Boksen op de Gemenebestspelen 2006
Boksen is een van de olympische sporten die werden beoefend tijdens de Gemenebestspelen 2006.
De sport werd alleen voor mannen georganiseerd.
Mannen
lichtvlieggewicht, -48 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Patrick Barnes | KO | |||||||||||||
Michael Rantsho | ||||||||||||||
Patrick Barnes | 34 | |||||||||||||
Simanga Shiba | 37 | |||||||||||||
Casius Chiyanika | 16 | |||||||||||||
Simanga Shiba | 32 | |||||||||||||
Simanga Shiba | 16 | |||||||||||||
Jafet Uutoni | 34 | |||||||||||||
Jack Willie | 31 | |||||||||||||
Aaron Brent Cumberbatch | 15 | |||||||||||||
Jack Willie | ||||||||||||||
Jafet Uutoni | KO | |||||||||||||
Lukumon Akinolugbade | 10 | |||||||||||||
Jafet Uutoni | 33 | |||||||||||||
Jafet Uutoni | 37 | |||||||||||||
Darran John Langley | 24 | |||||||||||||
Zamzai Azizi Mohamad | 28 | |||||||||||||
Emmanuel Romesh Fernando | 13 | |||||||||||||
Zamzai Azizi Mohamad | 23 | |||||||||||||
Darran John Langley | 26 | |||||||||||||
Darran John Langley | 20 | |||||||||||||
Suranjoy Singh Mayengbam | 12 | |||||||||||||
Darran John Langley | 19 | |||||||||||||
Mohammed Nasir | 13 | |||||||||||||
Tennakoon Tennakoon | 20 | |||||||||||||
Muhammad Nisar | 37 | |||||||||||||
Muhammad Nisar | 15 | |||||||||||||
Mohammed Nasir | 30 | |||||||||||||
Manyo Plange | 12 | |||||||||||||
Mohammed Nasir | 27 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Jafet Uutoni | ||
Darran John Langley | ||
Halve finale | ||
Simanga Shiba | ||
Mohammed Nasir | ||
Kwartfinale | ||
5 | Patrick Barnes | |
Jack Willie | ||
Zamzai Azizi Mohamad | ||
Muhammad Nisar | ||
1/8e finale | ||
9 | Michael Rantsho | |
Casius Chiyanika | ||
Aaron Brent Cumberbatch | ||
Lukumon Akinolugbade | ||
Emmanuel Romesh Fernando | ||
Suranjoy Singh Mayengbam | ||
Tennakoon Tennakoon | ||
Manyo Plange |
vlieggewicht, -51 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Duncan Murai Kuria | KO | |||||||||||||
Saheed Oladele Olawale | ||||||||||||||
Duncan Murai Kuria | 16 | |||||||||||||
Martin Mubiru | 26 | |||||||||||||
Martin Mubiru | KO | |||||||||||||
Bendict Telovae | ||||||||||||||
Martin Mubiru | 22 | |||||||||||||
Jackson van Tonder Chauke | 24 | |||||||||||||
Dexter Terrence Marques | 32 | |||||||||||||
Dominic Lampre | 18 | |||||||||||||
Dexter Terrence Marques | 11 | |||||||||||||
Jackson van Tonder Chauke | 27 | |||||||||||||
Jayantha Kumara | 17 | |||||||||||||
Jackson van Tonder Chauke | 28 | |||||||||||||
Jackson van Tonder Chauke | ||||||||||||||
Don Gareth Broadhurst | KO | |||||||||||||
Bradley Arthur Hore | 18 | |||||||||||||
Don Gareth Broadhurst | 26 | |||||||||||||
Don Gareth Broadhurst | 36 | |||||||||||||
Ryan Francis Lindberg | 27 | |||||||||||||
Ryan Francis Lindberg | KO | |||||||||||||
Emmanuel Adotei Addo | ||||||||||||||
