Gooische Hockey Club
Gooische Hockey Club (afgekort als GHC) is een hockeyclub uit Hilversum. In het verleden werd de club soms kortweg Gooi genoemd.
Gooische HC
| ||||||
Het clubhuis van Gooische Hockey Club | ||||||
Bijnaam | Gooi GHC | |||||
Opgericht | 1 januari 1901 | |||||
Plaats | Hilversum | |||||
Leden | 2276[1] | |||||
Velden | 3 zandingestrooid, 2 waterveld | |||||
| ||||||
|
GHC is opgericht in 1901 en daarmee een van de oudste hockeyclubs Nederland. In 1953 werden de dames landskampioen. De hoofdsponsor is Rabobank.
De club ligt op Hilversums grondgebied, maar de meeste leden komen uit Bussum. De velden liggen ook dichter bij het centrum van Bussum dan dat van Hilversum.
Externe link
Bronnen, noten en/of referenties
|
Bondscompetities heren – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Almere · Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · HGC · Hurley · Kampong · Klein Zwitserland · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Tilburg |
Promotieklasse: | Cartouche · HBS · hdm · HIC · Laren · Nijmegen · Qui Vive · Schaerweijde · SCHC · Victoria · Voordaan · Were Di |
Overgangsklasse A: | Berkel Enschot · Berkel Rodenrijs · Ede · Gooische · Groningen · Hattem · IJsseloever · Leiden · Phoenix · Union · Upward · Zwart-Wit |
Overgangsklasse B: | Alecto · Breda · Helmond · Hilversum · Huizen · Leonidas · Naarden · Push · Reigers · Ring Pass Delft · Xenios · Zwolle |
1e klasse A: | Alkmaar · Alliance · Alphen · AMVJ · Bennebroek · Fletiomare · Houten · Myra · Overbos · Rood-Wit · Terriërs · VVV |
1e klasse B: | DSHC · Etten-Leur · Forescate · HUDITO · IJssel · Ommoord · Pollux · Rijswijk · Roomburg · Schiedam · Warande · Zoetermeer |
1e klasse C: | Basko · Best · Eindhoven · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · Maastricht · MEP · Venlo · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Bully · EHV · GCHC · GHBS · Kromhouters · Leusden · Oss · QZ · Shinty · USHC |
2e klasse A: | Abcoude · Amstelveen · FIT · Haarlem · WFHC Hoorn · Kikkers · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Spandersbosch · Weesp · Westerpark |
2e klasse B: | Barendrecht · Derby · DES · Dordrecht · Drunen · Goirle · Groen-Geel · HDS · Pelikaan · Pijnacker · Shot · Westland |
2e klasse C: | Apeliotes · Bemmel · Blerick · Concordia · Gemert · Heeze · Nuenen · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Uden · Venray |
2e klasse D: | Almelo · Baarn · Barneveld · Beuningen · Deventer · Eelde · Gron.Studs · Leeuwarden · Mezen · Wageningen · Westerduiven · Zevenaar |
3e klasse A: | AthenA · Castricum · Hisalis · Kraaien · Muiderberg · Nieuwegein · Rijnvliet · Soest · Strawberries · Woerden · Zeewolde · Zwaluwen |
3e klasse B: | Capelle · Dopie · Feijenoord · Gouda · Hoeksche Waard · Krimpen · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Voorne · Waddinxveen · Ypenburg |
3e klasse C: | Bommelerwaard · Boxmeer · Dommel · Don Quishoot · DVS · HOCO · Horst · Kieviten · MOP · Oirschot · Tegelen · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Arnhem · Civicum · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · HCM · Hondsrug · Oosterbeek · Steenwijk · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · Catwijck · Evergreen · Heerhugowaard · IJburg · Loenen · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Voorhout · Wateringse Veld |
4e klasse B: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Eersel · Heesch · Hockeer · Meerssen · Nova · Nuth · Peel en Maas · Wijchen |
