Duitsland op de Olympische Zomerspelen 1996
Duitsland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta, Verenigde Staten.
Land | Duitsland | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | GER | |||||||||||||||||||||
NOC | Deutscher Olympischer Sportbund (de) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Duitsland op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
Duitsland op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
|
Medaillewinnaars
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Lars Riedel | discuswerpen (m) | |
Astrid Kumbernuss | kogelstoten (v) | ||
Ilke Wyludda | discuswerpen (v) | ||
Gymnastiek | Andreas Wecker | rekstok (m) | |
Judo | Udo Quellmalz | -65kg (m) | |
Kanovaren | Oliver Fix | K-1 slalom (m) | |
Andreas Dittmer Gunar Kirchbach | C-2 1000m (m) | ||
Kay Bluhm Torsten Gutsche | K-2 500m (m) | ||
Detlef Hofman Thomas Reineck Olaf Winter Mark Zabel | K-4 1000m (m) | ||
Birgit Fischer Manuela Mucke Anett Schuck Ramona Portwich | K-4 500m (m) | ||
Paardensport | Isabell Werth | dressuur individueel | |
Klaus Balkenhol Martin Schaudt Monica Theodorescu Isabell Werth | dressuur team | ||
Ulrich Kirchhoff | springconcours individueel | ||
Ludger Beerbaum Ulrich Kirchhoff Lars Nieberg Franke Sloothaak | springconcours team | ||
Roeien | Andreas Hajek André Steiner Stephan Volkert André Willms | dubbel-vier (m) | |
Kathrin Boron Kerstin Köppen Katrin Rutschow Jana Sorgers | dubbel-vier (v) | ||
Schietsport | Ralf Schumann | 25m snelvuurpistool (m) | |
Christian Klees | 50m geweer liggend (m) | ||
Wielersport | Jens Fiedler | sprint (m) | |
Zeilen | Thomas Flach Bernd Jäkel Jochen Schümann | soling | |
Atletiek | Frank Busemann | tienkamp (m) | |
Boksen | Oktay Urkal | -63,5kg (m) | |
Boogschieten | Barbara Mensing Sandra Wagner Cornelia Pfohl | team (v) | |
Gewichtheffen | Marc Huster | -83kg (m) | |
Ronny Weller | +108kg (m) | ||
Kanovaren | Kay Bluhm Torsten Gutsche | K-2 1000m (m) | |
Birgit Fischer Ramona Portwich | K-2 500m (v) | ||
Roeien | Roland Baar Wolfram Huhn Detlef Kirchhoff Mark Kleinschmidt Frank Richter Thorsten Streppelhoff Peter Thiede Ulrich Viefers Marc Weber | acht (m) | |
Schietsport | Petra Horneber | 10m luchtgeweer (v) | |
Susanne Kiermayer | dubbeltrap (v) | ||
Schoonspringen | Jan Hempel | 10m toren (m) | |
Annika Walter | 10m toren (v) | ||
Worstelen | Thomas Zander | -82kg Grieks-Romeins (m) | |
Zwemmen | Sandra Völker | 100m vrije slag (v) | |
Franziska van Almsick | 200m vrije slag (v) | ||
Dagmar Hase | 400m vrije slag (v) | ||
800m vrije slag (v) | |||
Dagmar Hase Kerstin Kielgass Franziska van Almsick Sandra Völker Meike Freitag Simone Osygus | 4x200m vrije slag (v) | ||
Atletiek | Florian Schwarthoff | 110m horden (m) | |
Andrej Tiwontschik | polsstokhoogspringen (m) | ||
Grit Breuer Linda Kisabaka Uta Rohländer Anja Rücker | 4x400m (v) | ||
Boksen | Zoltan Lunka | -51kg (m) | |
Thomas Ulrich | -81kg (m) | ||
Luan Krasniqi | -91kg (m) | ||
Gewichtheffen | Oliver Caruso | -91kg (m) | |
Judo | Richard Trautmann | -60kg (m) | |
Marko Spittka | -86kg (m) | ||
Frank Möller | +95kg (m) | ||
Johanna Hagn | +72kg (v) | ||
Kanovaren | Thomas Becker | K-1 slalom (m) | |
André Ehrenberg Michael Senft | C-2 slalom (m) | ||
Roeien | Thomas Lange | skiff (m) | |
Schermen | Sabine Bau Anja Fichtel-Mauritz Monika Weber | floret team (v) | |
Tafeltennis | Jörg Roßkopf | enkelspel (m) | |
Tennis | Marc-Kevin Goellner David Prinosil | dubbelspel (m) | |
Wielersport | Judith Arndt | individuele achtervolging (v) | |
Worstelen | Arawat Sabejew | -100kg vrije stijl (m) | |
Maik Bullmann | -90kg Grieks-Romeins (m) | ||
Zwemmen | Mark Warnecke | 100m schoolslag (m) | |
Mark Pinger Christian Tröger Bengt Zikarsky Björn Zikarsky Alexander Lüderitz | 4x100m vrije slag (m) | ||
Aimo Heilmann Christian Keller Christian Tröger Steffen Zesner Konstantin Dubrovin Oliver Lampe | 4x200m vrije slag (m) | ||
Sandra Völker | 50m vrije slag (v) | ||
Dagmar Hase | 200m vrije slag (v) | ||
Cathleen Rund | 200m rugslag (v) | ||
Antje Buschschulte Simone Osygus Franziska van Almsick Sandra Völker Meike Freitag | 4x100m vrije slag (v) |
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Marc Blume | 100m (m) | 26e | serie 6: 3de in 10,33 kwartfinale 1: 6de in 10,33 |
Joachim Dehmel | 800m (m) | 25e | serie 1: 5de in 2.47,12 |
Nico Motchebon | 5e | serie 2: 2de in 1.45,82 halve finale 1: 2de in 1.45,40 finale: 5de in 1.43,91 | |
Michael Gottschalk | 1500m (m) | 38e | serie 2: 11de in 3.56,46 |
Dieter Baumann | 5000m (m) | 4e | serie 2: 6de in 13.52,00 halve finale 2: 3de in 14.03,75 finale: 4de in 13.08,81 |
Stéphane Franke | 14e | serie 3: 10de in 14.06,34 halve finale 1: 9de in 13.40,49 finale: 14de in 13.44,64 | |
Stéphane Franke | 10000m (m) | 4e | serie 2: 7de in 28.24,30 'finale: 9de in 27.59,08 |
Claude Edorh | 110m horden (m) | 23e | serie 1: 4de in 13,74 kwartfinale 3: 6de in 13,64 |
Eric Kaiser | 13e | serie 4: 2de in 13,64 kwartfinale 1: niet gefinisht halve finale 1: 8ste in 13,59 | |
Florian Schwarthoff | serie 2: 1ste in 13,39 kwartfinale 2: 2de in 13,27 halve finale 2: 1ste in 13,13 finale: 3de in 13.17 | ||
Kim Bauermeister | 3000m steeplechase (m) | 24e | serie 2: 8ste in 8.36,86 halve finale 1: 12de in 8.51,83 |
Steffen Brand | 6e | serie 3: 4de in 8.31,18 halve finale 2: 3de in 8.19,11 finale: 6de in 8.18,52 | |
Martin Strege | 10e | serie 1: 6de in 8.32,76 halve finale 1: 5de in 8.27,99 finale: 10de in 8.30,31 | |
