Cuba op de Olympische Zomerspelen 1964
Cuba nam deel aan de Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio, Japan. Voor het eerst sinds 1948 werd weer een medaille gewonnen.
Land | Cuba | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | CUB | |||||||||||||||||||||
NOC | Comité Olímpico Cubano | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 1964 in Tokio | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Cuba op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1896 · 1900 · 1904 · 1908 · 1912 · 1920 · 1924 · 1928 · 1932 · 1936 · 1948 · 1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Enrique Figuerola | 100m (m) |
Deelnemers en resultaten
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Enrique Figuerola | 100m (m) | serie 10: 1ste in 10,5 kwartfinale 1: 1ste in 10,3 halve finale 2: 3de in 10,4 finale: 2de in 10,2 | |
Lázaro Betancourt | 110m horden (m) | serie 4: 2de in 14,6 halve finale 1: 6de in 14,2 | |
Miguelina Cobián | 100m (v) | serie 6: 2de in 11,6 kwartfinale 3: 3de in 11,5 halve finale 1: 1ste in 11,6 finale: 5de in 11,7 | |
200m (v) | serie 2: 1ste in 23,8 halve finale 1: gediskwalificeerd |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Rafael Carbonell | -51kg (m) | 1ste ronde: V van | |
Fermin Espinosa | -54kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Roberto Caminero | -57kg (m) | 1ste ronde: V van | |
Bienvenido Hita | -60kg (m) | 1ste ronde: V van | |
Félix Betancourt | -63,5kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van | |
Virgilio Jimenez | -67kg (m) | 1ste ronde: V van |
Gewichtheffen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ernesto Varona | -90kg (m) | drukken: 11ste met 155 kg trekken: 13de met 130 kg stoten: 13de met 172,5 kg totaal: 457,5 kg |
Roeien
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Gilberto Campbell Osvaldo Diaz Alfredo Hernandez Leovigildo Millan Roberto Ojeda | vier-met (m) | serie 1: 6de in 7.17,11 herkansingen: niet gestart | |
Gilberto Campbell Osvaldo Diaz Alfredo Hernandez Norge Marrero Leovigildo Millan Ezequiel Montenegro Segundo Mora Roberto Ojeda Mario Tabio | acht (m) | serie 2: 5de in 6.31,76 herkansingen: 4de in 6.27,29 |
Schermen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Enrique Penabella | floret (m) | 1ste ronde groep 2: 5de met 1 overwinning | |
sabel (m) | 1ste ronde groep 7: 4de met 2 overwinningen kwartfinale 4: 8ste met 1 overwinning | ||
Mireya Rodríguez | floret (v) | 1ste ronde groep 5: 7de met 0 overwinningen kwartfinale 1: 6de met 1 overwinning |
Turnen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Carlos Garcia | meerkamp individueel (m) | 98,85 punten | |
Andres Gonzalez | 104,35 punten | ||
Pablo Luis Hernandez | 99,60 punten | ||
Felix Padron | 104,05 punten | ||
Hector Ramirez | 104,30 punten | ||
Octavio Suarez | 104,30 punten |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.