Rusland op de Olympische Zomerspelen 1996
Rusland nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta, Verenigde Staten. Het was de eerste deelname van het land sinds de ontmanteling van de Sovjet-Unie.
Land | Rusland | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | RUS | |||||||||||||||||||||
NOC | Russisch Olympisch Comité (ru) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Rusland op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 | ||||||||||||||||||||||
Rusland op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
|
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
- Alla Zhilyayeva
- Innokenty Zharov
- Mikhail Vdovin
- Irina Tyukhay
- Lyubov Tsyoma
- Marina Trandenkova
- Firaya Sultanova
- Oleg Strizhakov
- Irina Stankina
- Viktor Sotnikov
- Vasily Sokov
- Yelena Sinchukova
- Vasily Sidorenko
- Leonid Shvetsov
- Aleksey Shidlovsky
- Nataliya Shekhodanova
- Rishat Shafikov
- Vyacheslav Shabunin
- Igor Sautkin
- Olga Rubleva
- Yelena Romanova
- Lyudmila Rogachova
- Tatyana Reshetnikova
- Vladimir Pronin
- Irina Privalova
- Nataliya Pomoshchnikova-Voronova
- Andrey Plotnikov
- Aleksey Petrukhanov
- Lyudmila Petrova
- Yevgeny Pechonkin
- Yevgeny Palchikov
- Oksana Ovchinnikova
- Vladimir Ovchinnikov
- Yury Naumkin
- Tatyana Motkova
- Svetlana Moskalets
- Andrey Moruyev
- Nikolay Matyukhin
- Ruslan Mashchenko
- Galina Malchugina
- Sergey Makarov
- Yuliya Lyakhova
- Sergey Lyakhov
- Andrey Loginov
- Yekaterina Leshchova
- Yelena Lebedenko
- Yekaterina Kulikova
- Svetlana Krivelyova
- Olga Kotlyarova
- Dmitry Kosov
- Irina Korzhanenko
- Ilya Konovalov
- Anna Knoroz
- Andrey Kislykh
- Vadim Khersontsev
- Nataliya Kayukova
- Klara Kashapova
- Valentina Ivanova
- Andrey Ignatov
- Yelena Gulyayeva
- Yelena Gruzinova
- Yuliya Graudyn
- Svetlana Goncharenko
- Vladimir Golyas
- Lyudmila Galkina
- Andrey Fedoriv
- Viktor Chistiakov
- Tatyana Chebykina
- Olga Burova-Chernyavskaya
- Ramilya Burangulova
- Lyudmila Borisova
- Aleksandr Borichevsky
- Pyotr Bochkaryov
- Anna Biryokova
- Yelena Afanasyeva
- Nikolay Afanasyev
- Irina Khudoroshkina
- Valentina Yegorova
- Igor Trandenkov
- Mikhail Shchennikov
- Nataliya Sadova
- Ilya Markov
- Inna Lasovskaya
- Yelena Nikolayeva
- Svetlana Masterkova
Badminton
- Nikolay Zuyev
- Marina Yakusheva
- Pavel Uvarov
- Yelena Rybkina
- Andrey Antropov
Basketbal
Vrouwentoernooi
Boksen
- Eduard Zakharov
- Dmitry Vybornov
- Ramazan Paliani
- Aleksandr Lebzyak
- Igor Kshinin
- Albert Pakeyev
- Raimkul Malakhbekov
- Aleksey Lyozin
- Oleg Saitov
Boogschieten
- Yelena Tutachikova-Dostay
- Balzhinima Tsyrempilov
- Andrey Podlazov
- Makhlukhanum Murzayeva
- Rita Galinovskaya
- Bair Badyonov
Handbal
Mannentoernooi
- Selectie
- Aleksey Frantsuzov
- Andrey Lavrov
- Dmitry Filippov
- Dmitry Torgovanov
- Igor Lavrov
- Lev Voronin
- Oleg Grebnev
- Oleg Kiselyov
- Oleg Kuleshov
- Pavel Sukosyan
- Sergey Pogorelov
- Valery Gopin
- Vasily Kudinov
- Vyacheslav Gorpishin
Judo
- Dmitri Sergejev
- Konstantin Savchishkin
- Nikolay Ozhegin
- Islam Matsiyev
- Oleg Maltsev
- Marina Kovrigina
- Yelena Kotelnikova
- Sergej Kosorotov
- Sergej Kolesnikov
- Svetlana Gundarenko
- Zulfiya Garipova
- Svetlana Galante
- Tatyana Bogomyagkova
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Dmitri Saoetin | 3 m plank (m) | voorronde: 391.74 punten (6e) halve finale: 621.48 punten (5e) finale: 644.67 punten | |
Valeri Statsenko | voorronde: 357.18 punten (15e) halve finale: 574.71 punten (11e) finale: 597.69 punten | ||
Vera Iljina | 3 m plank (v) | voorronde: 308.88 punten (1e) halve finale: 539.07 (1e) finale: 493.56 punten | |
Irina Lasjko | voorronde: 271.92 punten (8e) halve finale: 506.43 punten (3e) finale: 512.19 punten |
Tennis
Mannentoernooi
Vrouweentoernooi
Volleybal
Mannentoernooi
- Selectie
- Oleg Shatunov
- Vadim Khamuttskikh
- Sergey Orlenko
- Ruslan Olikhver
- Aleksey Kazakov
- Dmitry Fomin
- Sergey Tetyukhin
- Pavel Shishkin
- Konstantin Ushakov
- Stanislav Dineykin
- Igor Shulepov
- Valery Goryushev
Vrouwentoernooi
- Selectie
- Valentina Ogiyenko
- Nataliya Morozova
- Marina Nikulina
- Yelena Batukhtina-Tyurina
- Irina Smirnova-Ilchenko
- Lena Godina
- Tatyana Menshova
- Yevgeniya Artamonova-Estes
- Yelizaveta Tishchenko
- Yuliya Timonova
- Tatyana Gracheva
- Lyubov Sokolova-Shashkova
Waterpolo
Mannentoernooi
- Selectie
- Dmitry Apanasenko
- Dmitry Dugin
- Sergey Garbuzov
- Dmitry Gorshkov
- Sergey Ivlev
- Vladimir Karabutov
- Ilya Konstantinov
- Nikolay Kozlov
- Nikolay Maksimov
- Aleksey Panfili
- Yury Smolovoy
- Aleksandr Yeryshov
- Sergey Yevstigneyev
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.