Tafeltennis op de Gemenebestspelen 2006
Tafeltennis is een van de olympische sporten die werden beoefend tijdens de Gemenebestspelen 2006.
Resultaten
Gemengd
Dubbelspel
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||
Cai/Li | 3 | |||||||||||||
Laugesen/Li | 0 | |||||||||||||
Cai/Li | 3 | |||||||||||||
Roy/Das | 0 | |||||||||||||
Baggaley/Walker | 0 | |||||||||||||
Roy/Das | 3 | |||||||||||||
Cai/Li | 3 | |||||||||||||
Lavale/Miao | 1 | |||||||||||||
Lavale/Miao | 3 | |||||||||||||
N. Saha/S. Saha | 2 | |||||||||||||
Lavale/Miao | 3 | |||||||||||||
Toriola/Oshonaike | 2 | |||||||||||||
Rushton/Parker | 0 | |||||||||||||
Toriola/Oshonaike | 3 | |||||||||||||
Cai/Li | 1 | |||||||||||||
Yang/Zhang | 3 | |||||||||||||
Clarke/Lay | 0 | |||||||||||||
Ibrahim/Beh | 3 | |||||||||||||
Ibrahim/Beh | 2 | |||||||||||||
Ho/Tan | 3 | |||||||||||||
Ho/Tan | 3 | |||||||||||||
Hubbard/Hung | 0 | |||||||||||||
Ho/Tan | 0 | |||||||||||||
Yang/Zhang | 3 | Derde plaats | ||||||||||||
Achanta/Ghatak | 2 | |||||||||||||
Chan/Ng | 3 | |||||||||||||
Chan/Ng | 0 | Lavale/Miao | 2 | |||||||||||
Yang/Zhang | 3 | Ho/Tan | 3 | |||||||||||
Merotohun/Edem | 0 | |||||||||||||
Yang/Zhang | 3 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Zi Yang/Xue Ling Zhang | ||
Xiao Li Cai/Jia Wei Li | ||
B-Finale | ||
Jason Ho/Paey Fern Tan | ||
4 | Lavale/Miao | |
Kwartfinale | ||
5 | Roy/Das | |
Toriola/Oshonaike | ||
Ibrahim/Beh | ||
Chan/Ng | ||
1/8e finale | ||
9 | Laugesen/Li | |
Baggaley/Walker | ||
S. Saha/N. Saha | ||
Rushton/Parker | ||
Clarke/Lay | ||
Hubbard/Hung | ||
Achanta/Ghatak | ||
Merotohun/Edem |
Mannen
Enkelspel
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||
William Henzell | 4 | |||||||||||||
Simon Gerada | 2 | |||||||||||||
William Henzell | 4 | |||||||||||||
Zi Yang | 0 | |||||||||||||
Zi Yang | 4 | |||||||||||||
Subhajit Saha | 1 | |||||||||||||
William Henzell | 4 | |||||||||||||
Adam Robertson | 0 | |||||||||||||
Adam Robertson | 4 | |||||||||||||
Jason Ho | 2 | |||||||||||||
Adam Robertson | 4 | |||||||||||||
Alan Cooke | 3 | |||||||||||||
Alan Cooke | 4 | |||||||||||||
Kazeem Nasiru | 2 | |||||||||||||
William Henzell | 3 | |||||||||||||
Sharath Achanta | 4 | |||||||||||||
Ryan Jenkins | 3 | |||||||||||||
Segun Toriola | 4 | |||||||||||||
Segun Toriola | 4 | |||||||||||||
Bence Csaba | 1 | |||||||||||||
Bence Csaba | 4 | |||||||||||||
Russell Lavale | 1 | |||||||||||||
Sharath Achanta | 4 | |||||||||||||
Segun Toriola | 0 | Derde plaats | ||||||||||||
Peter Jackson | 1 | |||||||||||||
Xiaoli Cai | 4 | |||||||||||||
Sharath Achanta | 4 | Adam Robertson | 3 | |||||||||||
Xiaoli Cai | 2 | Segun Toriola | 4 | |||||||||||
Sharath Achanta | 4 | |||||||||||||
Andrew Rushton | 1 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Sharath Achanta | ||
William Henzell | ||
B-Finale | ||
Segun Toriola | ||
4 | Adam Robertson | |
Kwartfinale | ||
5 | Zi Yang | |
Alan Cooke | ||
Bence Csaba | ||
Xiaoli Cai | ||
1/8e finale | ||
9 | Simon Gerada | |
Subhajit Saha | ||
Jason Ho | ||
Kazeem Nasiru | ||
Ryan Jenkins | ||
Russell Lavale | ||
Peter Jackson | ||
Andrew Rushton |
Dubbelspel
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||
Jenkins/Robertson | 3 | |||||||||||||
Cowan/Sugrue | 0 | |||||||||||||
Jenkins/Robertson | 1 | |||||||||||||
Cooke/Drinkhall | 3 | |||||||||||||
Datta/Saha | 0 | |||||||||||||
Cooke/Drinkhall | 3 | |||||||||||||
Cooke/Drinkhall | 0 | |||||||||||||
