Australië op de Olympische Zomerspelen 1960
Australië nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1960 in Rome, Italië. Op de vorige Spelen was Australië gastheer. Het won dit keer 13 medailles minder waaronder vijf gouden.
Land | Australië | ||||||||||||||||
IOC-landcode | AUS | ||||||||||||||||
NOC | Australian Olympic Committee externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1960 in Rome | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Australië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908* · 1912* · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 *= met Nieuw-Zeeland als Australazië | |||||||||||||||||
Australië op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | |||||||||||||||||
|
Medailles
Goud
- Herb Elliott — Atletiek, mannen 1500 meter
- Lawrence Morgan — Paardensport, eventing
- Lawrence Morgan, Neal Lavis en Bill Roycroft — Paardensport, eventing
- John Devitt — Zwemmen, mannen 100 m vrije stijl
- Murray Rose — Zwemmen, mannen 400 m vrije stijl
- John Konrads — Zwemmen, mannen 1500 m vrije stijl
- David Theile — Zwemmen, mannen 100 m rugslag
- Dawn Fraser — Zwemmen, vrouwen 100 m vrije stijl
Zilver
- Noel Freeman — Atletiek, mannen 20 km snelwandelen
- Brenda Jones — Atletiek, vrouwen 800 meter
- Neal Lavis — Paardensport, eventing
- Neville Hayes — Zwemmen, mannen 200 m vlinderslag
- Murray Rose — Zwemmen, mannen 1500 m vrije stijl
- Janice Andrew, Dawn Fraser, Rosemary Lassig en Marilyn Wilson — Zwemmen, vrouwen 4x100 m wisselslag
- Alva Colquhuon, Dawn Fraser, Lorraine Crapp en Ilsa Konrads — Zwemmen, vrouwen 4x100 m vrije stijl estafette
- Terry Gathercole, Neville Hayes, Geoffrey Shipton en David Theile — Zwemmen, mannen 4x100 m wisselslag
Brons
- David Power — Atletiek, mannen 10.000 meter
- Oliver Taylor — Boksen, mannen bantamgewicht
- Tony Madigan — Boksen, mannen halfzwaargewicht
- John Konrads — Zwemmen, mannen 400 m vrije stijl
- Janice Andrew — Zwemmen, vrouwen 100 m vlinderslag
- John Devitt, David Dickson, John Konrads en Murray Rose — Zwemmen, mannen 4x200 m vrije stijl estafette
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dennis Tipping | 100m (m) | serie 2: 6de in 11,2 | |
200m (m) | serie 12: 5de in 22,9 | ||
Kevan Gosper | 400m (m) | serie 4: 2de in 47,1 kwartfinale 2: 2de in 46,5 halve finale 1: 6de in 47,1 | |
Tony Blue | 800m (m) | serie 4: 1ste in 1.50,82 kwartfinale 3: 3de in 1.50,05 halve finale 1: 5de in 1.47,97 | |
Herb Elliott | 1500m (m) | serie 1: 1ste in 3.41,50 finale: 1ste in 3.35,6 (WR) | |
Merv Lincoln | serie 3: 7de in 3.47,18 | ||
Albie Thomas | serie 2: 5de in 3.46,95 | ||
Allan Lawrence | 5000m (m) | serie 2: 4de in 14.10,71 | |
Dave Power | serie 4: 1ste in 14.03,31 finale: 5de in 13.52,38 | ||
Albie Thomas | serie 3: 3de in 14.06,27 finale: 11de in 14.20,88 | ||
Allan Lawrence | 10000m (m) | niet gefinisht | |
Dave Power | 28.37,65 | ||
John Chittick | 110m horden (m) | serie 2: 5de in 14,86 | |
Allan Lawrence | marathon (m) | 2:38.46,0 | |
Ian Sinfield | 2:34.16,0 | ||
Ronald Crawford | 20km snelwandelen (m) | 1:39.16,2 | |
Noel Freeman | 1:34.16,4 | ||
Ronald Crawford | 50km snelwandelen (m) | gediskwalificeerd | |
Noel Freeman | gediskwalificeerd | ||
John Baguley | verspringen (m) | kwalificatie: 36ste met 6,96m | |
