MHC Dash
Mixed Hockeyclub Dash is een Nederlandse hockeyclub uit de Groningse plaats Hoogezand. De naam 'Dash' verwijst naar de Engelse term voor vermorzelen. In eerste instantie werd door de oprichters voor de naam 'Flick' gekozen, wat een Engelse hockeyterm is voor 'slag'. De hockeybond wees deze naam echter af omdat deze naam aanleiding zou kunnen geven tot zotterij en spotterij, vanwege de Nederlandse term 'flikker'.
MHC Dash
| ||||||
Volledige naam | Mixed Hockeyclub Dash | |||||
Opgericht | 5 januari 1931 | |||||
Plaats | ||||||
Leden | 476[1] | |||||
Velden | 1 semi-waterveld 1 zandingestrooid | |||||
Hoofdsponsor | Rabobank | |||||
| ||||||
|
De club werd opgericht in 1931 en speelt op Sportpark Kalkwijck. In het seizoen 2015/16 komen Dames 1 en Heren 1 uit in de Vierde klasse van de KNHB.
Externe link
- (nl) Officiële website
Bronnen, noten en/of referenties
|
Bondscompetities heren – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Almere · Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Klein Zwitserland · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Tilburg |
Promotieklasse: | Cartouche · HBS · hdm · HIC · Laren · Nijmegen · Qui Vive · Schaerweijde · SCHC · Victoria · Voordaan · Were Di |
Overgangsklasse A: | Berkel Enschot · Berkel Rodenrijs · Ede · Gooische · Groningen · Hattem · IJsseloever · Leiden · Phoenix · Union · Upward · Zwart-Wit |
Overgangsklasse B: | Alecto · Breda · Helmond · Hilversum · Huizen · Leonidas · Naarden · Push · Reigers · Ring Pass Delft · Xenios · Zwolle |
1e klasse A: | Alkmaar · Alliance · Alphen · AMVJ · Bennebroek · Fletiomare · Houten · Myra · Overbos · Rood-Wit · Terriërs · VVV |
1e klasse B: | DSHC · Etten-Leur · Forescate · HUDITO · IJssel · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Roomburg · Schiedam · Warande · Zoetermeer |
1e klasse C: | Basko · Best · Eindhoven · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · Maastricht · MEP · Venlo · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Bully · EHV · GCHC · GHBS · Kromhouters · Leusden · Oss · QZ · Shinty · USHC |
2e klasse A: | Abcoude · Amstelveen · FIT · Haarlem · WFHC Hoorn · Kikkers · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Spandersbosch · Weesp · Westerpark |
2e klasse B: | Barendrecht · Derby · DES · Dordrecht · Drunen · Goirle · Groen-Geel · HDS · Pelikaan · Pijnacker · Shot · Westland |
2e klasse C: | Apeliotes · Bemmel · Blerick · Concordia · Gemert · Heeze · Nuenen · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Uden · Venray |
2e klasse D: | Almelo · Baarn · Barneveld · Beuningen · Deventer · Eelde · Gron.Studs · Leeuwarden · Mezen · Wageningen · Westerduiven · Zevenaar |
3e klasse A: | AthenA · Castricum · Hisalis · Kraaien · Muiderberg · Nieuwegein · Rijnvliet · Soest · Strawberries · Woerden · Zeewolde · Zwaluwen |
3e klasse B: | Capelle · Dopie · Feijenoord · Gouda · Hoeksche Waard · Krimpen · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Voorne · Waddinxveen · Ypenburg |
3e klasse C: | Bommelerwaard · Boxmeer · Dommel · Don Quishoot · DVS · HOCO · Horst · Kieviten · MOP · Oirschot · Tegelen · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Arnhem · Civicum · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · HCM · Hondsrug · Oosterbeek · Steenwijk · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · Catwijck · Evergreen · Heerhugowaard · IJburg · Loenen · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Voorhout · Wateringse Veld |
4e klasse B: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Eersel · Heesch · Hockeer · Meerssen · Nova · Nuth · Peel en Maas · Wijchen |
4e klasse C: | Culemborg · DDHC · Gilze-Rijen · Goes · Liberty · Rapid · Spijkenisse · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse D: | Avanti · Dieren · Doorn/Haaskamp · Eemvallei · Haackey · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Spitsbergen · Twente |
4e klasse E: | Coevorden · Daring · Emmen · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · HVA · Meppel · Roden · Sneek |
Bondscompetities dames – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC · Victoria |
Promotieklasse: | Groningen · HBS · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Leonidas · MOP · Nijmegen · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Were Di |
Overgangsklasse A: | Alecto · Beuningen · Breda · Eindhoven · Fletiomare · Gooische · Helmond · Leiden · Push · Voordaan · Wageningen · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Alliance · Almere · Amstelveen · Cartouche · QZ · Ring Pass Delft · Rood-Wit · Schaerweijde · Schiedam · Union · Weert · Xenios |
1e klasse A: | Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Houten · Myra · Naarden · Overbos · Qui Vive · USHC · VVV · Westerpark |
1e klasse B: | Alphen · Craeyenhout · DES · DSHC · Etten-Leur · HUDITO · IJsseloever · Rijswijk · Warande · Westland · Zoetermeer · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Berkel Enschot · Best · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · MEP · Oss · Rosmalen · Uden · Venlo |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeliotes · Bully · Civicum · Ede · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Phoenix · Quick Stick · Upward |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · Gouda · Hilversum · WFHC Hoorn · Nieuwegein · Reigers · Soest · Spandersbosch · Strawberries · Weesp · Zwaluwen |
2e klasse B: | Berkel Rodenrijs · Dopie · Dordrecht · Forescate · Groen-Geel · Kieviten · Pelikaan · Pollux · Rapid · Roomburg · Ypenburg · IJssel · |
2e klasse C: | Blerick · Drunen · Goirle · HOCO · Horst · Maastricht · Nova · Nuenen · Oedenrode · Oirschot · Scoop · Son |
2e klasse D: | Almelo · Apeldoorn · Ares · Arnhem · Bemmel · Boxmeer · Deventer · HCM · Kromhouters · Leusden · Wijchen · Zevenaar |
3e klasse A: | Abcoude · Baarn · Barneveld · FIT · Hisalis · Loenen · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Shinty · Spitsbergen · IJburg |
3e klasse B: | Barendrecht · Bleiswijk · Catwijck · Derby · HDS · Hoeksche Waard · Ommoord · Pijnacker · Rapide · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne |
3e klasse C: | Basko · Boekel · Concordia · Don Quishoot · DVS · Gemert · Heeze · Liberty · Meerssen · Shot · Sjinborn · Waalwijk |
3e klasse D: | Dieren · Eelde · Flevoland · Goor · Haackey · Mezen · PW · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | DDHC · Feijenoord · Gilze-Rijen · Goes · Olympia · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Udenhout · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Evergreen · Heerhugowaard · Kikkers · Kraaien · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Uitgeest · Voorhout · Wateringse Veld · Zandvoort |
4e klasse C: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Druten · Heesch · Mierlo · Nuth · Overbetuwe · Tegelen · Venray · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · MHC Buitenhout · Doetinchem · Drienerlo · Eemvallei · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Oosterbeek · Zeewolde |
4e klasse E: | Capelle · Culemborg · HCRB · Krimpen · Kromme Rijn · Montfoort · Nieuwkoop · Rijnvliet · Vianen · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse F: | Coevorden · Daring · Dash · Hoogeveen · Hondsrug · HVA · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · Leeuwarden · Meppel |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.