Estland op de Olympische Winterspelen 2006
Estland nam deel aan de Olympische Winterspelen 2006 in Turijn, Italië. Er werden drie medailles gewonnen, alle drie goud in het langlaufen.
Land | Estland | ||||||||||||||||
IOC-landcode | EST | ||||||||||||||||
NOC | Estonian Olympic Committee (et) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2006 in Turijn | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Estland op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | |||||||||||||||||
Estland op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1924 · 1928 · 1932 · 1936 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 | |||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | |||||||||||||||||
|
Deelnemers
Sport | Naam | Discipline | Klassering | Resultaten |
---|---|---|---|---|
Alpineskiën mannen | Deyvid Operja | Reuzenslalom | - | 1e run dnf |
Alpineskiën vrouwen | Tiiu Nurmberg | Reuzenslalom Slalom | 34e 44e | 1e run 1.08,39, 2e run 1.16,70 1e run 48,77, 2e run 54,21 |
Biatlon mannen | Dimitri Borovik | 4x 7,5 km estafette | 15e | 1:26.46,9 |
Roland Lessing | 4x 7,5 km estafette | 15e | 1:26.46,9 | |
Janno Prants | ? | |||
Indrek Tobreluts | 4x 7,5 km estafette | 15e | 1:26.46,9 | |
Priit Viks | 4x 7,5 km estafette | 15e | 1:26.46,9 | |
Biatlon vrouwen | Eveli Saue | 7,5 km sprint 10 km achtervolging 15 km | 47e - 73e | 24.55,4 dnf (gelapt en uit wedstrijd gehaald) 1:00.53,6 |
Kunstschaatsen | Elena Glebova | Vrouwen | 28e | korte kür 38.47 pnt. |
Diana Rennik Aleksei Saks | Paren | 17e | korte kür 39.72, vrije kür 118.13 pnt. | |
Langlaufen mannen | Erkki Jallai | ? | ||
Kaspar Kokk | 4x 10 km estafette | 8e | 1:44.23,8 | |
Peeter Kummel | ? | |||
Jaak Mae | 15 km klassiek 4x 10 km estafette | 5e 8e | 38.35,2 1:44.23,8 | |
Priit Narusk | ? | |||
Raul Olle | ? | |||
Aivar Rehemaa | 4x 10 km estafette | 8e | 1:44.23,8 | |
Anti Saarepuu | 1,5 km sprint | 8e | B-finale 4e | |
Andrus Veerpalu | 15 km klassiek 4x 10 km estafette | 8e | 38.01,3 1:44.23,8 | |
Langlaufen vrouwen | Tatjana Mannina | ? | ||
Piret Pormeister | ? | |||
Kaili Sirge | ? | |||
Kristina Šmigun | 10 km klassiek 15 km achtervolging 30 km vrije stijl massastart | 8e | 27.51,4 42.48,7 54.46,6 | |
Silja Suija | ? | |||
Noordse combinatie | Tambet Pikkor | 7,5 km sprint | 32e | Schansspringen 95.9, Sprint 18.15,1 |
Schansspringen | Jaan Juris | K90 K120 | 32e 23e | kwalificatie 117.50, 1e ronde 112.00 kwalificatie 80.3, 1e ronde 99.4, Finale 104.4 |
Jens Salumä | K90 K120 | 50e - | kwalificatie 107.00, 1e ronde 88.50 kwalificatie 52.2 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.