Europese kampioenschappen roeien 2007
De Europese kampioenschappen roeien 2007 werden van vrijdag 21 september tot en met zondag 23 september gehouden in Poznań, een stad in het westen van Polen. Deze Europese kampioenschappen roeien 2007 worden georganiseerd door de FISA.
Europese kampioenschappen roeien 2007
| |||||||
Gehouden in | |||||||
Jaar | 2007 | ||||||
Data | 21 september – 23 september | ||||||
Sport | Roeien | ||||||
Organisator | FISA | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Medailles
Mannen
Onderdeel | |||
---|---|---|---|
M1x | Ralph Kreibich | Mindaugas Griskonis | Aleksandar Aleksandrov |
M2x | Ioannis Tsamis Ioannis Christou | Mario Vekić Hrvoje Jurina | Eric Knittel Tim Bartels |
M4x | Nikita Morgachev Aleksey Svirin Aleksandr Kornilov Nikael Bikau-Mfantse | Luca Ghezzi Federico Gattinoni Simone Venier Simone Raineri | Valery Radzevich Dzianis Mihal Stanislau Shcharbachenia Andrei Pliashkou |
M2- | Goran Jagar Nikola Stojić | Piotr Hojka Jarosław Godek | Giuseppe De Vita Andrea Palmisano |
M4- | Michal Horváth Jan Gruber Milan Bruncvík Karel Neffe, Jr. | Fokke Beckmann Richard Schmidt Sebastian Schmidt Kristof Wilke | Georgios Tsiompanidis Joannis Tsilis Georgios Tziallas Pavlos Gavriilidis |
M8+ | Jakub Zof Jakub Friedberger Václav Chalupa Jakub Makovička Jan Schindler Milan Doleček Jakub Hanák Ondřej Synek Oldřich Hejdušek | Michał Stawowski Bogdan Zalewski Sławomir Kruszkowski Sebastian Kosiorek Mikołaj Burda Wojciech Gutorski Piotr Buchalski Rafał Hejmej Daniel Trojanowski | Andrei Tatarchuk Dzianis Yakubau Aleh Maskaliou Andrei Dzemyanenka Yauheni Nosau Aliaksandr Dzernavy Vadzim Lialin Aliaksandr Kazubouski Piotr Piatrynich |
LM2x | Zsolt Hirling Tamás Varga | Dimitrios Mougios Vasileios Polymeros | Jan Vetešník Ondřej Vetešník |
LM4- | Jiří Vlček Catello Amarante Salvatore Amitrano Bruno Mascarenhas | Veljko Urošević Nenad Babović Goran Nedeljković Miloš Tomić | Ilya Ashchin Aleksander Savkin Alexander Zyuzin Sergey Bukreev |
Vrouwen
Onderdeel | |||
---|---|---|---|
W1x | Roemjana Nejkova | Miroslava Knapková | Frida Svensson |
W2x | Gabriela Vařeková Jitka Antošová | Sanna Stén Minna Nieminen | Hanna Nakhayeva Volha Berazniova |
W4x | Svitlana Spiriukhova Nataliia Huba Olena Olefirenko Tetiana Kolesnikova | Ionelia Neacşu Enikő Barabás Camelia Lupașcu Roxana Cogianu | Sophie Dunsing Julia Richter Judith Aldinger Lena Moebus |
W2- | Lenka Wech Maren Derlien | Vera Pochitaeva Alevtina Podvyazkina | Adelina Cojocariu Nicoleta Albu |
LW2x | Chrysi Biskitzi Alexandra Tsiavou | Magdalena Kemnitz Ilona Mokronowska | Erika Bello Laura Milani |
W8+ | Rodica Şerban-Florea Viorica Susanu Simona Muşat-Strimbeschi Ana Maria Apachiţei Aurica Bărăscu Ioana Papuc Georgeta Damian-Andrunache Doina Ignat Elena Georgescu-Nedelc | Josephine Wartenberg Marlene Sinnig Sonja Ziegler Katrin Reinert Kerstin Naumann Nadine Schmutzler Nina Wengert Silke Günther Annina Ruppel | Jo Cook Lindsey Maguire Alice Freeman Rebecca Rowe Vicki Etiebet Lauren Fisher Anna McNuff Vicky Myers Rebecca Dowbiggin |
Medailleklassement
Gastland
Plaats | Land | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 1 | 1 | 5 | |
2 | 2 | 1 | 1 | 4 | |
3 | 1 | 2 | 2 | 5 | |
4 | 1 | 1 | 2 | 4 | |
5 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
1 | 1 | 1 | 3 | ||
7 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
8 | 1 | 0 | 1 | 2 | |
9 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
1 | 0 | 0 | 1 | ||
1 | 0 | 0 | 1 | ||
12 | 0 | 3 | 0 | 3 | |
13 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
0 | 1 | 0 | 1 | ||
0 | 1 | 0 | 1 | ||
16 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
17 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
0 | 0 | 1 | 1 | ||
Totaal | 14 | 14 | 14 | 42 |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.