Hongarije op de Olympische Zomerspelen 1960
Hongarije nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1960 in Rome, Italië. Er werden drie gouden medailles minder gewonnen dan vier jaar ervoor.
Land | Hongarije | ||||||||||||||||
IOC-landcode | HUN | ||||||||||||||||
NOC | Magyar Olimpiai Bizottság (hu) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1960 in Rome | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Hongarije op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | |||||||||||||||||
Hongarije op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | |||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Boksen | Gyula Török | -51kg (m) | |
Kanovaren | János Parti | C-1 1000m (m) | |
Moderne vijfkamp | Ferenc Németh | individueel (m) | |
Imre Nagy András Balczó Ferenc Németh | team (m) | ||
Schermen | Rudolf Kárpáti | sabel (m) | |
Tamás Mendelényi Rudolf Kárpáti Pál Kovács Zoltán Horváth Gábor Delneky Aladár Gerevich | sabel team (m) | ||
Atletiek | Gyula Zsivótzky | kogelslingeren (m) | |
Kanovaren | Imre Szöllősi | K-1 1000m (m) | |
András Szente György Mészáros | K-2 1000m (m) | ||
Imre Szöllősi Imre Kemeczei András Szente György Mészáros | K-1 4x500m (m) | ||
Moderne vijfkamp | Imre Nagy | individueel (m) | |
Schermen | Zoltán Horváth | sabel (m) | |
Györgyi Székely-Marvalics Ildikó Rejtő-Újlaky Magdolna Nyári-Kovács Katalin Juhász-Nagy Lídia Dömölky-Sákovics | floret team (v) | ||
Worstelen | Imre Polyák | -61kg Grieks-Romeins (m) | |
Atletiek | István Rózsavölgyi | 1500m (m) | |
Gergely Kulcsár | speerwerpen (m) | ||
Gewichtheffen | Győző Veres | -75kg (m) | |
Kanovaren | Imre Farkas András István Törő | C-2 1000m (m) | |
Klára Bánfalvi-Fried Vilma Egresi | K-2 500m (v) | ||
Voetbal | Flórián Albert Jenő Dalnoki Zoltán Dudás János Dunai Lajos Faragó János Göröcs Ferenc Kovács Dezső Novák Pál Orosz László (Tibor) Pál Tibor (László) Pál Gyula Rákosi Imre Sátori Ernő Solymosi Gábor Török Pál Várhidi Oszkár Vilezsál | mannen | |
Waterpolo | Ottó Boros István Hevesi Mihály Mayer Kálmán Markovics Tivadar Kanizsa Zoltán Dömötör György Kárpáti László Jenei Péter Rusorán András Katona Dezső Gyarmati László Felkai | mannen |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Csaba Csutorás | 200m (m) | 31e | serie 5: 3de in 21,7 |
400m (m) | 32e | serie 3: 5de in 48,2 | |
Lajos Kovács | 800m (m) | 23e | serie 6: 3de in 1.51,45 kwartfinale 2: 6de in 1.52,55 |
Péter Parsch | 33e | serie 7: 3de in 1.51,34 | |
István Rózsavölgyi | 27e | serie 3: 4de in 1.49,51 | |
Lajos Kovács | 1500m (m) | 13e | serie 3: 5de in 3.46,20 |
Péter Parsch | DNF | serie 2: niet gefinisht | |
István Rózsavölgyi | serie 1: 2de in 3.42,15 finale: 3de in 3.39,2 | ||
Sándor Iharos | 5000m (m) | 13e | serie 2: 2de in 14.09,38 |
Miklós Szabó | 35e | serie 4: 8ste in 14.51,99 | |
Béla Szekeres | DNF | serie 1: niet gefinisht | |
Sándor Iharos | 10000m (m) | 11e | 29.16,07 |
József Kovács II | 15e | 29.34,71 | |
Gerhart Hecker | 3000m steeplechase (m) | 25e | serie 3: 9de in 9.12,4 |
Attila Simon | 19e | serie 1: 7de in 9.02,79 | |
Gerhart Hecker | marathon (m) | DNF | niet gefinisht |
Tibor Balajcza | 20km snelwandelen (m) | DSQ | gediskwalificeerd |
Béla Dinesz | 50km snelwandelen (m) | DNF | niet gefinisht |