Don Gareth Broadhurst | 31 | |||||||||||||
Jitender Kumar | 26 | |||||||||||||
Meshack Letsoepa | 12 | |||||||||||||
Jitender Kumar | 26 | |||||||||||||
Jitender Kumar | 17 | |||||||||||||
Lechedzani Luza | 15 | |||||||||||||
Kennedy Kanyanta | 10 | |||||||||||||
Lechedzani Luza | 19 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Don Gareth Broadhurst | ||
Jackson van Tonder Chauke | ||
Halve finale | ||
Martin Mubiru | ||
Jitender Kumar | ||
Kwartfinale | ||
5 | Duncan Murai Kuria | |
Dexter Terrence Marques | ||
Ryan Francis Lindberg | ||
Lechedzani Luza | ||
1/8e finale | ||
9 | Saheed Oladele Olawale | |
Bendict Telovae | ||
Dominic Lampre | ||
Jayantha Kumara | ||
Bradley Arthur Hore | ||
Emmanuel Adotei Addo | ||
Meshack Letsoepa | ||
Kennedy Kanyanta |
bantamgewicht, -54 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Thokozani Raymond Masuka | 11 | |||||||||||||
Nestor Bolum | 24 | |||||||||||||
Nestor Bolum | KO | |||||||||||||
Eric Dieudonne Anaba | ||||||||||||||
Eric Dieudonne Anaba | KO | |||||||||||||
Bradley Lawrence Redman | ||||||||||||||
Nestor Bolum | 24 | |||||||||||||
Akhil Kumar | 26 | |||||||||||||
Atanas Mugerwa | ||||||||||||||
Akhil Kumar | KO | |||||||||||||
Akhil Kumar | 34 | |||||||||||||
Bongani Wonder Boy Mahlangu | 20 | |||||||||||||
Bongani Wonder Boy Mahlangu | 19 | |||||||||||||
Nicholas James MacDonald | 11 | |||||||||||||
Akhil Kumar | 20 | |||||||||||||
Louis Richard Bruno Julie | 12 | |||||||||||||
Isho Shiba | 21 | |||||||||||||
Matthew Edmonds | 26 | |||||||||||||
Matthew Edmonds | 8 | |||||||||||||
Louis Richard Bruno Julie | 21 | |||||||||||||
Louis Richard Bruno Julie | 27 | |||||||||||||
Abid Ali | 13 | |||||||||||||
Louis Richard Bruno Julie | 21 | |||||||||||||
Mmoloki Nogeng | 10 | |||||||||||||
Mmoloki Nogeng | 33 | |||||||||||||
Prince Octopus Dzanie | 31 | |||||||||||||
Mmoloki Nogeng | 34 | |||||||||||||
Thabiso Nketu | 23 | |||||||||||||
Thabiso Nketu | 21 | |||||||||||||
Manju Wannia Rachchi | 13 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Akhil Kumar | ||
Louis Richard Bruno Julie | ||
Halve finale | ||
Nestor Bolum | ||
Mmoloki Nogeng | ||
Kwartfinale | ||
5 | Eric Dieudonne Anaba | |
Bongani Wonder Boy Mahlangu | ||
Matthew Edmonds | ||
Thabiso Nketu | ||
1/8e finale | ||
9 | Thokozani Raymond Masuku | |
Bradley Lawrence Redman | ||
Atanas Mugerwa | ||
Nicholas James MacDonald | ||
Isho Shiba | ||
Abid Ali | ||
Prince Octopus Dzanie | ||
Manju Wannia Rachchi |
bantamgewicht, -57 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Danladi Yakubu | ||||||||||||||
Eddey Kalai | KO | |||||||||||||
Eddey Kalai | 14 | |||||||||||||
Darren Edwards | 36 | |||||||||||||
Darren Edwards | 33 | |||||||||||||
Thato Batshegi | 22 | |||||||||||||
Darren Edwards | 15 | |||||||||||||
Stephen Francis Smith | 29 | |||||||||||||
