7−0 | Audi Field, Washington D.C. Toeschouwers: 13.784 Scheidsrechter: Jose Torres (PUR) | |
McKennie Morris Ramos Sargent Pulisic |
15 oktober 2019 19:30 (UTC−5) |
Canada |
2−0 | BMO Field, Toronto Toeschouwers: 17.126 Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM) | |
Davies Cavallini |
15 november 2019 19:15 (UTC−5) |
Verenigde Staten |
4−1 | Exploria Stadium, Orlando Toeschouwers: 13.103 Scheidsrechter: César Ramos (MEX) | |
Morris Zardes Long |
Vitória |
19 november 2019 19:30 (UTC−5) |
Cuba |
0−4 | Truman Boddensportcomplex George Town (Kaaimaneilanden) Scheidsrechter: John Pitti (PAN) | |
Sargent Morris |
Groep 2
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | +10 | 12 | |
2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | −4 | 3 | |
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 11 | −6 | 3 |
5 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Bermuda |
1−4 | Nationaal Stadion, Devonshire Scheidsrechter: Raúl Castro Zúñiga (HON) | |
Cummings |
Torres Blackburn Carrasquilla |
8 september 2019 20:00 (UTC−5) |
Panama |
0−2 | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA) | |
Wells |
11 oktober 2019 21:00 (UTC−5) |
Bermuda |
1−5 | Nationaal Stadion, Hamilton Scheidsrechter: Henry Bejarano (CRC) | |
Wells |
Antuna Macías Lozano Herrera |
15 oktober 2019 22:00 (UTC−5) |
Mexico |
3−1 | Aztekenstadion, Mexico-Stad Scheidsrechter: Iván Barton (SLV) | |
Alvarado Macías Pizarro |
Salcedo |
15 november 2019 22:00 (UTC−5) |
Panama |
0−3 | Estadio Rommel Fernández, Panama-Stad Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Jiménez Álvarez |
19 november 2019 22:00 (UTC−5) |
Mexico |
2−1 | Estadio Nemesio Díez, Toluca Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) | |
Córdova Antuna |
Leverock |
Groep 3
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 1 | +7 | 10 | |
2 | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | −1 | 3 | |
3 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 9 | −6 | 2 |
6 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Martinique |
1−1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Scheidsrechter: José Kellys (PAN) | |
Mandouki |
Jones |
9 september 2019 21:00 (UTC−5) |
Trinidad en Tobago |
2−2 | Hasely Crawfordstadion, Port of Spain Scheidsrechter: Diego Montaño (MEX) | |
Molino Telfer |
Carr Delem |
10 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Trinidad en Tobago |
0−2 | Hasely Crawfordstadion, Port of Spain Scheidsrechter: Mario Escobar (GUA) | |
Moya Martínez |
13 oktober 2019 22:00 (UTC−5) |
Honduras |
1−0 | Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula Scheidsrechter: Adonai Escobedo (MEX) | |
Barthéléry |
14 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Martinique |
1−1 | Stade Pierre-Aliker, Fort-de-France Scheidsrechter: Ted Unkel (USA) | |
Rivière |
Mejía |
17 november 2019 22:00 (UTC−5) |
Honduras |
4−0 | Estadio Olímpico Metropolitano, San Pedro Sula Scheidsrechter: Joel Aguilar (SLV) | |
Toro Moya Elis |
Groep 4
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | +1 | 6 | |
2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 5 | |
3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | −1 | 3 |
7 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Curaçao |
1−0 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) | |
Hooi |
10 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Haïti |
1−1 | Sylvio Catorstadion, Port-au-Prince Scheidsrechter: Walter López Castellanos (GUA) | |
Pierrot |
Hooi |
10 oktober 2019 21:00 (UTC−5) |
Haïti |
1−1 | Thomas Robinsonstadion, Nassau (Bahama's) Scheidsrechter: Drew Fischer (CAN) | |
Pierrot |
Ortiz |
13 oktober 2019 20:00 (UTC−5) |
Costa Rica |
0−0 | Estadio Alejandro Morera Soto, Alajuela Scheidsrechter: Armando Villarreal (USA) | |
14 november 2019 22:00 (UTC−5) |
Curaçao |
1−2 | Ergilio Hatostadion, Willemstad Scheidsrechter: Marco Ortiz (MEX) | |
Janga |
Venegas Calvo |
17 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Costa Rica |
1−1 | Estadio Ricardo Saprissa, San José Scheidsrechter: Said Martínez (HON) | |
Calvo |
Nazon |
Divisie B
- Legenda divisie B
Gekwalificeerd voor CONCACAF Gold Cup 2021 en promotie divisie A.
