Europese kampioenschappen roeien 2017
De Europese kampioenschappen roeien 2017 werden van dinsdag 24 mei tot en met zondag 28 mei gehouden in Račice, Tsjechië.
Europese kampioenschappen roeien 2017
| |||||||
De roeibaan in Račice | |||||||
Gehouden in | |||||||
Jaar | 2017 | ||||||
Data | 24 – 28 mei | ||||||
Sport | Roeien | ||||||
Organisator | FISA | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Medailles
Mannen
Onderdeel | |||
---|---|---|---|
M1x | Ondřej Synek | Damir Martin | Stanislau Shcharbachenia |
M2- | Matteo Lodo Giuseppe Vicino | Valentin Onfroy Theophile Onfroy | Miloš Vasić Nenad Beđik |
M2x | Filippo Mondelli Luca Rambaldi | Mirosław Ziętarski Mateusz Biskup | Barnabé Delarze Roman Röösli |
M4- | Marco Di Costanzo Giovanni Abagnale Matteo Castaldo Domenico Montrone | Cristian Ivascu Vlad-Dragos Aicoboae Marius Cozmiuc Ciprian Tudosa | Alexandr Stradaev Daniil Andrienko Semen Yaganov Grigorii Shchulepov |
M4x | Dovydas Nemeravičius Martynas Džiaugys Rolandas Maščinskas Aurimas Adomavičius | Dominik Czaja Dariusz Radosz Wiktor Chabel Adam Wicenciak | Romano Battisti Andrea Panizza Giacomo Gentili Emanuele Fiume |
M8+ | Johannes Weissenfeld Felix Wimberger Maximilian Planer Torben Johannesen Jakob Schneider Malte Jakschik Richard Schmidt Hannes Ocik Martin Sauer | Zbigniew Schodowski Mateusz Wilangowski Ryszard Ablewski Robert Fuchs Marcin Brzeziński Bartosz Modrzyński Mikołaj Burda Michał Szpakowski Daniel Trojanowski | Boaz Meylink Kaj Hendriks Tone Wieten Roel Braas Ruben Knab Mechiel Versluis Robert Lücken Bjorn van den Eynde Diederik van Engelenburg |
LM1x | Michael Schmid | Péter Galambos | Niels Van Zandweghe |
LM2- | Mark O'Donovan Shane O'Driscoll | Nikita Bolozin Aleksei Kiiashko | Giuseppe Di Mare Alfonso Scalzone |
LM2x | Pierre Houin Jérémie Azou | Gary O'Donovan Paul O'Donovan | Stefano Oppo Pietro Ruta |
LM4- | Maksim Telitcyn Aleksandr Bogdashin Alexander Chaukin Aleksey Vikulin | Matteo Pinca Martino Goretti Pierro Sfiligoi Catello Amarante | Jan Hajek Jan Vetešník Jiří Kopáč Milan Viktora |
Vrouwen
Onderdeel | |||
---|---|---|---|
W1x | Victoria Thornley | Jekaterina Karsten | Annekatrin Thiele |
W2- | Mădălina Bereș Laura Oprea | Hedvig Rasmussen Christina Johansen | Karen Bennett Holly Norton |
W2x | Kristýna Fleissnerová Lenka Antošová | Lisa Scheenaard Marloes Oldenburg | Kiri Tontodonati Stefania Gobbi |
W4x | Daniela Schultze Charlotte Reinhardt Frauke Hundeling Frieda Haemmerling | Olivia van Rooijen Inge Janssen Sophie Souwer Nicole Beukers | Bethany Bryan Mathilda Hodgkins-Byrne Jessica Leyden Holly Nixon |
W8+ | Ioana Vrinceanu Viviana-Iuliana Bejinariu Mihaela Petrila Denisa Tilvescu Mădălina Bereș Iuliana Popa Adelina Cojocariu Laura Oprea Daniela Druncea | Veronique Meester Aletta Jorritsma Kirsten Wielaard Lies Rustenburg José van Veen Ymkje Clevering Karolien Florijn Monica Lanz Ae-Ri Noort | Julia Kalinovskaya Valentina Plaksina Anna Aksenova Anna Karpova Elena Oriabinskaia Anastasia Tikhanova Ekaterina Potapova Alevtina Savkina Evgenii Terekhov |
LW1x | Emma Fredh | Denise Walsh | Patricia Merz |
LW2x | Weronika Deresz Martyna Mikołajczak | Marieke Keijser Ilse Paulis | Katherine Copeland Emily Craig |
Medailleklassement
Gastland
Plaats | Land | Totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 1 | 4 | 8 | |
2 | 3 | 1 | 0 | 4 | |
3 | 2 | 0 | 1 | 3 | |
2 | 0 | 1 | 3 | ||
5 | 1 | 4 | 0 | 5 | |
6 | 1 | 2 | 0 | 3 | |
7 | 1 | 1 | 2 | 4 | |
8 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
9 | 1 | 0 | 3 | 4 | |
10 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
11 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
1 | 0 | 0 | 1 | ||
13 | 0 | 4 | 2 | 6 | |
14 | 0 | 1 | 1 | 2 | |
15 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
0 | 1 | 0 | 1 | ||
0 | 1 | 0 | 1 | ||
18 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
0 | 0 | 1 | 1 | ||
Totaal | 18 | 18 | 18 | 54 |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.