Stephen Francis Smith | KO | |||||||||||||
Samuel Kotey Neequaye | ||||||||||||||
Stephen Francis Smith | KO | |||||||||||||
Diwakar Prasad | ||||||||||||||
Diwakar Prasad | KO | |||||||||||||
Metuisela Coriakula | ||||||||||||||
Stephen Francis Smith | 20 | |||||||||||||
Lassi Mehrullah | 10 | |||||||||||||
Ashley Mandla Dtamini | 33 | |||||||||||||
Sharif Bogere | 51 | |||||||||||||
Sharif Bogere | 12 | |||||||||||||
Luke Christopher Jackson | 18 | |||||||||||||
Luke Christopher Jackson | 12 | |||||||||||||
Nicholas O'Brian Walters | 5 | |||||||||||||
Luke Christopher Jackson | 13 | |||||||||||||
Lassi Mehrullah | 20 | |||||||||||||
Lassi Mehrullah | 38 | |||||||||||||
Arash Usmanee | 20 | |||||||||||||
Lassi Mehrullah | 25 | |||||||||||||
Jason Albert William Hastie | 11 | |||||||||||||
Jason Albert William Hastie | 11 | |||||||||||||
Richarno Colin | 7 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Stephen Francis Smith | ||
Lassi Mehrullah | ||
Halve finale | ||
Darren Edwards | ||
Luke Christopher Jackson | ||
Kwartfinale | ||
5 | Eddey Kalai | |
Diwakar Prasad | ||
Sharif Bogere | ||
Jason Albert William Hastie | ||
1/8e finale | ||
9 | Danladi Yakubu | |
Thato Batshegi | ||
Samuel Kotey Neequaye | ||
Metuisela Coriakula | ||
Ashley Mandla Dtamini | ||
Nicholas O'Brian Walters | ||
Arash Usmanee | ||
Richarno Colin |
lichtgewicht, -60 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Charles James Menya | KO | |||||||||||||
Joel Anthony Eligon | ||||||||||||||
Charles James Menya | 24 | |||||||||||||
Colomban Samuel Kaldjob | 8 | |||||||||||||
Colomban Samuel Kaldjob | 31 | |||||||||||||
Hastings Bwalya | 23 | |||||||||||||
Charles James Menya | 4 | |||||||||||||
Giovanni Frontin | 19 | |||||||||||||
Paunandes Bin Paulus | 11 | |||||||||||||
Asghar Ali Shah | 25 | |||||||||||||
Asghar Ali Shah | 11 | |||||||||||||
Giovanni Frontin | 23 | |||||||||||||
Jatoorora Tjingaveta | 5 | |||||||||||||
Giovanni Frontin | 24 | |||||||||||||
Giovanni Frontin | 9 | |||||||||||||
Frankie Gavin | 23 | |||||||||||||
Karimu Nyamwela Matumla | 42 | |||||||||||||
Herberto Plinio Mabombo | 24 | |||||||||||||
Karimu Nyamwela Matumla | ||||||||||||||
Leonardo Zappavigna | KO | |||||||||||||
Gomotsang Gaasite | 15 | |||||||||||||
Leonardo Zappavigna | 34 | |||||||||||||
Leonardo Zappavigna | ||||||||||||||
Frankie Gavin | KO | |||||||||||||
Rasheed Lawal | 15 | |||||||||||||
Ibrahim Salah El-Din Kamal | 14 | |||||||||||||
Rasheed Lawal | ||||||||||||||
Frankie Gavin | KO | |||||||||||||
Frankie Gavin | 20 | |||||||||||||
Jai Bhagwan | 8 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Frankie Gavin | ||
Giovanni Frontin | ||
Halve finale | ||
Charles James Menya | ||
Leonardo Zappavigna | ||
Kwartfinale | ||
5 | Colomban Samuel Kaldjob | |
Asghar Ali Shah | ||
Karimu Nyamwela Matumla | ||
