Bahama's op de Olympische Zomerspelen 2008
De Bahama's nam deel aan de Olympische Zomerspelen 2008 in Peking, China. De Bahama's debuteerde op de Zomerspelen in 1952 en deed in 2008 voor de veertiende keer mee. Na twee edities met telkens één keer goud werd er dit keer geen gouden medaille behaald. Het totale aantal medailles bleef twee.
Land | Bahama's | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | BAH | |||||||||||||||||||||
NOC | Bahamas Olympic Association externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Zomerspelen 2008 in Peking | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Bahama's op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1952 · 1956 · 1960 · 1964 · 1968 · 1972 · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Discipline | Medaille |
---|---|---|---|
Atletiek | Andretti Bain Chris Brown Michael Mathieu Andrae Williams | 4x 400 m (m) | |
Atletiek | Leevan Sands | hink-stap-springen (m) |
Deelnemers
Atletiek
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Derrick Atkins | 100m (m) | serie 8: 1ste in 10,28 kwartfinale 5: 3de in 10,14 halve finale 1: 6de in 10,13 | |
Jamial Rolle | 200m (m) | serie 7: 5de in 20,93 | |
Andretti Bain | 400m (m) | serie 3: 3de in 45,96 halve finale 2: 7de in 45,52 | |
Chris Brown | serie 2: 1ste in 44,79 halve finale 1: 2de in 44,59 finale: 4de in 44,84 | ||
Michael Mathieu | serie 6: 3de in 45,17 (PB) halve finale 3: 6de in 45,56 | ||
Shamar Sands | 110m horden (m) | serie 2: 3de in 13,45 kwartfinale 2: 7de in 13,55 | |
Andretti Bain Chris Brown Michael Mathieu Ramon Miller Avard Moncur Andrae Williams | 4x400m (m) | serie 2: 2de in 2.59,88 finale: 2de in 2.58,03 (SB) | |
Leevan Sands | hink-stap-springen (m) | kwalificatie groep B: 2de met 17,25m finale: 3de met 17,59m (NR) | |
Leevan Sands | hoogspringen (m) | kwalificatie groep A: 13de met 2,20m | |
Tamicka Clarke | 100m (v) | serie 6: 6de in 12,16 | |
Debbie Ferguson | serie 8: 2de in 11,17 kwartfinale 3: 1ste in 11,21 halve finale 2: 4de in 11,22 | ||
Chandra Sturrup | serie 4: 1ste in 11,30 kwartfinale 2: 3de in 11,16 halve finale 1: 5de in 11,22 | ||
Debbie Ferguson | 200m (v) | serie 3: 2de in 23,22 kwartfinale 1: 3de in 22,77 halve finale 1: 4de in 22,51 finale: 7de in 22,61 | |
Sheniqua Ferguson | serie 5: 4de in 23,33 kwartfinale 3: 8ste in 23,61 | ||
Christine Amertil | 400m (v) | serie 1: 2de in 51,25 (SB) halve finale 2: 4de in 51,51 | |
Jackie Edwards | verspringen (v) | kwalificatie groep B: geen geldige poging | |
Laverne Eve | speerwerpen (v) | kwalificatie groep B: 9de met 57,36m |
Boksen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Tureano Johnson | -69kg (m) | 1ste ronde: W van 2de ronde: W van kwartfinale: V van |
Tennis
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Mark Knowles Devin Mullings | dubbelspel (m) | 1ste ronde: V van |
Zwemmen
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Elvis Burrows | 50m vrije slag (m) | serie 8: 7de in 23,19 | |
Jeremy Knowles | 100m vlinderslag (m) | serie 3: 3de in 53,72 (NR) | |
200m vlinderslag (m) | serie 3: 6de in 2.01,08 | ||
200m wisselslag (m) | serie 3: 3de in 2.01,35 (NR) | ||
Arianna Vanderpool | 50m vrije slag (v) | serie 8: 2de in 25,40 (NR) | |
100m vrije slag (v) | serie 3: 2de in 55,61 | ||
Alana Dillette | 100m rugslag (v) | serie 3: 4de in 1.02,56 |
Bronnen, noten en/of referenties
|
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.