Sándor Noszály | hoogspringen (m) | 13e | kwalificatie: 4de met 2,00m finale: 13de met 2,03m |
Zsigmond Nagy | kogelstoten (m) | 14e | kwalificatie: 13de met 16,84m finale: 14de met 16,67m |
Ferenc Klics | discuswerpen (m) | 10e | kwalificatie groep A: 3de met 53,34m finale: 10de met 53,37m |
József Szécsényi | 4e | kwalificatie groep B: 2de met 55,52m finale: 4de met 55,79m | |
Gergely Kulcsár | speerwerpen (m) | kwalificatie groep B: 6de met 74,40m finale: 3de met 78,57m | |
Ferenc Klics | kogelslingeren (m) | 18e | kwalificatie: 18de met 59,72m |
Gyula Zsivótzky | kwalificatie: 2de met 64,80m finale: 2de met 65,79m | ||
Erzsébet Heldt | 200m (v) | 26e | serie 6: 6de in 25,50 |
Antónia Munkácsi | 15e | serie 4: 3de in 24,53 | |
Olga Kazi | 800m (v) | 17e | serie 2: 4de in 2.11,07 |
Gizella Sasvári-Csóka | 7e | serie 3: 2de in 2.09,77 finale: 7de in 2.08,11 | |
Erzsébet Heldt Mária Bácskai Antónia Munkácsi Ildikó Jónás | 4x100m (v) | 8e | serie 1: 4de in 47,54 |
Márta Rudasné Antal | speerwerpen (v) | 9e | kwalificatie: 6de met 50,01m finale: 9de met 50,25m |
Basketbal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Árpád Glatz György Pólik István Liptay János Bencze János Greminger János Simon László Bánhegyi László Gabányi Miklós Boháty Ottó Temesvári Tibor Zsíros Zoltán Judik | mannen | style="text-align:center" 9e | groep A: 3de W van V van V van groep 9-16de plek: 1ste W van W van W van groep 9-12de plek: 1ste V van W van |
Groep A | |||||||||
Land | Wedstrijden | Punten | Punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | 3 | 3 | 0 | 320 | 183 | +137 | 6 | ||
2 | 3 | 2 | 1 | 226 | 247 | -19 | 5 | ||
3 | 3 | 1 | 2 | 223 | 245 | -22 | 4 | ||
4 | 3 | 0 | 3 | 224 | 318 | -94 | 3 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
26 augustus | Rome | 93-66 | |||
27 augustus | Rome | 72-67 | |||
29 augustus | Rome | 107-63 |
Groep 9-16de plek | |||||||||
Land | Wedstrijden | Punten | Punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | 3 | 3 | 0 | 167 | 150 | +17 | 6 | ||
2 | 3 | 2 | 1 | 154 | 161 | -7 | 5 | ||
3 | 3 | 1 | 2 | 162 | 166 | -4 | 4 | ||
4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
1 september | Rome | 2-0 | |||
2 september | Rome | 84-80 | |||
3 september | Rome | 81-70 |
Groep 9-12de plek | |||||||||
Land | Wedstrijden | Punten | Punten | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | V | T | Saldo | ||||
1 | 3 | 2 | 1 | 212 | 209 | +3 | 5 | ||
2 | 3 | 2 | 1 | 283 | 211 | +72 | 5 | ||
3 | 3 | 1 | 2 | 210 | 267 | -57 | 4 | ||
4 | 3 | 1 | 2 | 195 | 213 | -18 | 4 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
8 september | Rome | 57-69 | |||
10 september | Rome | 74-70 |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Gyula Török | -51kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: W van | |
József Nagy | -54kg (m) | 9e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Lajos Baranyai | -57kg (m) | 17e | 1ste ronde: V van |
Ferenc Kellner | -60kg (m) | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van |
György Pál | -63;5kg (m) | 9e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
