Australië op de Olympische Zomerspelen 2008
Australië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2008 in Peking, China. Australië debuteerde op de Zomerspelen in 1896 en deed in 2008 voor de 24e keer mee. Voor de vierde keer op rij werden ten minste 40 medailles gewonnen. Jongste deelnemer namens Australië was Emily Seebohm (16 jaar, 67 dagen), de oudste Laurie Lever (60 jaar, 311 dagen).
Land | Australië | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | AUS | |||||||||||||||||||||
NOC | Australian Olympic Committee externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2008 in Peking | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Australië op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908* · 1912* · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 *= met Nieuw-Zeeland als Australazië | ||||||||||||||||||||||
Australië op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Steven Hooker | Atletiek | polsstokhoogspringen (m) | |
Ken Wallace | Kanovaren | K-1 500 m (m) | |
Duncan Free Drew Ginn | Roeien | twee-zonder (m) | |
Scott Brennan David Crawshay | dubbel-twee (m) | ||
Matthew Mitcham | Schoonspringen | 10m toren (m) | |
Emma Snowsill | Triatlon | vrouwen | |
Malcolm Page Nathan Wilmot | Zeilen | 470 klasse (m) | |
Tessa Parkinson Elise Rechichi | 470 klasse (v) | ||
Leisel Jones | Zwemmen | 100 m schoolslag (v) | |
Libby Trickett | 100 m vlinderslag (v) | ||
Stephanie Rice | 200 m wisselslag (v) | ||
400 m wisselslag (v) | |||
Stephanie Rice Bronte Barratt Kylie Palmer Linda Mackenzie Angie Bainbridge * Lara Davenport * Felicity Galvez * Melanie Schlanger * | 4x 200 m vrije slag (v) | ||
Leisel Jones Lisbeth Trickett Jessicah Schipper Emily Seebohm Felicity Galvez * Shayne Reese * Tarnee White * | 4x 100 m wisselslag (v) | ||
Jared Tallent | Atletiek | 50 km snelwandelen (m) | |
Sally McLellan | 100 m horden (v) | ||
Suzy Batkovic Tully Bevilaqua Rohanee Cox Hollie Grima Kristi Harrower Lauren Jackson Erin Phillips Emma Randall Jenni Screen Belinda Snell Laura Summerton Penny Taylor | Basketbal | vrouwen | |
Jacqueline Lawrence | Kanovaren | K-1 slalom (m) | |
Shane Rose Sonja Johnson Lucinda Fredericks Clayton Fredericks Megan Jones | Paardensport | ||
Francis Hegerty James Marburg Cameron McKenzie-McHarg Matt Ryan | Roeien | vier-zonder (m) | |
Briony Cole Melissa Wu | Schoonspringen | 10m toren synchroon (v) | |
Anna Meares | Wielersport | sprint (v) | |
Glenn Ashby Darren Bundock | Zeilen | tornado klasse (o) | |
Eamon Sullivan | Zwemmen | 100 /m vrije slag (m) | |
Grant Hackett | 1500m vrije slag (m) | ||
Brenton Rickard | 200m schoolslag (m) | ||
Brenton Rickard Eamon Sullivan Andrew Lauterstein Hayden Stoeckel Ashley Delaney * Adam Pine * Christian Sprenger * Matt Targett * | 4x100m wisselslag (m) | ||
Lisbeth Trickett | 100m vrije slag (v) | ||
Leisel Jones | 200m schoolslag (v) | ||
Jared Tallent | Atletiek | 20km snelwandelen (m) | |
Des Abbott Travis Brooks Kiel Brown Liam De Young Luke Doerner Jamie Dwyer Bevan George David Guest Rob Hammond Fergus Kavanagh Mark Knowles Stephen Lambert Eli Matheson Eddie Ockenden Grant Schubert Matthew Wells | Hockey | mannen | |
Robin Bell | Kanovaren | C-1 slalom (m) | |
Ken Wallace | K-1 1000m (m) | ||
Hannah Davis Lyndrie Fogarty Chantal Meek Lisa Oldenhof | K-4 500m (v) | ||
Warren Potent | Schietsport | 50m geweer liggend (m) | |
Jodie Bowering Kylie Cronk Kelly Hardie Tanya Harding Sandy Lewis Simmone Morrow Tracey Mosley Stacey Porter Melanie Roche Justine Smethurst Danielle Stewart Natalie Titcume Natalie Ward Belinda Wright Kerry Wyborn | Softbal | vrouwen | |
Emma Moffatt | Triatlon | vrouwen | |
Gemma Beadsworth Nikita Cuffe Suzie Fraser Taniele Gofers Kate Gynther Amy Hetzel Bronwen Knox Emma Knox Alicia McCormack Melissa Rippon Rebecca Rippon Mia Santoromito Jenna Santoromito | Waterpolo | vrouwen | |
Hayden Stoeckel | Zwemmen | 100m rugslag (m) | |
Andrew Lauterstein | 100m vlinderslag (m) | ||
Eamon Sullivan Andrew Lauterstein Ashley Callus Matt Targett Leith Brodie Patrick Murphy | 4x100m vrije slag (m) | ||
Leith Brodie Patrick Murphy Grant Hackett Grant Brits Nick Ffrost Kirk Palmer | 4x200m vrije slag (m) | ||
Cate Campbell | 50m vrije slag (v) | ||
Jessicah Schipper | 100m vlinderslag (v) | ||
200m vlinderslag (v) | |||
Lisbeth Trickett Cate Campbell Alice Mills Melanie Schlanger | 4x100m vrije slag (v) |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Joel Milburn | 400m (m) | 13e | serie 2: 2de in 44,80 (PB) halve finale 2: 3de in 45,06 |
Sean Wroe | 20e | serie 4: 2de in 45,17 (PB) halve finale 3: 7de in 45,56 | |
Lach Renshaw | 800m (m) | 49e | serie 1: 6de in 1.49,19 |
Mitch Kealey | 1500m (m) | 44e | serie 2: 11de in 3.46,31 |
Jeff Riseley | 47e | serie 4: 11de in 3.53,95 | |
Collis Birmingham | 5000m (m) | 19e | serie 1: 10de in 13.44,90 |
Jeff Riseley | 17e | serie 3: 5de in 13.44,39 | |
Youcef Abdi | 3000m steeplechase (m) | 6e | serie 2: 6de in 8.17,97 (PB) finale: 6de in 8.16,36 (PB) |
Clinton Hill Joel Milburn Mark Ormrod John Steffensen | 4x400m (m) | 5e | serie 1: 3de in 3.00,68 finale: 5de in 3.00,02 |
Lee Troop | marathon (m) | 60e | 2:27.17 |
Luke Adams | 20km snelwandelen (m) | 6e | 1:19.57 |
Chris Erickson | DSQ | gediskwalificeerd | |
Jared Tallent | 1:19.42 | ||
Luke Adams | 50km snelwandelen (m) | 10e | 3:47.45 (PB) |
Adam Rutter | DNF | niet gefinisht | |
