Litouwen op de Olympische Winterspelen 2002
Tijdens de Olympische Winterspelen van 2002, die in Salt Lake City (Verenigde Staten) werden gehouden, nam Litouwen voor de vijfde keer deel.
Land | Litouwen | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | LTU | |||||||||||||||||||||
NOC | National Olympic Committee of Lithuania (lt) (en) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2002 in Salt Lake City | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Litouwen op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
Litouwen op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
|
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Biatlon
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Liutauras Barila | 10 km sprint (m) | 82e | 30.01,4 (+5.10,1) pen.: 5 (2 + 3) |
20 km (m) | 62e | 59.02,3 (+7.59,0) pen.: 4 (0 + 2 + 1 + 1) | |
Diana Rasimovičiūtė | 7,5 km sprint (v) | 66e | 25.41,4 (+5.00,0) pen.: 3 (2 + 1) |
Kunstrijden
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Margarita Drobiazko Povilas Vanagas | ijsdansen | 5e | 10,0 p. (verpl.1: 5 - verpl.2: 5 - org.: 5 - vrij: 5) |
Langlaufen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Vadim Gusevas | sprint (m) | 52e | dnq, kwal.:3.07,25 (+17,18) |
15 km klassiek (m) | 59e | 43.56,2 (+6.48,8) | |
30 km vrije stijl massastart (m) | 63e | 1:24.26,3 (+12.55,3) | |
50 km klassiek (m) | 55e | 2:45.23,0 (+39.02,2) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 63e | niet geplaatst vrije stijl (klassiek:29.57,7 + vrije stijl:dnq) | |
Ričardas Panavas | 15 km klassiek (m) | 39e | 40.31,0 (+3.23,6) |
50 km klassiek (m) | 43e | 2:23.56,4 (+17.35,6) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 47e | +2.58,2 (klassiek:27.51,9 + vrije stijl:24.56,1) | |
Vladislavas Zybaila | sprint (m) | 52e | dnq, kwal.:3.07,25 (+17,18) |
15 km klassiek (m) | 52e | 42.07,9 (+5.00,5) | |
30 km vrije stijl massastart (m) | 57e | 1:21.27,1 (+9.56,1) | |
50 km klassiek (m) | 50e | 2:29.27,4 (+23.06,6) | |
achtervolging 10 km+10 km (m) | 58e | niet geplaatst vrije stijl (klassiek:29.08,1 + vrije stijl:dnq) | |
Irina Terentjeva | sprint (v) | 48e | dnq, kwal.:3.34,18 (+21,42) |
15 km vrije stijl massastart (v) | 48e | 45.45,4 (+5.51,0) | |
achtervolging 5 km+5 km (v) | 63e | niet geplaatst vrije stijl (klassiek:15.13,5 + vrije stijl:dnq) |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.