Wereldbeker schaatsen 2019/2020 - Wereldbeker 4
De Wereldbeker schaatsen 2019/2020 Wereldbeker 4 was de vierde wedstrijd van het wereldbekerseizoen die van 13 tot en met 15 december 2019 plaatsvond in de M-Wave in Nagano, Japan. De 1500 meter stond tijdens deze wedstrijd niet op het programma.
Wereldbeker 2019/2020 | ||
---|---|---|
500 m | mannen | vrouwen |
1000 m | mannen | vrouwen |
1500 m | mannen | vrouwen |
3 & 5 km | vrouwen | |
5 & 10 km | mannen | |
Massastart | mannen | vrouwen |
Teamsprint | mannen | vrouwen |
Achtervolging | mannen | vrouwen |
WB-wedstrijden | ||
Minsk ·
Tomaszów Mazowiecki ·
Nur-Sultan · |
Tijdschema
Datum | Tijd | Onderdeel |
---|---|---|
Vrijdag 13 december |
16.00 (JST) 8.00u (MET) |
1e 500 m vrouwen 1e 500 m mannen Massastart vrouwen Massastart mannen Teamsprint vrouwen Teamsprint mannen |
Zaterdag 14 december |
16.00 (JST) 8.00u (MET) |
2e 500 m mannen 1000 m vrouwen Ploegenachtervolging mannen 3000 m vrouwen |
Zondag 15 december |
16.00 (JST) 8.00u (MET) |
2e 500 m vrouwen 1000 m mannen Ploegenachtervolging vrouwen 5000 m mannen |
Podia
Mannen
1e 500 meter | Yuma Murakami | 34,58 | Tatsuya Shinhama | 34,67 | Pavel Koelizjnikov | 34,73 |
2e 500 meter | Viktor Moesjtakov | 34,50 | Pavel Koelizjnikov | 34,52 | Yuma Murakami | 34,54 |
1000 meter | Pavel Koelizjnikov | 1.08,45 | Kai Verbij | 1.08,67 | Hein Otterspeer | 1.08,95 |
5000 meter | Danila Semerikov | 6.18,60 | Peter Michael | 6.18,69 | Aleksandr Roemjantsev | 6.19,66 |
Massastart | Jordan Belchos | 61 punten 7.53,99 |
Joey Mantia | 40 punten 7.54,67 |
Bart Swings | 21 punten 7.54,82 |
Teamsprint | Artem Arefjev Pavel Koelizjnikov Roeslan Moerasjov | 1.20,13 | Yuma Murakami Tatsuya Shinhama Masaya Yamada | 1.20,84 | Alex Boisvert-Lacroix Antoine Gélinas-Beaulieu David La Rue | 1.20,97 |
Ploegenachtervolging | Aleksandr Roemjantsev Danila Semerikov Roeslan Zacharov | 3.42,93 | Seitaro Ichinohe Riku Tsuchiya Shane Williamson | 3.42,99 | Jordan Belchos Ted-Jan Bloemen Tyson Langelaar | 3.44,87 |
Vrouwen
1e 500 meter | Nao Kodaira | 37,49 | Angelina Golikova | 37,51 | Vanessa Herzog | 37,65 |
2e 500 meter | Angelina Golikova | 37,24 | Vanessa Herzog | 37,45 | Nao Kodaira | 37,50 |
1000 meter | Brittany Bowe | 1.14,34 | Miho Takagi | 1.14,89(4) | Sanneke de Neeling | 1.14,89(7) |
3000 meter | Ivanie Blondin | 4.00,24 | Martina Sáblíková | 4.01,97 | Isabelle Weidemann | 4.03,05 |
Massastart | Ivanie Blondin | 61 punten 8.26,44 |
Nana Takagi | 40 punten 8.26,57 |
Mia Kilburg-Manganello | 20 punten 8.27,35 |
Teamsprint | Michelle de Jong Sanneke de Neeling Dione Voskamp | 1.28,05 | Olga Fatkoelina Angelina Golikova Daria Katsjanova | 1.29,11 | Arisa Go Konami Soga Maki Tsuji | 1.29,26 |
Ploegenachtervolging | Ayano Sato Miho Takagi Nana Takagi | 2.56,37 | Ivanie Blondin Valérie Maltais Isabelle Weidemann | 2.57,81 | Jelizaveta Kazelina Jevgenia Lalenkova Natalja Voronina | 3.02,39 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.