Slowakije op de Olympische Winterspelen 2018
Slowakije was een van de deelnemende landen aan de Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang, Zuid-Korea.
Land | Slowakije | |||||||||||||||||||||
IOC-landcode | SVK | |||||||||||||||||||||
NOC | Slovak Olympic Committee (sk) externe link | |||||||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 2018 in Pyeongchang | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Slowakije op de Zomerspelen | ||||||||||||||||||||||
1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 | ||||||||||||||||||||||
Slowakije op de Winterspelen | ||||||||||||||||||||||
1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 | ||||||||||||||||||||||
Andere gerelateerde deelnames | ||||||||||||||||||||||
|
Medailleoverzicht
Sport | Olympiër | Onderdeel | Medaille |
---|---|---|---|
Biatlon | Anastasiya Kuzmina | massastart (v) | |
individueel (v) | |||
achtervolging (v) | |||
Deelnemers en resultaten
(m) = mannen, (v) = vrouwen
Alpineskiën
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Matej Falat | combinatie (m) | DNF | afdaling: 1.23,21 (53e) slalom: niet gefinisht |
reuzenslalom (m) | 1e run: 1.14,99 (49e) 2e run: 1.19,79 (61e) totaal: 2.34,78 (+16,74) | ||
slalom (m) | 1e run: 51,86 (32e) 2e run: niet gefinisht | ||
Adam Žampa | combinatie (m) | 22e | afdaling: 1.23,02 (51e) slalom: 48,08 (9e) totaal: 2.11,10 (+4,58) |
reuzenslalom (m) | 1e run: 1.11,40 (26e) 2e run: 1.10,46 (13e) totaal: 2.21,86 (+3,82) | ||
slalom (m) | 1e run: 49,91 (24e) 2e run: 52,36 (26e) totaal: 1.42,27 (+3.28) | ||
Andreas Žampa | reuzenslalom (m) | 1e run: 1.10,61 (18e) 2e run: niet gefinisht | |
slalom (m) | 1e run: 54,15 (39e) 2e run: 59,43 (36e) totaal: 1.53,58 (+14,59) | ||
super g (m) | 1.28,89 (+4,45) | ||
Barbara Kantorová | combinatie (v) | afdaling: 1.45,58 (21e) slalom: 44,36 (18e) totaal: 2.29,94 (+9,04) | |
afdaling (v) | 1.45,99 (+6,77) | ||
reuzenslalom (v) | 1e run: 1.17,74 (42e) 2e run: 1.15,20 (41e) totaal: 2.32,94 (+12,92) | ||
slalom (v) | 1e run: 54,62 (40e) 2e run: 53,81 (34e) totaal: 1.48,43 (+9,80) | ||
super g (v) | 1.25,30 (+4,19) | ||
Soňa Moravčíková | reuzenslalom (v) | 1e run: 1.17,88 (43e) 2e run: 1.14,11 (34e) totaal: 2.31,99 (+11,97) | |
slalom (v) | 1e run: niet gefinisht | ||
Veronika Velez Zuzulová | slalom (v) | 1e run: 51,46 (21e) 2e run: 50,61 (16e) totaal: 1.42,07 (+3,44) | |
Petra Vlhová | combinatie (v) | afdaling: 1.42,58 (13e) slalom: 40,11 (2e) totaal: 2.22,99 (+2,09) | |
afdaling (v) | niet gefinisht | ||
reuzenslalom (v) | 1e run: 1.11,71 (12e) 2e run: 1.10,42 (21e) totaal: 2.22,13 (+2,11) | ||
slalom (v) | 1e run: 51,12 (12e) 2e run: 50,46 (14e) totaal: 1.41,58 (+2,95) | ||
super g (v) | 1.24,26 (+3,15) | ||
Soňa Moravčíková Veronika Velez Zuzulová Petra Vlhová Matej Falat Adam Žampa Andreas Žampa | landenwedstrijd | achtste finale: 2-2 | |
Biatlon
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Šimon Bartko | sprint (m) | 26.18,4 (+2.39,6) pen.: 5 (2 + 3) | |
Tomáš Hasilla | individueel (m) | 58.55,2 (+10.51,4) pen.: 9 (3 + 1 + 3 + 2) | |
sprint (m) | 26.10,4 (+2.31,6) pen.: 3 (1 + 2) | ||
Matej Kazár | individueel (m) | 51.52,4 (+3.48,6) pen.: 2 (0 + 1 + 1 + 0) | |
sprint (m) | 24.33,7 (+54,9) pen.: 1 (0 + 1) | ||
achtervolging (m) | 36.42,4 (+3.50,7) pen.: 5 (1 + 2 + 1 + 1) | ||
Martin Otčenáš | individueel (m) | 57.16,0 (+9.12,2) pen.: 5 (1 + 2 + 0 + 2) | |
sprint (m) | 25.39,7 (+2.00,9) pen.: 4 (0 + 4) | ||
achtervolging (m) | 36.22,5 (+3.30,8) pen.: 3 (0 + 0 + 3 + 0) | ||
Michal Šíma | individueel (m) | 57.52,3 (+9.48,5) pen.: 6 (1 + 1 + 2 + 2) | |
Matej Kazár Tomáš Hasilla Šimon Bartko Martin Otčenáš | estafette (m) | 18.42,0 / 0+0 0+0 22.04,0 / 0+3 1+3 LAP / 4+3 0+2 | |
Ivona Fialková | individueel (v) | 48.04,4 (+6.57,2) pen.: 6 (1 + 1 + 1 + 3) | |
sprint (v) | 24.48,6 (+3.42,4) pen.: 5 (2 + 3) | ||