Michael Huke Marc Blume Holger Blume Florian Schwarthoff Andreas Ruth | 4x100m (m) | DNF | serie 2: 2de in 38,77 halve finale 1: niet gefinisht |
Rico Lieder Andreas Hein Kai Karsten Thomas Schönlebe | 4x400m (m) | 17e | serie 5: 4de in 3.05,16 |
Konrad Dobler | marathon (m) | 48e | 2:21.12 |
Stephan Freigang | DNF | niet gefinisht | |
Nischan Daimer | 20km snelwandelen (m) | 15e | 1:23.23 |
Andreas Erm | 24e | 1:25.08 | |
Robert Ihly | 17e | 1:23.47 | |
Axel Noack | 50km snelwandelen (m) | 12e | 3:51.55 |
Thomas Wallstab | 15e | 3:54.48 | |
Ronald Weigel | DNF | niet gefinisht | |
Georg Ackermann | verspringen (m) | 21e | kwalificatie groep B: 11de met 7,86m |
Hans-Peter Lott | DNF | kwalificatie groep A: geen geldige sprong | |
Charles Friedek | hink-stap-springen (m) | 14e | kwalificatie groep B: 6de met 16,71m |
CWolfgang Kreißig | hoogspringen (m) | 9e | kwalificatie groep B: 5de met 2,28m finale: 9de met 2,29m |
Tim Lobinger | polsstokhoogspringen (m) | 7e | kwalificatie groep A: 1ste met 5,70m finale: 7de met 5,80m |
Michael Stolle | 9e | kwalificatie groep A: 6de met 5,70m finale: 9de met 5,70m | |
Andrej Tiwontschik | kwalificatie groep B: 4de met 5,70m finale: 3de met 5,92m (OR) | ||
Oliver-Sven Buder | kogelstoten (m) | 5e | kwalificatie groep A: 1ste met 20,43m finale: 5de met 20,51m |
Michael Mertens | 16e | kwalificatie groep A: 8ste met 19,07m | |
Dirk Urban | 13e | kwalificatie groep B: 7de met 19,39m | |
Michael Möllenbeck | discuswerpen (m) | 35e | kwalificatie groep B: 7de met 55,18m |
Lars Riedel | kwalificatie groep A: 1ste met 64,66m finale: 1ste met 69,40m (OR) | ||
Jürgen Schult | 6e | kwalificatie groep A: 5de met 62,56m finale: 6de met 64,62m | |
Peter Blank | speerwerpen (m) | 9e | kwalificatie groep A: 5de met 82,58m finale: 9de met 81,82m |
Raymond Hecht | 4e | kwalificatie groep A: 4de met 83,24m finale: 4de met 86,88m | |
Boris Henry | 5e | kwalificatie groep B: 4de met 83,22m finale: 5de met 85,68m | |
Claus Dethloff | kogelslingeren (m) | 14e | kwalificatie groep A: 7de met 74,60m |
Karsten Kobs | 18e | kwalificatie groep B: 9de met 74,20m | |
Heinz Weis | 5e | kwalificatie groep A: 2de met 77,84m finale: 5de met 79,78m | |
Frank Busemann | tienkamp (m) | 8706 punten | |
Frank Müller | 14e | 8253 punten | |
Dirk-Achim Pajonk | 20e | 8045 punten | |
Silke Lichtenhagen | 100m (v) | 25e | serie 4: 3de in 11,30 kwartfinale 3: 7de in 11,53 |
Melanie Paschke | 10e | serie 2: 2de in 11,27 kwartfinale 4: 4de in 11,18 halve finale 2: 6de in 11,14 | |
Andrea Philipp | 17e | serie 7: 3de in 11,32 kwartfinale 2: 5de in 11,38 | |
Melanie Paschke | 200m (v) | 12e | serie 1: 3de in 22,93 kwartfinale 2: 3de in 22,84 halve finale 2: 6de in 22,81 |
Grit Breuer | 400m (v) | 8e | serie 5: 2de in 52,20 kwartfinale 1: 2de in 50,57 halve finale 1: 4de in 50,75 finale: 8ste in 50,71 |
Linda Kisabaka | 800m (v) | 10e | serie 2: 3de in 1.59,56 halve finale 1: 6de in 1.59,23 |
Sylvia Kühnemund | 1500m (v) | 22e | serie 2: 7de in 4.14,35 halve finale 2: 10de in 4.16,85 |
Carmen Wüstenhagen | 14e | serie 1: 4de in 4.10,06 halve finale 1: 7de in 4.11,47 | |
Claudia Lokar | 5000m (v) | 15e | serie 2: 6de in 15.28,35 |
Petra Wassiluk | 18e | serie 1: 7de in 15.37,76 | |
Kathrin Ullrich-Weßel | 10000m (v) | 28e | serie 1: 13de in 33.31,67 |
Kristin Patzwahl | 100m horden (v) | 14e | serie 4: 4de in 12,98 kwartfinale 3: 3de in 12,91 halve finale 1: 7de in 13,05 |
Birgit Wolf | 25e | serie 1: 5de in 13,16 kwartfinale 4: 5de in 13,08 | |
Heike Meißner | 400m horden (v) | 5e | serie 4: 2de in 55,05 halve finale 1: 3de in 54,27 finale: 5de in 54,03 |
Silvia Rieger | 8e | serie 2: 3de in 55,33 halve finale 2: 2de in 54,27 finale: 8ste in 54,57 | |
Andrea Philipp Silke Lichtenhagen Melanie Paschke Silke Knoll | 4x100m (v) | DNF | serie 2: niet gefinisht |
Uta Rohländer Linda Kisabaka Anja Rücker Grit Breuer | 4x400m (v) | serie 2: 1ste in 3.24,08 finale: 3de in 3.21,14 | |
Katrin Dörre-Heinig | marathon (v) | 4e | 2:28.45 |
Sonja Krolik-Oberem | 8e | 2:31.16 | |
Uta Pippig | DNF | niet gefinisht | |
Kathrin Born-Boyde | 10km snelwandelen (v) | 15e | 44.50 |
Beate Anders-Gummelt | DNF | niet gefinisht | |
Petra Lobinger | hink-stap-springen (v) | DNF | kwalificatie groep B: geen geldige sprong |
Alina Astafei | hoogspringen (v) | 5e | kwalificatie groep B: 1ste met 1,93m finale: 5de met 1,96m |
Astrid Kumbernuss | kogelstoten (v) | kwalificatie groep A: 1ste met 19,93m finale: 1ste met 20,56m | |
Kathrin Neimke | 7e | kwalificatie groep B: 5de met 19,02m finale: 7de met 18,92m | |
Stephanie Storp | 6e | kwalificatie groep B: 2de met 19,29m finale: 6de met 19,06m | |
Franka Dietzsch | discuswerpen (v) | 4e | kwalificatie groep B: 2de met 63,94m finale: 4de met 65,48m |
Anja Gündler | 11e | kwalificatie groep B: 3de met 63,80m finale: 11de met 61,16m | |
Ilke Wyludda | kwalificatie groep A: 1ste met 66,78m finale: 1ste met 69,66m | ||
Karen Forkel | speerwerpen (v) | 6e | kwalificatie groep B: 6de met 60,84m finale: 6de met 64,18m |
Steffi Nerius | 9e | kwalificatie groep A: 5de met 60,98m finale: 9de met 60,20m | |
Silke Renk | 13e | kwalificatie groep B: 7de met 59,70m | |
Peggy Beer | zevenkamp (v) | 13e | 6234 punten |
Sabine Braun | 7e | 6317 punten | |
Mona Steigauf | 11e | 6246 punten |
Badminton
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Michael Helber | enkelspel (m) | 17e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Oliver Pongratz | 33e | 1ste ronde: V van | |
