Europees kampioenschap honkbal 2005
Het EK Honkbal 2005 werd van 7 juli tot 17 juli in Tsjechië gehouden. De wedstrijden werden gespeeld in Praag, Blansko, Choceň en Olomouc.
Deelnemende landen
Deze twaalf landen werden als volgt verdeeld over 2 poules:
Poule A | Poule B |
---|---|
Officials
Umpires
Naam Umpire | Land | Naam Umpire | Land | |
---|---|---|---|---|
Dana Beszczynski | Jacob Plieth | |||
Patrick Cibba | Mykola Ponomariov | |||
Tomáš Černý | Jaroslav Prokop | |||
Ninoslav Jalsic | František Přibyl | |||
Jiří Kroupa | Marco Screti | |||
David Kulhánek | Nestor-Luis Torres | |||
Michael Larkin | Edwin van den Berk | |||
Javier Menendez | Jens Waider |
Wedstrijdschema
De resultaten uit de eerste ronde tegen de teams die ook doorgingen, werden naar de finaleronde meegenomen.
Legenda | |
1e fase, poule A | :A |
1e fase, poule B | :B |
2e fase, poule 1-6 | :C |
2e fase, poule 7-12 | :D |
Datum en Tijd | Plaats | Poule | Uitslag | Opmerkingen | ||
---|---|---|---|---|---|---|
7 juli 16:00 | Blansko | B, C | 10 - 1 | |||
8 juli 17:00 | Olomouc | A | 0 - 4 | |||
9 juli 12:00 | Blansko | B | 2 - 0 | |||
9 juli 12:00 | Choceň | A, D | 2 - 8 | |||
9 juli 15:00 | Olomouc | B | 9 - 1 | |||
9 juli 16:00 | Blansko | B, C | 3 - 5 | |||
9 juli 16:00 | Choceň | A | 2 - 7 | |||
9 juli 20:00 | Blansko | B, D | 2 - 7 | |||
9 juli 20:00 | Choceň | A, C | 4 - 1 | |||
10 juli 12:00 | Blansko | B | 0 - 10 | 8 innings | ||
10 juli 12:00 | Choceň | A, D | 2 - 3 | 13 innings | ||
10 juli 15:00 | Olomouc | A | 12 - 0 | 7 innings | ||
10 juli 16:00 | Blansko | B | 0 - 14 | 7 innings | ||
10 juli 16:00 | Choceň | A | 3 - 6 | |||
10 juli 20:00 | Blansko | B | 10 - 5 | |||
10 juli 20:00 | Choceň | A | 11 - 1 | 7 innings | ||
11 juli 10:00 | Choceň | A | 3 - 4 | |||
11 juli 12:00 | Blansko | B, D | 2 - 3 | |||
11 juli 15:00 | Choceň | A | 2 - 0 | |||
11 juli 16:00 | Blankso | B | 2 - 12 | |||
11 juli 17:00 | Olomouc | A | 5 - 4 | |||
11 juli 20:00 | Blankso | B | 12 - 2 | 7 innings | ||
11 juli 20:00 | Choceň | B | 7 - 4 | |||
12 juli 10:00 | Choceň | A, C | 4 - 15 | 7 innings | ||
12 juli 12:00 | Olomouc | A, D | 1 - 10 | |||
12 juli 15:00 | Choceň | A | 3 - 5 | |||
12 juli 16:00 | Blansko | B, D | 1 - 7 | |||
12 juli 17:00 | Olomouc | B | 3 - 9 | |||
12 juli 20:00 | Blansko | B, C | 3 - 2 | 11 innings | ||
12 juli 20:00 | Choceň | A, C | 8 - 5 | |||
14 juli 12:00 | Praag | C | 2 - 10 | |||
14 juli 16:00 | Blansko | D | 0 - 2 | |||
14 juli 16:00 | Praag | C | 11 - 1 | 7 innings | ||
14 juli 20:00 | Blansko | D | 5 - 6 | |||
14 juli 20:00 | Choceň | D | 2 - 3 | |||
14 juli 20:00 | Praag | C | 3 - 0 | |||
15 juli 12:00 | Praag | C | 1 - 17 | 7 innings | ||
15 juli 15:00 | Choceň | D | 3 - 13 | |||
15 juli 16:00 | Praag | C | 1 - 7 | |||
15 juli 20:00 | Blankso | D | 2 - 0 | |||
15 juli 20:00 | Choceň | D | 2 - 25 | 5 innings | ||
15 juli 20:00 | Praag | C | 2 - 11 | |||
