Oekraïne op de Olympische Zomerspelen 1996
Oekraïne nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta, Verenigde Staten.
Land | Oekraïne | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | UKR | |||||||||||||||||||||
NOC | National Olympic Committee of Ukraine (uk) (en) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1996 in Atlanta | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Oekraïne op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
Oekraïne op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
|
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Atletiek
- Roman Virastiuk
- Viktoriya Vershynina
- V'iacheslav Tyrtyshnik
- Tetiana Tereshchuk-Antypova
- Vita Stopina
- Andriy Skvaruk
- Vitaly Sidorov
- Olena Shekhovtsova
- Pyotro Sarafyniuk
- Olena Rurak
- Kostia Rurak
- Tetiana Rahozina
- Iryna Pukha
- Vitaliy Popovych
- Zhanna Pintusevych-Blok
- Vita Pavlysh
- Olena Ovcharova-Krasovska
- Serhiy Osovych
- Olha Moroz
- Yana Manuylova
- Lev Lobodin
- Vitaliy Kyrylenko
- Volodymyr Kravchenko
- Oleh Kramarenko
- Liudmyla Koshchey
- Vitaliy Kolpakov
- Andriy Kokhanovsky
- Oleksandr Klymenko
- Liubov Klochko
- Olena Khlusovych
- Nataliya Hrygor'ieva
- Olena Hovorova
- Viktoriya Fomenko
- Walentina Fedjuschina
- Vladyslav Dolohodin
- Andriy Bulkovskiy
- Vasyl Bubka
- Nadiya Bodrova
- Olena Antonova
- Oleksandr Krykun
- Oleksandr Bahach
- Inha Babakova
- Inesa Kravets
Badminton
- Viktoriya Yevtushenko
- Olena Nozdran
- Vladyslav Druzhchenko
Basketbal
Vrouwentoernooi
- Olena Zhyrko
- Maryna Tkachenko
- Nataliya Silianova
- Olha Shliakhova
- Diana Sadovnykova
- Viktoriya Paradiz
- Olena Oberemko
- Liudmyla Nazarenko
- Viktoriya Leleka
- Ruslana Kyrychenko
- Oksana Dovhaliuk
- Viktoriya Burenok
Boksen
- Rostyslav Zaulychniy
- Yevheniy Shestakov
- Serhiy Kovhanko
- Serhiy Horodnichov
- Serhiy Dzinziruk
- Oleh Kiriukhin
- Wladimir Klitschko
Boogschieten
- Stanislav Zabrodsky
- Valeriy Yevetskiy
- Oleksandr Yatsenko
- Lina Herasymenko
- Nataliya Bilukha
- Olena Sadovnycha
Gewichtheffen
- Stanislav Rybalchenko
- Ihor Razoronov
- Oleksiy Khizhniak
- Oleh Chumak
- Oleksandr Blyshchyk
- Denys Hotfrid
- Tymur Taimazov
Gymnastiek
- Olena Vitrychenko
- Kateryna Serebrjanska
- Svitlana Zelepukina
- Olha Teslenko
- Liubov Sheremeta
- Olena Shaparna
- Hanna Mirhorodska
- Oksana Knizhnik
- Yuriy Yermakov
- Oleksandr Svitlychniy
- Volodymyr Shamenko
- Hryhoriy Misiutin
- Oleh Kosiak
- Ihor Korobchinskiy
- Rustam Sharipov
- Liliya Podkopaieva
Judo
- Ruslan Mashurenko
- Tetiana Beliaieva
- Karen Balaian
Kanovaren
- Kateryna Yurchenko
- Vladyslav Tereshchenko
- Tetiana Teklian-Semykina
- Michał Śliwiński
- Oleksiy Slivinsky
- Andriy Petrov
- Oleksandr Lytvynenko
- Viacheslav Kulida
- Oleksiy Ihraiev
- Nataliya Feklisova
- Roman Bundz
- Andriy Borzukov
- Hanna Balabanova
Moderne vijfkamp
- Heorhiy Chymerys