Michael Helber Michael Keck | dubbelspel (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Katrin Schmidt Kerstin Ubben | dubbelspel (v) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Michael Keck Karen Stechmann | dubbelspel (g) | 17e | 1ste ronde: V van |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Zoltan Lunka | -51kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van | |
Falk Huste | -57kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Oktay Urkal | -63,5kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: V van | |
Markus Beyer | -71kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Sven Ottke | -75kg (m) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Thomas Ulrich | -81kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van | |
Luan Krasniqi | -91kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van | |
René Monse | +91kg (m) | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Boogschieten
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Barbara Mensing | individueel (v) | 8e | plaatsingsronde: 42ste met 632 punten 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van |
Cornelia Pfohl | 40e | plaatsingsronde: 47ste met 621 punten 1ste ronde: V van | |
Sandra Wagner-Sachse | 34e | plaatsingsronde: 24ste met 6640 punten 1ste ronde: V van | |
Barbara Mensing Cornelia Pfohl Sandra Wagner-Sachse | team (v) | plaatsingsronde: 11de met 1893 punten 1ste ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Andreas Behm | -70kg (m) | 10e | trekken: 10de met 147,5kg stoten: 8ste met 180kg totaal: 327,5kg |
Andrey Poitschke | -76kg (m) | 10e | trekken: 11de met 155kg stoten: 10de met 180kg totaal: 335kg |
Ingo Steinhöfel | 6e | trekken: 5de met 160kg stoten: 7de met 187,5kg totaal: 347,5kg | |
Marc Huster | -83kg (m) | trekken: 2de met 170kg stoten: 1ste met 213,5kg totaal: 383,5kg | |
Oliver Caruso | -91kg (m) | trekken: 4de met 175kg stoten: 1ste met 215kg totaal: 390kg | |
Igor Sadykov | -99kg (m) | 7e | trekken: 5de met 177,5kg stoten: 7de met 207,5kg totaal: 385kg |
Mario Kalinke | -108kg (m) | 9e | trekken: 8ste met 177,5kg stoten: 10de met 212,5kg totaal: 390kg |
Dimitri Prochorow | 11e | trekken: 12de met 175kg stoten: 6de met 215kg totaal: 390kg | |
Manfred Nerlinger | +108kg (m) | 9e | trekken: 6de met 185kg stoten: 5de met 237,5kg totaal: 422,5kg |
Ronny Weller | trekken: 1ste met 200kg stoten: 2de met 255kg totaal: 455kg |
Gymnastiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Marius Tobü | ringen (m) | 7e | kwalificatie: 3de met 19,350 punten finale: 7de met 9,737 punten |
Andreas Wecker | 5e | kwalificatie: 9de met 19,350 punten finale: 5de met 9,762 punten | |
Andreas Wecker | rekstok (m) | kwalificatie: 3de met 19,387 punten finale: 1ste met 9,850 punten | |
Valeri Belenki | meerkamp individueel (m) | 6e | kwalificatie: 15de met 113,910 punten finale: 6de met 57,848 punten |
Uwe Billerbeck | 101e | kwalificatie: 101ste met 75,399 punten | |
Jan-Peter Nikiferow | 23e | kwalificatie: 24ste met 113,198 punten finale: 23ste met 56,824 punten | |
Karsten Oelsch | 75e | kwalificatie: 75ste met 100,461 punten | |
Marius Tobü | 110e | kwalificatie: 110de met 45,100 punten | |
Oliver Walther | 32e | kwalificatie: 32ste met 112,562 punten | |
Andreas Wecker | 13e | kwalificatie: 9de met 114,474 punten finale: 13de met 57,412 punten | |
Valeri Belenki Uwe Billerbeck Jan-Peter Nikiferow Karsten Oelsch Marius Tobü Oliver Walther Andreas Wecker | meerkamp team (m) | 7e | 567,405 punten |
Yvonne Pioch | meerkamp individueel (v) | 72e | kwalificatie: 72ste met 69,687 punten |
Kathleen Stark | 55e | kwalificatie: 55ste met 73,537 punten |
Handbal
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Andreas Thiel Christian Scheffler Christian Schwarzer Daniel Stephan Holger Löhr Jan Fegter Jan Holpert Karsten Kohlhaas Klaus-Dieter Petersen Markus Baur Martin Schmidt Martin Schwalb Stefan Kretzschmar Thomas Knorr Volker Zerbe | mannen | 7e | groep B: 4de W van V van V van W van W van 7-8ste plek: W van |
Groep B | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 145 | 114 | +31 | 8 | |
2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 114 | 97 | +17 | 8 | |
3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 113 | 103 | +10 | 6 | |
4 | 5 | 3 | 0 | 2 | 121 | 112 | +9 | 6 | |
3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 95 | 117 | -22 | 1 | |
4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 100 | 145 | -45 | 1 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
24 juli | Atlanta | 30-20 | |||
25 juli | Atlanta | 22-20 | |||
27 juli | Atlanta | 22-24 | |||
29 juli | Atlanta | 25-23 | |||
31 juli | Atlanta | 23-24 | |||
7-8ste plek | |||||
2 augustus | Atlanta | 16-23 |
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Andrea Bölk Bianca Urbanke Tine Lindemann Csilla Elekes Eike Bram Emilia Luca Eva Kiss-Györi Franziska Heinz Grit Jurack Heike Murrweiss Marlies Waelzer Melanie Schliecker Michaela Erler Michaela Schanze Miroslava Ritskiavitchius | vrouwen | 6e | groep A: 3de V van V van W van 5-6de plek: V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 83 | 60 | +23 | 6 | |
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79 | 66 | +13 | 4 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 70 | 73 | -3 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 49 | 82 | -23 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
26 juli | Atlanta | 33-20 | |||
28 juli | Atlanta | 23-28 | |||
30 juli | Atlanta | 27-12 | |||
5-6de plaats | |||||
1 augustus | Atlanta | 27-28 |
Hockey
