Argentinië op de Olympische Zomerspelen 2020
Argentinië neemt deel aan de Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio, Japan.
Land | Argentinië | ||||||||||||||||
IOC-landcode | ARG | ||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Argentino (es) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2020 in Tokio | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Argentinië op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | |||||||||||||||||
Argentinië op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | |||||||||||||||||
|
Atleten
Hieronder volgt een overzicht van de atleten die zich reeds hebben verzekerd van deelname aan de Olympische Zomerspelen 2020.
sport | vrouwen | mannen | totaal |
---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | |
1 | 1 | ||
14 | 14 | ||
16 | 16 | 32 | |
1 | 1 | ||
1 | 1 | ||
1 | |||
13 | 13 | ||
2 | 1 | 3 | |
1 | 1 | ||
12 | 12 | ||
1 | 1 | ||
4 | 3 | 7 | |
2 | 1 | 3 | |
totaal |
Sporten
Atletiek
- Mannen
- Loopnummers
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Joaquín Arbe | marathon | n.v.t. | |||||||
Eulalio Muñoz | n.v.t. |
- Vrouwen
- Loopnummers
atlete | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Marcela Cristina Gomes | marathon | n.v.t. |
Gymnastiek
Turnen
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificatie | finale | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
toestel | totaal | positie | toestel | totaal | positie | ||||||||
sprong | brug | balk | vloer | sprong | brug | balk | vloer | ||||||
Martina Dominici | meerkamp |
Handbal
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
G | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Hockey
- Mannen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
mannen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale | |||||||
- Vrouwen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Groep | |||||||||
# | Land | Wedstrijden | Doelpunten | Punten | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GW | W | G | V | V | T | Saldo | |||
1 | |||||||||
2 | |||||||||
3 | |||||||||
4 | |||||||||
5 | |||||||||
6 |
Ronde | Datum | Lokale tijd | MEZT | Plaats | Land | Score | Land |
---|---|---|---|---|---|---|---|
groepsfase | |||||||
kwartfinale | |||||||
halve finale | |||||||
finale | |||||||
Kanovaren
- Mannen
- Sprint
atleet | onderdeel | series | kwartfinale | halve finale | finale | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Agustín Vernice | K-1 1000 m |
Moderne vijfkamp
- Mannen
atleet | onderdeel | schermen (degen) |
zwemmen (200 m vrije slag) |
paardrijden (springen) |
combinatie: schieten/lopen (10 m luchtpistool)/(3200 m) |
totaal punten | rang | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RR | BR | rang | punten | tijd | rang | punten | strafpunten | rang | punten | tijd | rang | punten | ||||
Sergio Villamayor | moderne vijfkamp |
Paardensport
Springen
ruiter | paard | onderdeel | kwalificatie | finale | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
strafpunten | rang | strafpunten | rang | strafpunten | rang | |||
nog niet bekend | individueel | |||||||
nog niet bekend | ||||||||
nog niet bekend | ||||||||
|
zie hierboven | team |
Rugby
- Vrouwen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
vrouwen |
Schietsport
- Mannen
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Alexis Eberhardt | 10 m luchtgeweer | ||||
50 m geweer 3 houdingen |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Fernanda Russo | 10 m luchtgeweer | ||||
Melisa Gil | skeet |
- Gemengd
atleet | onderdeel | kwalificaties | finale | ||
---|---|---|---|---|---|
punten | rang | punten | rang | ||
Alexis Eberhardt Fernanda Russo |
10 m luchtgeweer |
Taekwondo
- Mannen
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Lucas Guzmán | -58 kg |
Tennis
- Vrouwen
atlete | onderdeel | eerste ronde | tweede ronde | derde ronde | kwartfinale | halve finale | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Nadia Podoroska | enkelspel |
Volleybal
Worstelen
- Mannen
- Vrije stijl
atleet | onderdeel | eerste ronde | kwartfinale | halve finale | herkansing | finale / BM | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
tegenstander uitslag |
rang | ||
Agustín Destribats | −65 kg |
Zeilen
- Mannen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Francisco Guaragna | Laser | n.v.t. | ||||||||||||||
Facundo Olezza | Finn | n.v.t. |
- Vrouwen
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Lucía Falasca | Laser Radial | n.v.t. | ||||||||||||||
Victoria Travascio María Sol Branz |
Skiff |
- Gemengd
atleet | onderdeel | race | netto punten | eindnotering | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | M | ||||
Santiago Lange Cecilia Carranza Saroli |
Nacra 17 |
Zwemmen
- Mannen
atleet | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
100 m vlinderslag |
- Vrouwen
atlete | onderdeel | series | halve finale | finale | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
tijd | rang | tijd | rang | tijd | rang | ||
Delfina Pignatiello | 400 m vrije slag | ||||||
800 m vrije slag | |||||||
1500 m vrije slag | |||||||
Julia Sebastián | 100 m schoolslag | ||||||
200 m schoolslag |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.