László Sebők | -67kg (m) | 17e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Árpád Borsányi | -56kg (m) | 14e | drukken: 19de met 82,5kg trekken: 8ste met 92,5kg stoten: 11de met 120kg totaal: 295kg |
Imre Földi | 6e | drukken: 2de met 100kg trekken: 10de met 90kg stoten: 4de met 130kg totaal: 320kg | |
Mihály Huszka | -67,5kg (m) | 6e | drukken: 11de met 110kg trekken: 9de met 107,5kg stoten: 4de met 147,5kg totaal: 365kg |
Győző Veres | -75kg (m) | drukken: 4de met 130kg trekken: 4de met 120kg stoten: 3de met 155kg totaal: 405kg | |
Géza Tóth | -82,5kg (m) | 4e | drukken: 7de met 125kg trekken: 3de met 125kg stoten: 3de met 167,5kg totaal: 417,5kg |
Turnen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Géza Bejek | individuele meerkamp (m) | 80e | 105,70 punten |
Sándor Békési | 84e | 105,25 punten | |
Rajmund Csányi | 35e | 110,10 punten | |
Rudolf Keszthelyi | 49e | 109,10 punten | |
János Mester | 75e | 106,75 punten | |
Lajos Varga | 32e | 110,35 punten | |
Géza Bejek Sándor Békési Rajmund Csányi Rudolf Keszthelyi János Mester Lajos Varga | meerkamp team (m) | 12e | 545,45 punten |
Mária Bencsik | individuele meerkamp (v) | 47e | 72,030 punten |
Anikó Ducza-Jánosi | 23e | 73,398 punten | |
Klára Förstner | 36e | 72,697 punten | |
Judit Füle | 19e | 73,831 punten | |
Katalin Müller-Száll | 38e | 72,530 punten | |
Olga Tass-Lemhényi | 40e | 72,397 punten | |
Mária Bencsik Anikó Ducza-Jánosi Klára Förstner Judit Füle Katalin Müller-Száll Olga Tass-Lemhényi | meerkamp team (v) | 7e | 367,054 punten |
Kanovaren
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
János Parti | C-1 1000m (m) | serie 2: 1ste in 4.36,80 halve finale 2: 1ste in 4.40,50 finale: 1ste in 4.33,03 | |
Imre Farkas András Törő | C-2 1000m (m) | serie 2: 1ste in 4.29,42 finale: 3de in 4.20,89 | |
Imre Szöllősi | K-1 1000m (m) | serie 2: 1ste in 4.04,23 halve finale 2: 1ste in 3.57,11 finale: 2de in 3.54,02 | |
Imre Szöllősi Imre Kemecsey András Szente György Mészáros | K-1 4x500m (m) | serie 3: 1ste in 7.50,51 halve finale 3: 1ste in 7.50,03 finale: 2de in 7.44,02 | |
György Mészáros András Szente | K-2 1000m (m) | serie 2: 2de in 3.38,28 halve finale 1: 1ste in 3.46,75 finale: 2de in 3.34,91 | |
Klára Fried-Bánfalvi | K-1 500m (v) | 5e | serie 1: 3de in 2.17,39 halve finale 2: 2de in 2.15,51 finale: 5de in 2.14,027 |
Klára Fried-Bánfalvi Vilma Egresi | K-2 500m (v) | serie 1: 3de in 2.01,86 finale: 3de in 1.58,22 |
Moderne vijfkamp
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
András Balczó | individueel (m) | 4e | 4973 punten |
Imre Nagy | 4988 punten | ||
Ferenc Németh | 5024 punten | ||
András Balczó Imre Nagy Ferenc Németh | individueel (m) | 14863 punten |
Paardensport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Springconcours | |||
Imre Karcsu | individueel | DNF | niet gefinisht |
Lajos Somlay | DNF | niet gefinisht | |
István Suti | 10e | 28,50 strafpunten | |
Imre Karcsu Laszlo Mora István Suti | team | DNF | niet gefinisht |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Pál Wágner László Munteán Gyula Lengyel | twee-met (m) | 18e | serie 2: gediskwalificeerd herkansingen: 5de in 8.01,35 |
Lajos Kiss György Sarlós József Sátori Béla Zsitnik | vier-zonder (m) | 9e | serie 1: 4de in 6.34,90 herkansingen: 2de in 6.43,44 |