Merotohun/Toriola | 3 | |||||||||||||
Henzell/Zalcberg | 3 | |||||||||||||
Hinse/Qiang | 1 | |||||||||||||
Henzell/Zalcberg | 1 | |||||||||||||
Merotohun/Toriola | 3 | |||||||||||||
Chen/Laugesen | 0 | |||||||||||||
Merotohun/Toriola | 3 | |||||||||||||
Baggaley/Rushton | 0 | |||||||||||||
Merotohun/Toriola | 3 | |||||||||||||
Cai/Yang | 3 | |||||||||||||
Hubbard/Jackson | 0 | |||||||||||||
Cai/Yang | 3 | |||||||||||||
Csaba/Kassam | 0 | |||||||||||||
Ajetunmobi/Nasiru | 0 | |||||||||||||
Csaba/Kassam | 3 | |||||||||||||
Cai/Yang | 2 | |||||||||||||
Baggaley/Rushton | 3 | Derde plaats | ||||||||||||
Baggaley/Rushton | WO | |||||||||||||
Gerada/Gerada | ||||||||||||||
Baggaley/Rushton | 3 | Cai/Yang | 3 | |||||||||||
Achanta/Roy | 2 | Cooke/Drinkhall | 2 | |||||||||||
Brown/Lavale | 2 | |||||||||||||
Achanta/Roy | 3 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Monday Merotohun/Segun Toriola | ||
Andrew Baggaley/Andrew Rushton | ||
B-Finale | ||
Xiao Li Cai/Zi Yang | ||
4 | Cooke/Drinkhall | |
Kwartfinale | ||
5 | Csaba/Kassam | |
Jenkins/Robertson | ||
Achanta/Roy | ||
Henzell/Zalcberg | ||
1/8e finale | ||
9 | Hubbard/Jackson | |
Ajetunmobi/Nasiru | ||
Gerada/Gerada | ||
Brown/Lavale | ||
Cowan/Sugrue | ||
Datta/Saha | ||
Hinse/Qiang | ||
Chen/Laugesen |
Teams
Groep A
rang | land | win | ver |
---|---|---|---|
1 | 6 | 0 | |
2 | 5 | 1 | |
3 | 3 | 3 | |
4 | 3 | 3 | |
5 | 3 | 3 | |
6 | 1 | 5 | |
7 | 0 | 6 |
Groep B
rang | land | win | ver |
---|---|---|---|
1 | 6 | 0 | |
2 | 5 | 1 | |
3 | 4 | 2 | |
4 | 3 | 3 | |
5 | 2 | 4 | |
6 | 1 | 5 | |
7 | 0 | 6 |
Groep C
rang | land | win | ver |
---|---|---|---|
1 | 6 | 0 | |
2 | 5 | 1 | |
3 | 3 | 3 | |
4 | 3 | 3 | |
5 | 3 | 3 | |
6 | 1 | 5 | |
7 | 0 | 6 |
Groep D
rang | land | win | ver |
---|---|---|---|
1 | 5 | 0 | |
2 | 4 | 1 | |
3 | 3 | 2 | |
4 | 2 | 3 | |
5 | 1 | 4 | |
6 | 0 | 5 |
Eindfase
kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||
|
3 | |||||||||
|
2 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
|
1 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
2 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
1 | |||||||||
|
3 | derde plaats | ||||||||
|
2 | |||||||||
|
1 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
Vrouwen
Enkelspel
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||
Jia Wei Li | 4 | |||||||||||||
Joanna Parker | 0 | |||||||||||||
Jia Wei Li | 4 | |||||||||||||
Mo Zhang | 0 | |||||||||||||
Mo Zhang | 4 | |||||||||||||
Jian Fang Lay | 3 | |||||||||||||
Jia Wei Li | 4 | |||||||||||||
Yan Xu | 1 | |||||||||||||
Lee Wei Beh | 1 | |||||||||||||
Stephanie Sang | 4 | |||||||||||||
Stephanie Sang | 0 | |||||||||||||
Yan Xu | 4 | |||||||||||||
Mouma Das | 3 | |||||||||||||
Yan Xu | 4 | |||||||||||||
Jia Wei Li | 3 | |||||||||||||
Xue Ling Zhang | 4 | |||||||||||||
Karen Jin Li | 4 | |||||||||||||
May Cho | 3 | |||||||||||||
Karen Jin Li | 1 | |||||||||||||
Xue Ling Zhang | 4 | |||||||||||||
Sock Khim Ng | 1 | |||||||||||||
Xue Ling Zhang | 4 | |||||||||||||
Xue Ling Zhang | 4 | |||||||||||||
Miao Miao | 1 | Derde plaats | ||||||||||||
Sharon Tan | 4 | |||||||||||||
Soo Jin Chiu | 1 | |||||||||||||
Sharon Tan | 2 | Yan Xu | 4 | |||||||||||
Miao Miao | 4 | Miao Miao | 0 | |||||||||||
Poulomi Ghatak | 1 | |||||||||||||
Miao Miao | 4 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Xue Ling Zhang | ||
Jia Wei Lin | ||
B-Finale | ||
Yan Xu | ||
4 | Miao Miao | |
Kwartfinale | ||
5 | Mo Zhang | |
Stephanie Sang | ||