Mannen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Christopher Reitz Michael Knauth Jan-Peter Tewes Carsten Fischer Christian Blunck Stefan Saliger Björn Emmerling Patrick Bellenbaum Sven Meinhardt Christoph Bechmann Oliver Domke Andreas Becker Michael Green Klaus Michler Volker Fried Christian Mayerhöfer | mannen | 7e | groep A: 2de V van G van W van W van W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 14 | 5 | +9 | 8 | |
2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 3 | +7 | 7 | |
3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 3 | +5 | 5 | |
4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | +3 | 5 | |
5 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 13 | -4 | 4 | |
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 23 | -20 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
20 juli | Atlanta | 1-0 | |||
22 juli | Atlanta | 1-1 | |||
24 juli | Atlanta | 3-1 | |||
26 juli | Atlanta | 3-0 | |||
28 juli | Atlanta | 0-3 | |||
Halve finale | |||||
31 juli | Atlanta | 1-3 | |||
Bronzen finale | |||||
2 augustus | Atlanta | 3-2 |
Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Susie Wollschläger Birgit Beyer Vanessa Schmoranzer Tanja Dickenscheid Nadine Ernsting-Krienke Simone Thomaschinski Irina Kuhnt Melanie Cremer Franziska Hentschel Kristina Peters Eva Hagenbäumer Britta Becker Natascha Keller Philippa Suxdorf Heike Lätzsch Katrin Kauschke | vrouwen | 7e | voorronde: 6de W van W van V van V van G van V van V van |
Voorronde | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 24 | 4 | +20 | 13 | |
2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 18 | 9 | +9 | 10 | |
3 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 11 | +1 | 8 | |
4 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 15 | 0 | 8 | |
5 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 | 6 | |
6 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 11 | -1 | 5 | |
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 21 | -14 | 5 | |
8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 | 17 | -12 | 1 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
22 juli | Atlanta | 0-2 | |||
22 juli | Atlanta | 1-2 | |||
22 juli | Atlanta | 1-0 | |||
22 juli | Atlanta | 4-3 | |||
22 juli | Atlanta | 1-1 | |||
28 juli | Atlanta | 2-3 | |||
30 juli | Atlanta | 0-1 |
Judo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Richard Trautmann | -60kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: W van | |
Udo Quellmalz | -65kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: W van | |
Martin Schmidt | -71kg (m) | 7e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van herkansingen: W van herkansingen 2: V van |
Stefan Dott | -78kg (m) | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Marko Spittka | -86kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: W van | |
Detlef Knorrek | -95kg (m) | 21e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van |
Frank Möller | +95kg (m) | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van herkansingen: W van herkansingen 2: W van herkansingen 3: W van bronzen finale: W van | |
Jana Perlberg | -48kg (v) | 15e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van |
Alexa von Schwichow | -52kg (v) | 9e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van herkansingen: V van |
Susann Singer | -61kg (v) | 9e | 1ste ronde: V van herkansingen: W van herkansingen 2: V van |
Anja von Rekowski | -66kg (v) | 14e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van |
Hannah Ertel | -72kg (v) | 7e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van herkansingen: W van herkansingen 2: V van |
Johanna Hagn | +72kg (v) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van herkansingen: W van herkansingen 2: W van bronzen finale: W van |
Kanovaren
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Slalom | |||
Vitus Husek | C-1 (m) | 12e | 164,29 |
Sören Kaufmann | 17e | 168,43 | |
Martin Lang | 7e | 159,91 | |
André Ehrenberg Michael Senft | C-2 (m) | 163,72 | |
Manfred Berro Michael Trummer | 4e | 163,72 | |
Thomas Becker | K-1 (m) | 142,79 | |
Oliver Fix | 141,22 | ||
Jochen Lettmann | 8e | 145,99 | |
Elisabeth Micheler-Jones | K-1 (v) | 10e | 176,56 |
Kordula Striepecke | 11e | 176,98 | |
Sprint | |||
Thomas Zereske | C-1 500m (m) | 5e | serie 2: 1ste in 1.53,840 finale: 5de in 1.52,358 |
Patrick Schulze | C-1 1000m (m) | 4e | serie 1: 2de in 4.21,114 finale: 4de in 3.57,778 |
Andreas Dittmer Gunar Kirchbach | C-2 500m (m) | 4e | serie 2: 2de in 1.45,145 halve finale 2: 2de in 1.43,650 finale: 4de in 1.41,670 |
C-2 1000m (m) | serie 2: 1ste in 4.00,851 finale: 1ste in 3.31,870 | ||
Lutz Liwowski | K-1 500m (m) | 5e | serie 3: 2de in 1.41,079 halve finale 2: 1ste in 1.40,319 finale: 5de in 1.39,307 |
K-1 1000m (m) | 4e | serie 3: 3de in 3.44,776 halve finale 1: 3de in 3.42,567 finale: 4de in 3.30,025 | |
Kay Bluhm Torsten Gutsche | K-2 500m (m) | serie 2: 1ste in 1.31,361 halve finale 2: 1ste in 1.29,883 finale: 1ste in 1.28,697 | |
K-2 1000m (m) | serie 2: 1ste in 3.39,388 halve finale 2: 3de in 3.19,394 finale: 2de in 3.10,518 | ||
Thomas Reineck Mark Zabel Detlef Hofmann Olaf Winter | K-4 1000m (m) | serie 1: 1ste in 3.07,908 finale: 1ste in 2.51,528 | |
Birgit Fischer-Schmidt | K-1 500m (v) | 4e | serie 2: 3de in 1.54,880 halve finale 2: 3de in 1.51,863 finale: 4de in 1.49,383 |
Birgit Fischer-Schmidt Ramona Portwich | K-2 500m (v) | serie 1: 1ste in 1.45,504 halve finale 1: 2de in 1.43,069 finale: 2de in 1.39,689 | |
Birgit Fischer-Schmidt Manuela Mucke Ramona Portwich Anett Schuck | K-4 500m (v) | serie 2: 1ste in 1.37,895 finale: 1ste in 1.31,077 |