Jared Tallent | 3:39.27 (PB) | ||
Fabrice Lapierre | verspringen (m) | 16e | kwalificatie groep B: 7de met 7,90m |
Paul Burgess | polsstokhoogspringen (m) | 16e | kwalificatie groep A: 8ste met 5,55m |
Steve Hooker | kwalificatie groep B: 5de met 5,65m finale: 1ste met 5,96m (OR) | ||
Justin Anlezark | kogelstoten (m) | 15e | kwalificatie groep B: 6de met 19,91m |
Scott Martin | 20e | kwalificatie groep A: 10de met 19,75m | |
Benn Harradine | discuswerpen (m) | 31e | kwalificatie groep A: 17de met 58,55m |
Jarrod Bannister | speerwerpen (m) | 31e | kwalificatie groep A: 5de met 79,79m finale: 6de met 83,45m |
Tamsyn Lewis | 400m (v) | 25e | serie 4: 4de in 52,38 |
Tamsyn Lewis | 800m (v) | 20e | serie 4: 4de in 1.59,67 halve finale 1: 8ste in 2.01,41 |
Madeleine Pape | 29e | serie 1: 6de in 2.03,09 | |
Lisa Corrigan | 1500m (v) | 29e | serie 2: 9de in 4.16,32 |
Sarah Jamieson | 13e | serie 1: 5de in 4.06,64 | |
Sally McLellan-Pearson | 100m horden (v) | serie 3: 2de in 12,83 halve finale 1: 4de in 12,70 finale: 2de in 12,64 | |
Donna MacFarlane | 3000m steeplechase (v) | 21e | serie 2: 8ste in 9.32,05 |
Victoria Mitchell | 32e | serie 1: 13de in 9.47,88 | |
Lisa Jane Weightman | marathon (v) | 21e | 2:32.06 |
Kate Smyth | 44e | 2:36.10 | |
Benita Willis-Johnson | 33e | 2:34.16 | |
Jane Saville | 20km snelwandelen (v) | 19e | 1:31.17 |
Kellie Wapshott | 39e | 1:37.59 | |
Claire Woods-Tallent | 27e | 1:33.02 (PB) | |
Bronwyn Thompson | verspringen (v) | 16e | kwalificatie groep B: 8ste met 6,53m |
Alana Boyd | polsstokhoogspringen (v) | 16e | kwalificatie groep B: 8ste met 4,30m |
Dani Samuels | discuswerpen (v) | 9e | kwalificatie groep A: 4de met 61,72m finale: 9de met 60,15m |
Kylie Wheeler | zevenkamp (v) | 10e | 100m horden: 17de in 13,68 (1024 punten) hoogspringen: 2de met 1,89m (1093 punten) kogelstoten: 24ste met 13,06m (731 punten) 200m: 8ste in 24,28 (954 punten) verspringen: 16de met 6,11m (883 punten) speerwerpen: 15de met 43,81m (741 punten) 800m: 8ste in 2.11,49 (943 punten) totaal: 6369 punten |
Badminton
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Stuart Gomez | enkelspel (m) | 33e | 1ste ronde: V van |
Ross Smith Glenn Warfe | dubbelspel (m) | 9e | 1ste ronde: V van |
Erin Carroll | enkelspel (v) | 33e | 1ste ronde: V van |
Tania Luiz Eugenia Tanaka | dubbelspel (v) | 9e | 1ste ronde: V van |
Basketbal
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
David Andersen Chris Anstey David Barlow Andrew Bogut C. J. Bruton Joe Ingles Patty Mills Brad Newley Matthew Nielsen Shawn Redhage Glen Saville Mark Worthington | mannen | 7e | groep A: 4de V van V van W van W van W van kwartfinale: V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | 5 | 4 | 1 | 425 | 400 | +25 | 9 | ||
2 | 5 | 4 | 1 | 425 | 361 | +64 | 9 | ||
3 | 5 | 3 | 2 | 399 | 380 | +19 | 8 | ||
4 | 5 | 3 | 2 | 457 | 405 | +52 | 8 | ||
5 | 5 | 1 | 4 | 387 | 406 | -19 | 6 | ||
6 | 5 | 0 | 5 | 323 | 464 | -141 | 5 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
10 augustus | Peking | 82-97 | |||
12 augustus | Peking | 85-68 | |||
14 augustus | Peking | 106-68 | |||
16 augustus | Peking | 80-95 | |||
18 augustus | Peking | 106-75 | |||
Kwartfinale | |||||
20 augustus | Peking | 116-85 |
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Suzy Batkovic Tully Bevilaqua Rohanee Cox Hollie Grima Kristi Harrower Lauren Jackson Erin Phillips Emma Randall Jenni Screen Belinda Snell Laura Summerton Penny Taylor | vrouwen | groep A: 1ste W van W van W van W van W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | 5 | 5 | 0 | 424 | 319 | +105 | 10 | ||
2 | 5 | 4 | 1 | 339 | 333 | +6 | 9 | ||
3 | 5 | 2 | 3 | 324 | 332 | -8 | 7 | ||
4 | 5 | 2 | 3 | 327 | 360 | -33 | 7 | ||
5 | 5 | 1 | 4 | 334 | 387 | -43 | 6 | ||
6 | 5 | 1 | 4 | 337 | 354 | -17 | 6 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
9 augustus | Peking | 64-83 | |||
11 augustus | Peking | 80-65 | |||
13 augustus | Peking | 90-62 | |||
15 augustus | Peking | 73-96 | |||
17 augustus | Peking | 75-55 | |||
Kwartfinale | |||||
19 augustus | Peking | 79-46 | |||
Halve finale | |||||
21 augustus | Peking | 56-90 | |||
Kwartfinale | |||||
23 augustus | Peking | 92-65 |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Stephen Sutherland | -51kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Luke Boyd | -54kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Paul Fleming | -57kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Anthony Little | -60kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Todd Kidd | -64kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Gerard O'Mahony | -69kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Jarrod Fletcher | -75kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Bradley Pitt | -91kg (m) | 9e | 1ste ronde: V van |
Daniel Beahan | +91kg (m) | 9e | 1ste ronde: V van |
Boogschieten
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Matthew Gray | individueel (m) | 55e | plaatsingsronde: 39ste met 654 punten 1ste ronde: V van |
Sky Kim | 19e | plaatsingsronde: 14de met 665 punten 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Michael Naray | 29e | plaatsingsronde: 30ste met 658 punten 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Matthew Gray Sky Kim Michael Naray | team (m) | 9e | plaatsingsronde: 9de met 1977 punten 1ste ronde: V van |
Alexandra Feeney | individueel (v) | 48e | plaatsingsronde: 59ste met 580 punten 1ste ronde: V van |
