HC Montfoort
HC Montfoort is een Nederlandse hockeyclub uit de Utrechtse plaats Montfoort.
HC Montfoort
| ||||||
Volledige naam | Hockeyclub Montfoort | |||||
Opgericht | 23 mei 1979 | |||||
Plaats | Montfoort | |||||
Leden | 399[1] | |||||
Velden | 2 zandingestrooid | |||||
Hoofdsponsor | Van den Pol Elektrotechniek B.V. Montfoort | |||||
| ||||||
|
De club werd opgericht op 23 mei 1979 en speelt op Sportpark Hofland waar ook de voetbalclubs VV MSV '19 en v.v. Montfoort en een tennisvereniging zijn gevestigd. Het eerste herenteam komt in het seizoen 2012/13 uit in de Vierde klasse en het eerste damesteam komt uit in de Derde klasse van de KNHB.
Externe link
Bronnen, noten en/of referenties
|
Bondscompetities heren – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Almere · Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Klein Zwitserland · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Tilburg |
Promotieklasse: | Cartouche · HBS · hdm · HIC · Laren · Nijmegen · Qui Vive · Schaerweijde · SCHC · Victoria · Voordaan · Were Di |
Overgangsklasse A: | Berkel Enschot · Berkel Rodenrijs · Ede · Gooische · Groningen · Hattem · IJsseloever · Leiden · Phoenix · Union · Upward · Zwart-Wit |
Overgangsklasse B: | Alecto · Breda · Helmond · Hilversum · Huizen · Leonidas · Naarden · Push · Reigers · Ring Pass Delft · Xenios · Zwolle |
1e klasse A: | Alkmaar · Alliance · Alphen · AMVJ · Bennebroek · Fletiomare · Houten · Myra · Overbos · Rood-Wit · Terriërs · VVV |
1e klasse B: | DSHC · Etten-Leur · Forescate · HUDITO · IJssel · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Roomburg · Schiedam · Warande · Zoetermeer |
1e klasse C: | Basko · Best · Eindhoven · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · Maastricht · MEP · Venlo · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Bully · EHV · GCHC · GHBS · Kromhouters · Leusden · Oss · QZ · Shinty · USHC |
2e klasse A: | Abcoude · Amstelveen · FIT · Haarlem · WFHC Hoorn · Kikkers · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Spandersbosch · Weesp · Westerpark |
2e klasse B: | Barendrecht · Derby · DES · Dordrecht · Drunen · Goirle · Groen-Geel · HDS · Pelikaan · Pijnacker · Shot · Westland |
2e klasse C: | Apeliotes · Bemmel · Blerick · Concordia · Gemert · Heeze · Nuenen · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Uden · Venray |
2e klasse D: | Almelo · Baarn · Barneveld · Beuningen · Deventer · Eelde · Gron.Studs · Leeuwarden · Mezen · Wageningen · Westerduiven · Zevenaar |
3e klasse A: | AthenA · Castricum · Hisalis · Kraaien · Muiderberg · Nieuwegein · Rijnvliet · Soest · Strawberries · Woerden · Zeewolde · Zwaluwen |
3e klasse B: | Capelle · Dopie · Feijenoord · Gouda · Hoeksche Waard · Krimpen · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Voorne · Waddinxveen · Ypenburg |
3e klasse C: | Bommelerwaard · Boxmeer · Dommel · Don Quishoot · DVS · HOCO · Horst · Kieviten · MOP · Oirschot · Tegelen · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Arnhem · Civicum · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · HCM · Hondsrug · Oosterbeek · Steenwijk · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · Catwijck · Evergreen · Heerhugowaard · IJburg · Loenen · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Voorhout · Wateringse Veld |
4e klasse B: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Eersel · Heesch · Hockeer · Meerssen · Nova · Nuth · Peel en Maas · Wijchen |
4e klasse C: | Culemborg · DDHC · Gilze-Rijen · Goes · Liberty · Rapid · Spijkenisse · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse D: | Avanti · Dieren · Doorn/Haaskamp · Eemvallei · Haackey · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Spitsbergen · Twente |
4e klasse E: | Coevorden · Daring · Emmen · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · HVA · Meppel · Roden · Sneek |
Bondscompetities dames – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC · Victoria |
Promotieklasse: | Groningen · HBS · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Leonidas · MOP · Nijmegen · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Were Di |
Overgangsklasse A: | Alecto · Beuningen · Breda · Eindhoven · Fletiomare · Gooische · Helmond · Leiden · Push · Voordaan · Wageningen · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Alliance · Almere · Amstelveen · Cartouche · QZ · Ring Pass Delft · Rood-Wit · Schaerweijde · Schiedam · Union · Weert · Xenios |
1e klasse A: | Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Houten · Myra · Naarden · Overbos · Qui Vive · USHC · VVV · Westerpark |
1e klasse B: | Alphen · Craeyenhout · DES · DSHC · Etten-Leur · HUDITO · IJsseloever · Rijswijk · Warande · Westland · Zoetermeer · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Berkel Enschot · Best · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · MEP · Oss · Rosmalen · Uden · Venlo |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeliotes · Bully · Civicum · Ede · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Phoenix · Quick Stick · Upward |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · Gouda · Hilversum · WFHC Hoorn · Nieuwegein · Reigers · Soest · Spandersbosch · Strawberries · Weesp · Zwaluwen |
2e klasse B: | Berkel Rodenrijs · Dopie · Dordrecht · Forescate · Groen-Geel · Kieviten · Pelikaan · Pollux · Rapid · Roomburg · Ypenburg · IJssel · |
2e klasse C: | Blerick · Drunen · Goirle · HOCO · Horst · Maastricht · Nova · Nuenen · Oedenrode · Oirschot · Scoop · Son |
2e klasse D: | Almelo · Apeldoorn · Ares · Arnhem · Bemmel · Boxmeer · Deventer · HCM · Kromhouters · Leusden · Wijchen · Zevenaar |
3e klasse A: | Abcoude · Baarn · Barneveld · FIT · Hisalis · Loenen · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Shinty · Spitsbergen · IJburg |
3e klasse B: | Barendrecht · Bleiswijk · Catwijck · Derby · HDS · Hoeksche Waard · Ommoord · Pijnacker · Rapide · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne |
3e klasse C: | Basko · Boekel · Concordia · Don Quishoot · DVS · Gemert · Heeze · Liberty · Meerssen · Shot · Sjinborn · Waalwijk |
3e klasse D: | Dieren · Eelde · Flevoland · Goor · Haackey · Mezen · PW · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | DDHC · Feijenoord · Gilze-Rijen · Goes · Olympia · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Udenhout · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Evergreen · Heerhugowaard · Kikkers · Kraaien · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Uitgeest · Voorhout · Wateringse Veld · Zandvoort |
4e klasse C: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Druten · Heesch · Mierlo · Nuth · Overbetuwe · Tegelen · Venray · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · MHC Buitenhout · Doetinchem · Drienerlo · Eemvallei · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Oosterbeek · Zeewolde |
4e klasse E: | Capelle · Culemborg · HCRB · Krimpen · Kromme Rijn · Montfoort · Nieuwkoop · Rijnvliet · Vianen · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse F: | Coevorden · Daring · Dash · Hoogeveen · Hondsrug · HVA · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · Leeuwarden · Meppel |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.