Paardensport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dressuur | |||
Klaus Balkenhol | individueel | 6e | Grand Prix test: 6de met 71,72% Grand Prix Special: 6de met 144,25% |
Martin Schaudt | 9e | Grand Prix test: 8ste met 71,24% Grand Prix Special: 9de met 142,22% | |
Monica Theodorescu | 4e | Grand Prix test: 5de met 73,80% Grand Prix Special: 5de met 147,71% | |
Nicole Uphoff-Becker | 14e | Grand Prix test: 9de met 70,04% Grand Prix Special: 8ste met 143,06% | |
Isabell Werth | Grand Prix test: 1ste met 76,60% Grand Prix Special: 2de met 152,09% | ||
Klaus Balkenhol Martin Schaudt Monica Theodorescu Nicole Uphoff-Becker Isabell Werth | team | 5553 punten | |
Eventing | |||
Herbert Blocker | individueel | 7e | 160,10 strafpunten |
Peter Thomsen | DNF | niet gefinisht | |
Hendrik von Paepcke | 16e | 87,20 strafpunten | |
Bodo Battenberg Juergen Blum Ralf Ehrenbrink Bettina Overesch-Boeker | team | 5e | 145,00 strafpunten |
Springconcours | |||
Ludger Beerbaum | individueel | 26e | kwalificatie: 1ste met 0,25 strafpunten |
Ulrich Kirchhoff | kwalificatie: 5de met 8,00 strafpunten finale: 1ste met 1 strafpunt | ||
Lars Nieberg | 20e | kwalificatie: 29ste met 20 strafpunten finale: 20ste met 16 strafpunten | |
Franke Sloothaak | DNF | kwalificatie: niet gefinisht | |
Ludger Beerbaum Ulrich Kirchhoff Lars Nieberg Franke Sloothaak | team | 0,75 strafpunten |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Thomas Lange | skiff (m) | serie 3: 1ste in 7.34,52 halve finale 2: 1ste in 7.12,30 finale: 3de in 6.47,72 | |
Ingo Euler Peter Uhrig | lichte dubbel-twee (m) | 11e | serie 4: 2de in 6.54,82 herkansingen: 2de in 6.18,11 halve finale 1: 6de in 6.40,14 finale B: 5de in 6.30,43 |
Sebastian Mayer Roland Opfer | dubbel-twee (m) | 6e | serie 2: 2de in 6.51,41 herkansingen: 1ste in 6.43,52 halve finale 1: 3de in 6.42,57 finale: 6de in 6.29,32 |
Matthias Ungemach Colin von Ettingshausen | twee-zonder (m) | 15e | serie 2: 4de in 6.57,78 herkansingen: 5de in 7.11,67 finale C: 3de in 7.06,88 |
Andreas Hajek André Steiner Stephan Volkert André Willms | dubbel-vier (m) | serie 3: 1ste in 6.06,33 halve finale 2: 1ste in 5.55,10 finale: 1ste in 5.56,93 | |
Michael Buchheit Tobias Rose Katrin Rutschow-Stomporowski Martin Weis | lichte vier-zonder (m) | 5e | serie 3: 2de in 6.22,97 herkansingen: 1ste in 5.58,90 halve finale 2: 3de in 6.12,73 finale: 5de in 6.14,79 |
Claas Peter Fischer Stefan Forster Ike Landvoigt Stefan Scholz | vier-zonder (m) | 9e | serie 1: 4de in 6.21,98 herkansingen: 1ste in 6.29,10 halve finale 2: 6de in 6.19,06 finale B: 3de in 5.57,77 |
Roland Baar Wolfram Huhn Detlef Kirchhoff Mark Kleinschmidt Frank Richter Thorsten Streppelhoff Peter Thiede Ulrich Viefers Marc Weber | acht (m) | serie 2: 2de in 5.46,04 herkansingen: 1ste in 5.30,61 finale: 2de in 5.44,58 | |
Meike Evers | skiff (v) | 13e | serie 1: 5de in 8.24,14 herkansingen: 4de in 8.54,05 finale C: 1ste in 8.16,51 |
Michelle Darvill Ruth Kaps | lichte dubbel-twee (v) | 8e | serie 2: 2de in 7.45,54 herkansingen: 2de in 7.05,29 halve finale 1: 4de in 7.19,69 finale B: 2de in 7.04,31 |
Manuela Lutze Jana Thieme | dubbel-twee (v) | 5e | serie 2: 2de in 7.21,13 halve finale 2: 3de in 7.19,62 finale: 5de in 7.04,14 |
Kathrin Haacker Stefani Werremeier | twee-zonder (v) | 4e | serie 1: 2de in 7.28,65 halve finale 2: 3de in 7.34,80 finale: 4de in 7.08,49 |
Kathrin Boron Kerstin Köppen Katrin Rutschow Jana Sorgers | dubbel-vier (v) | serie 2: 1ste in 6.36,00 finale: 1ste in 6.27,44 | |
Andrea Gesch Ina Justh Kathleen Naser Daniela Neunast Anja Pyritz Dana Pyritz Antje Rehaag Ute Schell-Wagner-Stange Micaela Schmidt | acht (v) | 8e | serie 2: 3de in 6.33,90 herkansingen: 5de in 6.09,43 finale B: 2de in 6.17,73 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Elmar Borrmann | degen (m) | 16e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Arnd Schmitt | 10e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van | |
Marius Strzalka | 8e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Elmar Borrmann Arnd Schmitt Marius Strzalka | degen team (m) | 4e | 1ste ronde: vrij kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Alexander Koch | floret (m) | 22e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: V van |
Uwe Römer | 11e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van | |
Wolfgang Wienand | 4e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van | |
Alexander Koch Uwe Römer Wolfgang Wienand | floret team (m) | 6e | 1ste ronde: vrij kwartfinale: V van |
Felix Becker | sabel (m) | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van |
Frank Bleckmann | 21e | 1ste ronde: V van | |
Steffen Wiesinger | 8e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Felix Becker Frank Bleckmann Steffen Wiesinger | sabel team (m) | 8e | 1ste ronde: vrij kwartfinale: V van |
Claudia Bokel | degen (v) | 9e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Eva-Maria Ittner | 7e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V' van | |
Katja Nass | 12e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van | |
Elmar Borrmann Arnd Schmitt Marius Strzalka | degen team (v) | 7e | 1ste ronde: vrij kwartfinale: V van |
Sabine Bau | floret (v) | 12e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Anja Fichtel-Mauritz | 10e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V' van | |
Monika Weber-Koszto | 5e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Sabine Bau Anja Fichtel-Mauritz Monika Weber-Koszto | floret team (v) | 1ste ronde: vrij kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: W van |