16 juli 12:00 | Praag | C | 2 - 0 | |||
16 juli 16:00 | Blansko | D | 0 - 15 | 8 innings | ||
16 juli 16:00 | Praag | C | 1 - 6 | |||
16 juli 20:00 | Blansko | D | 1 - 9 | |||
16 juli 20:00 | Choceň | D | 0 - 8 | |||
16 juli 20:00 | Praag | C | 12 - 0 | 7 innings | ||
17 juli 10:00 | Praag | Troostfinale | 7 - 3 | |||
17 juli 14:00 | Praag | Finale | 15 - 0 | 7 innings |
Poules
De twaalf landen werden verdeeld over 2 poules:
Poule A
Ploeg | G | W | V | P | R(V) | R(T) |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5 | 0 | 10 | 36 | 6 | |
5 | 4 | 1 | 8 | 31 | 16 | |
5 | 2 | 3 | 4 | 21 | 36 | |
5 | 2 | 3 | 4 | 21 | 23 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 11 | 23 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 15 | 31 |
Poule B
Ploeg | G | W | V | P | R(V) | R(T) |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5 | 0 | 10 | 46 | 14 | |
5 | 4 | 1 | 8 | 34 | 17 | |
5 | 3 | 2 | 6 | 29 | 10 | |
5 | 2 | 3 | 4 | 15 | 39 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 12 | 35 | |
5 | 0 | 5 | 0 | 12 | 33 |
Na deze poulefase werden de zes beste en zes slechtste ploegen van het kampioenschap verdeeld in weer twee nieuwe poules:
Poule 1 - 6
Ploeg | G | W | V | P | R(V) | R(T) |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 5 | 0 | 10 | 51 | 6 | |
5 | 4 | 1 | 8 | 33 | 12 | |
5 | 3 | 2 | 6 | 26 | 25 | |
5 | 2 | 3 | 4 | 24 | 35 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 7 | 32 | |
5 | 0 | 5 | 0 | 7 | 38 |
Poule 7 - 12
Ploeg | G | W | V | P | R(V) | R(T) |
---|---|---|---|---|---|---|
5 | 4 | 1 | 8 | 42 | 10 | |
5 | 3 | 2 | 6 | 45 | 14 | |
5 | 3 | 2 | 6 | 19 | 43 | |
5 | 3 | 2 | 6 | 14 | 21 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 16 | 21 | |
5 | 1 | 4 | 2 | 8 | 35 |
Troostfinale om plaats 3 en 4
Ploeg | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Runs | Hits | Errors |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | 6 | |
0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | X | 7 | 11 | 2 |
Finale om plaats 1 en 2
Ploeg | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Runs | Hits | Errors |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 | 4 | 1 | |
0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 9 | X | X | X | 15 | 19 | 0 |
Persoonlijke Prijzen
Prijs | Winnaar | Land | |
---|---|---|---|
Beste Slagman | Ian Young | .500 (9 uit 18) | |
Beste Pitcher (ERA) | Samuel Meurant | 0.00 (17,2 innings) | |
Beste Pitcher (W-L) | Javier Civit | 3 - 0 | |
Meeste RBI's | Ivanon Coffie | 17 RBI's | |
Homerun King | Ivanon Coffie | 8 homeruns | |
Meeste Gestolen Honken | Sebastien Hervé | 5 gestolen honken | |
Meeste Gescoorde Punten | Javier Zabalza | 13 punten | |
Beste Verdedigende Speler | Raily Legito | ||
Meest Waardevolle Speler | Ivanon Coffie | .467, 14 H, 8 HR, 17 RBI, 14 R |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.