Interlands IJslands voetbalelftal 1960-1969
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het IJslands voetbalelftal heeft gespeeld in de periode 1960 – 1969.
Interlands
1960
| ||||
9 juni Vriendschappelijk № 27 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
4 – 0 | Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 12.417 Scheidsrechter: Gösta Lindberg (SWE) | |
Bjørn Borgen Rolf Backe Gunnar Dybwad Ragnar Larsen |
| ||||
3 augustus Vriendschappelijk № 28 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 5[4] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 7.485 Scheidsrechter: Tiny Wharton (SCO) | |
| ||||
11 september Vriendschappelijk № 29 «onderlinge duels» |
Ierland |
2 – 1[6] | Dalymount Park, Dublin Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Tiny Wharton (SCO) | |
Liam Hennessy Liam Hennessy |
1961
| ||||
19 juni Vriendschappelijk № 30 «onderlinge duels» |
IJsland |
4 – 3 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: William O'Neill (IRL) | |
Gunnar Felixson Steingrímur Björnsson Gunnar Felixson Þórólfur Beck |
| ||||
16 september Vriendschappelijk № 31 «onderlinge duels» |
Engeland |
1 – 0[9] | Loakes Park, High Wycombe Toeschouwers: 9.014 Scheidsrechter: James Finney (ENG) | |
Bobbie Brown |
1962
| ||||
9 juli Vriendschappelijk № 32 «onderlinge duels» |
IJsland |
1 – 3 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 9.088 Scheidsrechter: William Brittle (SCO) | |
Ríkharður Jónsson |
| ||||
12 augustus Kwalificatie EK 1964 № 33 «onderlinge duels» |
Ierland |
4 – 2[11] | Dalymount Park, Dublin Toeschouwers: 19.848 Scheidsrechter: Robert Smith (WAL) | |
Liam Tuohy Amby Fogarty Noel Cantwell Noel Cantwell |
| ||||
2 september Kwalificatie EK 1964 № 34 «onderlinge duels» |
IJsland |
1 – 1 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 9.014 Scheidsrechter: Arnold Nilsen (NOR) | |
Garðar Árnason |
1963
| ||||
7 september Kwalificatie OS 1964 № 35 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 6[14] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 7.755 Scheidsrechter: Erling Olsen (NOR) | |
| ||||
14 september Kwalificatie OS 1964 № 36 «onderlinge duels» |
Verenigd Koninkrijk |
4 – 0[14] | Plough Lane, Londen Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Frede Hansen (DEN) | |
T. Lawrence T. Lawrence T. Lawrence B. Harvey |
1964
| ||||
27 juli Kwalificatie OS 1964 № 37 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 1[16] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 5.781 Scheidsrechter: Erling Olsen (NOR) | |
| ||||
10 augustus Vriendschappelijk № 38 «onderlinge duels» |
IJsland |
4 – 3[18] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 7.053 Scheidsrechter: Johan Boström (SWE) | |
Þórólfur Beck Ellert Schram Þórólfur Beck Ellert Schram |
| ||||
23 augustus Vriendschappelijk № 39 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 2 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 5.039 Scheidsrechter: P.J. Graham (IRL) | |
1965
| ||||
5 juli Vriendschappelijk № 40 «onderlinge duels» |
IJsland |
1 – 3 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 8.847 Scheidsrechter: Tiny Wharton (SCO) | |
Baldvin Baldvinsson |
| ||||
9 augustus Vriendschappelijk № 41 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 0[24] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 6.356 Scheidsrechter: Einer Poulsen (DEN) | |
1966
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 42 «onderlinge duels» |
IJsland |
3 – 3[26] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Tage Sørensen (DEN) | |
Jón Jóhannsson Ellert Schram Hermann Gunnarsson |
| ||||
18 september Vriendschappelijk № 43 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 2[28] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: William O'Neill (IRL) | |
1967
| ||||
31 mei Kwalificatie OS 1968 № 44 «onderlinge duels» |
IJsland |
1 – 1[30] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 5.448 Scheidsrechter: Gunnar Michaelsen (DEN) | |