Jane Waller | 54e | plaatsingsronde: 28ste met 634 punten 1ste ronde: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Damon Kelly | +105kg (m) | 9e | trekken: 11de met 165kg stoten: 9de met 221kg totaal: 386kg |
Deborah Lovely | +75kg (v) | 8e | trekken: 8ste met 113kg stoten: 8ste met 135kg totaal: 248kg |
Gymnastiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ritmisch | |||
Naazmi Johnston | individueel (v) | 22e | kwalificatie: touw: 22ste met 14,075 punten hoepel:20ste met 15,300 punten jongleren: 21ste met 14,825 punten lint: 21ste met 15,800 punten totaal: 59,000 punten |
Trampoline | |||
Ben Wilden | trampoline (m) | 13e | 67,10 punten |
Turnen | |||
Samuel Simpson | meerkamp individueel (m) | 39e | kwalificatie: vloer: 51ste met 14,550 punten paard met bogen: 47ste met 14,000 punten ringen: 63ste met 13,800 punten sprong: 15,600 punten brug: 66ste met 14,200 punten rekstok: 69ste met 13,475 punten totaal: 85,625 punten |
Georgia Bonora | meerkamp individueel (v) | 13e | kwalificatie: sprong: 29ste met 14,850 punten brug: 37ste met 14,500 punten balk: 24ste met 15,025 punten vloer: 26ste met 14,525 punten totaal: 58,900 punten finale: sprong: 12de met 14,850 punten brug: 16de met 14,625 punten balk: 14de met 15,100 punten vloer: 12de met 14,425 punten totaal: 58,950 punten |
Ashleigh Brennan | 30e | kwalificatie: sprong: 37ste met 14,775 punten brug: 61ste met 13,700 punten balk: 54ste met 14,150 punten vloer: 19de met 14,625 punten totaal: 57,250 punten | |
Daria Joura | 44e | kwalificatie: sprong: 18de met 15,100 punten brug: 12de met 15,125 punten balk: 80ste met 12,475 punten vloer: 70ste met 13,450 punten totaal: 56,150 punten | |
Shona Morgan | 15e | kwalificatie: sprong: 45ste met 14,700 punten brug: 38ste met 14,500 punten balk: 14de met 15,350 punten vloer: 25ste met 14,525 punten totaal: 59,075 punten finale: sprong: 17de met 14,650 punten brug: 16de met 14,625 punten balk: 14de met 15,100 punten vloer: 14de met 14,375 punten totaal: 58,800 punten | |
Georgia Bonora Ashleigh Brennan Daria Joura Lauren Mitchell Shona Morgan Olivia Vivian | meerkamp team (v) | 13e | kwalificatie: sprong: 5de met 59,450 punten brug: 6de met 59,050 punten balk: 8ste met 58,625 punten vloer: 6de met 58,325 punten totaal: 235,450 punten finale: sprong: 6de met 44,150 punten brug: 8ste met 43,575 punten balk: 4de met 45,900 punten vloer: 7de met 42,775 punten totaal: 176,400 punten |
Hockey
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Des Abbott Travis Brooks Kiel Brown Liam De Young Luke Doerner Jamie Dwyer Bevan George David Guest Rob Hammond Fergus Kavanagh Mark Knowles Stephen Lambert Eli Matheson Eddie Ockenden Grant Schubert Matthew Wells | mannen | groep B: 2de W van W van W van G van G van halve finale: V van bronzen finale: W van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 16 | 6 | +10 | 13 | |
2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 24 | 7 | +17 | 11 | |
3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 7 | +3 | 8 | |
4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 | 13 | -2 | 6 | |
5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | 17 | -7 | 4 | |
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 25 | -21 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
11 augustus | Peking | 6-1 | |||
13 augustus | Peking | 0-10 | |||
15 augustus | Peking | 1-3 | |||
17 augustus | Peking | 2-2 | |||
19 augustus | Peking | 3-3 | |||
Halve finale | |||||
21 augustus | Peking | 3-2 | |||
Bronzen finale | |||||
23 augustus | Peking | 2-6 |
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Nicole Arrold Teneal Attard Madonna Blyth Casey Eastham Emily Halliday Kate Hollywood Nikki Hudson Rachel Imison Fiona Johnson Kobie McGurk Hope Munro Megan Rivers Angie Skirving Sarah Taylor Melanie Twitt Kim Walker | vrouwen | 5e | groep B: 3de W van W van W van V van G van 5-6de plek: W van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 3 | +11 | 15 | |
2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | +10 | 10 | |
3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 9 | +8 | 10 | |
4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 6 | |
5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 13 | 18 | -5 | 3 | |
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 18 | -16 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
10 augustus | Peking | 5-4 | |||
12 augustus | Peking | 6-1 | |||
14 augustus | Peking | 0-3 | |||
16 augustus | Peking | 1-2 | |||
18 augustus | Peking | 2-2 | |||
5-6de plek | |||||
22 augustus | Peking | 2-0 |
Judo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Matthew D'Aquino | -60kg (m) | 21e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Steven Brown | -66kg (m) | 21e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Dennis Iverson | -73kg (m) | 21e | 1ste ronde: V van |
Mark Anthony | -81kg (m) | 21e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Daniel Kelly | -90kg (m) | 20e | 1ste ronde: V van |
Matt Celotti | -100kg (m) | 21e | 1ste ronde: V van |
Semir Pepic | +100kg (m) | 21e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Tiffany Day | -48kg (v) | 15e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Kristie-Anne Ryder | -52kg (v) | 15e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Maria Pekli | -57kg (v) | 5e | voorronde: vrij 1ste ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Catherine Arlove | -63kg (v) | 1e | voorronde: V van |