Gekwalificeerd voor eerste ronde kwalificatie CONCACAF Gold Cup 2021.
Ggedegradeerd naar divisie C.
Potten
|
|
|
|
Groep 1
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 4 | +4 | 14 | |
2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 6 | +2 | 8 | |
3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | −6 | 6 | |
4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 5 |
5 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Grenada |
2−1 | Kirani James Atletiekstadion, Saint George's Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM) | |
Mitchell Charles |
Hanley |
5 september 2019 20:00 (UTC−5) |
Frans-Guyana |
3−0 reglementair[11] |
Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne | |
8 september 2019 16:00 (UTC−5) |
Belize |
1−2 | Isidoro Beatonstadion, Belmopan Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA) | |
McCauley |
Paterson Charles |
8 september 2019 19:00 (UTC−5) |
Saint Kitts en Nevis |
2−2 | Warner Park, Basseterre Scheidsrechter: Melvin Matamoros (HON) | |
Wharton Liburd |
Haabo Éric |
10 oktober 2019 20:00 (UTC−5) |
Frans-Guyana |
0−0 | Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN) | |
10 oktober 2019 17:00 (UTC−5) |
Belize |
0−4 | Isidoro Beatonstadion, Belmopan Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA) | |
Sterling-James Liburd |
13 oktober 2019 18:00 (UTC−5) |
Saint Kitts en Nevis |
0−1 | Warner Park, Basseterre Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV) | |
Smith |
13 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Grenada |
1−0 | Kirani James Atletiekstadion, Saint George's Scheidsrechter: Bryan López (GUA) | |
Charles |
14 november 2019 17:00 (UTC−5) |
Saint Kitts en Nevis |
0−0 | Warner Park, Basseterre Scheidsrechter: Daneon Parchment (JAM) | |
14 november 2019 18:00 (UTC−5) |
Belize |
2−0 | Isidoro Beatonstadion, Belmopan Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA) | |
Lewis McCaulay |
17 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Frans-Guyana |
3−1 | Stade Municipal Dr. Edmard Lama, Cayenne Scheidsrechter: Oscar Macías (MEX) | |
Marigard Sarrucco |
Terrell |
17 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Grenada |
3−2 | Kirani James Atletiekstadion, Saint George's Scheidsrechter: José Torres (PUR) | |
Charles |
Gaynair Salazar |
Groep 2
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 1 | +9 | 15 | |
2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | −1 | 8 | |
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 7 | |
4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | −8 | 4 |
7 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Montserrat |
2−1 | Blakes Estatestadion, Look Out Scheidsrechter: Sergio Reyna (GUA) | |
J. Comley Clifton |
J. García |
7 september 2019 22:00 (UTC−5) |
El Salvador |
3−0 | Estadio Cuscatlán, San Salvador Scheidsrechter: Óscar Moncada (HON) | |
Orellana Cerén Bonilla |
10 september 2019 16:00 (UTC−5) |
Montserrat |
1−1 | Blakes Estatestadion, Look Out Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON) | |
Weir-Daley |
Frederick |
10 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Dominicaanse Republiek |
1−0 | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM) | |
Bueno |
12 oktober 2019 18:00 (UTC−5) |
Dominicaanse Republiek |
3−0 | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo Scheidsrechter: Nitzar Sandoval (NCA) | |
López Romero González |
12 oktober 2019 22:00 (UTC−5) |
Montserrat |
0−2 | Blakes Estatestadion, Lookout Scheidsrechter: Juan Calderón (CRC) | |
Domínguez Zelaya |
15 oktober 2019 17:00 (UTC−5) |
Saint Lucia |
0−2 | Darren Sammy Cricketground, Gros Islet Scheidsrechter: Erick Lezama (NCA) | |
Zelaya Portillo |
15 oktober 2019 16:00 (UTC−5) |
Dominicaanse Republiek |
0−0 | Estadio Olímpico Félix Sánchez, Santo Domingo Scheidsrechter: Raúl Castro Zuniga (HON) | |
16 november 2019 18:00 (UTC−5) |
Saint Lucia |
1−0 | Darren Sammy Cricketground, Gros Islet Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV) | |
Joseph |
16 november 2019 22:00 (UTC−5) |
El Salvador |
1−0 | Estadio Cuscatlán, San Salvador Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN) | |
Portillo |
19 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Saint Lucia |
0−1 | Darren Sammy Cricketground, Gros Islet Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM) | |
Pond |
19 november 2019 17:00 (UTC−5) |
El Salvador |
2−0 | Estadio Cuscatlán, San Salvador Scheidsrechter: Benjamín Pineda (CRC) | |
Portillo Punyed |
Groep 3
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 1 | +20 | 16 | |