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jan Hempel | 3m plank (m) | 7e | voorronde: 13de met 358,26 punten halve finale: 10de met 578,25 punten finale: 7de met 622,32 punten |
Andreas Wels | 12e | voorronde: 5de met 405,33 punten halve finale: 6de met 612,54 punten finale: 12de met 583,56 punten | |
Jan Hempel | 10m toren (m) | voorronde: 7de met 394,17 punten halve finale: 5de met 591,35 punten finale: 2de met 663,27 punten | |
Michael Kühne | 12e | voorronde: 11de met 375,27 punten halve finale: 11de met 544,38 punten finale: 8ste met 583,98 punten | |
Claudia Bockner | 3m plank (v) | 11e | voorronde: 5de met 281,31 punten halve finale: 8ste met 481,50 punten finale: 11de met 455,70 punten |
Simona Koch | 16e | voorronde: 16de met 239,91 punten halve finale: 16de met 444,90 punten | |
Annika Walter | 10m toren (v) | voorronde: 5de met 298,11 punten halve finale: 5de met 464,25 punten finale: 2de met 479,22 punten | |
Ute Wetzig | 12e | voorronde: 11de met 258,93 punten halve finale: 11de met 410,37 punten finale: 12de met 367,35 punten |
Schietsport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Maik Eckhardt | 10m luchtgeweer (m) | 9e | kwalificatie: 9de met 591 punten |
Hans Riederer | 18e | kwalificatie: 18de met 588 punten | |
Maik Eckhardt | 50m geweer 3 houdingen (m) | 10e | kwalificatie: 10de met 1165 punten (397-382-386) |
Christian Klees | 37e | kwalificatie: 37ste met 1155 punten (397-376-382) | |
Christian Klees | 50m geweer liggend (m) | kwalificatie: 1ste met 600 punten (WR)(OR) finale: 1ste met 704,8 punten (WR)(OR) | |
Bernd Rücker | 11e | kwalificatie: 11de met 595 punten | |
Artur Gevorgjan | 50m pistool (m) | 37e | kwalificatie: 37ste met 548 punten |
Hans-Jürgen Neumaier-Bauer | 35e | kwalificatie: 35ste met 549 punten | |
Daniel Leonhard | 25m snelvuurpistool (m) | 8e | kwalificatie: 6de met 586 punten (293-293) finale: 8ste met 683,6 punten |
Ralf Schumann | kwalificatie: 1ste met 596 punten (298-298)(OR) finale: 1ste met 698 punten (OR) | ||
Artur Gevorgjan | 10m luchtpistool (m) | 9e | kwalificatie: 9de met 580 punten |
Hans-Jürgen Neumaier-Bauer | 9e | kwalificatie: 9de met 590 punten | |
Jan-Henrik Heinrich | skeet (m) | 26e | kwalificatie: 26ste met 118 punten (70-48) |
Bernhard Hochwald | 20e | kwalificatie: 20ste met 119 punten (72-47) | |
Axel Wegner | 26e | kwalificatie: 26ste met 118 punten (71-47) | |
Karsten Bindrich | trap (m) | 9e | kwalificatie: 9de met 121 punten (75-46) |
Jörg Damme | 20e | kwalificatie: 20ste met 119 punten (72-47) | |
Uwe Möller | 37e | kwalificatie: 37ste met 114 punten (68-46) | |
Karsten Bindrich | dubbeltrap (m) | 15e | kwalificatie: 15de met 133 punten (46-45-42) |
Waldemar Schanz | 22e | kwalificatie: 22ste met 128 punten (42-42-44) | |
Michael Jakosits | 10m bewegend doel (m) | 7e | kwalificatie: 11de met 568 punten (286-282) |
Jens Zimmermann | 7e | kwalificatie: 7de met 574 punten (290-284) finale: 7de met 672,2 punten | |
Petra Horneber | 10m luchtgeweer (v) | kwalificatie: 1ste met 397 punten (OR) finale: 2de met 497,4 punten | |
Bettina Knells | 36e | kwalificatie: 36ste met 386 punten | |
Petra Horneber | 50m geweer 3 houdingen (v) | 9e | kwalificatie: 9de met 574 punten (197-189-193) |
Kirsten Obel | 4e | kwalificatie: 4de met 584 punten (200-194-190) finale: 4de met 679,2 punten | |
Anke Völker-Schumann | 25m pistool (v) | 23e | kwalificatie: 23ste met 573 punten (293-280) |
10m luchtpistool (v) | 27e | kwalificatie: 27ste met 375 punten | |
Susanne Kiermayer | dubbeltrap (v) | kwalificatie: 5de met 105 punten (37-36-32) finale: 2de met 139 punten |
Tafeltennis
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peter Franz | enkelspel (m) | 17e | groep C: 3de V van V van W van |
Jörg Roßkopf | groep E: 1ste W van W van W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: W van | ||
Steffen Fetzner Jörg Roßkopf | dubbelspel (m) | 4e | groep E: 1ste W van W van W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Olga Nemes | enkelspel (v) | 17e | groep K: 2de V van W van W van |
Jie Schöpp | 17e | groep I: 2de V van W van W van | |
Nicole Struse | 5e | groep G: 1ste W van W van W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Olga Nemes Jie Schöpp | dubbelspel (v) | 9e | groep B: 2de W van W van V van |
Elke Schall-Wosik Nicole Struse | 9e | groep G: 2de V van W van W van |
Tennis
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Marc-Kevin Goellner | enkelspel (m) | 33e | 1ste ronde: V van |
David Prinosil | 33e | 1ste ronde: V van | |
Marc-Kevin Goellner David Prinosil | dubbelspel (m) | 33e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: W van |
Anke Huber | enkelspel (v) | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: V van |
Voetbal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Manuela Goller Jutta Nardenbach Birgitt Austermühl Kerstin Stegemann Doris Fitschen Dagmar Pohlmann Martina Voss Bettina Wiegmann Heidi Mohr Silvia Neid Patricia Brocker Sandra Minnert Pia Wunderlich Birgit Prinz Renate Lingor | vrouwen | 5e | groep F: 3de W van V van G van |
Groep F | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | +5 | 7 | |
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | +2 | 5 | |
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | |
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
21 juli | Birmingham | 3-2 | |||
23 juli | Birmingham | 3-2 | |||
25 juli | Birmingham | 1-1 |
Volleybal