Stephanie Grant | -78kg (v) | 16e | voorronde: vrij 1ste ronde: V van |
Janelle Shepherd | +78kg (v) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van herkansing: V van |
Kanovaren
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Slalom | |||
Robin Bell | C-1 (m) | voorronde: 7de in 176,45 halve finale: 5de in 91,16 finale: 3de in 180,59 | |
Mark Bellofiore Lachlan Milne | C-2 (m) | 7e | voorronde: 9de in 202,82 halve finale: 7de in 104,17 |
Warwick Draper | K-1 (m) | 5e | voorronde: 10de in 172,58 halve finale: 2de in 86,09 finale: 5de in 177,85 |
Jacqueline Lawrence | K-1 (v) | voorronde: 7de in 200,13 halve finale: 4de in 103,40 finale: 2de in 206,94 | |
Vlakwater | |||
Torsten Lachmann | C-1 500m (m) | 17e | serie 1: 7de in 2.00,594 halve finale 2: 7de in 1.59,119 |
C-1 1000m (m) | 16e | serie 1: 5de in 4.15,188 halve finale 2: 6de in 4.09,792 | |
Ken Wallace | K-1 500m (m) | serie 3: 2de in 1.36,208 halve finale 1: 3de in 1.43,340 finale: 1ste in 1.37,252 | |
K-1 1000m (m) | serie 3: 2de in 3.30,306 halve finale 1: 1ste in 3.33,255 finale: 3de in 3.27,485 | ||
Jacob Clear Clint Robinson | K-2 500m (m) | 13e | serie 1: 6de in 1.31,712 halve finale: 7de in 1.33,839 |
Clint Robinson Tony Schumacher Dave Smith Tate Smith | K-4 500m (m) | 10e | serie 1: 5de in 3.00,920 halve finale: 4de in 3.02,743 |
Chantal Meek | K-1 500m (v) | 15e | serie 1: 5de in 1.53,374 halve finale 1: 7de in 1.54,876 |
Hannah Davis Lyndsie Fogarty | K-2 500m (v) | 6e | serie 2: 3de in 1.45,124 finale: 6de in 1.43,969 |
Hannah Davis Lyndsie Fogarty Chantal Meek Lisa Oldenhof | K-4 500m (v) | serie 2: 3de in 1.36,516 finale: 3de in 1.34,704 |
Moderne vijfkamp
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Angie Darby | vrouwen | 35e | schietsport: 36ste met 904 punten schermen: 31ste met 688 punten zwemmen: 35ste met 1056 punten paardensport: 7de met 1172 punten atletiek: 31ste met 996 punten totaal: 4816 punten |
Paardensport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dressuur | |||
Hayley Beresford | individueel | 19e | Grand Prix: 25ste met 65,583% Grand Prix Special: 19de met 66,080% |
Kristy Oatley | 20e | Grand Prix: 24ste met 65,750% Grand Prix Special: 19de met 66,320% | |
Heath Ryan | 34e | Grand Prix: 34ste met 62,542% | |
Hayley Beresford Kristy Oatley Heath Ryan | team | 7e | Grand Prix: 8ste met 64,625% |
Eventing | |||
Clayton Fredericks | individueel | 7e | dressuur: 6de met 37,0 strafpunten crosscountry: 11de met 16,40 strafpunten springconcours 1ste ronde: 19de met 4 strafpunten springconcours finale: 11de met 4 strafpunten totaal: 61,40 strafpunten |
Lucinda Fredericks | 26e | dressuur: 1ste met 30,40 strafpunten crosscountry: 31ste met 27,20 strafpunten springconcours 1ste ronde: 16de met 2 strafpunten totaal: 59,60 strafpunten | |
Sonja Johnson | 10e | dressuur: 23ste met 45,20 strafpunten crosscountry: 6de met 13,60 strafpunten springconcours 1ste ronde: 1ste met 0 strafpunten springconcours finale: 19de met 8 strafpunten totaal: 66,80 strafpunten | |
Megan Jones | 4e | dressuur: 4de met 35,40 strafpunten crosscountry: 9de met 15,60 strafpunten springconcours 1ste ronde: 19de met 4 strafpunten springconcours finale: 11de met 4 strafpunten totaal: 59 strafpunten | |
Shane Rose | 27e | dressuur: 46ste met 53,30 strafpunten crosscountry: 1ste met 9,20 strafpunten springconcours 1ste ronde: 32ste met 8 strafpunten totaal: 70,50 strafpunten | |
Clayton Fredericks Lucinda Fredericks Sonja Johnson Megan Jones Shane Rose | team | dressuur: 1ste met 102,80 strafpunten crosscountry: 1ste met 38,40 strafpunten springconcours: 3de met 8 strafpunten totaal: 171,20 strafpunten | |
Springconcours | |||
Edwina Alexander | individueel | 9e | kwalificatie: 1ste ronde: 26ste met 4 strafpunten 2de ronde: 1ste met 0 strafpunten 3de ronde: 1ste met 0 strafpunten finale: 1ste ronde: 11de met 4 strafpunten 2de ronde: 6de met 4 strafpunten totaal: 8 strafpunten |
Laurie Lever | 26e | kwalificatie: 1ste ronde: 13de met 1 strafpunt 2de ronde: 44ste met 16 strafpunten 3de ronde: 7de met 4 strafpunten finale: 1ste ronde: 22ste met 8 strafpunten | |
Peter McMahon | DNF | kwalificatie: 1ste ronde: 26ste met 4 strafpunten 2de ronde: 44ste met 16 strafpunten 3de ronde: niet gestart | |
Matt Williams | 20e | kwalificatie: 1ste ronde: 26ste met 4 strafpunten 2de ronde: 8ste met 4 strafpunten 3de ronde: 34ste met 17 strafpunten finale: 1ste ronde: 11de met 4 strafpunten 2de ronde: 19de met 20 strafpunten totaal: 24 strafpunten | |
Edwina Alexander Laurie Lever Peter McMahon Matt Williams | team | 7e | 1ste ronde: 7de met 20 strafpunten 2de ronde: 5de met 21 strafpunten totaal: 41 strafpunten |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peter Hardcastle | skiff (m) | 12e | serie 5: 2de in 7.17,74 kwartfinale 2: 3de in 7.00,09 halve finale 1: 6de in 7.32,79 finale B: 6de in 7.27,34 |
Samuel Beltz Thomas Gibson | lichte dubbel-twee (m) | 10e | serie 2: 3de in 6.19,15 herkansingen: 2de in 6.42,42 halve finale 2: 5de in 6.32,32 finale B: 4de in 6.30,11 |
Scott Brennan David Crawshay | dubbel-twee (m) | serie 3: 1ste in 6.21,39 halve finale 1: 1ste in 6.21,50 finale: 1ste in 6.27,77 | |
Drew Ginn Duncan Free | twee-zonder (m) | serie 2: 1ste in 6.41,15 halve finale 2: 1ste in 6.34,29 finale: 1ste in 6.37,44 | |