Rasheed Lawal | ||
1/8e finale | ||
9 | Joel Anthony Eligon | |
Hastings Bwalya | ||
Paunandes Bin Paulus | ||
Jatoorora Tjingaveta | ||
Herberto Plinio Mabombo | ||
Gomotsang Gaasite | ||
Ibrahim Salah El-Din Kamal | ||
Jai Bhagwan |
lichtweltergewicht, -64 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Osgood Kayuni | 22 | |||||||||||||
Carl Wayne Commons | 29 | |||||||||||||
Carl Wayne Commons | 18 | |||||||||||||
Black Moses Mathenge | 29 | |||||||||||||
Mujandjae Kasuto | 14 | |||||||||||||
Black Moses Mathenge | 29 | |||||||||||||
Black Moses Mathenge | 12 | |||||||||||||
Moses Kopo | 28 | |||||||||||||
Mark Hastie | 27 | |||||||||||||
Goodman Zanempi | 18 | |||||||||||||
Mark Hastie | ||||||||||||||
Moses Kopo | KO | |||||||||||||
Moses Kopo | 31 | |||||||||||||
Precious Makina | 19 | |||||||||||||
Moses Kopo | ||||||||||||||
James Simon Russan | WO | |||||||||||||
Kevin Bizier | 13 | |||||||||||||
Todd Alan Kidd | 30 | |||||||||||||
Todd Alan Kidd | 26 | |||||||||||||
James Simon Russan | 33 | |||||||||||||
Herbert Nkabiti | ||||||||||||||
James Simon Russan | KO | |||||||||||||
James Simon Russan | KO | |||||||||||||
Jamie Crees | ||||||||||||||
Chavis Kora | 5 | |||||||||||||
Chukwudi Nwaiwu | 19 | |||||||||||||
Chukwudi Nwaiwu | 22 | |||||||||||||
Jamie Crees | 34 | |||||||||||||
Jamie Crees | 22 | |||||||||||||
Dermot Gerard Hamill | 21 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
James Simon Russan | ||
Moses Kopo | ||
Halve finale | ||
Black Moses Mathenge | ||
Jamie Crees | ||
Kwartfinale | ||
5 | Carl Wayne Commons | |
Mark Hastie | ||
Todd Alan Kidd | ||
Chukwudi Nwaiwu | ||
1/8e finale | ||
9 | Osgood Kayuni | |
Mujandjae Kasuto | ||
Goodman Zanempi | ||
Precious Makina | ||
Kevin Bizier | ||
Herbert Nkabiti | ||
Chavis Kora | ||
Dermot Gerard Hamill |
weltergewicht, -69 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Gerard Anthony O'Mahony | ||||||||||||||
Bongani Mwelase | KO | |||||||||||||
Bongani Mwelase | KO | |||||||||||||
Moabi Mothiba | ||||||||||||||
Momodou Jammeh | ||||||||||||||
Moabi Mothiba | KO | |||||||||||||
Bongani Mwelase | KO | |||||||||||||
Olufemi Ajayi | ||||||||||||||
Olufemi Ajayi | 22 | |||||||||||||
Fundo Chifundo Mhura | 13 | |||||||||||||
Olufemi Ajayi | 37 | |||||||||||||
Musa Swissroll Ngozo | 32 | |||||||||||||
Musa Swissroll Ngozo | 45 | |||||||||||||
Serge Yannick Mvoue | 26 | |||||||||||||
Bongani Mwelase | 33 | |||||||||||||
Vijender Vijender | 26 | |||||||||||||
Vijender Vijender | 25 | |||||||||||||
Alvyn Andy Gabriel | 11 | |||||||||||||
Vijender Vijender | KO | |||||||||||||
Kristofer Andrew Carslaw | ||||||||||||||
Thandi Ntjona | 11 | |||||||||||||
Kristofer Andrew Carslaw | 23 | |||||||||||||
Vijender Vijender | 22 | |||||||||||||
Neil Perkins | 14 | |||||||||||||
Thomas Joseph Hamill | KO | |||||||||||||