Bevyn Baker | kwalificatie: 45ste met 6,43m | ||
Ian Tomlinson | kwalificatie: 33ste met 7,03m | ||
John Baguley | hink-stap-springen (m) | kwalificatie: 14de met 15,56m finale: 13de met 15,22m | |
Ian Tomlinson | kwalificatie: 4de met 15,89m finale: 9de met 15,71m | ||
Chilla Porter | hoogspringen (m) | kwalificatie: 27ste met 1,95m | |
Warwick Selvey | kogelstoten (m) | kwalificatie: 14de met 16,81m finale: 15de met 16,18m | |
discuswerpen (m) | kwalificatie: 22ste met 52,07m finale: 21ste met 49,34m | ||
Betty Cuthbert | 100m (v) | serie 4: 2de in 12,21 kwartfinale 4: 4de in 12,18 | |
Pat Duggan | serie 2: 1ste in 12,18 kwartfinale 2: 4de in 12,32 | ||
Marlene Mathews-Willard | serie 3: 2de in 12,10 kwartfinale 1: 3de in 12,25 halve finale 2: 6de in 12,05 | ||
Norma Croker-Fleming | 200m (v) | serie 3: 2de in 24,35 halve finale 1: 4de in 24,44 | |
Pat Duggan | serie 1: 4de in 24,80 | ||
Brenda Jones | 800m (v) | serie 1: 2de in 2.11,14 finale: 2de in 2.04,58 | |
Dixie Willis | serie 4: 1ste in 2.06,03 (OR) finale: niet gefinisht | ||
Gloria Cooke-Wigney | 80m horden (v) | serie 5: 4de in 11,89 | |
Norma Thrower | serie 2: 2de in 11,54 halve finale 1: 5de in 11,44 | ||
Norma Croker Pat Duggan Marlene Mathews Norma Thrower | 4x100m (v) | serie 2: gediskwalificeerd | |
Norma Croker | verspringen (v) | kwalificatie: 18de met 5,80m finale: 15de met 5,82m | |
Helen Frith | kwalificatie: 8ste met 5,98m finale: 17de met 5,62m | ||
Sylvia Mitchell | kwalificatie: 23ste met 5,60m | ||
Helen Frith | hoogspringen (v) | kwalificatie: 13de met 1,65m finale: 6de met 1,65m | |
Anna Wojtaszek | kogelslingeren (v) | kwalificatie: 8ste met 49,20m finale: 6de met 51,15m |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Rocky Gattellari | -51kg (m) | voorronde: vrij 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Oliver Taylor | -54kg (m) | voorronde: vrij 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van | |
Danny Males | -57kg (m) | 1ste ronde: V van | |
Sid Prior | -60kg (m) | voorronde: V van | |
Gerald Freeman | -63,5kg (m) | voorronde: vrij 1ste ronde: V van | |
Desmond Duquid | -67kg (m) | voorronde: vrij 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
John Bukowski | -71kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Taffy Davies | -75kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van | |
Tony Madigan | -81kg (m) | 1ste ronde vrij 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van | |
Ronald Taylor | +81kg (m) | 1ste ronde vrij 2de ronde: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Alan Oshyer | -60kg (m) | duwen: geen geldige poging trekken: 15de met 92,5kg | |
Neville Pery | -67,5kg (m) | duwen: 2de met 117,5kg trekken: geen geldige poging | |
Donald Bayley | -75kg (m) | duwen: geen geldige poging | |
Daryl Cohen | duwen: 22ste met 100kg trekken: 17de met 102,5kg stoten: 16de met 135kg totaal: 337,5kg | ||
Manny Santos | -90kg (m) | duwen: 8ste met 132,5kg trekken: geen geldige poging | |
Arthur Shannos | +90kg (m) | duwen: 12de met 137,5kg trkken: 11de met 125kg stoten: 5de met 172,5kg totaal: 435kg | |
Cornel Wilczek | duwen: 12de met 137,5kg trkken: 8ste met 127,5kg stoten: 11de met 165kg totaal: 430kg |
Hockey