Brendan Long James McRae Chris Morgan Daniel Noonan | dubbel-vier (m) | 4e | serie 1: 1ste in 5.36,20 halve finale 1: 2de in 5.52,93 finale: 4de in 5.44,68 |
Roderick Chisholm Ben Cureton Anthony Edwards Todd Skipworth | lichte vier-zonder (m) | 9e | serie 1: 3de in 5.55,18 halve finale 1: 4de in 6.12,38 finale: 3de in 6.05,26 |
Francis Hegerty James Marburg Cameron McKenzie Matt Ryan | vier-zonder (m) | serie 3: 1ste in 6.00,40 halve finale 1: 2de in 5.56,20 finale: 2de in 6.07,85 | |
James Chapman Sam Conrad David Dennis David Dennis Samuel Loch Marty Rabjohns Jeremy Stevenson Stephen Stewart James Tomkins | acht (m) | 6e | serie 1: 4de in 6.55,59 herkansingen: 3de in 5.56,20 finale: 6de in 5.35,10 |
Pippa Savage | skiff (v) | 10e | serie 5: 2de in 7.57,95 kwartfinale 3: 3de in 7.34,03 halve finale 1: 5de in 7.43,98 finale B: 4de in 7.53,43 |
Amber Halliday Marguerite Houston | lichte dubbel-twee (v) | 8e | serie 1: 2de in 6.53,23 halve finale 2: 5de in 7.13,80 finale B: 2de in 7.07,17 |
Sonia Mills Catriona Sens | dubbel-twee (v) | 8e | serie 2: 4de in 7.13,25 herkansing: 3de in 7.04,30 finale B: 2de in 7.19,73 |
Sarah Cook Kim Crow | twee-zonder (v) | 10e | serie 1: 4de in 7.44,04 herkansingen: 3de in 7.38,48 finale B: 4de in 7.40,93 |
Amber Bradley Kerry Hore Amy Clay Zoe Uphill | dubbel-vier (v) | 6e | serie 2: 4de in 6.20,95 herkansingen: 3de in 6.41,39 finale: 6de in 6.30,05 |
Natalie Bale Pauline Frasca Sarah Heard Kate Hornsey Sally Kehoe Elizabeth Kell Elizabeth Patrick Brooke Pratley Sarah Tait | acht (v) | 6e | serie 2: 3de in 6.07,93 herkansingen: 4de in 6.12,52 finale: 6de in 6.14,22 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Amber Parkinson | degen (v) | 19e | 1ste ronde: V van |
Joanna Halls | floret (v) | 35e | 1ste ronde: V van |
Schietsport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Benjamin Burge | 10m luchtgeweer (m) | 49e | kwalificatie: 49ste met 576 punten (98-93-97-95-98-95) |
Matthew Robert Inabinet | 47e | kwalificatie: 47ste met 579 punten (97-94-98-96-98-96) | |
Benjamin Burge | 50m geweer 3 houdingen (m) | 40e | kwalificatie: 40ste met 1152 punten (392-373-387) |
Matthew Robert Inabinet | 45e | kwalificatie: 45ste met 1141 punten (389-376-376) | |
Benjamin Burge | 50m geweer liggend (m) | 40e | kwalificatie: 40ste met 588 punten (99-100-96-98-96-99) |
Warren Potent | kwalificatie: 4de met 595 punten (99-99-99-99-99-100) finale: 3de met 700,5 punten | ||
David Moore | 50m pistool (m) | 35e | kwalificatie: 35ste met 546 punten (89-85-92-92-95-93) |
Daniel Repacholi | 41e | kwalificatie: 41ste met 540 punten (89-93-89-81-94-94) | |
Bruce Quick | 25m snelvuurpistool (m) | 17e | kwalificatie: 17de met 560 punten (94-97-89-95-95-90) |
David Moore | 10m luchtpistool (m) | 36e | kwalificatie: 36ste met 571 punten (95-94-93-94-98-97) |
Daniel Repacholi | 32e | kwalificatie: 32ste met 573 punten (97-97-96-95-94-94) | |
George Barton | skeet (m) | 17e | kwalificatie: 17de met 116 punten (23-24-24-21-24) |
Paul Rahman | 30e | kwalificatie: 30ste met 110 punten (22-23-19-25-21) | |
Michael Diamond | trap (m) | 4e | kwalificatie: 5de met 119 punten (25-23-24-24-23) finale: 4de met 142 punten |
Craig Henwood | 31e | kwalificatie: 31ste met 109 punten (22-21-23-23-20) | |
Russell Mark | dubbeltrap (m) | 5e | kwalificatie: 6de met 136 punten (45-48-43) finale: 5de met 181 punten |
Susan McCready | 10m luchtgeweer (v) | 42e | kwalificatie: 42ste met 386 punten (97-94-96-99) |
Robyn van Nus | 44e | kwalificatie: 44ste met 384 punten (94-96-97-97) | |
Susan McCready | 50m geweer 3 houdingen (v) | 43e | kwalificatie: 43ste met 550 punten (195-172-183) |
Robyn van Nus | 40e | kwalificatie: 40ste met 566 punten (192-183-191) | |
Dina Aspandiyarova | 25m pistool (v) | 33e | kwalificatie: 33ste met 571 punten (95-99-96-93-94-94) |
Lalita Yauhleuskaya | 14e | kwalificatie: 14de met 581 punten (97-96-97-98-98-95) | |
Dina Aspandiyarova | 10m luchtpistool (v) | 36e | kwalificatie: 36ste met 375 punten (96-96-94-89) |
Lalita Yauhleuskaya | 18e | kwalificatie: 18de met 381 punten (97-95-96-93) | |
Natalia Rahman | skeet (v) | 11e | kwalificatie: 11de met 66 punten (22-23-21) |
Stacy Roiall | trap (v) | 14e | kwalificatie: 14de met 62 punten (22-17-23) |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Matthew Mitcham | 3m plank (m) | 16e | voorronde: 15de met 439,85 punten halve finale: 16de in 427,45 |
Robert Newbery | 9e | voorronde: 6de met 465,15 punten halve finale: 11de in 460,35 finale: 9de met 461,05 punten | |
Mathew Helm | 10m toren (m) | 6e | voorronde: 5de met 484,40 punten halve finale: 6de in 485,20 finale: 6de met 467,70 punten |
Matthew Mitcham | voorronde: 2de met 509,60 punten halve finale: 2de in 532,20 finale: 1ste met 537,00 punten | ||
Robert Newbery Scott Robertson | 3m plank synchroon (m) | 8e | 393,60 punten |
Mathew Helm Robert Newbery | 10m toren synchroon (m) | 4e | 444,84 punten |
Matthew Mitcham | 3m plank (v) | 14e | voorronde: 15de met 284,85 punten halve finale: 14de in 294,45 |
Robert Newbery | 7e | voorronde: 13de met 288,00 punten halve finale: 8ste met 325,90 punten finale: 7de met 331,00 punten | |
Alex Croak | 10m toren (v) | 18e | voorronde: 4de met 383,75 punten halve finale: 18de met 250,30 |
Melissa Wu | 6e | voorronde: 8ste met 340,35 punten halve finale: 8ste met 331,35 finale: 6de met 338,15 punten | |