Absdom Okinyi Okoth | ||||||||||||||
Thomas Joseph Hamill | 19 | |||||||||||||
Neil Perkins | 36 | |||||||||||||
Adam Gary Trupish | 13 | |||||||||||||
Neil Perkins | 23 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Bongani Mwelase | ||
Vijender Vijender | ||
Halve finale | ||
Olufemi Ajayi | ||
Neil Perkins | ||
Kwartfinale | ||
5 | Moabi Mothiba | |
Musa Swissroll Ngozo | ||
Kristofer Andrew Carslaw | ||
Thomas Joseph Hamill | ||
1/8e finale | ||
9 | Gerard Anthony O'Mahony | |
Momodou Jammeh | ||
Fundo Chifundo Mhura | ||
Serge Yannick Mvoue | ||
Alvyn Andy Gabriel | ||
Thandi Ntjona | ||
Absdom Okinyi Okoth | ||
Adam Gary Trupish |
middengewicht, -75 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Adonis Stevenson | KO | |||||||||||||
Gordon Ross | ||||||||||||||
Adonis Stevenson | 31 | |||||||||||||
Chimwemwe MacFerson Chiotcha | 9 | |||||||||||||
Sivuyile Gerald Dingiswayo | ||||||||||||||
Chimwemwe MacFerson Chiotcha | KO | |||||||||||||
Adonis Stevenson | KO | |||||||||||||
Warren Fuavailili | ||||||||||||||
Eamonn John O'Kane | 25 | |||||||||||||
Jovette Nicole Jude Jean | 16 | |||||||||||||
Eamonn John O'Kane | 19 | |||||||||||||
Warren Fuavailili | 28 | |||||||||||||
John Korake | 8 | |||||||||||||
Warren Fuavailili | 20 | |||||||||||||
Adonis Stevenson | 18 | |||||||||||||
Jarrod Fletcher | 34 | |||||||||||||
Jarrod Fletcher | 30 | |||||||||||||
Sai Obodai | 10 | |||||||||||||
Jarrod Fletcher | 27 | |||||||||||||
Craig Macintosh McEwan | 10 | |||||||||||||
Craig Macintosh McEwan | 16 | |||||||||||||
Parvinder Singh | 15 | |||||||||||||
Jarrod Fletcher | 17 | |||||||||||||
James Frederick Degale | 13 | |||||||||||||
Kahukura Valdemar Bentson | ||||||||||||||
James Frederick Degale | KO | |||||||||||||
James Frederick Degale | 24 | |||||||||||||
Daniel Nyambwenya Shisia | 11 | |||||||||||||
Alexie Zola Alexander | 10 | |||||||||||||
Daniel Nyambwenya Shisia | 23 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Jarrod Fletcher | ||
Adonis Stevenson | ||
Halve finale | ||
Warren Fuavailili | ||
James Frederick Degale | ||
Kwartfinale | ||
5 | Chimwemwe MacFerson Chiotcha | |
Eamonn John O'Kane | ||
Craig Macintosh McEwan | ||
Daniel Nyambwenya Shisia | ||
1/8e finale | ||
9 | Gordon Ross | |
Sivuyile Gerald Dingiswayo | ||
Jovette Nicole Jude Jean | ||
John Korake | ||
Sai Obodai | ||
Parvinder Singh | ||
Kahukura Valdemar Bentson | ||
Alexie Zola Alexander |
lichtzwaargewicht, -81 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Shawn Terry Cox | ||||||||||||||
Joshua Ndere Makonjio | KO | |||||||||||||
Joshua Ndere Makonjio | 18 | |||||||||||||
Ajay Kumar | 10 | |||||||||||||
Mokai Paraha | 16 | |||||||||||||
Ajay Kumar | 22 | |||||||||||||
Joshua Ndere Makonjio | 9 | |||||||||||||
Adura Olalehin | 29 | |||||||||||||