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Errol Bill Kevin Meredith Carton Michael Craig Mervyn Crossman Donald Currie Raymond Evans Louis Henry Hailey John McBryde Eric Robert Pearce Gordon Charles Pearce Julian Pearce Phillip Pritchard William Spackman Barry Malcolm Graham Wood | mannen | groepsfase: 2de V van W van G van barrage: W van kwartfinale: V van 5-8ste plek: W van 5-6de plek: V van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 21 | 0 | +21 | 6 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 5 | +4 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 10 | -7 | 3 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 20 | -18 | 0' |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
26 augustus | Rome | 3-0 | |||
30 augustus | Rome | 8-1 | |||
1 september | Rome | 1-1 | |||
Barrage | |||||
3 september | Rome | 2-0 | |||
Kwartfinale | |||||
5 september | Rome | 1-0 | |||
5-8ste plek | |||||
10 september | Rome | 2-1 | |||
5-6de plek | |||||
11 september | Rome | 1-0 |
Kanovaren
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Adrian Powell | C-1 1000m (m) | serie 1: 6de in 5.00,54 herkansingen: 2de in 4.55,24 halve finale 2: 4de in 4.59,81 | |
Adrian Powell | K-1 1000m (m) | serie 2: 2de in 4.06,27 halve finale 1: 4de in 4.08,05 | |
Phil Coles Dennis Green Allan Livingstone Barry Stuart | K-1 4x500m (m) | serie 3: 5de in 8.17,52 herkansingen: 2de in 8.13,22 halve finale 3: 3de in 8.09,02 | |
Dennis Green Barry Stuart | K-2 1000m (m) | serie 1: 5de in 3.46,71 herkansingen: 1ste in 3.51,24 halve finale 3: 6de in 3.55,22 | |
Heidi Sager | K-1 500m (v) | serie 2: 6de in 2.19,75 herkansingen: 2de in 2.15,27 halve finale 2: 4de in 2.18,45 | |
Cynthia Nicholas Heidi Sager | K-2 500m (v) | serie 1: 6de in 2.12,20 herkansingen: 4de in 2.14,11 |
Moderne vijfkamp
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Hugh Doherty | mannen | paardrijden: 39ste met 958 punten schermen: 43ste met 517 punten | |
Peter Macken | paardrijden: 35ste met 976 punten schermen: 43ste met 517 punten schietsport: 52ste met 440 punten zwemmen: 32ste met 855 punten atletiek: 20ste met 1048 punten totaal: 3836 punten | ||
Neville Sayers | paardrijden: 29ste met 1024 punten schermen: 34ste met 632 punten schietsport: 24ste met 820 punten zwemmen: 53ste met 615 punten atletiek: 13de met 1114 punten totaal: 4205 punten | ||
Hugh Doherty Peter Macken Neville Sayers | team (m) | 11912 punten |
Paardensport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Eventing | |||
Brian Crago | individueel | dressuur: 38ste met 132,51 strafpunten crosscountry: 2de met 128,00 punten springconcours: niet gestart | |
Neale Lavis | dressuur: 29ste met 124,5 strafpunten crosscountry: 3de met 108,00 punten springconcours: 1ste met 0 strafpunten totaal: 16,50 strafpunten | ||
Lawrence Morgan | dressuur: 18de met 106 strafpunten crosscountry: 1ste met 128,40 punten springconcours: 21ste met 15,25 strafpunten totaal: 7,15 punten | ||
Bill Roycroft | dressuur: 21ste met 114,51 strafpunten crosscountry: 16de met 4,32 strafpunten springconcours: 1ste met 0 strafpunten totaal: 118,83 strafpunten | ||
Neale Lavis Lawrence Morgan Bill Roycroft | team | 128,18 strafpunten |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ian Tutty Kevyn Webb | dubbel-twee (m) | serie 1: 6de in 7.16,41 herkansingen: 5de in 7.12,37 | |