Briony Cole Sharleen Stratton | 3m plank synchroon (v) | 5e | 311,34 punten |
Briony Cole Melissa Wu | 10m toren synchroon (v) | 335,17 punten |
Softbal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jodie Bowering Kylie Cronk Kelly Hardie Tanya Harding Sandy Lewis Simmone Morrow Tracey Mosley Stacey Porter Melanie Roche Justine Smethurst Danielle Stewart Natalie Titcume Natalie Ward Belinda Wright Kerry Wyborn | vrouwen | groepsfase:3de V van V van W van W van W van W van W van halve finale: W van bronzen finale: V van |
Groepsfase | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | |||||||
1 | 7 | 7 | 0 | 53 | 1 | +52 | 1000 | ||
2 | 7 | 6 | 1 | 23 | 13 | +10 | .857 | ||
3 | 7 | 5 | 2 | 30 | 11 | +19 | .714 | ||
4 | 7 | 3 | 4 | 17 | 23 | -6 | .429 | ||
5 | 7 | 2 | 5 | 19 | 21 | -2 | .286 | ||
6 | 7 | 2 | 5 | 10 | 23 | -13 | .286 | ||
7 | 7 | 2 | 5 | 15 | 35 | -20 | .286 | ||
8 | 7 | 1 | 6 | 8 | 48 | -40 | .143 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
12 augustus | Peking | 4-3 | |||
13 augustus | Peking | 3-0 | |||
14 augustus | Peking | 3-1 | |||
15 augustus | Peking | 3-1 | |||
16 augustus | Peking | 8-0 | |||
17 augustus | Peking | 4-0 | |||
18 augustus | Peking | 9-2 | |||
Halve finale | |||||
20 augustus | Peking | 5-3 | |||
Bronzen finale | |||||
20 augustus | Peking | 4-3 |
Synchroonzwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Myriam Glez Erika Leal-Ramirez | duet | 21e | technische: 21ste met 41,250 punten vrij: 21ste met 41,584 punten totaal: 82,834 punten |
Taekwondo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ryan Carneli | -58kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van kwartfinale: V van |
Burak Hasan | -68kg (m) | 12e | 1ste ronde: V van |
Tina Morgan | -67kg (v) | 5e | 1ste ronde: V van herkansingen: W van bronzen finale: V van |
Carmen Marton | +67kg (v) | 9e | 1ste ronde: W van kwartfinale: V van |
Tafeltennis
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kyle Davis | enkelspel (m) | 65e | voorronde: V van |
William Henzell | 33e | voorronde: W van 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
David Zalcberg | 65e | voorronde: V van | |
Kyle Davis William Henzell David Zalcberg | team (m) | 9e | groep A: 4de V van V van V van |
Jian Fang Lay | enkelspel (v) | 49e | voorronde: V van 1ste ronde: V van |
Miao Miao | 33e | voorronde: W van 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Stephanie Sang Xu | 33e | voorronde: W van 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Jian Fang Lay Miao Miao Stephanie Sang Xu | team (v) | 9e | groep D: 4de V van V van V van |
Tennis
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Chris Guccione | enkelspel (m) | 33e | 1ste ronde: V van |
Lleyton Hewitt | 17e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Chris Guccione Lleyton Hewitt | dubbelspel (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Paul Hanley Jordan Kerr | 17e | 1ste ronde: V van | |
Casey Dellacqua | enkelspel (v) | 17e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Alicia Molik | 33e | 1ste ronde: V van | |
Samantha Stosur | 17e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Casey Dellacqua Alicia Molik | dubbelspel (v) | 17e | 1ste ronde: V van |
Samantha Stosur Rennae Stubbs | 9e | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
Triatlon
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Courtney Atkinson | mannen | 11e | 1:50.10,02 |
Brad Kahlefeldt | 16e | 1:50.36,00 | |
Erin Densham | vrouwen | 22e | 2:03.08,76 |
Emma Moffatt | 1:59.55,84 | ||
Emma Snowsill | 1:58.27,66 |
Voetbal
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mark Bridge David Carney Billy Celeski Adam Federici Neil Kilkenny Trent McClenahan Mark Milligan Stuart Musialik Jade North Nikita Rukavytsya Kristian Sarkies Matt Simon Matt Spiranovic Archie Thompson Nikolai Topor-Stanley James Troisi Ruben Zadkovich | mannen | 11e | groep A: 3de G van V van V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 | 9 | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 6 | |
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 1 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
7 augustus | Peking | 1-1 | |||
10 augustus | Peking | 1-0 | |||
13 augustus | Peking | 1-0 |
Volleybal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Andrew Schacht Joshua Slack | Beach (m) | 9e | groep C: 2de W van W van V van 2de ronde: V van |
Tamsin Barnett Natalie Cook | Beach (v) | 5e | groep C: 1ste W van W van W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Waterpolo
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jamie Beadsworth Richie Campbell Pietro Figlioli Trent Franklin Rhys Howden Sam McGregor Robert Maitland Anthony Martin Tim Neesham James Stanton Rafael Sterk Thomas Whalan Gavin Woods | mannen | 9-8e | groep A: 4de W van V van W van V van G van 7-10de plek: W van 7-8ste plek: V van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 60 | 36 | +24 | 9 | |
2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 52 | 34 | +18 | 8 | |
3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 43 | 33 | +10 | 6 | |
4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 45 | 40 | +5 | 5 | |
5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 39 | 56 | -17 | 2 | |
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 21 | 61 | -40 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
10 augustus | Peking | 12-8 | |||
