Territoriale indeling van Rio Grande do Norte
De Braziliaanse deelstaat Rio Grande do Norte is ingedeeld in 4 mesoregio's, 19 microregio's en 167 gemeenten.
Portaal Brazilië |
Agreste Potiguar (mesoregio)
3 microregio's, 43 gemeenten
Agreste Potiguar (microregio)
22 gemeenten: Bom Jesus - Brejinho - Ielmo Marinho - Januário Cicco - Jundiá - Lagoa d'Anta - Lagoa de Pedras - Lagoa Salgada - Monte Alegre - Nova Cruz - Passa-e-Fica - Passagem - Riachuelo - Santa Maria - Santo Antônio - São Paulo do Potengi - São Pedro - Senador Elói de Souza - Serra Caiada - Serrinha - Várzea - Vera Cruz
Baixa Verde (microregio)
5 gemeenten: Bento Fernandes - Jandaíra - João Câmara - Parazinho - Poço Branco
Borborema Potiguar (microregio)
16 gemeenten: Barcelona - Campo Redondo - Coronel Ezequiel - Jaçanã - Japi - Lagoa de Velhos - Lajes Pintadas - Monte das Gameleiras - Ruy Barbosa - Santa Cruz - São Bento do Trairi - São José do Campestre - São Tomé - Serra de São Bento - Sítio Novo - Tangará
Central Potiguar (mesoregio)
5 microregio's, 37 gemeenten
Angicos (microregio)
8 gemeenten: Afonso Bezerra - Angicos - Caiçara do Rio do Vento - Fernando Pedroza - Jardim de Angicos - Lajes - Pedra Preta - Pedro Avelino
Macau (microregio)
5 gemeenten: Caiçara do Norte - Galinhos - Guamaré - Macau - São Bento do Norte
Seridó Ocidental (microregio)
7 gemeenten: Caicó - Ipueira - Jardim de Piranhas - São Fernando - São João do Sabugi - Serra Negra do Norte - Timbaúba dos Batistas
Seridó Oriental (microregio)
10 gemeenten: Acari - Carnaúba dos Dantas - Cruzeta - Currais Novos - Equador - Jardim do Seridó - Ouro Branco - Parelhas - Santana do Seridó - São José do Seridó
Serra de Santana (microregio)
7 gemeenten: Bodó - Cerro Corá - Florânia - Lagoa Nova - Santana do Matos - São Vicente - Tenente Laurentino Cruz
Leste Potiguar (mesoregio)
4 microregio's, 25 gemeenten
Litoral Nordeste (microregio)
7 gemeenten: Maxaranguape - Pedra Grande - Pureza - Rio do Fogo - São Miguel do Gostoso - Taipu - Touros
Litoral Sul (microregio)
10 gemeenten: Arês - Baía Formosa - Canguaretama - Espírito Santo - Goianinha - Montanhas - Pedro Velho - Senador Georgino Avelino - Tibau do Sul - Vila Flor
Macaíba (microregio)
5 gemeenten: Ceará-Mirim - Macaíba - Nísia Floresta - São Gonçalo do Amarante - São José de Mipibu
Natal (microregio)
3 gemeenten: Extremoz - Natal - Parnamirim
Oeste Potiguar (mesoregio)
7 microregio's, 62 gemeenten
Chapada do Apodi (microregio)
4 gemeenten: Apodi - Caraúbas - Felipe Guerra - Governador Dix-Sept Rosado
Médio Oeste (microregio)
6 gemeenten: Campo Grande - Janduís - Messias Targino - Paraú - Triunfo Potiguar - Upanema
Mossoró (microregio)
6 gemeenten: Areia Branca - Baraúna - Grossos - Mossoró - Serra do Mel - Tibau
Pau dos Ferros (microregio)
17 gemeenten: Alexandria - Francisco Dantas - Itaú - José da Penha - Marcelino Vieira - Paraná - Pau dos Ferros - Pilões - Portalegre - Rafael Fernandes - Riacho da Cruz - Rodolfo Fernandes - São Francisco do Oeste - Severiano Melo - Taboleiro Grande - Tenente Ananias - Viçosa
Serra de São Miguel (microregio)
9 gemeenten: Água Nova - Coronel João Pessoa - Doutor Severiano - Encanto - Luís Gomes - Major Sales - Riacho de Santana - São Miguel - Venha-Ver
Umarizal (microregio)
11 gemeenten: Almino Afonso - Antônio Martins - Frutuoso Gomes - João Dias - Lucrécia - Martins - Olho-d'Água do Borges - Patu - Rafael Godeiro - Serrinha dos Pintos - Umarizal
Vale do Açu (microregio)
9 gemeenten: Assu - Alto do Rodrigues - Carnaubais - Ipanguaçu - Itajá - Jucurutu - Pendências - Porto do Mangue - São Rafael
Territoriale indeling van de staten en het Federaal District van Brazilië | |
---|---|
Acre · Alagoas · Amapá · Amazonas · Bahia · Ceará · Espírito Santo · Federaal District · Goiás · Maranhão · Mato Grosso · Mato Grosso do Sul · Minas Gerais · Pará · Paraíba · Paraná · Pernambuco · Piauí · Rio de Janeiro · Rio Grande do Norte · Rio Grande do Sul · Rondônia · Roraima · Santa Catarina · São Paulo · Sergipe · Tocantins |