Terence Davies John Hunt | twee-zonder (m) | serie 3: 4de in 7.51,88 herkansingen: 2de in 7.24,22 halve finale 1: 5de in 7.50,59 | |
Paul Guest Walter Howell Ian Johnston | twee-met (m) | serie 3: 4de in 7.49,06 herkansingen: 4de in 7.47,82 | |
Mick Allen Max Annett John Hudson Lionel Robberds Peter Waddington | vier-met (m) | serie 1: 2de in 6.47,23 herkansingen: 2de in 6.47,31 halve finale 1: 2de in 7.05,04 finale: 5de in 6.45,80 | |
Alexander Cunningham Berry Durston Milton Francis Maxwell Gamble Geoffrey Hale John Ledder Roger Ninham John Rosser Terrence Scook | acht (m) | serie 1: 2de in 6.16,94 herkansingen: 4de in 6.31,15 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Keith Hackshall | degen (m) | 1ste ronde groep 12: 6de V van V van W van V van W van V van | |
John Simpson | 1ste ronde groep 6: 7de V van V van V van V van V van | ||
Richard Stone | 1ste ronde groep 11: 5de V van V van W van V van W van W van barrage: V van | ||
Keith Hackshall John Humphreys Ivan Lund John Simpson Richard Stone | degen team (m) | 1ste ronde groep 6: 3de V van V van | |
Ivan Lund | floret (m) | 1ste ronde groep 11: 5de met 1 overwinning | |
Brian McCowage | 1ste ronde groep 8: 3de met 4 overwinningen 2de ronde groep 4: 6de met 0 overwinningen | ||
Michael Sichel | 1ste ronde groep 2: 6de met 2 overwinningen | ||
Brian McCowage David McKenzie Zoltan Okalyi Michael Sichel | floret team (m) | 1ste ronde groep 1: 3de V van V van | |
Keith Hackshall | sabel (m) | 1ste ronde groep 10: 5de V van V van V van V van | |
Michael Sichel | 1ste ronde groep 2: 4de V van V van V van W van | ||
Kate Baxter | floret (v) | 1ste ronde groep 8: 6de V van V van V van V van V van | |
Johanna Winter | 1ste ronde groep 3: 6de V van V van V van V van V van W van |
Schietsport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Norman Rule | 50m geweer 3 houdingen (m) | kwalificatie groep A: 14de met 549 punten (192-188-169) finale: 45ste met 1095 punten (386-366-366) | |
Don Tolhurst | kwalificatie groep B: 22ste met 540 punten (194-187-159) finale: 27ste met 1113 punten (388-376-349) | ||
John Holt | 300m geweer 3 houdingen (m) | kwalificatie groep B: 17de met 505 punten (180-176-149) finale: 34ste met 1030 punten (372-347-311) | |
Don Tolhurst | kwalificatie groep A: 14de met 533 punten (162-182-189) finale: 31ste met 1049 punten (380-353-317) | ||
Norman Rule | 50m geweer liggend (m) | kwalificatie groep A: 24ste met 382 punten (93-96-96-97) finale: 47ste met 569 punten (92-94-95-94-95-99) | |
Don Tolhurst | kwalificatie groep B: 16de met 383 punten (97-95-97-94) finale: 38ste met 574 punten (94-93-99-94-96-98) | ||
Rodney Johnson | 50m pistool (m) | kwalificatie groep A: 27ste met 329 punten (87-73-83-86) finale: 32ste met 527 punten (87-93-91-84-84-88) | |
John Tremelling | kwalificatie groep B: 17de met 344 punten (84-88-88-84) finale: 21ste met 534 punten (92-89-92-85-89-87) | ||
Michael Papps | 25m snelvuurpistool (m) | 569 punten: (286-283) | |
Neville Sayers | 552 punten: (275-277) |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kenneth Crotty | 3m plank (m) | voorronde: 27ste met 43,40 punten | |
Graham Deuble | voorronde: 16de met 51,48m halve finale: 15de met 37,78 punten totaal: 89,26 punten | ||
Barry Holmes | 10m toren (m) | voorronde: 27ste met 40,24 punten | |