12 augustus | Peking | 9-8 | |||
14 augustus | Peking | 8-5 | |||
16 augustus | Peking | 12-13 | |||
18 augustus | Peking | 5-5 | |||
7-10de plek | |||||
22 augustus | Peking | 17-16 | |||
7-8ste plek | |||||
24 augustus | Peking | 8-9 |
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Gemma Beadsworth Nikita Cuffe Suzie Fraser Taniele Gofers Kate Gynther Amy Hetzel Bronwen Knox Emma Knox Alicia McCormick Melissa Rippon Rebecca Rippon Jenna Santoromito Mia Santoromito | vrouwen | groep B: 2de W van G van W van halve finale: V van bronzen finale: W van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 28 | 20 | +8 | 5 | |
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 25 | 22 | +3 | 5 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 27 | 27 | 0 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16 | 27 | -11 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
11 augustus | Peking | 6-8 | |||
13 augustus | Peking | 7-7 | |||
15 augustus | Peking | 9-10 | |||
Halve finale | |||||
19 augustus | Peking | 9-8 | |||
Bronzen finale | |||||
21 augustus | Peking | 9-9 (3-2) |
Wielersport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ryan Bayley | keirin (m) | 8e | 1ste ronde: 1ste 2de ronde: 6de finale: 8ste |
Shane Kelly | 4e | 1ste ronde: 2de 2de ronde: 2de finale: 4de | |
Ryan Bayley | sprint (m) | 11e | kwalificatie: 12de in 10,362 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 2de ronde herkansingen: 3de 9de-12de plek: 3de |
Mark French | 13e | kwalificatie: 10de in 10,337 1ste ronde: V van 1ste ronde herkansingen: 2de | |
Jack Bobridge Graeme Brown Mark Jamieson Brett Lancaster Bradley McGee Luke Roberts | ploegenachtervolging (m) | 4e | kwalificatie: 3de in 4.02,041 halve finale: W van bronzen finale: V van |
Ryan Bayley Dan Ellis Mark French Shane Kelly | teamsprint (m) | 4e | kwalificatie: 5de in 44,335 1ste ronde: W van bronzen finale: V van |
Brett Lancaster | individuele achtervolging (m) | 12e | kwalificatie: 12de in 4.26,139 |
Bradley McGee | 9e | kwalificatie: 9de in 4.26,084 | |
Cameron Meyer | puntenkoers (m) | 4e | 36 punten |
Anna Meares | sprint (v) | kwalificatie: 3de in 11,140 1ste ronde: W van kwartfinale 3: W van halve finale 2: W van finale: V van | |
Katie Mactier | individuele achtervolging (v) | 7e | kwalificatie: 7de i 3.38,178 serie 3: V van |
Katie Mactier | puntenkoers (v) | 6e | 10 punten |
BMX | |||
Jared Graves | mannen | 12e | plaatsingsronde: 11de in 36,372 kwartfinale 4: 1ste met 4 punten halve finale 2: 3de met 10 punten finale: 6de in 2.19,233 |
Kamakazi | 12e | plaatsingsronde: 15de in 36,492 kwartfinale 3: 4de met 13 punten halve finale 2: 6de met 18 punten | |
BLuke Madill | 23e | plaatsingsronde: 22ste in 36,795 kwartfinale 4: 7de met 18 punten | |
Tanya Bailey | vrouwen | 6e | plaatsingsronde: 10de in 38,285 halve finale 2: 4de met 12 punten finale: 6de in 1.19,609 |
Nicole Callisto | 16e | plaatsingsronde: 6de in 37,717 halve finale 2: 8ste met 22 punten | |
Mountainbike | |||
Daniel McConnell | mannen | 39e | op 2 ronden |
Dellys Starr | vrouwen | 26e | op 2 ronden |
Weg | |||
Cadel Evans | tijdrit (m) | 5e | 1:03.34 |
Michael Rogers | 8e | 1:04.46 | |
Cadel Evans | wegwedstrijd (m) | 15e | 6:24.11 |
Simon Gerrans | 37e | 6:26.17 | |
Matthew Lloyd | 31e | 6:26.17 | |
Stuart O'Grady | DNF | niet gefinisht | |
Michael Rogers | 6e | 6:23.49 | |
Oenone Wood | tijdrit (v) | 22e | 38.53,45 |
Katherine Bates | wegwedstrijd (v) | DNF | niet gefinisht |
Sara Carrigan | 38e | 3:33.25 | |
Oenone Wood | 29e | 3:33.17 |
Worstelen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Ali Abdo | -74kg (m) | 21e | kwalificatie: V van |
Sandeep Kumar | -84kg (m) | 20e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V van herkansingen: V van |
Ali Abdo | -74kg (v) | 17e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V van |
Grieks-Romeins | |||
Ali Abdo | -74kg (m) | 21e | kwalificatie: vrij 1ste ronde: V van |
Zeilen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Tom Slingsby | laser (m) | 22e | 164 punten: (21-22-21-22-35-20-12-11- |
Malcolm Page Nathan Wilmot | 470 (m) | 44 punten: (4-7-3-3-3-4-5- | |
Iain Murray Andrew Palfrey | star (m) | 14e | 96 punten: (11- |
Jessica Crisp | RS:X (v) | 5e | 66 punten: (2-4-3-8-1-8-9- |
Sarah Blanck | laser radial (v) | 4e | 62 punten: (6-11-7- |
Tessa Parkinson Elise Rechichi | 470 (v) | 44 punten: (2-2-4-1- | |
Angela Farrell Karyn Gojnich Krystal Weir | yngling (v) | 10e | 71 punten: (1-11-6- |
Anthony Nossiter | finn | 16e | 101 punten: (11- |
Ben Austin Nathan Outteridge | 49er | 5e | 73 punten: ( |
Glenn Ashby Darren Bundock | tornado | 49 punten: (5-4-3-1-5- |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ashley Callus | 50m vrije slag (m) | 4e | serie 13: 4de in 22,11 halve finale 2: 2de in 21,68 finale: 4de in 21,62 |
Eamon Sullivan | 6e | serie 13: 3de in 21,79 halve finale 1: 3de in 21,75 finale: 6de in 21,65 | |
Eamon Sullivan | 100m vrije slag (m) | serie 8: 1ste in 47,80 halve finale 2: 1ste in 47,05 (WR) finale: 2de in 47,32 | |
Matt Targett | e | serie 9: 4de in 48,40 halve finale 2: 3de in 47,88 finale: 7de in 48,20 | |
Kenrick Monk | 200m vrije slag (m) | 22e | serie 7: 5de in 1.48,17 |
Nicholas Sprenger | 11e | serie 6: 6de in 1.47,64 halve finale 1: 5de in 1.47,80 | |
Grant Hackett | 400m vrije slag (m) | 6e | serie 5: 1ste in 3.44,03 finale: 6de in 3.43,84 |
