Wereldbeker schaatsen 2019/2020 - Wereldbeker 3
De Wereldbeker schaatsen 2019/2020 Wereldbeker 3 was de derde wedstrijd van het wereldbekerseizoen die van 6 tot en met 8 december 2019 plaatsvond in het Sportpaleis Alau in Nur-Sultan (voorheen Astana), Kazachstan.
Wereldbeker 2019/2020 | ||
---|---|---|
500 m | mannen | vrouwen |
1000 m | mannen | vrouwen |
1500 m | mannen | vrouwen |
3 & 5 km | vrouwen | |
5 & 10 km | mannen | |
Massastart | mannen | vrouwen |
Teamsprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
WB-wedstrijden | ||
Minsk ·
Tomaszów Mazowiecki ·
Nur-Sultan · |
Tijdschema
Datum | Onderdeel |
---|---|
Vrijdag 6 december |
1000 m vrouwen 500 m mannen 5000 m vrouwen Teamsprint mannen Teamsprint vrouwen |
Zaterdag 7 december |
500 m vrouwen 1000 m mannen 10000 m mannen |
Zondag 8 december |
1500 m vrouwen 1500 m mannen Ploegenachtervolging vrouwen Ploegenachtervolging mannen |
Podia
Mannen
500 m | Viktor Moesjtakov | 34,63 | Roeslan Moerasjov | 34,64 | Alex Boisvert-Lacroix | 34.73 |
1000 m | Thomas Krol | 1.08,42 BR | Kjeld Nuis | 1.08,53 | Kai Verbij | 1.08,81 |
1500 m | Ning Zhongyan | 1.44,91 BR | Patrick Roest | 1.45,08 | Kjeld Nuis | 1.45,21 |
10.000 m | Patrick Roest | 12.59,44 | Danila Semerikov | 13.02,43 | Graeme Fish | 13.04,25 |
Teamsprint | Thomas Krol Ronald Mulder Kai Verbij | 1.19,95 | Odin By Farstad Håvard Holmefjord Lorentzen Bjørn Magnussen | 1.20,30 | Oliver Grob Christian Oberbichler Livio Wenger | 1.22,16 |
Ploegenachtervolging | Andrea Giovannini Michele Malfatti Nicola Tumolero | 3.46,31 | Jordan Belchos Ted-Jan Bloemen Graeme Fish | 3.47,66 | Daniil Aldosjkin Danila Semerikov Roeslan Zacharov | 3.48,26 |
Vrouwen
500 m | Angelina Golikova | 37,58 | Daria Katsjanova | 37,60 | Nao Kodaira | 37,72 |
1000 m | Brittany Bowe | 1.14,28 | Daria Katsjanova | 1.14,75 | Olga Fatkoelina | 1.15,09 |
1500 m | Ivanie Blondin | 1.55,59 | Ireen Wüst | 1.55,88 | Brittany Bowe | 1.55,96 |
5000 m | Ivanie Blondin | 6.54,94 BR | Martina Sáblíková | 6.54,99 | Isabelle Weidemann | 6.55,80 |
Teamsprint | Letitia de Jong Michelle de Jong Jutta Leerdam | 1.27,95 | Angelina Golikova Daria Katsjanova Irina Koeznetsova | 1.29,70 | Karolina Bosiek Andżelika Wójcik Kaja Ziomek | 1.30,09 |
Ploegenachtervolging | Ivanie Blondin Valérie Maltais Isabelle Weidemann | 3.00,24 | Antoinette de Jong Melissa Wijfje Ireen Wüst | 3.00,35 | Jelizaveta Kazelina Jevgenia Lalenkova Natalja Voronina | 3.04,34 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.