Tibor Bedekovits Csaba Kovács László Munteán Pál Wágner Gyula Lengyel | vier-met (m) | 6e | serie 1: 2de in 6.40,01 herkansingen: 1ste in 6.51,08 halve finale 1: 3de in 7.05,84 finale: 6de in 6.51,65 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Tamás Gábor | degen (m) | 17e | 1ste ronde groep L: 2de met 4 overwinningen 2de ronde groep D: 3de met 3 overwinningen kwartfinale A: 5de met 1 overwinning |
István Kausz | 11e | 1ste ronde groep D: 1ste met 4 overwinningen 2de ronde groep E: 1ste met 3 overwinningen kwartfinale C: 2de met 3 overwinningen halve finale A: 6de met 1 overwinning | |
József Sákovics | 4e | 1ste ronde groep B: 1ste met 4 overwinningen 2de ronde groep B: 2de met 4 overwinningen kwartfinale D: 3de met 3 overwinningen halve finale B: 1ste met 3 overwinningen finale: 4de met 4 overwinningen | |
József Marosi Tamás Gábor István Kausz József Sákovics Árpád Bárány | degen team (m) | 4e | 1ste ronde groep B: 1ste met 2 overwinningen kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Mihály Fülöp | floret (m) | 9e | 1ste ronde groep F: 2de met 5 overwinningen 2de ronde groep C: 3de met 3 overwinningen kwartfinale D: 3de met 3 overwinningen halve finale A: 5de met 2 overwinningen |
Jenő Kamuti | 17e | 1ste ronde groep D: 2de met 4 overwinningen 2de ronde groep F: 1ste met 4 overwinningen kwartfinale A: 6de met 2 overwinningen | |
László Kamuti | 31e | 1ste ronde groep H: 2de met 5 overwinningen 2de ronde groep A: 5de met 0 overwinningen | |
Ferenc Czvikovszki Jenő Kamuti Mihály Fülöp László Kamuti József Gyuricza József Sákovics | floret team (m) | 4e | 1ste ronde groep B: 1ste met 1 overwinning kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Tamás Gábor | sabel (m) | 17e | 1ste ronde groep L: 2de met 4 overwinningen 2de ronde groep D: 3de met 3 overwinningen kwartfinale A: 5de met 1 overwinning |
István Kausz | 11e | 1ste ronde groep D: 1ste met 4 overwinningen 2de ronde groep E: 1ste met 3 overwinningen kwartfinale C: 2de met 3 overwinningen halve finale A: 6de met 1 overwinning | |
József Sákovics | 4e | 1ste ronde groep B: 1ste met 4 overwinningen 2de ronde groep B: 2de met 4 overwinningen kwartfinale D: 3de met 3 overwinningen halve finale B: 1ste met 3 overwinningen finale: 4de met 4 overwinningen | |
Aladár Gerevich Rudolf Kárpáti Pál Kovács Zoltán Horváth Gábor Delneky Tamás Mendelényi | sabel team (m) | 1ste ronde groep A: 1ste met 1 overwinning kwartfinale: W van halve finale: W van finale: W van | |
Magda Nyári-Kovács | floret (v) | 9e | 1ste ronde groep F: 2de met 4 overwinningen kwartfinale D: 1ste met 4 overwinningen halve finale A: 5de met 1 overwinning |
Ildikó Ságiné Ujlakyné Rejtő | 9e | 1ste ronde groep A: 1ste met 4 overwinningen kwartfinale A: 3de met 3 overwinningen halve finale B: 6de met 1 overwinning | |
Lídia Sákovicsné Dömölky | 13e | 1ste ronde groep B: 2de met 4 overwinningen kwartfinale C: 5de met 3 overwinningen | |
Ildikó Ságiné Ujlakyné Rejtő Györgyi Marvalics-Székely Magda Nyári-Kovács Katalin Nagyné Juhász Lídia Sákovicsné Dömölky | floret team (v) | 1ste ronde groep B: 1ste met 2 overwinningen kwartfinale: W van halve finale: W van finale: V van |
Schietsport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