Susan Knight | 3m plank (v) | voorronde: 14de met 46,19 punten halve finale: 8ste met 37,06 punten totaal: 83,25 punten | |
10m toren (v) | voorronde: 18de met 43,03 punten |
Turnen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Graham Bond | vloer (m) | 16,20 punten | |
Benjamin de Roo | 16,75 punten | ||
Graham Bond | sprong (m) | 14,65 punten | |
Benjamin de Roo | 16,35 punten | ||
Graham Bond | paard voltige (m) | 14,00 punten | |
Benjamin de Roo | 14,15 punten | ||
Graham Bond | ringen (m) | 17,10 punten | |
Benjamin de Roo | 16,85 punten | ||
Graham Bond | ringen (m) | 17,10 punten | |
Benjamin de Roo | 16,85 punten | ||
Graham Bond | brug (m) | 15,45 punten | |
Benjamin de Roo | 16,50 punten | ||
Graham Bond | rekstok (m) | 18,05 punten | |
Benjamin de Roo | 15,65 punten | ||
Graham Bond | meerkamp individueel (m) | 95,45 punten | |
Benjamin de Roo | 96,25 punten | ||
Kaye Breadsell | vloer (v) | 17,133 punten | |
Val Roberts | 16,999 punten | ||
Kaye Breadsell | sprong (v) | 14,299 punten | |
Val Roberts | 13,800 punten | ||
Kaye Breadsell | brug ongelijke leggers (v) | 17,233 punten | |
Val Roberts | 12,200 punten | ||
Kaye Breadsell | balk (v) | 15,166 punten | |
Val Roberts | 15,299 punten | ||
Kaye Breadsell | meerkamp individueel (v) | 63,831 punten | |
Val Roberts | 58,298 punten |
Waterpolo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Allan Charleston Des Clark Tom Hoad John O'Brien Ted Pierce Graeme Sherman Dick Thornett Keith Whitehead Keith Wiegard Michael Withers | mannen | groepsfase: 4de V van V van V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 4 | +11 | 6 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 8 | +1 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 12 | -5 | 3 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 14 | -7 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
25 augustus | Rome | 3-2 | |||
26 augustus | Rome | 5-3 | |||
29 augustus | Rome | 6-2 |
Wielersport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
Ron Baensch | sprint (m) | 1ste ronde: 1ste in 11,7 2de ronde: 2de 2de ronde herkansingen: 1ste in 12,1 finale herkansingen: W van halve finale: V van bronzen finale: V van | |
Ian Chapman | tijdrit (m) | 1.09,55 | |
Ian Browne Geoff Smith | tandem (m) | 1ste ronde: V van 1ste ronde herkansingen: W van 1ste ronde finale herkansingen: V van | |
Frank Brazier Garry Jones Warren Scarfe Robert Whetters | ploegenachtervolging (m) | 1ste ronde: V van | |
Weg | |||
Frank Brazier | wegwedstrijd (m) | 4:21.58 | |
Alan Grindal | 4:31.12 | ||
Garry Jones | niet gefinisht | ||
Robert Whetters | niet gefinisht | ||
Frank Brazier Garry Jones Warren Scarfe Robert Whetters | ploegentijdrit (m) | 2:29.43,54 |
Worstelen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Dieter Gröning | -52kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Geoffrey Jameson | -57kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Samuel Parker | -62kg (m) | 1ste ronde: V van | |
Nick Stamulus | -67kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Robert Clark | -73kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Ronald Hunt | -79kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Patrick Parsons | -87kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Ray Mitchell | +87kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Grieks-Romeins | |||