Atoli Moore | 33 | |||||||||||||
Vengi Hagai | 11 | |||||||||||||
Atoli Moore | ||||||||||||||
Adura Olalehin | KO | |||||||||||||
João Baptista Firmino Ferreira | ||||||||||||||
Adura Olalehin | KO | |||||||||||||
Adura Olalehin | 19 | |||||||||||||
Kenneth John Anderson | 23 | |||||||||||||
Glenn Roy Randal Hunter | 33 | |||||||||||||
Soulan James Shango Pownceby | 19 | |||||||||||||
Glenn Roy Randal Hunter | 15 | |||||||||||||
Benjamin David McEachran | 33 | |||||||||||||
Omar Keith Gavin | ||||||||||||||
Benjamin David McEachran | KO | |||||||||||||
Benjamin David McEachran | ||||||||||||||
Kenneth John Anderson | KO | |||||||||||||
Ciaran Crossan | ||||||||||||||
Kenneth John Anderson | KO | |||||||||||||
Kenneth John Anderson | 17 | |||||||||||||
Tony David Jeffries | 12 | |||||||||||||
Tshepang Lloyd Mohale | ||||||||||||||
Tony David Jeffries | KO | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Kenneth John Anderson | ||
Adura Olalehin | ||
Halve finale | ||
Joshua Ndere Makonjio | ||
Benjamin David McEachran | ||
Kwartfinale | ||
5 | Ajay Kumar | |
Atoli Moore | ||
Glenn Roy Randal Hunter | ||
Tony David Jeffries | ||
1/8e finale | ||
9 | Shawn Terry Cox | |
Mokai Paraha | ||
Vengi Hagai | ||
João Baptista Firmino Ferreira | ||
Soulan James Shango Pownceby | ||
Omar Keith Gavin | ||
Ciaran Crossan | ||
Tshepang Lloyd Mohale |
zwaargewicht, -91 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Anderson Fitzgerald Emmanuel | ||||||||||||||
Bye | ||||||||||||||
Anderson Fitzgerald Emmanuel | 19 | |||||||||||||
Kisione Mahanga | 14 | |||||||||||||
Kisione Mahanga | ||||||||||||||
Bye | ||||||||||||||
Anderson Fitzgerald Emmanuel | ||||||||||||||
Harpreet Singh | KO | |||||||||||||
Navitalai Tawake Cagiloaloa | ||||||||||||||
Bye | ||||||||||||||
Navitalai Tawake Cagiloaloa | ||||||||||||||
Harpreet Singh | KO | |||||||||||||
Sean Santana | ||||||||||||||
Harpreet Singh | KO | |||||||||||||
Harpreet Singh | 10 | |||||||||||||
Bradley Michael Pitt | 25 | |||||||||||||
Bradley Michael Pitt | 16 | |||||||||||||
Daniel Anthony Price | 12 | |||||||||||||
Bradley Michael Pitt | KO | |||||||||||||
James Onyango Wasao | ||||||||||||||
Haleonehetou Togia Atutolu | ||||||||||||||
James Onyango Wasao | KO | |||||||||||||
Bradley Michael Pitt | 25 | |||||||||||||
Awusone Yekini | 13 | |||||||||||||
Emmanuel Weingkro Izonritei | 12 | |||||||||||||
Awusone Yekini | 14 | |||||||||||||
Awusone Yekini | 32 | |||||||||||||
Stephen Douglas Joseph Simmons | 19 | |||||||||||||
Gino Paul Nardari | 10 | |||||||||||||
Stephen Douglas Joseph Simmons | 15 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Bradley Michael Pitt | ||
Harpreet Singh | ||
Halve finale | ||
Anderson Fitzgerald Emmanuel | ||
Awusone Yekini | ||
Kwartfinale | ||
5 | Kisione Mahanga | |
Navitalai Tawake Cagiloaloa | ||