Magnús Torfason |
| ||||
22 juni Kwalificatie OS 1968 № 45 «onderlinge duels» |
Spanje |
5 – 3[30] | Estadio Antonio Borrachero, Madrid Toeschouwers: 5.000 Scheidsrechter: Mohamed Boukili (MAR) | |
Maximiliano Peláez Balsa Maximiliano Peláez Balsa Luis Alberto Aparicio Hernández Luis Alberto Aparicio Hernández Luis Alberto Aparicio Hernández |
| ||||
14 augustus Vriendschappelijk № 46 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 3[14] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Curt Liedberg (SWE) | |
| ||||
23 augustus Vriendschappelijk № 47 «onderlinge duels» |
Denemarken |
14 – 2[33] | Idrætsparken, Kopenhagen Toeschouwers: 19.200 Scheidsrechter: Curt Nystrand (SWE) | |
John Olsen Finn Laudrup Kresten Bjerre Tom Søndergaard Finn Laudrup John Olsen Ulrik Le Fevre Erik Dyreborg Ulrik Le Fevre Erik Dyreborg Ulrik Le Fevre Kresten Bjerre Kresten Bjerre Finn Laudrup |
1968
| ||||
2 juli Vriendschappelijk № 48 «onderlinge duels» |
IJsland |
1 – 3[35] | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 4.619 Scheidsrechter: James McKee (SCO) | |
Hermann Gunnarsson |
| ||||
18 juli Vriendschappelijk № 49 «onderlinge duels» |
IJsland |
0 – 4 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 4.867 Scheidsrechter: Owen McCarthy (IRL) | |
1969
| ||||
23 juni Vriendschappelijk № 50 «onderlinge duels» |
IJsland |
2 – 1 | Laugardalsvöllur, Reykjavík Toeschouwers: 6.131 Scheidsrechter: William Anderson (SCO) | |
Ellert Schram Matthías Hallgrímsson |
| ||||
21 juli Vriendschappelijk № 51 «onderlinge duels» |
Noorwegen |
2 – 1 | Lerkendalstadion, Trondheim Toeschouwers: 11.759 Scheidsrechter: Curt Lieberg (SWE) | |
Odd Iversen Olav Nilsen |
| ||||
24 juli Vriendschappelijk № 52 «onderlinge duels» |
Finland |
3 – 1 | Olympiastadion, Helsinki Toeschouwers: 8.380 Scheidsrechter: Curt Nystrand (SWE) | |
Ellert Schram Olavi Rissanen Tommy Lindholm |
| ||||
25 september Vriendschappelijk № 53 «onderlinge duels» |
Frankrijk |
3 – 2[28] | Parc des Princes, Parijs Toeschouwers: 14.385 Scheidsrechter: Alfred Delcourt (BEL) | |
| ||||
11 november Vriendschappelijk № 54 «onderlinge duels» |
Bermuda |
3 – 2 | Bermuda National Stadium, Devonshire Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Alfred Delcourt (BEL) | |
KSÍ · A-internationals · Bondscoaches · Statistieken · IJslands vrouwenelftal · Olympisch elftal · IJsland U21 · IJsland U20 · IJsland U19 · IJsland U18 · IJsland U17 · Vrouwen U17
1946 – 1949 · 1950 – 1959 · 1960 – 1969 · 1970 – 1979 · 1980 – 1989 · 1990 – 1999 · 2000 – 2009 · 2010 – 2019 · 2020 − 2029
1946 · 1947 · 1948 · 1949 · 1950 · 1951 · 1952 · 1953 · 1954 · 1955 · 1956 · 1957 · 1958 · 1959 · 1960 · 1961 · 1962 · 1963 · 1964 · 1965 · 1966 · 1967 · 1968 · 1969 · 1970 · 1971 · 1972 · 1973 · 1974 · 1975 · 1976 · 1977 · 1978 · 1979 · 1980 · 1981 · 1982 · 1983 · 1984 · 1985 · 1986 · 1987 · 1988 · 1989 · 1990 · 1991 · 1992 · 1993 · 1994 · 1995 · 1996 · 1997 · 1998 · 1999 · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020
Albanië · Andorra · Argentinië · Armenië · Azerbeidzjan · Bahrein · België · Bermuda · Bolivia · Brazilië · Bulgarije · Canada · Chili · China · Cyprus · Denemarken · DDR · Duitsland · El Salvador · Engeland · Estland · Faeröer · Finland · Frankrijk · Georgië · Ghana · Griekenland · Hongarije · Ierland · India · Iran · Israël · Italië · Japan · Kazachstan · Koeweit · Kosovo · Kroatië · Letland · Liechtenstein · Litouwen · Luxemburg · Macedonië · Malta · Mexico · Moldavië · Montenegro · Nederland · Nigeria · Noord-Ierland · Noorwegen · Oekraïne · Oostenrijk · Peru · Polen · Portugal · Qatar · Roemenië · Rusland · Saoedi-Arabië · Schotland · Slovenië · Slowakije · Sovjet-Unie · Spanje · Trinidad en Tobago · Tsjechië · Tsjecho-Slowakije · Tunesië · Turkije · Verenigde Arabische Emiraten · Verenigde Staten · Wales · Wit-Rusland · Zuid-Afrika · Zweden · Zwitserland
Argentinië (2018) · Hongarije (2016) · Kroatië (2018) · Nigeria (2018) · Portugal (2016)
Bronnen, noten en/of referenties
|