Wereldbeker schaatsen 2019/2020 - Wereldbeker 1
De Wereldbeker schaatsen 2019/2020 Wereldbeker 1 was de eerste wedstrijd van het wereldbekerseizoen die van 15 tot en met 17 november 2019 plaatsvond in de Minsk Arena in Minsk, Wit-Rusland. De ploegenachtervolging stond nog niet op het programma.
Wereldbeker 2019/2020 | ||
---|---|---|
500 m | mannen | vrouwen |
1000 m | mannen | vrouwen |
1500 m | mannen | vrouwen |
3 & 5 km | vrouwen | |
5 & 10 km | mannen | |
Massastart | mannen | vrouwen |
Teamsprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
WB-wedstrijden | ||
Minsk ·
Tomaszów Mazowiecki ·
Nur-Sultan · |
Tijdschema
Datum | Tijd (CET) | Onderdeel |
---|---|---|
Vrijdag 15 november |
17:30 | teamsprint vrouwen teamsprint mannen 3000 m vrouwen 5000 m mannen |
Zaterdag 16 november |
13:00 | 500 m vrouwen 1000 m mannen 1500 m vrouwen massastart mannen |
Zondag 17 november |
13:00 | 500 m mannen 1000 m vrouwen 1500 m mannen massastart vrouwen |
Podia
Mannen
500 m | Kim Jun-ho | 34,87 | Gao Tingyu | 34,91(3) | Dai Dai Ntab | 34,91(6) |
1000 m | Thomas Krol | 1.09,00 | Ning Zhongyan | 1.09,22 | Kjeld Nuis | 1.09,27 |
1500 m | Kjeld Nuis | 1.46,22 | Denis Joeskov | 1.46,45 | Thomas Krol | 1.46,49 |
5000 m | Patrick Roest | 6.16,61 | Jorrit Bergsma | 6.22,29 | Denis Joeskov | 6.22,54 |
Massastart | Jorrit Bergsma | 62 punten 7.50,36 |
Chung Jae-won | 40 punten 7.50,88 |
Um Cheon-ho | 20 punten 7.50,96 |
Teamsprint | Ronald Mulder Kjeld Nuis Kai Verbij | 1.21,16 | Wang Shiwei Lian Ziwen Ning Zhongyan | 1.21,32 | Gilmore Junio Laurent Dubreuil David La Rue | 1.21,68 |
Vrouwen
500 m | Olga Fatkoelina | 37,92 | Daria Katsjanova | 37,94 | Nao Kodaira | 38,17 |
1000 m | Brittany Bowe | 1.15,35 | Jorien ter Mors | 1.15,95 | Jekaterina Sjichova | 1.15,96 |
1500 m | Ireen Wüst | 1.56,46 | Jekaterina Sjichova | 1.56,86 | Brittany Bowe | 1.57,25 |
3000 m | Isabelle Weidemann | 4.04,67 | Carlijn Achtereekte | 4.05,15 | Ivanie Blondin | 4.06,08 |
Massastart | Ivanie Blondin | 60 punten 8.22,36 |
Irene Schouten | 40 punten 8.22,71 |
Francesca Lollobrigida | 20 punten 8.23,57 |
Teamsprint | Letitia de Jong Michelle de Jong Jutta Leerdam | 1.29,23 | Olga Fatkoelina Angelina Golikova Irina Koeznetsova | 1.29,95 | Arisa Go Konami Soga Maki Tsuji | 1.30,08 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.