2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | +2 | 10 | |
3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 17 | −9 | 9 | |
4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 18 | −13 | 0 |
6 september 2019 19:00 (UTC−5) |
Aruba |
0−1 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: Jaime Herrera (SLV) | |
Holder |
6 september 2019 20:00 (UTC−5) |
Jamaica |
6−0 | Montego Bay Sports Complex, Montego Bay Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN) | |
Nicholson Reid Brown Bailey Vassell |
9 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Antigua en Barbuda |
2−1 | Sir Vivian Richards Stadium, North Sound Scheidsrechter: Rubiel Vazquez (USA) | |
Bishop Harriette |
Groothusen |
9 september 2019 19:00 (UTC−5) |
Guyana |
0−4 | Synthetic Track and Field Facility, Leonora Scheidsrechter: William Anderson (PUR) | |
Powell Orgill |
11 oktober 2019 17:00 (UTC−5) |
Antigua en Barbuda |
2−1 | Sir Vivian Richards Stadium, North Sound Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) | |
Griffith Benjamin |
Welshman |
12 oktober 2019 18:00 (UTC−5) |
Jamaica |
2−0 | Independence Park, Kingston Scheidsrechter: Jorge Pérez (MEX) | |
Williams Nicholson |
14 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Guyana |
5−1 | Synthetic Track and Field Facility, Leonora Scheidsrechter: William Anderson (PUR) | |
Bobb Holder Daniel Schultz |
Bishop |
15 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Aruba |
0−6 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: Ricardo Montero (CRC) | |
Willis Foster Walker Nicholson Flemmings |
15 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Antigua en Barbuda |
0−2 | Sir Vivian Richards Stadium, North Sound Scheidsrechter: Randy Encarnación (DOM) | |
Willis Morris |
15 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Guyana |
4−2 | Synthetic Track and Field Facility, Leonora Scheidsrechter: Kevin Morrison (JAM) | |
Briggs Harriott Bobb |
Croes Breinburg |
18 november 2019 18:00 (UTC−5) |
Aruba |
2−3 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: Jorge Pérez (MEX) | |
John Harms |
Benjamin Harms Bowry |
18 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Jamaica |
1−1 | Montego Bay Sports Complex, Montego Bay Scheidsrechter: Keylor Herrera (CRC) | |
East |
Welshman |
Groep 4
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 5 | +11 | 13 | |
2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | +3 | 11 | |
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | −2 | 7 | |
4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 | −11 | 3 |
5 september 2019 19:00 (UTC−5) |
Dominica |
1−2 | Windsor Park, Roseau Scheidsrechter: Jamar Springer (BAR) | |
Frederick |
G. Vlijter |
5 september 2019 20:00 (UTC−5) |
Nicaragua |
1−1 | Estadio Nacional, Managua Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Yorke |
Anderson |
8 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Saint Vincent en de Grenadines |
1−0 | Arnos Valestadion, Arnos Vale Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) | |
Cunnigham |
8 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Suriname |
6−0 | André Kamperveenstadion, Paramaribo Scheidsrechter: Bryan López (GUA) | |
G. Vlijter Fer Comvalius |
11 oktober 2019 15:00 (UTC−5) |
Saint Vincent en de Grenadines |
2−2 | Arnos Valestadion, Arnos Vale Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Stewart |
G. Vlijter |
11 oktober 2019 23:00 (UTC−5) |
Nicaragua |
3−1 | Estadio Nacional, Managua Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON) | |
Chavarría Rayo |
Wade |
14 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Dominica |
0−4 | Windsor Park, Roseau Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) | |
Chavarría Bonilla Mendieta |
14 oktober 2019 17:00 (UTC−5) |
Suriname |
0−1 | André Kamperveenstadion, Paramaribo Scheidsrechter: Oliver Vergara (PAN) | |
Stewart |
15 november 2019 17:00 (UTC−5) |
Saint Vincent en de Grenadines |
1−0 | Arnos Valestadion, Arnos Vale Scheidsrechter: Reon Radix (GRN) | |
Sutherland |
15 november 2019 19:30 |
Suriname |
4−0 | André Kamperveenstadion, Paramaribo Scheidsrechter: Sherwin Johnson (GUY) | |
Apai Vlijter |
18 november 2019 15:00 (UTC−5) |
Dominica |
1−0 | Windsor Park, Roseau Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Laville |
18 november 2019 22:00 (UTC−5) |
Nicaragua |
1−2 | Estadio Nacional, Managua Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI) | |
Fuentes |
Comvalius Hasselbaink |
Divisie C
- Legenda divisie C
Gekwalificeerd voor eerste ronde kwalificatie CONCACAF Gold Cup 2021 en promotie divisie B.
