Euro Hockey League 2010/2011
De Euro Hockey League 2010/2011 was de vierde editie van de Euro Hockey League.
Kwalificatie
De verdeling van het aantal deelnemers naar land was als volgt:
1. |
3 teams |
5. |
2 teams |
9. |
1 team |
Deelnemers
: HC Bloemendaal, HGC, Oranje Zwart : RC Polo de Barcelona, Atlètic Terrassa, Club de Campo : Reading HC, East Grinstead HC, Beeston HC : Uhlenhorster HC, Mannheimer HC, Rot-Weiß Köln : WKS Grunwald Poznań, KS Pomorzanin Toruń : KHC Dragons, RC Bruxelles : Pembroke Wanderers, Glenanne HC : SHVSM Izmaylovo Moskou, HC Dinamo Kazan : CA Montrouge : Kelburne HC : SC Stroitel Brest : Olimpia Kolos Sekvoia
Toernooi
In de eerste ronde speelden 24 teams in acht groepen van drie. De nummers één en twee gingen door naar de achtste finale. Een groepswinnaar werd daarin gekoppeld aan een nummer 2. Vervolgens waren er kwartfinales, halve finales en de finale.
Ronde 1 (poulefase)
- 15 t/m 17 oktober 2010: Eindhoven, Nederland (Poules B, E, F, H)
- 29 t/m 31 oktober 2010; Terrassa, Spanje (Poules A, C, D, G)
Groep A
29 tot 31 Oktober 2010 in Terassa
Team | Gespeeld | G | G | V | Doelpunten | Punten |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | 2 | 0 | 0 | 17:3 | 10 | |
2 | 1 | 0 | 1 | 10:7 | 6 | |
2 | 0 | 0 | 1 | 2:19 | 0 |
29 oktober 2010 | |||
Reading HC | 7:2 (5:0) | SC Stroitel Brest | |
30 oktober 2010 | |||
SC Stroitel Brest | 0:12 (0:8) | HC Bloemendaal | |
31 oktober 2010 | |||
HC Bloemendaal | 5:3 (2:0) | Reading HC |
Groep B
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 8 | 5 | +3 | |
7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | +2 | |
1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 10 | -5 |
15 oktober 2010 | |||
Royal Racing HC Bruxelles | 2:4 (0:2) | Rot-Weiss Köln | |
16 oktober 2010 | |||
Club de Campo Madrid | 6:3 (3:1) | Royal Racing HC Bruxelles | |
17 oktober 2010 | |||
Rot-Weiss Köln | 2:2 (1:1) | Club de Campo Madrid |
Groep C
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | +2 | |
6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | |
2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 |
29 oktober 2010 | |||
Beeston HC | 3:2 (2:0) | CA Montrouge | |
30 oktober 2010 | |||
CA Montrouge | 2:4 (1:2) | Atletic Terassa | |
31 oktober 2010 | |||
Atletic Terassa | 1:2 (1:2) | Beeston HC |
Groep D
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 4 | +8 | |
3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 10 | -7 |
29 oktober | |||
Real Club de Polo de Barcelona | 2:2 (1:0) | Kelburne HC | |
30 oktober 2010 | |||
Kelburne HC | 1:8 (0:5) | East Grinstead HC | |
31 oktober | |||
East Grinstead HC | 4:3 (2:1) | Real Club de Polo de Barcelona |
Groep E
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | |
6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | 4 | +4 | |
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | -10 |
15 oktober 2010 | |||
Izmaylovo Moskou | 1:5 (1:2) | KHC Dragons Brasschaat | |
16 oktober 2010 | |||
UHC Hamburg | 6:0 (3:0) | Izmaylovo Moskou | |
17 oktober 2010 | |||
KHC Dragons Brasschaat | 4:2 (2:0) | UHC Hamburg |
Groep F
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 13 | 4 | +9 | |
6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | |
1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 13 | -8 |
15 oktober 2010 | |||
Pembroke Wanderers | 4:3 (2:1) | Kolos Sekvoia | |
16 oktober 2010 | |||
Kolos Sekvoia | 2:9 (0:6) | HGC Wassenaar | |
17 oktober 2010 | |||
HGC Wassenaar | 4:2 (2:0) | Pembroke Wanderers |
Groep G
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | +5 | |
3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 |
29 oktober 2010 | |||
Mannheimer HC | 2:1 (1:1) | Glenanne HC | |
30 oktober 2010 | |||
Glenanne HC | 2:2 (1:0) | Grunwald Poznan | |
31 oktober 2010 | |||
Grunwald Poznan | 1:5 (0:3) | Mannheimer HC |
Groep H
Team | Pnt | Gespeeld | G | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 | 3 | +14 | |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 11 | -5 | |
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 14 | -9 |
15. Oktober 2010 | |||
Pomorzanin Turon | 4:4 (2:1) | HC Dinamo Kazan | |
16. Oktober 2010 | |||
Oranje Zwart | 10:1 (7:1) | Pomorzanin Turon | |
17. Oktober 2010 | |||
HC Dinamo Kazan | 2:7 (0:5) | Oranje Zwart |
Knock-outfase
De knock-outfase werd in Nederland gehouden.