Roeien
- Oleksandr Zaskalko
- Tetiana Ustiuzhanina
- Yevhen Sharonin
- Leonid Shaposhnykov
- Valeriy Samara
- Olena Reutova
- Vitaliy Raievskiy
- Ihor Mohylniy
- Ihor Martynenko
- Aleksandr Martsjenko
- Oleh Lykov
- Oleksandr Khimich
- Oleksandr Kapustin
- Roman Hrynevych
- Hryhoriy Dmytrenko
- Mykola Chupryna
- Olena Ronzhyna-Morozova
- Dina Miftakhutdynova
- Svitlana Maziy
- Inna Frolova
Schermen
- Yeva Vybornova
- Viktoriya Titova
- Volodymyr Kaliuzhniy
- Vadym Huttsait
- Serhiy Holubytskiy
- Oleksiy Bryzhalov
Schietsport
- Tetiana Nesterova
- Oleh Mykhailov
- Dmytro Monakov
- Viktor Makarov
- Lesia Leskiv
- Myroslav Ihnatiuk
- Yevhen Hekht
- Oleksandr Blizniuchenko
- Hennadiy Avramenko
Schoonspringen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Maksym Lapyn | 3 m plank (m) | 23e | voorronde: 328.23 punten |
Roman Volodkov | 11e | voorronde: 359.85 punten (12e) halve finale: 570.15 punten (12e) finale: 593.13 punten | |
Iryna Pissareva | 3 m plank (v) | 12e | voorronde: 269.43 punten (10e) halve finale: 480.66 (9e) finale: 448.02 punten |
Olena Zjoepyna | 5e | voorronde: 286.47 punten (3e) halve finale: 496.02 punten (5e) finale: 507.27 punten |
- Oleh Yanchenko
- Svitlana Serbina
Volleybal
Vrouwentoernooi
- Selectie
- Olha Kolomiyets
- Vita Mateshyk
- Mariya Poliakova
- Olena Sydorenko
- Tetiana Ivaniushkina
- Rehina Myloserdova
- Alla Kravets
- Olha Pavlova
- Nataliya Bozhenova
- Oleksandra Fomina
- Yuliya Buieva
- Olena Kryvonosova
Waterpolo
Mannentoernooi
- Selectie
- Dmytro Andriyev
- Ihor Horbach
- Vadym Kebalo
- Vitaliy Khalchaytskiy
- V'iacheslav Kostanda
- Andriy Kovalenko
- Oleksandr Potulnytskiy
- Vadym Rozhdestvenskiy
- Vadym Skuratov
- Anatoliy Solodun
- Dmitry Stratan
- Oleh Volodymyrov
- Oleksiy Yehorov
Wielersport
- Andriy Yatsenko
- Vasyl Yakovlev
- Serhiy Ushakov
- Oleksandr Symonenko
- Volodymyr Pulnikov
- Oleh Pankov
- Serhiy Matvieiev
- Nataliya Kyshchuk
- Mykhailo Khalilov
- Oleksandr Fedenko
- Andriy Chmil
- Bohdan Bondarev
Worstelen
- Viktor Yefteni
- Merab Valiyev
- Volodymyr Tohuzov
- Dzhambolat Tedieiev
- Heorhiy Soldadze
- Sagid Murtazaliyev
- Petro Kotok
- Ruslan Khakymov
- Hrihoriy Kamyshenko
- Serhiy Hubryniuk
- Aslanbek Fidarov
- Artur Dzyhasov
- Rustam Adzhy
- Zaza Zazirov
- Elbrus Tedieiev
- Andriy Kalashnykov
- V'iacheslav Oliynyk
Zeilen
- Yuriy Tokovy
- Serhiy Priymak
- Serhiy Pichuhin
- Maksim Oberemko
- Rodion Luka
- Volodymyr Korotkov
- Serhiy Khaindrava
- Yevhen Chelombitko
- Ruslana Taran
- Olena Pakholchyk
- Ihor Matviyenko
- Yevhen Braslavets
Zwemmen
- Nataliya Zolotukhina
- Denys Zavhorodniy
- Yuriy Vlasov
- Denys Sylantiev
- Rostyslav Svanidze
- Ihor Snitko
- Volodymyr Nikolaichuk
- Olena Lapunova
- Pavel Chnykin
- Dmytro Ivanusa
- Oleksandr Dzhaburiya
- Svitlana Bondarenko
- Serkan Atasay
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.