Potten
|
|
|
Groep 1
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 4 | +10 | 12 | |
2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 8 | −1 | 12 | |
3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 8 | −1 | 9 | |
4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | −8 | 3 |
5 september 2019 15:00 (UTC−5)> |
Amerikaanse Maagdeneilanden |
0−2 | Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN) | |
Martin |
5 september 2019 18:00 (UTC−5) |
Barbados |
4−0 | Wildey Turf, Bridgetown Scheidsrechter: Patrick Senecharles (HAI) | |
Leacock Blackman Gale |
8 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Sint-Maarten |
1−2 | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla)[n 1] Scheidsrechter: Okeito Nicholson (JAM) | |
Dalmat |
Dennis Joseph |
9 september 2019 19:30 (UTC−5) |
Kaaimaneilanden |
3−2 | Truman Boddensportcomplex, George Town Scheidsrechter: Luis Santander (MEX) | |
Martin Ebanks Bellafonte |
Hill Jules |
12 oktober 2019 15:00 (UTC−5) |
Sint-Maarten |
3−0 | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla) Scheidsrechter: Oshane Nation (JAM) | |
Bellechasse |
12 oktober 2019 20:00 (UTC−5) |
Barbados |
1−0 | Wildey Turf, Bridgetown Scheidsrechter: Benjamín Pineda (CRC) | |
Blackman |
15 oktober 2019 19:30 (UTC−5) |
Kaaimaneilanden |
1−0 | Truman Boddensportcomplex, George Town Scheidsrechter: Fernando Hernández (MEX) | |
Ebanks |
15 oktober 2019 17:00 (UTC−5) |
Amerikaanse Maagdeneilanden |
0−4 | Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted Scheidsrechter: Randy Encarnación (DOM) | |
Leacock Jules Lashley Phillips |
16 november 2019 16:00 (UTC−4) |
Sint-Maarten |
1−0 | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley (Anguilla) Scheidsrechter: Bryan López (GUA) | |
Chevalier |
16 november 2019 19:30 (UTC−5) |
Kaaimaneilanden |
1−0 | Truman Boddensportcomplex, George Town Scheidsrechter: José Kellys (PAN) | |
Hyde |
19 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Amerikaanse Maagdeneilanden |
1−2 | Bethlehem Voetbalstadion, Christiansted Scheidsrechter: Moeth Gaymes (SKN) | |
McGuiness |
Chevalier Bellechasse |
19 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Barbados |
3−0 | Wildey Turf, Bridgetown Scheidsrechter: Kimbell Ward (SKN) | |
Hope Lashley |
Groep 2
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | +8 | 10 | |
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 8 | +2 | 7 | |
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 | 15 | −10 | 0 |
6 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Bonaire |
4−2 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN) | |
Martha Seinpaal Trinidad |
Forbes |
9 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Bahama's |
2−1 | Thomas Robinsonstadion, Nassau Scheidsrechter: Ricangel De Leça (ARU) | |
Hall Hepple |
Seinpaal |
10 oktober 2019 15:00 (UTC−5) |
Britse Maagdeneilanden |
0−4 | Warner Park, Basseterre (Saint Kitts en Nevis) Scheidsrechter: Trevester Richards (SKN) | |
St. Fleur Hall Carey |
13 oktober 2019 15:00 (UTC−5) |
Britse Maagdeneilanden |
3−4 | Warner Park, Basseterre (Saint Kitts en Nevis) Scheidsrechter: Moeth Gaymes (VIN) | |
Rowe Forbes Wiltshire |
Cicilia R. Janga Medway Koffy |