Don Cacas | -62kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Nick Stamulus | -67kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van | |
Robert Clark | -73kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: W van 3de ronde: V van | |
Ronald Hunt | -79kg (m) | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
Zeilen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peter Jones Barrett | finn | 3976 punten: ( | |
Hans Peter Fürst | 3413 punten: (19-12-13-4-11-22- | ||
Ronald G. Jenyns | 5758 punten: (6-6- | ||
Ian Palmer Rolly Tasker | flying dutchman | 2845 punten: (17-11-19-9-8-20- | |
Jack Downey Robert French | star | 1736 punten: (13- | |
Harold Brooke Alan J. Cain John Coon | dragon | 3733 punten: (8-10-8-6-15- | |
David Jr. Bingham Jock Sturrock Ernest Wagstaff | 5,5m | 2959 punten: (4-12-2-13-14-12- |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
John Devitt | 100m vrije slag (m) | serie 2: 1ste in 56,0 halve finale 2: 1ste in 55,8 finale: 1ste in 55,2 (OR) | |
Jon Henricks | serie 5: 1ste in 56,9 halve finale 2: 4de in 57,2 | ||
John Konrads | 400m vrije slag (m) | serie 2: 1ste in 4.24,3 finale: 3de in 4.21,8 | |
Murray Rose | serie 4: 1ste in 4.22,5 finale: 1ste in 4.18,3 (OR) | ||
John Konrads | 1500m vrije slag (m) | serie 4: 1ste in 17.52,0 finale: 1ste in 17.19,6 (OR) | |
Murray Rose | serie 5: 1ste in 17.32,8 finale: 2de in 17.21,7 | ||
John Monckton | 100m rugslag (m) | serie 1: 1ste in 1.04,4 halve finale 1: 4de in 1.03,8 finale: 7de in 1.04,1 | |
David Theile | serie 4: 1ste in 1.03,1 halve finale 1: 1ste in 1.03,1 finale: 1ste in 1.01,9 (OR) | ||
William Burton | 200m schoolslag (m) | serie 6: 4de in 2.43,9 | |
Terry Gathercole | serie 4: 2de in 2.41,7 halve finale 2: 1ste in 2.39,1 finale: 6de in 2.40,2 | ||
Kevin Berry | 200m vlinderslag (m) | serie 5: 1ste in 2.18,9 halve finale 1: 4de in 2.23,1 finale: 6de in 2.18,5 | |
Neville Hayes | serie 4: 1ste in 2.18,1 halve finale 1: 2de in 2.21,6 finale: 2de in 2.14,6 | ||
John Devitt David Dickson John Konrads Murray Rose | 4x200m vrije slag (m) | serie 2: 2de in 8.24,2 finale: 3de in 8.13,8 | |
Terry Gathercole Neville Hayes Geoff Shipton David Theile | 4x100m wisselslag (m) | serie 1: 1ste in 4.14,8 finale: 2de in 4.12,0 | |
Dawn Fraser | 100m vrije slag (v) | serie 2: 1ste in 1.02,1 halve finale 2: 1ste in 1.01,4 finale: 1ste in 1.01,2 (OR) | |
Ilsa Konrads | serie 1: 1ste in 1.04,2 halve finale 1: 4de in 1.04,7 | ||
Dawn Fraser | 400m vrije slag (v) | serie 3: 3de in 4.57,6 finale: 5de in 4.58,5 | |
Ilsa Konrads | serie 2: 1ste in 4.59,2 finale: 4de in 4.57,9 | ||
Gerganiya Beckitt | 100m rugslag (v) | serie 1: 5de in 1.13,7 | |
Marilyn Wilson | serie 2: 4de in 1.13,8 | ||
Janet Hogan | 200m schoolslag (v) | serie 4: 5de in 3.00,3 | |
Rosemary Lassig | serie 1: 2de in 2.57,4 | ||
Jan Andrew | 100m vlinderslag (v) | serie 1: 2de in 1.10,3 finale: 3de in 1.12,2 | |
Dawn Fraser | serie 2: niet gestart | ||
Alva Colquhoun Lorraine Crapp Dawn Fraser Ilsa Konrads | 4x100m vrije slag (v) | serie 2: 1ste in 4.17,6 finale: 2de in 4.11,3 | |
Jan Andrew Dawn Fraser Rosemary Lassig Marilyn Wilson | 4x100m wisselslag (v) | serie 2: 4de in 4.55,7 finale: 2de in 4.45,9 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.