Beach
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jörg Ahmann Axel Hager | mannen | 9e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: V van herkansingen: V van |
Beate Bühler Danja Müsch | vrouwen | 7e | 1ste ronde: vrij 2de ronde: W van 3de ronde: V van herkansingen: W van herkansingen 2: V van |
Zaal
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Susanne Lahme Tanja Hart Constance Radfan Sylvia Roll Ute Steppin Karin Horninger Ines Pianka Christina Schultz Claudia Wilke Nancy Celis Grit Jensen-Naumann Hanka Pachale | zaal (v) | 33e | groep B: 4de V van W van W van V van V van kwartfinale: V van 5-8ste plek: V van 7-8ste plek: V van |
Groep B | ||||||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | V | SW | SV | SR | SPW | SPL | Saldo | ||||
1 | 5 | 5 | 0 | 15 | 1 | +14 | 238 | 121 | +117 | 10 | ||
2 | 5 | 4 | 1 | 12 | 4 | +8 | 217 | 140 | +77 | 9 | ||
3 | 5 | 3 | 2 | 10 | 6 | +4 | 196 | 156 | +40 | 8 | ||
4 | 5 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 163 | 191 | -28 | 7 | ||
5 | 5 | 1 | 4 | 3 | 14 | -11 | 156 | 239 | -83 | 6 | ||
6 | 5 | 0 | 5 | 2 | 15 | -13 | 129 | 252 | -123 | 5 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
20 juli | Atlanta | 3-0 | |||
22 juli | Atlanta | 3-0 | |||
24 juli | Atlanta | 0-3 | |||
26 juli | Atlanta | 0-3 | |||
28 juli | Atlanta | 3-1 | |||
Kwartfinale | |||||
30 juli | Atlanta | 3-0 | |||
5-8ste plek | |||||
31 juli | Atlanta | 2-3 | |||
Bronzen finale | |||||
1 augustus | Atlanta | 1-3 |
Waterpolo
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Raúl de la Peña Ingo Borgmann Piotr Bukowski Oliver Dahler Jörg Dresel Torsten Dresel Davor Erjavec Michael Ilgner Dirk Klingenberg René Reimann Uwe Sterzik Lars Tomanek Daniel Voß | mannen | 9e | groep A: 5de V van V van V van V van W van groep 9-12de plek: 1ste W van W van W van |
Groep A | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 47 | 38 | +9 | 10 | |
2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 46 | 44 | +2 | 7 | |
3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 39 | 33 | +6 | 6 | |
4 | 5 | 2 | 1 | 2 | 42 | 38 | +4 | 5 | |
5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 36 | 45 | -9 | 2 | |
6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 36 | 48 | -12 | 0 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
20 juli | Atlanta | 9-3 | |||
21 juli | Atlanta | 9-8 | |||
22 juli | Atlanta | 10-8 | |||
23 juli | Atlanta | 9-8 | |||
24 juli | Atlanta | 9-8 |
Groep 9-12de plaats | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Punten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 29 | 16 | +13 | 6 | |
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 25 | 26 | -1 | 3 | |
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 25 | 28 | -3 | 2 | |
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 21 | 30 | -9 | 1 |
Ronde | Datum | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|
Groepsfase | |||||
26 juli | Atlanta | 10-4 | |||
27 juli | Atlanta | 9-6 | |||
28 juli | Atlanta | 10-6 |
Wielersport
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Baan | |||
Jens Fiedler | sprint (m) | kwalificatie: 4de in 10,232 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: W van finale: W van | |
Eyk Pokorny | 7e | kwalificatie: 5de in 10,233 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: V van 3de ronde herkansingen: 1ste kwartfinale: V van 5-8ste plek: 3de | |
Soeren Lausberg | tijdrit (m) | 4e | 1.03,514 |
Guido Fulst | puntenkoers (m) | 9e | 8 punten |
Heiko Szonn | individuele achtervolging (m) | 5e | kwalificatie: 6de in 4.29,931 1ste ronde: V van |
Robert Bartko Guido Fulst Danilo Hondo Heiko Szonn | ploegenachtervolging (m) | 9e | kwalificatie: 9de in 4.15,140 |
Annett Neumann | sprint (v) | 4e | kwalificatie: 6de in 11,536 1ste ronde: W van kwartfinale: W van halve finale: V van bronzen finale: V van |
Judith Arndt | puntenkoers (v) | 13e | 2 punten |
individuele achtervolging (v) | kwalificatie: 5de in 3.40,335 1ste ronde: W van halve finale: V van | ||
Mountainbike | |||
Ralph Berner | mannen | 10e | 2:27.45 |
Regina Marunde | vrouwen | 7e | 1:57.21 |
Weg | |||
Uwe Peschel | tijdrit (m) | 12e | 1:07.33 |
Michael Rich | 10e | 1:07.08 | |
Rolf Aldag | wegwedstrijd (m) | 28e | 4:56.44 |
Olaf Ludwig | 16e | 4:56.32 | |
Uwe Peschel | DNF | niet gefinisht | |
Michael Rich | DNF | niet gefinisht | |
Erik Zabel | 20e | 4:56.43 | |
Vera Hohlfeld | wegwedstrijd (v) | 4e | 2:37.06 |
Worstelen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vrije stijl | |||
Jürgen Scheibe | -62kg (m) | 13e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Alexander Leipold | -74kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: vrij 4de ronde: W van 5de ronde: W van 6de ronde: V van 5-6de plek: W van |
Heiko Balz | -90kg (m) | 12e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Arawat Sabejew | -100kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: W van 4de ronde: W van 5de ronde: vrij 6de ronde: W van bronzen finale: W van | |
Sven Thiele | -130kg (m) | 6e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: vrij 4de ronde: V van 5de ronde: V van 5-6de plek: V van |
Grieks-Romeins | |||
Oleg Kutscherenko | -48kg (m) | 12e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: V van |
Alfred Ter-Mkrtchyan | -52kg (m) | 9e | 1ste ronde: V van 2de ronde: W van 3de ronde: W van 4de ronde: V van |
Rifat Yildiz | -57kg (m) | 5e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: vrij 4de ronde: V van 5de ronde: V van 5-6de plek: W van |
