Interlands Kazachs voetbalelftal 1990-1999
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Kazachs voetbalelftal speelde in de periode 1992 – 1999, vlak nadat het land onafhankelijk werd van de Sovjet-Unie.
Interlands
1992
| ||||
1 juni Central Asian Cup № 1 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
1 – 0 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Binaretdin Sultanbayev (KGZ) | |
Vladimir Niederhaus |
| ||||
3 juli Vriendschappelijk № 2 «onderlinge duels» |
Libië |
0 – 1 | Rŭngrado May First Stadion, Pyongyang Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Kim Young Chol (PRK) | |
| ||||
16 juli Central Asian Cup № 3 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
1 – 0 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Valery Urunov (TJK) | |
Ruslan Duzmambetov |
| ||||
14 september Central Asian Cup № 4 «onderlinge duels» |
Turkmenistan |
1 – 1 | Kopet-Dag Stadion, Asjchabad Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Binaretdin Sultanbayev (KGZ) | |
Vitaly Zolotukhin |
| ||||
26 september Central Asian Cup № 5 «onderlinge duels» |
Kirgizië |
1 – 1 | Spartak Stadion, Bisjkek Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Aleksandr Blinkov (UZB) | |
Sergei Bondarenko |
| ||||
14 oktober Central Asian Cup № 6 «onderlinge duels» |
Oezbekistan |
1 – 1 | Pakhtakor Stadion, Tashkent Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Abdulgani Radzhabov (KGZ) | |
Azamat Abdoeraimov |
| ||||
25 oktober Central Asian Cup № 7 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
2 – 0 | Gani Muratbayeva Stadion, Qızılorda Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Konstantin Partsalis (TKM) | |
Nikolay Kurgansky Nikolay Kurgansky |
1993
- Geen interlands gespeeld
1994
| ||||
11 april Tashkent Toernooi № 8 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
1 – 0[3] | MHSK Stadion, Tashkent Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Sardar Nadzhafaliev (UZB) | |
Oleg Kapustnikov |
| ||||
13 april Tashkent Toernooi № 9 «onderlinge duels» |
Oezbekistan |
1 – 0 | Pakhtakor Stadion, Tashkent Toeschouwers: 45.000 Scheidsrechter: Abduraim Babaev (TJK) | |
Aleksandr Tikhonov |
| ||||
15 april Tashkent Toernooi № 10 «onderlinge duels» |
Turkmenistan |
0 – 0 | Pakhtakor Stadion, Tashkent Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Z. Abdullayev (UZB) | |
| ||||
17 april Tashkent Toernooi № 11 «onderlinge duels» |
Kazachstan |
0 – 0[4] | Pakhtakor Stadion, Tashkent Toeschouwers: 2.900 Scheidsrechter: Babur Khaydarov (UZB) | |
1995
| ||||
27 december Vriendschappelijk № 12 «onderlinge duels» |
Koeweit |
0 – 0 | Kazma Stadion, Koeweit-Stad Toeschouwers: 1.000 Scheidsrechter: Rahdi Al Haddad (KUW) | |
| ||||
29 december Vriendschappelijk № 13 «onderlinge duels» |
Saoedi-Arabië |
3 – 0[6] | Koning Fahd Stadion, Riyadh Toeschouwers: 8.500 Scheidsrechter: Hasan Al Beheiry (KSA) | |
Youssef Al-Thuniyan Youssef Al-Thuniyan Ahmed Jamel Madani |
1996
| ||||
3 januari Vriendschappelijk № 14 «onderlinge duels» |
Libanon |
2 – 1 | Municipal Stadium, Beiroet Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Ammar Ammar (LIB) | |
Hassan Ayoub Fadi Allouche |
| ||||
14 juni Asia Cup-kwalificatie № 15 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Kazachstan |
1 – 0 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Pirom Un-Prasert (THA) | |
Maksim Nizovtsev |
| ||||
21 juni Asia Cup-kwalificatie № 16 «onderlinge duels» 19:30 uur |
Syrië |
2 – 0 | Abbasiyyin Stadion, Damascus Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Fahed Al-Damisi (JOR) | |
Louay Taleb Mohannad Sheikh-Dib |
| ||||
5 juli Asia Cup-kwalificatie № 17 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Qatar |
3 – 0 | Khalifa Stadion, Doha Toeschouwers: — Scheidsrechter: Omer Al-Mehannah (KSA) | |
Abdulnasser Al-Obaidly Mahmoud Soufi Mohamed Salem Al-Enazi |
| ||||
12 juli Asia Cup-kwalificatie № 18 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Kazachstan |
0 – 1 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Nik Ahmad Yaakub (MAS) | |
1997
| ||||
11 mei WK-kwalificatie № 19 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Kazachstan |
3 – 0 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Allabergen Sapaev (TKM) | |
Boulat Esmagambetov Valeri Yablochkin Boulat Esmagambetov |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 20 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Irak |
1 – 2 | Al-Shaeb Stadion, Bagdad Toeschouwers: 20.000 Scheidsrechter: Jihong Wei (CHN) | |
Sadiq Abdul Ridha |
| ||||
11 juni WK-kwalificatie № 21 «onderlinge duels» 14:30 uur |
Pakistan |
0 – 7 | Railway Field, Lahore Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Abbas Al Dashti (KUW) | |
| ||||
