Expeditie Robinson 2004
Expeditie Robinson 2004 is het 5e seizoen van Expeditie Robinson.
Expeditie Robinson 2004
| ||||||
Zender(s) | ||||||
Start | augustus 2004 | |||||
Einde | november 2004 | |||||
Aantal afleveringen | 14 | |||||
Seizoenchronologie | ||||||
| ||||||
|
Synopsis
De kandidaten werden in het vijfde seizoen ingedeeld naar land van herkomst (Nederland vs. België). Voor het eerst zouden beide teams op hetzelfde eiland zitten.
Het idee van een geheime expeditie werd verder uitgewerkt in de vorm van een derde kamp midden op het eiland van beide teams. Deze zogenaamde verstekelingen mochten niet gezien worden, maar mochten van alles doen om te overleven: met andere woorden, de andere kampen beroven van hun voedsel. Uiteindelijk zouden vijf verstekelingen opnieuw aan de expeditie mogen deelnemen. Er werd geen laatste Eilandraad gehouden, maar de deelnemers brachten hun stem uit in een tv uitzending in de studio na afloop toen zij alle TV-beelden hadden bekeken en dus ook dingen zagen die zij zelf niet hadden meegemaakt. Frank (België), wint van Matthias (België) met 9-2.
Kandidaten
Deelnemer | Leeftijd | Woonplaats | Beroep | Plaats |
---|---|---|---|---|
Frank de Meulder | 37 | Schilde | dakdekker | finalist, winnaar |
Matthias Verscheure | 23 | Oostende | leraar | finalist, tweede |
Marjolein Cuijpers | 27 | Amsterdam | verkoper kledingwinkel, ondernemer | afgevallen, derde |
Shandinella Cornelia | 26 | Utrecht | verpleegkundige | afgevallen, vierde |
Ronald Groenink | 43 | Lelystad | piloot | weggestemd, vijfde |
Klaar van der Lippe | 42 | Rotterdam | kunstenaar | weggestemd, zesde |
Mick van Poelvoorde | 39 | Schepdaal | restauranteigenaar en brandweerman | weggestemd, zevende |
Darline Degheldere | 41 | Zwijndrecht | bankdirecteur | afgevallen, achtste |
Peter de Groote | 33 | Ieper | eigenaar bonbonwinkelketen | vertrokken (psychische problemen), negende |
Mohammed Bouziane | 29 | Turnhout | ploegbaas bouwbedrijf | vertrokken (psychische problemen), tiende |
Kelly Eulaers | 22 | Borgerhout | bestuursassistent | vertrokken (psychische problemen), elfde |
Frouke van Fraeyenhove | 22 | Den Haag | student economie/management | weggestemd (verzwakt), twaalfde |
Mitchell A. El Mehtouchi | 33 | Boom | afgestudeerd Frans/Engels | weggestemd, dertiende |
Ernestine Schweig | 43 | Nieuw-Vennep | assistent-purser | vertrokken (fysieke problemen), veertiende |
Jeroen van der Hoef | 26 | Groningen | student Kunstacademie | vertrokken (heimwee), vijftiende |
Patrick Bierens | 35 | Horst | directeur Wellness centre ANCO | vertrokken (heimwee), zestiende |
Sarah De Bleecker | 24 | Deinze | barmedewerker hotel | vertrokken (uitputting), zeventiende |
Henk van Dam | 59 | Hardegarijp | oud-directeur | vertrokken (uitputting), achttiende |
Jaargangen (NL & BE): | 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 |
Jaargangen (NL): | 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 |
Jaargangen (BE): | 2018 |
Specials (NL & BE): | Strijd der Titanen (2006) · NL vs BE (2020) |
Robinsons (NL & BE): | Karin Lindenhovius (2000) · Richard Mackowiak (2001) · Derek Blok (2002) · Jutta Borms (2003) · Frank de Meulder (2004) · Marnix Allegaert (2005) · Ryan van Esch (2006) · Olga Urashova (2006) · Vinncent Arrendell (2007) · Yin Oei Sian (2008) · Marcel Vandezande (2009) · Regina Romeijn (2010) · Tanja Dexters (2011) · Fatima Moreira de Melo (2012) |
Robinsons (NL): | Edith Bosch (2013) · Kay Nambiar (2014) · Amara Onwuka (2015) · Bertie Steur (2016) · Carlos Platier Luna (2017) · Jan Bronninkreef (2018) |
Robinsons (BE): | Robbe De Backer (2018) |
Presentatoren (NL & BE): | |
Presentatoren (NL): | |
Presentatoren (BE): | Bartel Van Riet (2018) |
Eilanden: | Maleisië: Seribuat · Sembilang · Tengah · Simbang · Lima · Periuk · Mensirip · Uma · Kador · Gual · Si Mirat · Teluk · Rapang · Harimau · Tioman · Langun · Gaya |
Indonesië: Pantai · Timo · Kelapa · Bicol · Caramoan | |
Filipijnen: Palawan · Dilumacad · Dibuluan · Entalula · Panga · Miniloc | |
Panama: Espirito Santos · Isla Casaya · Isla Monte · Isla Contadora |