Paulina Fialková | individueel (v) | 42.09,5 (+1.02,3) pen.: 1 (1 + 0 + 0 + 0) | |
sprint (v) | 21.56,8 (+50,6) pen.: 1 (1 + 0) | ||
achtervolging (v) | 34.33,6 (+3.58,3) pen.: 8 (2 + 2 + 2 + 2) | ||
massastart (v) | 37.52,6 / 1+2 0+0 (+2.29,6) | ||
Anastasiya Kuzmina | individueel (v) | 41.31,9 (+24,7) pen.: 2 (0 + 1 + 1 + 0) | |
sprint (v) | 22.00,1 (+53,9) pen.: 3 (2 + 1) | ||
achtervolging (v) | 31.04,7 (+29,4) pen.: 4 (0 + 1 + 2 + 1) | ||
massastart (v) | 35.23,0 / 0+0 0+1 | ||
Terézia Poliaková | individueel (v) | 54.46,3 (+13.39,1) pen.: 10 (1 + 4 + 3 + 2) | |
sprint (v) | 25.32,2 (+4.26,0) pen.: 5 (1 + 4) | ||
Paulína Fialková Anastasiya Kuzmina Terézia Poliaková Ivona Fialková | estafette (v) | 17.07,8 / 0+1 0+0 18.30,5 / 0+1 1+3 18.59,4 / 0+1 0+1 18.04,1 / 0+0 0+2 totaal: 1:12.41,8 / 0+3 1+6 (+38,4) | |
Paulína Fialková Anastasiya Kuzmina Matej Kazár Martin Otčenáš | gemengde stafette | 21.33,9 / 4+3 1+3 LAP / 0+3 0+1 |
Kunstrijden
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Nicole Rajičová | vrouwen | 14e | 175.19 (korte kür: 60.59, vrije kür: 114.60) |
Lucie Myslivečková Lukáš Csölley | ijsdansen | 20e | 142.57 (korte kür: 59.75, vrije kür: 82.82) |
Langlaufen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Peter Mlynár | sprint (m) | kwalificatie: 3.16,82 (+8,28) (25e) KF-4: 5e (+7,00) | |
15 km vrije stijl (m) | 37.46,2 (+4.02,3) | ||
50 km klassiek (m) | 2.26.14,7 (+17.52,6) | ||
Andrej Segeč | sprint (m) | kwalificatie: 3.24,84 (+16,30) | |
15 km vrije stijl (m) | 39.13,4 (+5.29,5) | ||
50 km klassiek (m) | 2.27.44,3 (+19.22,2) | ||
Miroslav Šulek | sprint (m) | kwalificatie: 3.28,74 (+20,20) | |
15 km vrije stijl (m) | 38.44,0 (+5.00,1) | ||
50 km klassiek (m) | niet gefinisht | ||
Peter Mlynár Andrej Segeč | teamsprint (m) | halve finale-2: 17.34,12 (+1.28,15) | |
Barbora Klementová | sprint (v) | kwalificatie: 3.38,00 (+29,26) | |
Alena Prochádzková | sprint (v) | kwalificatie: 3.24,61 (+15,87) | |
10 km vrije stijl (v) | 28.59,5 (+3.59,0) | ||
30 km klassiek (v) | 1:36.50,0 (+14.32,4) | ||
Barbora Klementová Alena Prochádzková | teamsprint (v) | halve finale-1: 17.52,14 (+1.18,86) |
Rodelen
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Jozef Ninis | mannen | run 1: 47,833 (+0,181) (7e) run 2: 50,014 (+2,389) (37e) run 3: 48,095 (+0,561) (21e) run 4: niet gekwalificeerd | |
Jakub Šimoňák | run 1: 51,724 (+4,072) (38e) run 2: 48,690 (+1,065) (30e) run 3: 48,522 (+0,988) (27e) run 4: niet gekwalificeerd | ||
Katarína Šimoňáková | vrouwen | run 1: 47,428 (24e) run 2: 47,606 (25e) run 3: 47,538 (23e) run 4: niet gekwalificeerd | |
Marek Solčanský Karol Stuchlák | dubbels | run 1: 46,780 (+0,960) (15e) run 2: 46,811 (+0,934) (17e) totaal: 1.33,591 (+1,894) | |
Katarína Šimoňáková Jozef Ninis M. Solčanský / K. Stuchlák | estafette | run 1: 48,032 (11e) run 2: 49,326 (11e) run 3: 49,635 (10e) totaal: 2.26,993 |
Snowboarden
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Klaudia Medlová | big air (v) | kwalificatie: 50.50 pnt (30.75 - 50.50) | |
slopestyle (v) | 24e | 34,00 pnt (26.16 - 34.00) |
IJshockey
Olympiër | Onderdeel | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Martin Bakoš Ivan Baranka Miloš Bubela Michal Čajkovský Peter Čerešňák Lukáš Cingeľ Marek Ďaloga Dominik Graňák Marcel Haščák Marek Hovorka Branislav Konrád Michal Krištof Andrej Kudrna Ján Laco Patrik Lamper Tomáš Marcinko Juraj Mikuš Ladislav Nagy Peter Ölvecký Matej Paulovič Patrik Rybár Tomáš Starosta Matúš Sukeľ Tomáš Surový Juraj Valach | mannen | groep B 3 - 2 1 - 2 2 - 3 play-off: 1 - 5 |
Externe links
- (en) Officiële site van de Olympische Winterspelen 2018
- (en) Website IOC over de Olympische Winterspelen 2018
This article is issued from
Wikipedia.
The text is licensed under Creative
Commons - Attribution - Sharealike.
Additional terms may apply for the media files.