29 juni WK-kwalificatie № 22 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Kazachstan |
3 – 1 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Russamee Jindamai (THA) | |
Nourken Mazbaev Vladimir Loginov Alexei Klishin |
| ||||
2 september Vriendschappelijk № 23 «onderlinge duels» 16:15 uur |
China |
3 – 0 | Dalian Stadion, Dalian Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Wei Lee (CHN) | |
Zhiyi Fan Jinyu Li Bing Li |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 24 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Zuid-Korea |
3 – 0[7] | Chamsil Stadion, Seoul Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: Santhan Nagalingham (SIN) | |
Choi Yong-su Choi Yong-su Choi Yong-su |
| ||||
12 september WK-kwalificatie № 25 «onderlinge duels» 17:45 uur |
Arabische Emiraten |
4 – 0 | Zayed Sports City, Abu Dhabi Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Pirom Un-Prasert (THA) | |
Ali Hassan Ghulam Hilal Mohamed Obaid Bakheet Zuhair Saeed Khamees Saad Mubarak |
| ||||
20 september WK-kwalificatie № 26 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Kazachstan |
1 – 1 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Ahmad Nabil Ayad (LBA) | |
Roeslan Baltiev |
| ||||
4 oktober WK-kwalificatie № 27 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Kazachstan |
1 – 1 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Tajaddin Fares (SYR) | |
Viktor Zoebarev |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 28 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Kazachstan |
1 – 1 | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 15.000 Scheidsrechter: Sultan Mujalli Al-Aalaq (BHR) | |
Pavel Evteev |
| ||||
18 oktober WK-kwalificatie № 29 «onderlinge duels» 16:00 uur |
Kazachstan |
3 – 0[8] | Zentralstadion, Alma-Ata Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Nik Ahmad Haji Yaakub (MAS) | |
Vitali Sparyshev Pavel Evteev Dmitri Yuist |
| ||||
25 oktober WK-kwalificatie № 30 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Oezbekistan |
4 – 0 | Pakhtakor Stadion, Tashkent Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Hassan Abdullah Al-Agmi (OMA) | |
Igor Shkvirin Igor Shkvirin Andrei Fedorov Mirdjalal Kassymov |
| ||||
8 november WK-kwalificatie № 31 «onderlinge duels» 19:00 uur |
Japan |
5 – 1 | Olympisch Stadion, Tokio Toeschouwers: 56.032 Scheidsrechter: Mario van der Ende (NED) | |
Yutaka Akita Hidetoshi Nakata Masayuki Nakayama Masami Ihara Takuya Takagi |
1998
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 32 «onderlinge duels» |
Thailand |
1 – 0 | ||
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 33 «onderlinge duels» |
Thailand |
1 – 0 | ||
| ||||
1 december Aziatische Spelen № 34 «onderlinge duels» 15:30 uur |
Kazachstan |
0 – 2 | Sri Nakhon Lamduan Stadion, Sisaket Toeschouwers: 10.086 Scheidsrechter: Hani Bilal (QAT) | |
| ||||
3 december Aziatische Spelen № 35 «onderlinge duels» 15:30 uur |
Laos |
0 – 5 | Sri Nakhon Lamduan Stadion, Sisaket Toeschouwers: — Scheidsrechter: — | |
| ||||
8 december Aziatische Spelen № 36 «onderlinge duels» 17:00 uur |
Thailand |
1 – 1 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: — | |
Dusit Chalermsan |
| ||||
10 december Aziatische Spelen № 37 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Kazachstan |
2 – 0 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 40.000 Scheidsrechter: — | |
Viktor Zubarev Nurmat Mirzabaev |
| ||||
12 december Aziatische Spelen № 38 «onderlinge duels» 15:00 uur |
Libanon |
3 – 0 | Rajamangala Stadion, Bangkok Toeschouwers: 60.000 Scheidsrechter: — | |
Zaher Andari Zaher Andari Nabil El Jourdi |
1999
- Geen interlands gespeeld
KFF · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · Kazachs vrouwenelftal · Olympisch elftal · Kazachstan U21 · Kazachstan U20 · Kazachstan U19 · Kazachstan U18 · Kazachstan U17
1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019
1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018
Albanië · Andorra · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · België · Bulgarije · Burkina Faso · China · Cyprus · Denemarken · Duitsland · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Georgië · Griekenland · Hongarije · Ierland · IJsland · Irak · Iran · Japan · Jordanië · Kirgizië · Koeweit · Kroatië · Laos · Letland · Libanon · Libië · Litouwen · Macau · Malta · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nepal · Noord-Korea · Oekraïne · Oezbekistan · Oman · Oostenrijk · Pakistan · Palestina · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · San Marino · Saoedi-Arabië · Schotland · Servië · Singapore · Syrië · Tadzjikistan · Thailand · Tsjechië · Turkmenistan · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Vietnam · Wit-Rusland · Zuid-Korea · Zweden
Bronnen, noten en/of referenties
|