Tweede Ronde
22 april 2011 09:30 UTC+2 | |||
2:0 (0:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
45' Benjamin Arnold 56' Samuel Ward |
22 april 2011 12:00 UTC+2 | |||
11:0 (6:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
11' Koke Rodríguez 17' Juan Fernández 17' Víctor Sojo 20' Juan Lainz 23' Edi Tubau 34' Cesar Sauquillo 41' Eric-Jan Iding 44' Edi Tubau 57' Cesar Sauquillo 64' Víctor Sojo 68' Eric-Jan Iding |
22 april 2011 14:30 UTC+2 | |||
2:0 (1:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
8' Connor Grimes 68' Rodrigo Vila |
22 april 2011 17:00 UTC+2 | |||
3:4 (1:1, 1:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
3' Tomas Prochazka Doelpunten in shoot-out Fabian Pehlke Niklas Meinert |
37' Miquel Delas Doelpunten in shoot-out Sergi Enrique 2x Ignasi Guerrero |
23 april 2011 09:30 UTC+2 | |||
3:5 (0:2) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
45' Danny Hall 47' Danny Hall 57' Gareth Carr |
3' Richard Mantell (sc) 21' Jonty Clarke 38' Chris Cargo 53' Chris Cargo 65' Richard Springham |
23 april 2011 12:00 UTC+2 | |||
4:3 (2:2, 0:1) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
36' Lucas Judge 65' Oriol Fabregas (e.d) Doelpunten in shoot-out Simon Gougnard 2x |
30' Pau Quemada (sb) 67' Pau Quemada (sc) Doelpunten in shoot-out Christian Wein |
23 april 2011 14:30 UTC+2 | |||
2:1 (0:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
51' Wouter Jolie (sc) 65' Nick Meijer |
46' Oliver Korn |
23 april 2011 17:00 UTC+2 | |||
3:2 (1:1) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
8' Florent van Aubel 44' Felix Denayer 63' Jeffrey Thys |
14' Tibor Weissenborn (sc) 50' Marcel Meurer |
Kwartfinales
24 april 2011 12:00 UTC+2 | |||
1:3 (1:1, 1:0) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
12' Roc Oliva Doelpunten tijdens shoot-out geen |
50' Willy Schickendantz (sc) Doelpunten tijdens shoot-out Willy Schickendantz Bosco Pérez |
24 april 2011 14:30 UTC+2 | |||
3:4 (1:2) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
21' Andrew Monte (sc) 46' Andrew Monte (sc) 64' Alastair Wilson (sc) |
18' Rodrigo Vila 33' Seve van Ass (sc) 52' Timmo Kranstauber (sc) 60' Connor Grimes (sc) |
25 april 2011 12:00 UTC+2 | |||
3:4 (2:2, 1:1) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
22' eigen doelpunt Reading 70' Renaud Pangrazio Doelpunten tijdens shoot-out Eugene Magee |
17' Warren D'Souza 55' Iain Mackay (sc) Doelpunten tijdens shoot-out Jonty Clarke Iain Mackay |
25 april 2011 14:30 UTC+2 | |||
1:3 (1:1, 0:1) | Sportpark 't Kopje, Bloemendaal Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
52' Martijn van Mierlo Doelpunten tijdens shoot-out geen |
31' Jelle Galema Doelpunten tijdens shoot-out Simon Gougnard David Alegre |
Halve finales
11 juni 2011 11:30 UTC+2 | |||
0:3 (0:1) |
De Roggewoning, Wassenaar Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
11 juni 2011 14:00 UTC+2 | |||
3:0 (2:0) | De Roggewoning, Wassenaar Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
Kleine finale
12 juni 2011 10:30 UTC+2 | |||
3:2 (2:1) | De Roggewoning, Wassenaar Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
Finale
12 juni 2011 15:40 UTC+2 | |||
0:1 (0:0) | De Roggewoning, Wassenaar Scheidsrechters: | ||
---|---|---|---|
Eindrangschikking
rang | club |
---|---|
4 |
- Rob Short (HGC Wassenaar) werd na afloop van de finale uitgeroepen tot "meest waardevolle speler van het toernooi".
Kampioen
Euro Hockey League 2010/2011 |
---|
HGC Wassenaar 2de titel |
Externe link
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.