14 november 2019 19:00 (UTC−5) |
Bahama's |
3−0 | Thomas Robinsonstadion, Nassau Scheidsrechter: Tristley Bassue (SKN) | |
Joseph St. Fleur Carey |
17 november 2019 15:00 (UTC−5) |
Bonaire |
1−1 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: Walter López (GUA) | |
Piar |
Delancy |
Groep 3
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | 0 | +25 | 12 | |
2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12 | −6 | 6 | |
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 21 | −19 | 0 |
5 september 2019 22:00 (UTC−5) |
Guatemala |
10−0 | Estadio Nacional Doroteo Guamuch Flores, Guatemala-Stad Scheidsrechter: Randy Solano (DOM) | |
Vargas J. Martínez Ceballos Galindo Guerra Márquez |
10 september 2019 14:00 (UTC−5) |
Puerto Rico |
0−5 | Mayagüez Atletiekstadion, Mayagüez Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) | |
Ceballos Guerra Galindo Robles De León |
12 oktober 2019 20:00 (UTC−5) |
Anguilla |
0−5 | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley Scheidsrechter: Reon Radix (GRN) | |
Guerra Santeliz Ceballos Pérez Pineda |
15 oktober 2019 20:00 (UTC−5) |
Anguilla |
2−3 | Raymond E. Guishard Technical Centre, The Valley Scheidsrechter: Ricangel de Leça (ARU) | |
Lake-Bryan Guishard |
Ferrer Padron Díaz |
16 november 2019 20:00 (UTC−5) |
Guatemala |
5−0 | Estadio Nacional Doroteo Guamuch Flores, Guatemala-Stad Scheidsrechter: Nelson Salgado (HON) | |
Gallardo Galindo Cincotta Álvarez Martínez |
19 november 2019 15:00 (UTC−5) |
Puerto Rico |
3−0 | Estadio Juan Ramón Loubriel, Bayamón Scheidsrechter: Ariel Sánchez (PAN) | |
Rivera Vega |
Groep 4
Pos | Land | Wed | Win | Gel | Ver | DV | DT | +/− | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 | 2 | +18 | 12 | |
2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 17 | −9 | 6 | |
3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 15 | −9 | 0 |
7 september 2019 17:00 (UTC−5) |
Guadeloupe |
5 − 1 | Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes Scheidsrechter: Pierre-Luc Lauzière (CAN) | |
Ramothe David Baron Hauterville |
Lake |
10 september 2019 15:00 (UTC−5) |
Turks- en Caicoseilanden |
0 − 3 | TCIFA National Academy, Providenciales Scheidsrechter: José Raúl Torres (PUR) | |
Mirval Labylle |
10 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Sint Maarten |
2 − 5 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao)[n 2] Scheidsrechter: Ismael Cornejo (SLV) | |
Lake |
Forbes Beljour Magny |
14 oktober 2019 19:00 (UTC−5) |
Sint Maarten |
1 − 2 | Ergilio Hatostadion, Willemstad (Curaçao) Scheidsrechter: José Kellys (PAN) | |
Lake |
Mirval |
14 november 2019 15:00 (UTC−5) |
Turks- en Caicoseilanden |
3 − 2 | TCIFA National Academy, Providenciales Scheidsrechter: William Anderson (PUR) | |
Elcius Singh Forbes |
Lake Boelijn |
17 november 2019 18:00 (UTC−5) |
Guadeloupe |
10 − 0 | Stade René Serge Nabajoth, Les Abymes Scheidsrechter: Nima Saghafi (USA) | |
Mirval Valérius Ramothe Durbant Tille Anatol |
Halve finale/finale
Halve finale | Finale | |||||
– | ||||||
|
||||||
|
||||||
– | ||||||
Derde plaats | ||||||
– | – | |||||
|
||||||
|
- Halve finale
[n 3] |
Mexico |
– | ||
Honduras |
– | |||
- Troostfinale
– | ||||
- Finale
– | ||||
Bronnen, noten en/of referenties
|