János Holup | 50m geweer 3 houdingen (m) | 8e | kwalificatie groep 2: 1ste met 562 punten (197-190-175) finale: 8ste met 1134 punten (394-384-356) |
Imre Simkó | 15e | kwalificatie groep 1: 10de met 553 punten (194-181-178) finale: 15de met 1128 punten (389-380-359) | |
János Dosztály | 50m geweer liggend (m) | 8e | kwalificatie groep 2: 15de met 384 punten (95-97-96-97) finale: 21ste met 580 punten (94-95-96-98-100-97) |
Imre Simkó | 15e | kwalificatie groep 1: 14de met 385 punten (94-96-98-97) finale: 30ste met 578 punten (95-98-95-95-96-99) | |
Sándor Krebs | 300m geweer 3 houdingen (m) | 8e | kwalificatie groep 2: 7de met 561 punten (194-190-177) finale: 8ste met 1118 punten (386-373-359) |
Miklós Szabó | 18e | kwalificatie groep 1: 8ste met 550 punten (193-183-178) finale: 18de met 1096 punten (382-366-348) | |
Ambrus Balogh | 50m pistool (m) | 16e | kwalificatie groep 1: 13de met 350 punten (86-92-89-83) finale: 16de met 538 punten (86-92-90-90-88-92) |
József Gyönyörű | 25m snelvuurpistool (m) | 25e | 573 punten: (286-287) |
Ferenc Kun | 15e | 578 punten: (290-288) | |
Károly Kulin-Nagy | trap (m) | 31e | kwalificatie: 33ste met 85 punten finale: 31ste met 167 punten |
Ede Szomjas | 19e | kwalificatie: 6de met 93 punten finale: 19de met 178 punten |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Konkoly János | 3m plank (m) | 24e | voorronde: 24ste met 46,94 punten |
Dóra József | 30e | voorronde: 30ste met 41,21 punten | |
Konkoly János | 10m toren (m) | 18e | voorronde: 18de met 50,01 punten |
Dóra József | 23e | voorronde: 23ste met 45,51 punten |
Voetbal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Flórián Albert Jenő Dalnoki Zoltán Dudás János Dunai Lajos Faragó János Göröcs Ferenc Kovács Kálmán Mészöly Dezső Novák Pál Orosz László Pál Tibor Pál Gyula Rákosi Imre Sátori Ernő Solymosi Antal Szentmihályi Gábor Török Pál Várhidi Oszkár Vilezsál | mannen | groep D: 1ste W van W van W van halve finale: V van bronzen finale: W van |
Groep D | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 3 | +12 | 6 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 9 | -6 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | −3 | 1 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
26 augustus | L'Aquila | 2-1 | |||
29 augustus | Napels | 6-2 | |||
1 september | Rome | 7-0 | |||
Halve finale | |||||
5 september | Rome | 2-1 | |||
Bronzen finale | |||||
9 september | Rome | 2-1 |
Waterpolo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ottó Boros István Hevesi Mihály Mayer Kálmán Markovics Tivadar Kanizsa Zoltán Dömötör György Kárpáti László Jenei Péter Rusorán András Katona Dezső Gyarmati László Felkai | mannen |
Wielersport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
János Söre | tijdrit (m) | 10e | 1.10,63 |
Weg | |||
János Dévai | wegwedstrijd (m) | DNF | niet gefinisht |
Ferenc Horváth | DNF | niet gefinisht | |
Ferenc Stámusz | DNF | niet gefinisht | |
Győző Török | DNF | niet gefinisht |
Worstelen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
József Kellermann | -62kg (m) | 12e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Gyula Tóth | -67kg (m) | 20e | 1ste ronde: V van 2de ronde: V van |
Géza Hollósi | -79kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: W van 4de ronde: V van |
