Station Aat
Station Aat is een spoorwegstation langs spoorlijn 90 (Jurbeke - Aat - Denderleeuw) en spoorlijn 94 (Halle - Doornik) in de stad Aat (Frans: Ath). Van hier vertrok de in 1960 stilgelegde spoorlijn 81 (Aat - Blaton).
Opening | 30 oktober 1847 | |||
Sluiting | 1 juni 1892 (goederen) | |||
Telegrafische code | ATH | |||
Aantal sporen | 2 | |||
Lijn(en) | 90 - 94 | |||
Coördinaten | 50° 38′ NB, 3° 47′ OL | |||
Reizigerstellingen[1] -Weekdag -Zaterdag -Zondag | (2015) 5.339 928 937 | |||
Beheerder | NMBS | |||
Stationsinformatie NMBS | ||||
|
Treindienst
Dagelijks
Treintype | Verbinding | Dienstregeling |
---|---|---|
IC 06 | Brussels Airport-Zaventem - Brussel - Doornik | 1x/u |
L | Bergen - Geraardsbergen | 1x/u |
Week
Treintype | Verbinding | Dienstregeling |
---|---|---|
IC 26 | Sint-Niklaas - Dendermonde - Brussel - Kortrijk | 1x/u |
P | Verscheidene diensten | Tijdens de piekuren |
Zie de categorie Ath train station van Wikimedia Commons voor mediabestanden over dit onderwerp. |
Bronnen, noten en/of referenties
|
Spoorwegstations aan de spoorlijn 81: Blaton - Aat (Cursief: voormalig station) |
---|
0,0: Blaton · 2,3: Grandglise · 3,6: Stambruges · 6,1: Ecacheries · 7,9: Beloeil · 10,5: Huissignies · 11,8: Ladeuze · 14,2: Ormeignies · 17,5: Irchonwelz · 19,4: Aat |
Spoorwegstations aan de spoorlijn 90: Denderleeuw - Saint-Ghislain (Cursief: voormalig station) |
---|
0,0: Denderleeuw · 1,9: Iddergem · 4,4: Okegem · 7,5: Ninove · 10,2: Eichem · 12,1: Appelterre · 13,4: Zandbergen · 16,1: Idegem · 17,8: Schendelbeke · 21,7: Geraardsbergen · 23,2: Overboelare · 26,3: Acren · 28,7: Lessen · 29,8: Houraing · 31,8: Papignies · 33,5: La Cavée · 35,4: Rebaix · 39,9: Aat · 42,1: Maffle · 45,0: Mévergnies-Attre · 46,5: Brugelette · 48,3: Cambron-Casteau · 52,1: Lens · 55,6: Jurbeke · 58,0: Erbisœul · 66,7: Baudour · 71,8: Saint-Ghislain |
Spoorwegstations aan de spoorlijn 94: Halle - Blandain (Cursief: voormalig station) |
---|
0,0: Halle · 5,1: Beert-Bellingen · 7,2: Sint-Renelde · 10,0: Bierk · 15,4: Edingen · 18,2: Mark · 24,2: Zullik · 26,0: Opzullik · 27,4: Hellebecq · 30,7: Meslin-l'Evêque · 32,8: Isières · 34,4: Lanquesaint · 38,4: Aat · 41,7: Villers-Notre-Dame · 43,7: Ligne · 47,5: Chapelle-à-Wattines · 50,4: Leuze · 53,5: Pipaix · 56,0: Barry-Maulde · 61,6: Havinnes · 63,9: Havinnes-Village · 68,5: Doornik · 71,1: Froyennes · 75,5: Blandain |
Geplaatst op: 23-09-2007 |
Dit artikel is een beginnetje over openbaar vervoer. U wordt uitgenodigd om op bewerken te klikken om uw kennis aan dit artikel toe te voegen. |