Karen Jin Li | ||
Sharon Tan | ||
1/8e finale | ||
9 | Sock Khim Ng | |
May Cho | ||
Poulomi Ghatak | ||
Soo Jin Chiu | ||
Mouma Das | ||
Lee Wei Beh | ||
Jian Fang Lay | ||
Joanna Parker |
Dubbelspel
Achtste finale | Kwartfinale | Halve finale | Finale | |||||||||||
Li/Zhang | 3 | |||||||||||||
Chiu/Fan | 1 | |||||||||||||
Li/Zhang | 3 | |||||||||||||
Parker/Sibley | 1 | |||||||||||||
Koi/Qu | 1 | |||||||||||||
Parker/Sibley | 3 | |||||||||||||
Li/Zhang | 3 | |||||||||||||
Li/Yang | 0 | |||||||||||||
Li/Yang | 3 | |||||||||||||
Edem/Oshonaike | 0 | |||||||||||||
Li/Yang | 3 | |||||||||||||
Das/Ghatak | 2 | |||||||||||||
Daunton/Owen | 2 | |||||||||||||
Das/Ghatak | 3 | |||||||||||||
Li/Zhang | 3 | |||||||||||||
Tan/Xu | 0 | |||||||||||||
Lay/Miao | 3 | |||||||||||||
Manikku Babu/Rodrigo | 0 | |||||||||||||
Lay/Miao | 3 | |||||||||||||
Beh/Ng | 1 | |||||||||||||
Kumaresan/Saha | 0 | |||||||||||||
Beh/Ng | 3 | |||||||||||||
Lay/Miao | 2 | |||||||||||||
Tan/Xu | 3 | Derde plaats | ||||||||||||
Lower/Walker | ||||||||||||||
Knubley/Patel | WO | |||||||||||||
Knubley/Patel | 0 | Li/Yang | 2 | |||||||||||
Tan/Xu | 3 | Lay/Miao | 3 | |||||||||||
Chiu/Zhang | 1 | |||||||||||||
Tan/Xu | 3 | |||||||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Jia Wei Li/Xue Ling Zhang | ||
Sharon Tan/Yan Xu | ||
B-Finale | ||
Jian Fang Lay/Miao Miao | ||
4 | Li/Yang | |
Kwartfinale | ||
5 | Parker/Sibley | |
Das/Ghatak | ||
Beh/Ng | ||
Knubley/Patel | ||
1/8e finale | ||
9 | Chiu/Fan | |
Koi/Qu | ||
Edem/Shonaike | ||
Daunton/Owen | ||
Manikku Babu/Rodrigo | ||
Kumaresan/Saha | ||
Lower/Walker | ||
Chiu/Zhang |
Teams
Groep A
rang | land | win | ver |
---|---|---|---|
1 | 3 | 0 | |
2 | 2 | 1 | |
3 | 1 | 2 | |
4 | 0 | 3 |
Eindfase
kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
|
1 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
|
1 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
2 | derde plaats | ||||||||
|
3 | |||||||||
|
2 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
3 | |||||||||
|
0 | |||||||||
Onderdeel voor gehandicapten
Vrouwen enkelspel
kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||
Susan Gilroy | 3 | |||||||||
Philomena Konwea | 0 | |||||||||
Susan Gilroy | 3 | |||||||||
Vivian Ozurumba | 0 | |||||||||
Rose Riese | 0 | |||||||||
Vivian Ozurumba | 3 | |||||||||
Susan Gilroy | 3 | |||||||||
Faith Obiora | 1 | |||||||||
Catherine Mitton | 3 | |||||||||
Sara Head | 2 | |||||||||
Catherine Mitton | 2 | derde plaats | ||||||||
Faith Obiora | 3 | |||||||||
Faith Obiora | 3 | |||||||||
Vivian Ozurumba | 0 | |||||||||
Claire Harris | 0 | |||||||||
Catherine Mitton | 3 | |||||||||
rang | naam | land |
---|---|---|
Finale | ||
Susan Gilroy | ||
Faith Obiora | ||
B-Finale | ||
Catherine Mitton | ||
4 | Vivian Ozurumba | |
Kwartfinale | ||
5 | Philomena Konwea | |
Rose Riese | ||
Sara Head | ||
Claire Harris |
Medaillespiegel
rang | land | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 3 | 11 | |
2 | 2 | 0 | 1 | 3 | |
3 | 1 | 1 | 2 | 4 | |
4 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Disciplines op de Gemenebestspelen van 2006 |
---|
Atletiek · Badminton · Basketbal · Boksen · Bowls · Gewichtheffen · Hockey · Mountainbike · Netball · Ritmische gymnastiek · Rugby Sevens · Schietsport · Schoonspringen · Squash · Synchroonzwemmen · Tafeltennis · Triatlon · Turnen · Wielersport (baan · weg) · Zwemmen |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.