Erik Hahn | -74kg (m) | 4e | 1ste ronde: W van 2de ronde: V van 3de ronde: W van 4de ronde: W van 5de ronde: vrij 6de ronde: W van bronzen finale: V van |
Thomas Zander | -82kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: vrij 4de ronde: W van finale: V van | |
Maik Bullmann | -90kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: V van 4de ronde: W van 5de ronde: W van 6de ronde: W van bronzen finale: W van | |
René Schiekel | -130kg (m) | 6e | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van 3de ronde: vrij 4de ronde: V van 5de ronde: V van 5-6de plek: V van |
Zeilen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Matthias Bornhäuser | mistral one design (m) | 10e | 60,0 punten: (3-11-13- |
Michael Fellmann | finn (m) | 20e | 121,0 punten: (15-12-11-17-15- |
Torsten Haverland Roland Rensch | 470 (m) | 12e | 104,0 punten: ( |
Sibylle Powarzynski | europe (v) | 6e | 75,0 punten: (18-3-4-7-10-10- |
Katrin Adlkofer Susanne Meyer-Bauckholt | 470 (v) | 5e | 49,0 punten: ( |
Stefan Warkalla | laser | 5e | 54,0 punten: (13-2-2-3-12-4- |
Roland Gäbler Frank Parlow | tornado | 7e | 48,0 punten: ( |
Frank Butzmann Kai Falkenthal | star | 10e | 66,0 punten: (8-13-4-4- |
Thomas Flach Bernd Jäkel Jochen Schümann | soling | 34,0 punten: (5-5-2-4-1- |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Alexander Lüderitz | 50m vrije slag (m) | 21e | serie 7: 7de in 23,06 |
Bengt Zikarsky | 10e | serie 7: 2de in 22,68 finale B: 2de in 22,73 | |
Christian Tröger | 100m vrije slag (m) | 10e | serie 6: 5de in 50,06 finale B: 2de in 49,90 |
Bengt Zikarsky | 11e | serie 7: 4de in 50,38 finale B: 3de in 49,91 | |
Aimo Heilmann | 200m vrije slag (m) | 9e | serie 4: 5de in 1.49,57 finale B: 1ste in 1.48,81 |
Jörg Hoffmann | 400m vrije slag (m) | 7e | serie 4: 3de in 3.51,26 finale: 7de in 3.52,15 |
Sebastian Wiese | 10e | serie 3: 3de in 3.53,55 finale B: 2de in 3.52,37 | |
Jörg Hoffmann | 1500m vrije slag (m) | 7e | serie 4: 2de in 15.18,61 finale: 7de in 15.18,86 |
Steffen Zesner | 9e | serie 5: 5de in 15.21,65 | |
Ralf Braun | 100m rugslag (m) | 10e | serie 7: 2de in 55,73 finale: 7de in 55,56 |
Stev Theloke | 14e | serie 6: 5de in 56,26 finale B: 6de in 56,63 | |
Ralf Braun | 200m rugslag (m) | 17e | serie 6: 3de in 2.01,50 |
Stev Theloke | DNS | serie 5: niet gestart | |
Mark Warnecke | 100m schoolslag (m) | 10e | serie 5: 1ste in 1.01,79 finale: 3de in 1.01,33 (NR) |
Oliver Lampe | 100m vlinderslag (m) | 21e | serie 6: 6de in 54,56 |
Chris-Carol Bremer | 200m schoolslag (m) | 16e | serie 5: 4de in 2.00,48 finale B: 8ste in 2.01,62 |
Oliver Lampe | 12e | serie 6: 4de in 1.59,87 finale B: 4de in 2.00,08 | |
Christian Keller | 200m wisselslag (m) | 9e | serie 4: 4de in 2.03,82 finale B: 1ste in 2.02,90 |
Stev Theloke | 12e | serie 3: 5de in 2.04,23 finale B: 4de in 2.03,92 | |
Christian Tröger Bengt Zikarsky Björn Zikarsky Mark Pinger Alexander Lüderitz | 4x100m vrije slag (m) | serie 1: 1ste in 3.19,27 finale: 3de in 3.17,20 | |
Aimo Heilmann Christian Keller Christian Tröger Steffen Zesner Konstantin Dubrovin Oliver Lampe | 4x200m vrije slag (m) | serie 1: 2de in 7.22,17 finale: 3de in 7.17,71 | |
Stev Theloke Mark Warnecke Oliver Lampe Bengt Zikarsky | 4x100m wisselslag (m) | 4e | serie 3: 1ste in 3.41,10 finale: 4de in 3.39,64 |
Simone Osygus | 50m vrije slag (v) | 14e | serie 6: 5de in 26,00 finale B: 6de in 26,16 |
Sandra Völker | serie 6: 2de in 25,45 finale: 3de in 25,14 | ||
Franziska van Almsick | 100m vrije slag (v) | 5e | serie 6: 2de in 55,80 finale: 5de in 55,59 |
Sandra Völker | serie 4: 1ste in 55,55 finale: 2de in 54,88 | ||
Dagmar Hase | 200m vrije slag (v) | serie 5: 3de in 2.00,38 finale: 3de in 1.59,56 | |
Franziska van Almsick | serie 6: 1ste in 1.59,40 finale: 2de in 1.58,57 | ||
Dagmar Hase | 400m vrije slag (v) | serie 4: 2de in 4.11,17 finale: 2de in 4.08,30 | |
Kerstin Kielgaß | 4e | serie 5: 1ste in 4.08,99 finale: 4de in 4.09,83 | |
Dagmar Hase | 800m vrije slag (v) | serie 3: 2de in 8.33,55 finale: 2de in 8.29,91 | |
Kerstin Kielgaß | 4e | serie 3: 3de in 8.36,33 finale: 4de in 8.31,06 | |
Antje Buschschulte | 100m rugslag (v) | 6e | serie 3: 3de in 1.02,68 finale: 6de in 1.02,52 |
Anke Scholz | 10e | serie 5: 3de in 1.03,05 finale B: 2de in 1.02,85 | |
Cathleen Rund | 200m rugslag (v) | serie 5: 2de in 2.13,58 finale: 3de in 2.12,06 | |
Anke Scholz | 4e | serie 4: 2de in 2.12,73 finale: 4de in 2.12,90 | |
Kathrin Dumitru | 100m schoolslag (v) | 26e | serie 3: 2de in 1.11,92 |
200m schoolslag (v) | 31e | serie 3: 6de in 2.37,07 | |
Julia Voitovitsch | 100m vlinderslag (v) | 12e | serie 4: 5de in 1.01,47 finale B: 4de in 1.01,14 |
Sandra Völker | 10e | serie 6: niet gestart | |
Sabine Herbst-Klenz | 200m vlinderslag (v) | 19e | serie 4: 7de in 2.16,66 |
200m wisselslag (v) | 11e | serie 5: 5de in 2.18,00 finale B: 3de in 2.16,68 | |
Sabine Herbst-Klenz | 400m wisselrslag (v) | 12e | serie 2: 1ste in 4.45,36 finale: 4de in 4.43,78 |
Cathleen Rund | 21e | serie 3: 8ste in 4.55,30 | |
Sandra Völker Simone Osygus Antje Buschschulte Franziska van Almsick Meike Freitag | 4x100m vrije slag (v) | serie 3: 2de in 3.44,06 finale: 3de in 3.41,48 | |
Franziska van Almsick Kerstin Kielgaß Anke Scholz Dagmar Hase Meike Freitag Simone Osygus | 4x200m vrije slag (v) | serie 3: 1ste in 8.08,58 finale: 2de in 8.01,55 | |
Antje Buschschulte Kathrin Dumitru Franziska van Almsick Sandra Völker | 4x100m wisselsslag (v) | 6e | serie 3: 2de in 4.08,95 finale: 6de in 4.09,22 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.