Craig Stevens | 25e | serie 3: 8ste in 3.50,22 | |
Grant Hackett | 1500m vrije slag (m) | serie 5: 1ste in 14.38,92 (OR) finale: 2de in 14.41,53 | |
Craig Stevens | 15e | serie 4: 5de in 15.04,82 | |
Ashley Delaney | 100m rugslag (m) | 5e | serie 5: 2de in 54,08 halve finale 2 : 4de in 53,76 finale: 5de in 53,31 |
Hayden Stoeckel | serie 5: 1ste in 53,93 halve finale 2: 1ste in 52,97 (OR) finale: 3de in 53,18 | ||
Ashley Delaney | 200m rugslag (m) | 10e | serie 6: 4de in 1.57,87 halve finale 2 : 6de in 1.57,73 |
Hayden Stoeckel | 6e | serie 4: 2de in 1.57,15 halve finale 1: 3de in 1.56,73 (AR) finale: 6de in 1.56,39 (OR) | |
Brenton Rickard | 100m schoolslag (m) | 5e | serie 7: 2de in 59,89 halve finale 1: 2de in 59,65 (OR) finale: 5de in 59,74 |
Christian Sprenger | 14e | serie 7: 4de in 1.00,36 halve finale 1: 8ste in 1.00,76 | |
Brenton Rickard | 200m schoolslag (m) | serie 6: 5de in 2.11,00 halve finale 2: 2de in 2.09,72 finale: 2de in 2.08,88 (AR) | |
Christian Sprenger | 26e | serie 5: 6de in 2.12,56 halve finale 1: 8ste in 1.00,76 | |
Andrew Lauterstein | 100m vlinderslag (m) | serie 7: 2de in 51,37 (OR) halve finale 1: 2de in 51,27 (AR) finale: 3de in 51,12 (AR) | |
Adam Pine | 17e | serie 8: 4de in 52,07 | |
Travis Nederpelt | 200m vlinderslag (m) | 18e | serie 6: 6de in 1.56,64 |
Leith Brodie | 200m wisselslag (m) | 14e | serie 5: 5de in 1.59,96 halve finale 2: 7de in 2.00,57 |
Travis Nederpelt | 400m wisselslag (m) | 14e | serie 4: 5de in 4.15,37 |
Eamon Sullivan Andrew Lauterstein Ashley Callus Matt Targett Leith Brodie Patrick Murphy | 4x100m vrije slag (m) | serie 1: 2de in 3.12,41 (AR) finale: 3de in 3.09,91 (AR) | |
Leith Brodie Patrick Murphy Grant Hackett Grant Brits Nick Ffrost Kirk Palmer | 4x200m vrije slag (m) | serie 2: 3de in 7.08,41 finale: 3de in 7.04,98 | |
Eamon Sullivan Andrew Lauterstein Hayden Stoeckel Ashley Delaney Adam Pine Christian Sprenger Matt Targett | 4x100m wisselslag (m) | serie 1: 1ste in 3.32,76 (AR) finale: 2de in 3.30,04 (AR) | |
Ky Hurst | 10km open water (m) | 11e | 1:52.13,7 |
Cate Campbell | 50m vrije slag (v) | serie 10: 1ste in 24,20 halve finale 2: 2de in 24,42 finale: 3de in 24,17 | |
Lisbeth Trickett | 4e | serie 12: 1ste in 24,67 halve finale 1: 3de in 24,47 finale: 4de in 24,25 | |
Cate Campbell | 100m vrije slag (v) | 10e | serie 5: 3de in 54,55 halve finale 2: 6de in 54,54 |
Lisbeth Trickett | serie 7: 2de in 53,99 halve finale 1: 4de in 54,10 finale: 2de in 53,16 | ||
Bronte Barratt | 200m vrije slag (v) | 12e | serie 5: 3de in 1.57,75 halve finale 1: 4de in 1.57,55 |
Linda Mackenzie | 7e | serie 6: 5de in 1.57,96 halve finale 1: 5de in 1.58,19 finale: 7de in 1.57,83 | |
Bronte Barratt | 400m vrije slag (v) | 7e | serie 5: 3de in 4.04,16 (AR) finale: 7de in 4.05,05 |
Linda Mackenzie | 10e | serie 4: 4de in 4.05,91 | |
Melissa Gorman | 800m vrije slag (v) | 17e | serie 8: 7de in 8.32,24 |
Kylie Palmer | 6e | serie 4: 3de in 8.22,81 (AR) finale: 6de in 8.26,39 | |
Sophie Edington | 100m rugslag (v) | 13e | serie 5: 6de in 1.00,65 halve finale 1: 7de in 1.01,05 |
Emily Seebohm | 9e | serie 5: 2de in 1.00,27 halve finale 2: 5de in 1.00,31 | |
Belinda Hocking | 200m rugslag (v) | 8e | serie 3: 4de in 2.09,54 halve finale 2: 4de in 2.08,80 finale: 8ste in 2.10,12 |
Meagen Nay | 7e | serie 4: 2de in 2.08,79 halve finale 2: 2de in 2.08,09 (AR) finale: 7de in 2.08,84 | |
Leisel Jones | 100m schoolslag (v) | serie 7: 1ste in 1.05,64 (OR) halve finale 1: 1ste in 1.05,80 finale: 1ste in 1.05,17 (OR) | |
Tarnee White | 6e | serie 6: 2de in 1.07,83 halve finale 1: 3de in 1.07,48 finale: 6de in 1.07,63 | |
Sally Foster | 200m schoolslag (v) | 9e | serie 5: 4de in 2.25,54 halve finale 1: 5de in 2.26,33 |
Leisel Jones | serie 6: 1ste in 2.23,81 halve finale 1: 1ste in 2.23,04 finale: 2de in 2.22,05 | ||
Jessicah Schipper | 100m vlinderslag (v) | serie 6: 1ste in 57,58 halve finale 2: 1ste in 57,43 finale: 3de in 57,25 | |
Lisbeth Trickett | serie 7: 2de in 58,37 halve finale 1: 1ste in 57,05 finale: 1ste in 56,73 (AR) | ||
Samantha Hamill | 200m vlinderslag (v) | 12e | serie 5: 5de in 2.08,83 halve finale 2: 7de in 2.09,58 |
Jessicah Schipper | serie 4: 4de in 2.08,11 halve finale 2: 2de in 2.06,34 finale: 3de in 2.06,26 | ||
Alicia Coutts | 200m wisselslag (v) | 5e | serie 4: 1ste in 2.11,55 halve finale 2: 2de in 2.12,03 finale: 5de in 2.11,43 |
Stephanie Rice | serie 5: 2de in 2.12,07 halve finale 1: 2de in 2.10,58 finale: 1ste in 2.08,45 (WR) | ||
Samantha Hamill | 400m wisselslag (v) | 22e | serie 3: 7de in 4.41,89 |
Stephanie Rice | serie 4: 1ste in 4.35,11 finale: 1ste in 4.29,45 (WR) | ||
Lisbeth Trickett Cate Campbell Alice Mills Melanie Schlanger | 4x100m vrije slag (v) | serie 1: 3de in 3.37,81 finale: 3de in 3.35,05 (AR) | |
Stephanie Rice Bronte Barratt Kylie Palmer Linda Mackenzie Angie Bainbridge Lara Davenport Felicity Galvez Melanie Schlanger | 4x200m vrije slag (v) | serie 2: 3de in 7.55,10 finale: 1ste in 7.44,31 (WR) | |
Leisel Jones Lisbeth Trickett Jessicah Schipper Emily Seebohm Felicity Galvez Shayne Reese Tarnee White | 4x100m wisselslag (v) | serie 2: 1ste in 3.57,94 finale: 1ste in 3.52,69 (WR) | |
Melissa Gorman | 10km open water (v) | 15e | 2:00.33,6 |
Zie de categorie 2008 Summer Olympics athletes from Australia van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp. |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.