4e klasse C: | Culemborg · DDHC · Gilze-Rijen · Goes · Liberty · Rapid · Spijkenisse · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse D: | Avanti · Dieren · Doorn/Haaskamp · Eemvallei · Haackey · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Spitsbergen · Twente |
4e klasse E: | Coevorden · Daring · Emmen · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · HVA · Meppel · Roden · Sneek |
Bondscompetities dames – seizoen 2019/2020
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Hurley · Kampong · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · SCHC · Victoria |
Promotieklasse: | Groningen · HBS · HIC · Huizen · Klein Zwitserland · Leonidas · MOP · Nijmegen · Rotterdam · Terriërs · Tilburg · Were Di |
Overgangsklasse A: | Alecto · Beuningen · Breda · Eindhoven · Fletiomare · Gooische · Helmond · Leiden · Push · Voordaan · Wageningen · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Alliance · Almere · Amstelveen · Cartouche · QZ · Ring Pass Delft · Rood-Wit · Schaerweijde · Schiedam · Union · Weert · Xenios |
1e klasse A: | Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Houten · Myra · Naarden · Overbos · Qui Vive · USHC · VVV · Westerpark |
1e klasse B: | Alphen · Craeyenhout · DES · DSHC · Etten-Leur · HUDITO · IJsseloever · Rijswijk · Warande · Westland · Zoetermeer · Zwart-Wit |
1e klasse C: | Berkel Enschot · Best · Geel-Zwart · Geldrop · HCAS · HOD · Hopbel · MEP · Oss · Rosmalen · Uden · Venlo |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeliotes · Bully · Civicum · Ede · EHV · GCHC · GHBS · Gron.Studs · Phoenix · Quick Stick · Upward |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · Gouda · Hilversum · WFHC Hoorn · Nieuwegein · Reigers · Soest · Spandersbosch · Strawberries · Weesp · Zwaluwen |
2e klasse B: | Berkel Rodenrijs · Dopie · Dordrecht · Forescate · Groen-Geel · Kieviten · Pelikaan · Pollux · Rapid · Roomburg · Ypenburg · IJssel · |
2e klasse C: | Blerick · Drunen · Goirle · HOCO · Horst · Maastricht · Nova · Nuenen · Oedenrode · Oirschot · Scoop · Son |
2e klasse D: | Almelo · Apeldoorn · Ares · Arnhem · Bemmel · Boxmeer · Deventer · HCM · Kromhouters · Leusden · Wijchen · Zevenaar |
3e klasse A: | Abcoude · Baarn · Barneveld · FIT · Hisalis · Loenen · Maarssen · Noordwijk · Purmerend · Shinty · Spitsbergen · IJburg |
3e klasse B: | Barendrecht · Bleiswijk · Catwijck · Derby · HDS · Hoeksche Waard · Ommoord · Pijnacker · Rapide · Spijkenisse · Tempo '34 · Voorne |
3e klasse C: | Basko · Boekel · Concordia · Don Quishoot · DVS · Gemert · Heeze · Liberty · Meerssen · Shot · Sjinborn · Waalwijk |
3e klasse D: | Dieren · Eelde · Flevoland · Goor · Haackey · Mezen · PW · Steenwijk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | DDHC · Feijenoord · Gilze-Rijen · Goes · Olympia · Prinsenbeek · Souburgh · Tempo · Udenhout · Walcheren · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Evergreen · Heerhugowaard · Kikkers · Kraaien · Saxenburg · Scoop Delft · Thor · Uitgeest · Voorhout · Wateringse Veld · Zandvoort |
4e klasse C: | Berlicum · Cranendonck · Deurne · Druten · Heesch · Mierlo · Nuth · Overbetuwe · Tegelen · Venray · Vlijmen |
4e klasse D: | Avanti · MHC Buitenhout · Doetinchem · Drienerlo · Eemvallei · HCHN · Lelystad · Lochem · Nijkerk · Oosterbeek · Zeewolde |
4e klasse E: | Capelle · Culemborg · HCRB · Krimpen · Kromme Rijn · Montfoort · Nieuwkoop · Rijnvliet · Vianen · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse F: | Coevorden · Daring · Dash · Hoogeveen · Hondsrug · HVA · Graspiepers · Hardenberg · Harlingen · Leeuwarden · Meppel |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.