Europese kampioenschappen veldlopen 2002
De negende editie van de Europese kampioenschappen veldlopen vond op 8 december 2002 plaats in de Kroatische plaats Medulin, gelegen op het Istrische schiereiland.
Europees kampioenschap veldlopen 2002
| |||||||
Gehouden in | |||||||
Jaar | 2002 | ||||||
Data | 8 december | ||||||
Sport | Veldlopen | ||||||
Organisator | European Athletic Association (EEA) | ||||||
Evenementen | 4 | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Uitslagen
Mannen Senioren
Plaats | Atleet | Land | Tijd (min.s) |
---|---|---|---|
Serhij Lebid | 28.58 | ||
Mustapha Essaid | 29.03 | ||
Fabián Roncero | 29.03 | ||
4 | Eduardo Henriques | 29.05 | |
5 | Hélder Ornelas | 29.08 | |
6 | Juan De La Ossa | 29.10 | |
7 | Enrique Molina | 29.12 | |
8 | Alistair Cragg | 29.13 | |
9 | Yevgen Bozhko | 29.18 | |
10 | Günther Weidlinger | 29.21 |
Plaats | Land | Punten |
---|---|---|
Fabián Roncero Juan De La Ossa Enrique Molina José Manuel Martínez |
3 + 6 + 7 + 15 = 31 | |
Mustapha Essaid Loic Letellier Mickael Thomas El Hassan Lahssini |
2 + 12 + 13 + 16 = 43 | |
Eduardo Henriques Hélder Ornelas Paulo Guerra José Ramos |
4 + 5 + 20 + 28 = 57 |
Vrouwen Senioren
Plaats | Atleet | Land | Tijd (min.s) |
---|---|---|---|
Helena Javornik | 20.16 | ||
Galina Bogomolova | 20.18 | ||
Elvan Abeylegesse | 20.19 | ||
4 | Aniko Kalovics | 20.21 | |
5 | Hayley Tullett | 20.25 | |
6 | Sonja Stolic | 20.27 | |
7 | Hafida Gadi-Richard | 20.28 | |
8 | Simona Staicu | 20.28 | |
9 | Anita Weyermann | 20.30 | |
10 | Anastassia Zubova | 20.31 |
Plaats | Land | Punten |
---|---|---|
Galina Bogomolova Anastassia Zubova Lilia Volkova Olga Romanova |
2 + 10 + 17 + 19 = 48 | |
Ines Monteiro Analidia Torre Analia Rosa Jéssica Augusto |
11 + 12 + 15 + 16 = 54 | |
Hayley Tullett Hayley Yelling Liz Yelling Sharon Morris |
5 + 14 + 20 + 41 = 80 |
Mannen Junioren
Plaats | Atleet | Land | Tijd (min.s) |
---|---|---|---|
Evgeny Rybakov | 18.16 | ||
Anatoly Rybakov | 18.17 | ||
Halil Akkas | 18.23 | ||
4 | Pieter Desmet | 18.35 | |
5 | Stefano Scaini | 18.36 | |
6 | Abdel Mamhoudi | 18.38 | |
7 | Vladimir Ponomarev | 18.38 | |
8 | Ian De-Bondt | 18.41 | |
9 | Cosmin Suteu | 18.43 | |
10 | Velibor Radojevic | 18.57 |
Plaats | Land | Punten |
---|---|---|
Evgeny Rybakov Anatoly Rybakov Vladimir Ponomarev Akmal Ishov |
1 + 2 + 7 + 27 = 37 | |
Abdel Mamhoudi Ian De-Bondt Mounir Yemmouni Abdelaali Elbadaoui |
6 + 8 + 11 + 32 = 57 | |
Stefano Scaini Stefano Cugusi Dereje Rabattoni Francesco Bona |
5 + 23 + 28 + 36 = 92 |
Vrouwen Junioren
Plaats | Atleet | Land | Tijd (min.s) |
---|---|---|---|
Charlotte Dale | 12.28 | ||
Elina Lindgren | 12.27 | ||
Galina Egorova | 12.28 | ||
4 | Tatjana Petrova | 12.29 | |
5 | Adriënne Herzog | 12.30 | |
6 | Asly Cakyr | 12.38 | |
7 | Freya Murray | 12.40 | |
8 | Danielle Barnes | 12.40 | |
9 | Marina Ivanova | 12.41 | |
10 | Turkan Erismis | 12.44 |
Plaats | Land | Punten |
---|---|---|
Charlotte Dale Freya Murray Danielle Barnes Rachael Nathan |
1 + 7 + 8 + 11 = 27 | |
Galina Egorova Tatjana Petrova Marina Ivanova Galina Ignatyeva |
3 + 4 + 9 + 19 = 35 | |
Kirsten Braem Marieken Verhaeghe Miek Vyncke Liesbeth Van De Velde |
21 + 22 + 30 + 32 = 105 |
Zie ook
Externe link
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.