James Onyango Wasao | ||
Stephen Douglas Joseph Simmons | ||
1/8e finale | ||
9 | Sean Santana | |
Daniel Anthony Price | ||
Haleonehetou Togia Atutolu | ||
Emmanuel Weingkro Izonritei | ||
Gino Paul Nardari |
superzwaargewicht, +91 kilogram
1/8e finale | kwartfinale | halve finale | finale | |||||||||||
Isekeli Maama | ||||||||||||||
Bye | ||||||||||||||
Isekeli Maama | ||||||||||||||
Steven Paul Rudic | KO | |||||||||||||
Steven Paul Rudic | ||||||||||||||
Bye | ||||||||||||||
Steven Paul Rudic | ||||||||||||||
Kevin Evans | KO | |||||||||||||
Robert Earl Montgomery | 19 | |||||||||||||
Kevin Evans | 31 | |||||||||||||
Kevin Evans | KO | |||||||||||||
Haruna Osumanu | ||||||||||||||
Haruna Osumanu | 15 | |||||||||||||
Star Ohara Tauasi | 14 | |||||||||||||
Kevin Evans | ||||||||||||||
David Price | KO | |||||||||||||
Fredrick Orieyo Oracho | ||||||||||||||
Varghese Johnson | KO | |||||||||||||
Varghese Johnson | KO | |||||||||||||
Patrick Michel Camille | ||||||||||||||
Patrick Michel Camille | 30 | |||||||||||||
Olanrewaju Durodola | 29 | |||||||||||||
Varghese Johnson | ||||||||||||||
David Price | KO | |||||||||||||
David Price | KO | |||||||||||||
Taraiasi Nodrakoro Rasaubale | ||||||||||||||
David Price | KO | |||||||||||||
Gregory John Weenink | ||||||||||||||
Niko Vaega | 9 | |||||||||||||
Gregory John Weenink | 18 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
David Price | ||
Kevin Evans | ||
Halve finale | ||
Steven Paul Rudic | ||
Varghese Johnson | ||
Kwartfinale | ||
5 | Haruna Osumanu | |
Isekeli Maama | ||
Gregory John Weenink | ||
Patrick Michel Camille | ||
1/8e finale | ||
9 | Robert Earl Montgomery | |
Star Ohara Tauasi | ||
Fredrick Orieyo Oracho | ||
Olanrewaju Durodola | ||
Taraiasi Nodrakoro Rasaubale | ||
Niko Vaega |
Medaillespiegel
rang | land | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 1 | 2 | 8 | |
2 | 2 | 0 | 4 | 6 | |
3 | 1 | 2 | 2 | 5 | |
4 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
5 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
1 | 0 | 0 | 1 | ||
7 | 0 | 2 | 0 | 2 | |
8 | 0 | 1 | 3 | 4 | |
9 | 0 | 1 | 2 | 3 | |
10 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
0 | 1 | 0 | 1 | ||
0 | 1 | 0 | 1 | ||
13 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
14 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
0 | 0 | 1 | 1 | ||
0 | 0 | 1 | 1 | ||
0 | 0 | 1 | 1 | ||
0 | 0 | 1 | 1 | ||
0 | 0 | 1 | 1 |
Bronnen, noten en/of referenties |
Disciplines op de Gemenebestspelen van 2006 |
---|
Atletiek · Badminton · Basketbal · Boksen · Bowls · Gewichtheffen · Hockey · Mountainbike · Netball · Ritmische gymnastiek · Rugby Sevens · Schietsport · Schoonspringen · Squash · Synchroonzwemmen · Tafeltennis · Triatlon · Turnen · Wielersport (baan · weg) · Zwemmen |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.