Shorttrack op de Olympische Winterspelen 2002
Shorttrack is een van de sporten die beoefend werden tijdens de Olympische Winterspelen 2002 in Salt Lake City.
Mannen
500 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Marc Gagnon | OR 41.802 | ||
Jonathan Guilmette | 41.994 | ||
Rusty Smith | 42.027 | ||
4 | Feng Kai | 42.112 | |
5 | Satoru Terao | 42.219 | |
B-Finale | |||
6 | Kim Dong-sung | 42.076 | |
7 | Wim De Deyne | 42.961 | |
11 | Apolo Anton Ohno | DQ halve finale | |
8 | Takafumi Nishitani | kwartfinale | |
13 | Simon van Vossel | kwartfinale | |
20 | Cees Juffermans | voorronde |
1000 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Steven Bradbury | 1:29.109 | ||
Apolo Anton Ohno | 1:30.160 | ||
Mathieu Turcotte | 1:30.563 | ||
4 | Ahn Hyun-soo | 1:32.519 | |
8 | Li Jiajun | DQ | |
B-Finale | |||
5 | Kim Dong-sung | 1:35.582 | |
6 | Fabio Carta | 1:35.589 | |
7 | Naoya Tamura | 1:35.823 | |
11 | Wim De Deyne | kwartfinale | |
18 | Cees Juffermans | voorronde | |
24 | Pieter Gysel | voorronde |
1500 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Apolo Anton Ohno | 2:18.541 | ||
Li Jiajun | 2:18.731 | ||
Marc Gagnon | 2:18.806 | ||
4 | Fabio Carta | 2:18.947 | |
5 | Bruno Loscos | 2:19.587 | |
12 | Kim Dong-sung | DQ | |
B-Finale | |||
6 | Rusty Smith | 2:27.155 | |
7 | Guo Wei | 2:27.376 | |
8 | Cees Juffermans | 2:27.611 | |
21 | Pieter Gysel | voorronde | |
Wim De Deyne | DQ |
5000 meter aflossing
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Éric Bédard Marc Gagnon Jonathan Guilmette François-Louis Tremblay Mathieu Turcotte | 6:51.579 | ||
Michele Antonioli Maurizio Carnino Fabio Carta Nicola Franceschina Nicola Rodigari | 6:56.327 | ||
An Yulong Feng Kai Guo Wei Li Jiajun Li Ye | 6:59.633 | ||
4 | Ron Biondo J.P. Kepka Apolo Anton Ohno Rusty Smith Daniel Weinstein | 7:03.926 | |
B-Finale | |||
5 | Takehiro Kodera Takatumi Nishitani Yugo Shinohara Naoya Tamura Satoru Terao | 7:19.893 | |
6 | Steven Bradbury Stephen Lee Alex McEwan Andrew McNee Mark McNee | 7:45.271 | |
7 | Wim De Deyne Peter Gysel Ward Janssens Simon Van Vossel | DQ | |
Ahn Hyun-soo Kim Dong-sung Lee Seung-jae Min Ryoung Oh Se-jong | DQ voorronde |
Vrouwen
500 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Yang Yang (A) | 44.187 | ||
Evgenja Radanova | 44.252 | ||
Wang Chunlu | 44.272 | ||
4 | Isabelle Charest | 44.662 | |
5 | Caroline Hallisey | 44.679 | |
B-Finale | |||
6 | Alanna Kraus | 44.930 | |
7 | Choi Eun-kyung | 45.383 | |
8 | Mara Zini | 45.494 |
1000 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Yang Yang (A) | 1:36.391 | ||
Ko Gi-hyun | 1:36.427 | ||
Yang Yang (S) | 1:37.008 | ||
4 | Marie-Ève Drolet | 1:37.563 | |
B-Finale | |||
5 | Evgenja Radanova | 1:34.702 | |
6 | Choi Eun-kyung | 1:34.808 | |
7 | Chikage Tanaka | 1:35.125 | |
8 | Alanna Kraus | 1:35.642 |
1500 meter
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Ko Gi-hyun | 2:31.581 | ||
Choi Eun-kyung | 2:31.610 | ||
Evgenja Radanova | 2:31.723 | ||
4 | Yang Yang (A) | 2:31.791 | |
5 | Alanna Kraus | 3:05.002 | |
12 | Yang Yang (S) | DQ | |
B-Finale | |||
6 | Marie-Ève Drolet | 2:31.203 | |
7 | Chikage Tanaka | 2:31.479 | |
8 | Christin Priebst | 2:32.442 |
3000 meter aflossing
Rang | Sporter(s) | Land | Tijd |
---|---|---|---|
A-Finale | |||
Choi Eun-kyung Choi Min-kyung Joo Min-jin Park Hye-won Ko Gi-hyun | WR 4:12.793 | ||
Dandan Sun Wang Chunlu Yang Yang (A) Yang Yang (S) Liu Xiaoying | 4:13.236 | ||
Isabelle Charest Marie-Ève Drolet Amelie Goulet-Nadon Alanna Kraus Tania Vicent | 4:15.738 | ||
4 | Yuka Kamino Atsuko Takata Chikage Tanaka Ikue Teshigawara Nobuko Yamada | 4:21.107 | |
B-Finale | |||
5 | Marta Capurso Mara Zini Evelina Rodigari Marinella Canclini Katia Zini | 4:20.014 | |
6 | Evgenja Radanova Marina Georgieva Anna Krasteva Anna Vlajeva Kristina Vuteva | 4:20.703 | |
7 | Julie Goskowicz Caroline Hallisey Amy Peterson Erin Porter Allison Baver | 4:20.730 | |
8 | Yvonne Kunze Christin Priebst Ulrike Lehmann Aika Klein Susanne Rudolph | 4:22.222 |
Medaillespiegel
rang | land | totaal | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 2 | 3 | 7 | |
2 | 2 | 2 | 0 | 4 | |
3 | 2 | 1 | 3 | 6 | |
4 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
5 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
6 | 0 | 1 | 1 | 2 | |
7 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
8 | 8 | 8 | 24 |
Externe links
Disciplines op de Olympische Winterspelen van 2002 | |
---|---|
Alpineskiën · Biatlon · Bobsleeën · Curling · Freestyleskiën · Kunstrijden · Langlaufen · Noordse combinatie · Rodelen · Schaatsen · Schansspringen · Shorttrack · Skeleton · Snowboarden · IJshockey |
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.