György Gurics | -87kg (m) | 8e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: W van 4de ronde: V van |
János Reznák | +87kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: W van 4de ronde: W van |
Grieks-Romeins | |||
Imre Hódos | -57kg (m) | 11e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: G van 4de ronde: V van |
Imre Hódos | -62kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: vrij 3de ronde: W van 4de ronde: W van 5de ronde: W van 6de ronde: W van finale: V van | |
Antal Rizmayer | -73kg (m) | 7e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van 4de ronde: V van 5de ronde: V van |
György Gurics | -79kg (m) | 24e | 1ste ronde: W van |
Péter Piti | -87kg (m) | 4e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: vrij 4de ronde: W van 5de ronde: V van 6de ronde: V van |
István Kozma | +87kg (m) | 4e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: W van 4de ronde: W van |
Zeilen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Kálmán Tolnai | finn | 25e | 2060 punten: (17- |
Imre Holényi Albin Molnár | flying dutchman | 13e | 3575 punten: (20-12-9-11-2- |
István Telegdy István Jutasi | star klasse | 12e | 3063 punten: (12- |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Gyula Dobay | 100m vrije slag (m) | 5e | serie 4: 1ste in 56,5 halve finale 3: 1ste in 56,3 finale: 5de in 56,3 |
László Lantos | 18e | serie 5: 3de in 57,4 halve finale 2: 6de in 58,0 | |
Tamás Hornyánszky | 400m vrije slag (m) | 29e | serie 1: 4de in 4.46,2 |
József Katona | 9e | serie 2: 2de in 4.29,5 | |
András Bodnár | 1500m vrije slag (m) | 27e | serie 3: 6de in 20.22,2 |
József Katona | 9e | serie 4: 2de in 17.53,5 finale: 5de in 17.43,7 | |
József Csikány | 100m rugslag (m) | 12e | serie 1: 2de in 1.04,5 halve finale 2: 7de in 1.05,2 |
János Konrád | 37e | serie 5: 7de in 1.19,9 | |
László Felkai | 200m schoolslag (m) | 12e | serie 1: gediskwalificeerd |
György Kunsági | 15e | serie 5: 3de in 2.42,2 halve finale 2: 8ste in 2.42,4 | |
László Kiss | 200m vlinderslag (m) | 23e | serie 5: 4de in 2.31,0 |
György Müller László Lantos Gyula Dobay József Katona | 4x200m vrije slag (m) | 10e | serie 2: 5de in 8.32,6 |
József Csikány György Kunsági László Kiss László Lantos | 4x100m wisselslag (m) | 9e | serie 3: 4de in 4.17,7 |
Katalin Boros | 100m vrije slag (v) | 15e | serie 1: 3de in 1.05,2 halve finale 2: 7de in 1.06,2 |
Csilla Madarász-Bajnogel-Dobai | 5e | serie 3: 1ste in 1.04,5 halve finale 1: 3de in 1.02,0 finale: 5de in 1.03,6 | |
Mária Frank | 400m vrije slag (v) | 19e | serie 3: 6de in 5.21,9 |
Magda Dávid | 100m rugslag (v) | 21e | serie 3: 5de in 1.15,7 |
Anna Temesvári | 29e | serie 1: 9ste in 1.21,5 | |
Klára Killermann | 200m schoolslag (v) | 13e | serie 2: 2de in 2.58,7 |
Márta Egerváry | 100m vlinderslag (v) | 22e | serie 3: 6de in 1.19,4 |
Anna Temesvári Mária Frank Katalin Boros Csilla Madarász-Bajnogel-Dobai | 4x100m vrije slag (v) | 4e | serie 2: 2de in 4.22,2 finale: 4de in 4.21,2 |
Magda Dávid Klára Killermann-Bartos Márta Egerváry Csilla Madarász-Bajnogel-Dobai | 4x100m wisselslag (v) | 6e | serie 1: 4de in 4.52,8 finale: 6de in 4.53,7 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.